Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
19. bře 2010

a mám pocit že holky se přidaj a nakonec jim bude jedno do jaké místnustky budou klikat hlavně že budou vědět že jsou doma 😵 😵 😵 😵 😵 ........já to myslela dobře ale v podstatě jejich smůla že tu nejsou nebo štěstí vono když se moc přemejšlí tak to taky někdy stojí za prd a pak se tomu lidi podaj a je jim to nakonec buřt nebo ne 😅 😎 😵 😵 😵 ???

beruskaveruska
19. bře 2010

Jitu ne ne já fakt ne nezlbote se at to vezme do rukou nějaká mamina jooo, pomůžu se seznamen, ale jinak ne

já bych to klidně nechala na evičce je to tady jediná "cizinka" tak by to mohla založit

jitousek
19. bře 2010

a já tu vlastně vůbec už nemám bejt jdu do vany a hají 😵 😵 😵

jitousek
19. bře 2010

beruuuuuuuuuuuuuu poooooč ☹ ty jsi se opravdu na mě namíchla jinak to nevidím nejdřív takovej elán a teď se toho vzdáváš joooo ......ach jo 😢 😢 😢 😢 😢 😢

a vůbec jdu spát ještě se na mě naštve Evička a můžu se jít pověsit rovnou na zahradu na Jabloň 😒

beruskaveruska
19. bře 2010

já mám elán stále do zamknutí né do založení

jitousek
19. bře 2010

ale máš i do založení ani o tom nevíš 😵 😵 😵

beruskaveruska
19. bře 2010

endlessblue
ibag
jajda78
janda79
kamcule
dckami
tevina
pismenko
christla
rintintyna
zuzanka26
nemo 1985
kremrolka01
tanuki
holubice.petra
pavis
zirafik
lilili
beruskaveruska
tetes
hrosik25
sylvka
pudlyna
zajdla
katalines
barru
kacena00
valentynka
blister
lucianas
rubina
elennka
evitkamalicka
evikmi
jitousek

beruskaveruska
19. bře 2010

helicek
kamcule

beruskaveruska
19. bře 2010

tak tady máte seznam je úplě původní takže některá jména již nejsou aktuální

beruskaveruska
19. bře 2010

beruska80

tak a ted by ten seznam měl být kompletní

jitousek
19. bře 2010

vydíš máš to kompletní tak to tam naházej a nediskutuj 🙂

jitousek
19. bře 2010

fuj vidíš ......vidíš už se mě motaj písmenka 🙂

jitousek
19. bře 2010

už by to bylo bejvalo bylo hotoví jen kdybych nenapsala vydrž prďka vydrž 😠 😒 ☹ 😎 ach jo

jitousek
19. bře 2010

ještě kam nás zařadíme do snažilek??? 🙂 nebo někam onam

jitousek
19. bře 2010

a jdu spát končím tvá máňa jsem KO

janda79
19. bře 2010

ahoj!
v sobotu jsme se vrátli z hor. bylo to krásné, skvěle jsme si to užili. až poslední den dostala Veruška horečky, ale dobrý.
no a od tohodle pondělka od jedné ráno Míšenka začala zvracet. když bylo poledne a nebylo to lepší, jeli jsme k dr. na injekci proti zvracení-obě holky, protože Verda se jednou taky poblindila, tak aby to bylo ok. Míša potom už dobrý, zvracela už ten den jen jednou večer a druhý den v poledne. akorát byla šíleně vyčerpaná několik dní, chudinka malá. Veruška zvracela naposledy dneska ráno, jinak má průjem jako blázen. Manžovi taky nebylo dobře. já celkem ok. tak jsme někde chytili bacila, no hnus fialovej. tak snad už nás to všechny přešlo, v pondělí půjde Míšenka do školky a zajedeme zase do starých kolejí 🙂

zajdla
20. bře 2010

Ahojky,pěkný den.

Jandi jj teď řádí nějaký bacil. i u Lucinky ve školce:Tak hlkavně,že jste už ok.

Ja chci dnes umýt okna a budeme to kultůrnit před domečkem.Snad to všechno stihneme. 😀 😉

valentynka
20. bře 2010

ahoj holky,
dočtu večer.
jen jsem se chtěla zeptat co udělat rovnou tu uzamčenou skupinu ? vrhne se na to někdo ? já ted nemám čas, tak jedině večer, pokud se nidko nepřihlásí,že by to udělal.
jedem za chvilku k mamče, tak jdu pobalit věci.

mějte se zatím papa

valentynka
20. bře 2010

ahá,tak jsme dočetla poslední dvě stránky a koukám,že se berušce dotoho neche, i když tedy nevím v čem je problém ☹

večer juknu a založím diskusi juu?
kdyžtak ještě dejte návrhy na to jak se má jmenovat a je to, ju?
jsem klidně stále pro "na koníka "

zirafik
20. bře 2010

holky, hotovo 😎 založeno 😉

zirafik
20. bře 2010

Soukromá skupina: Tetky koníkovky 🙂 a téma: Tetky koníkovky a jejich každodenní pokec 😉 . Ty témata může kdokoliv ze skupiny zakládat 😉

beruskaveruska
20. bře 2010

Popis mé návštěvy v Motole kam jsem se vydala po nespokojeném jednání v rizikové poradně v Ústí nad labem

Takže jsem před 9h dorazili do Motola tam jsme teda koukali co a jak neb je to bludiště

Dorazii jsme do 5 patra a tam drobátko hledali neb to maj celkem blbě popsané , ale jelikož mám držtičku tak jsem jí otevřela a hned jsme věděli kam jít

Když jsme dorazili na správný uzel tak jsem myslela, že mě klepne bylo tam víc jak 20 těhulek
Zahlásila jsem se v kartotéce , dostala dotazník a pak jsem jen čekala.
Šlo to - už před půl 10 jsem byla u sestřiček na tlak, moč a pod.
Bylo přesně 10h co mě volala paní doktorka.

