Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
17. bře 2009

No Dithiaden tady mám taky, ale lékárnice mi řeka, že pokud nemám nějaké urputné svědění, ať to neberu, že to není v těhotenství ozkoušené, takže jsem ho hodila do šuplíku a fakt to neberu.

tanuki
17. bře 2009

ruce jsou v poho.. Pro klid duše, ať se tím netrápíš..

christla
17. bře 2009

No jinak teda otoky nepozoruju.

christla
17. bře 2009

Holky já jsem z toho tak psychicky v p*deli, že to každý večer obrečím. 😢

zajdla
17. bře 2009

Chris je mi líto,že máš pořád nějaké problémy.Snad se to už konečně upraví.Ještě pár týdnů holka vydrž.

pismenko
17. bře 2009

No Chris, to jsou patálie ☹ ☹ , ale jak píše Zajdla, vydrž, už to máš za pár a pak bude líp 😉 😉 😉 Hlavně se nenervač, klidně zobni i ten prášek a namaž se mastičkou s kortikoidama, hlavně, že se ti uleví a nebudeš z toho špatná. Mimčo bude v pohodě, když budeš v pohodě ty 😉 😉

pismenko
17. bře 2009

http://www.novinky.cz/koktejl/164063-nic-netusi...

co to je zase za blábol 😕 😕 😕

zuzanka26
17. bře 2009

tak teda nechci být za práskačku, ale něco nám uteklo o Lucce!!! 🙂 😵 😵 😵
Kdypak to tady byla naposled???? že nic neřekla! 😉

zuzanka26
17. bře 2009

Luci vím že to asi ještě nechceš slyšet, ale mooooooc ti gratuluju a držím všechny palce!!! 🙂

valentynka
17. bře 2009

cožéééééééééééééééééééé

a já se chtěla včera zeptat

valentynka
17. bře 2009

kde jsi co vyčmuchala zuzi

zuzanka26
17. bře 2009

tak se mrkni na včera, co tady byla a na to co má v pase 😀

valentynka
17. bře 2009

cožééé? jdu se podívat, včera tam nic neměla, to asi dnes ráno

zuzanka26
17. bře 2009

třeba strana 67 myslím

valentynka
17. bře 2009

ty voléééééééééééééé

no ofakt , ona tam má 9tt ???????????????

tak to je bomba !!

a že Luci zakládala diskusi že ?, tak se to opět potvrdilo,kdo zakládá , otěhotní !!!!!!!!!

luci,kde jsi ??? ty tajnůstákřko, pojd sem at ti vynadáme,že se nám tajíš 😀 😀

zuzanka26
17. bře 2009

Luci chodí brzo spinkat. 😉

valentynka
17. bře 2009

noo a není se čemu divit,že chodí ted brzo spinkat.
a že se ani nepochlubila, asi čekala, až si toho všimnem,ale mylsím,že tam včera nic neměla, že to tam dala dneska ty tt v pase

beruskaveruska
17. bře 2009

ahoj teda co toooooo Lucinka jo???? teda tichá voda břehy mele co? tak tfuj tfuj a potichoučku držím palečky 🙂

kremrolka01
17. bře 2009

téda to je překvápko!!!!! 😕 😕 😕 😕 😕
gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kremrolka01
17. bře 2009

holky nám to usínání nejde, já nevím vykoupeme, nakrmíme, v náručí mi usne, dáme do postýlky a v tu chvíli oči jako šťopky a nechce usnout
no dneska aspoň nepláče jenom si tam zakvíkne když mu vypadne dudlan tak mu ho tam s mažou střídavě chodíme podávat, ale co není může být, že 😒

rintintyna
17. bře 2009

ááááá Zuzanka vyhrává první cenu velkého objevitele. To bude Lucinka zítra překvapená až se vyspinká. Holky že Vám to ale trvalo, to by se tu jeden mohl upsat o tom, jak chodí brzo spát a že se mu nic nechce 😀 Tak dobrou 😲

tevina
17. bře 2009

Ahoj holky,
Tak já vám musím říct že to o Luci vím od včerejška,ale chtěla jsem to nechat na ní,tu krásnou zprávu.Psala mi do IP,že vám to sem dneska přijde říct,tak nevím kde se toulá.

Jinak co nového?

beruskaveruska
17. bře 2009

áááá tak LUCINKO KDE JSI TULAČKO????

holky tak se to konečně zase některé podařilo a znovu tady máme // to je fajn. 🙂 🙂 🙂 🙂

nemo1985
17. bře 2009

Ahojky holky.

Jinak já o Lucí to vím už od minulého týdne.
Ještě jednou moc GRATULUJI a držím palečky !!! 🙂

Tak malej mi dnes vytuhl hned po koupání, pak se
najedl o od 19h mi spinká.

Tak já se také loučím a přeji krásné sny Všem 😲

beruskaveruska
17. bře 2009

tak též peji krásnou dobrou noc pa pa 🙂

zajdla
17. bře 2009

Lucííííííííííííííííííííííí moc gratuluji!!!!!Supééééééééééééééééééééééééééééér. 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

zirafik
17. bře 2009

cože, co co ???????????????????????????????????????, 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ... já snad omdlim ... to je náááááááááááádhera 😵

zirafik
17. bře 2009

a já se po Lucce sháněla... a chtěla jsem ten grafík.... a ono nic.... tak toto byl ten důvod ....... tééééééééééééééda .... Luci, tyty ty tajnůskářko 😅 .. a hezky nám všechno napiš... jak to bylo, kdy sis dělala testík, co manža, co u dr. a tak .... ukaž foto testíků a tak... to se teda musí napravit 😵

zirafik
17. bře 2009

já jsem úplně vyšoklááááááá....... jsem chtěla napsat, že už je postýlka hotová, takže můžu v klidu do pelíšku a dozvim se toto 😅 . Potichoučku gratuluju 😉 😉 .... teď bude vše ok ...