Drobátko jsme pokecaly, byly tam i dvě medičky a krafaly jsme.Co a jak a proč ....... Paní doktorka chtěla vědět jak nám miminko roste a tak nás vyslala na UTZ a holky tam teda děěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěs. Čekali jsme víc jak hodinu ,mě se začínalo dělat špatně maj tam všude přetopeno . No šlo to tam jako když sere a maluje jak se říká . No pak jsme se teda dočkali a zavolali mě. Šla se mnou dovnitř i ségra juknout na malou (má pozn. poznala prd byla totálně mimo nevěděla, která bije ) . Další hotovson sestra říká já mám jen těhu průkazku té paní nevím co chtějí za UTZ a nemá tu ani registraci. Mezitím zase volala dr. co po nich chce tak jsme se teda drobátko domluvily no jsme holky šikovný a na dotaz sestry kde ´budete rodit? říkám no asi tady u vás v Motole tak čučela jak puk . Tak říkám, že u nás se neregistruje a u nich, že jsem na doporučení . Tak prý to teda joo No pak mi ta UTZ dr. rejdila po pupíku , měřila a měřila a vše OK . Tak jí říkám, že jak tak jezdí jestli by nejukla na pohlaví a ona na to za třista jo no se ségrou jsme myslely, že si dělá prdel - holky ona si jí nedělala Fakt za určení pohlaví chtěj 300,-Kč a za pidi fotečku 100,-Kč tak jsem řekla díky v Žatci mi to řeknou zadarmo. Tak zasejc čuměla ona . A já jí říkám jo paní doktorko jinej kraj jinej mrav . No a pak teda šok, že se zarazila i sestra joooo. Holky máme na 90% dvě placenty, ale prý to není nebezpečné ani pro mě ani pro malou. V úterý jedu k mojí dr. do Prt tak se jí na to zeptám. Jinak naše dáma roste celkem pomalu a prý je to dobře a je vidět, že inzulín zabírá jak má. Paní doktorka na gyndě se bála abysme neměly cca 2kg a naše Kájinka má 1298g. Je to naše malý beruščátko. Jsem moc ráda, že nerosteme moc rychle. Takže na gyndě naprostá spokojenost - oboustranná. No a verdikt je kontroly co 14 dní a to u nich v Motole prý na gyndu ke své už ani nemusím, ale samozřejmě, že tam jedu jednak jsem na úterý objednaná a pak jsem moc ráda, že se mě dr. Řepková ujala a v Motole to vědět nemusí .

No a pak teda bylo cca 12:05h a my si to se ségrou mastlily na Dia poradnu. Hele tam jsme dorazily a venku sestřičká říká my ve 12h končíme no ono už bylo skoro 12:15 než jsme to našly. Tak jí říkám ježiš to je škoda ted mě semka poslala dr. Špálová a jsme ze Žatce . Holky o půl jedné mě paní doktorka vzala . Velice příjemná ještě jsme poklábosily a najednou byla jedna hodina . Taky jsme se domluvily, že mě přebere ona místo Žatce (zase v Žatci zůstávám - Motol to neví ). No a budeme kočírovat cukrovku a tlak co to půjde. No akorát mě dostala tím, že mi řekla, že pokud budu kojit budu na inzulínu. V Ústí mi řekla, že jak porodím placentu je s cukrovkou amen. Takže až půjdu v Žatci na kontrolu přeptám se co a jak .

No a na závěr nástup do porodnice - na gyndu nejdýl ve 38tt, ale myslí si, že to bude dřív - nejsem vůbec proti.

Takže jsem fakt moc ráda, že jsem se do Motola dostala a budu doufat, že to všechno dobře dopadne a do koncekvětna, že budeme mít doma naše zlatíčko Karličku.

Jo ještě na tom UTZ mi řekla, že malá se zase otočila takže jsme KP, ale prý je to zatím v klidu má čas se otočit. Před 14 dny byla dolů hůavičkou. No je to malá artistka

Takže zatím celkový dojem z Motola je suprový po porodu a péči tam uvidím zda jim nechám 100% hodnocení nebo ne

Konec románu od autorky beruškyvěrušky za případné chyby se omlouvám, ale neřeším

zajdla
20. bře 2010

Beru teda.To byl výlet.Jj penízky chtějí skoro za vše.Je vidět,že se malé u tebe líbí,když j vše v pořádku.Jen tak dále.Mám z vás holky radost. 😉

beruskaveruska
20. bře 2010

zajdluš já jsem taky moc ráda jen už at jsme těch 36tt a pak už to bude rychlé a Kájinka s náma 🙂

jitousek
20. bře 2010

holky pojďte do tetek pokecat so zamčené místnustky 😉

jitousek
20. bře 2010

Beru super že Ti ten Motol dopadl 😉

jitousek
20. bře 2010

jinak hustopeklo že chtěj tolik peněz se zbláznili ne 300kila za určení pohlaví 😠 to je dobrej job

beruskaveruska
20. bře 2010

no my se ségrou fakt myslely, že si dělá srandu a pak , když jsme odcházely tak na ceduly opravdu bylo 300,- za určení pohlaví plodu 😠

jitousek
20. bře 2010

beru pojď k nám 🙂

jitousek
20. bře 2010

tady už to asi končí kecá se na tetkách 😉 no kecá znáte to ale jsme taaaaaam 😵 😵 😵