Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
18. bře 2009

ŽIrafi, nedávala jsem tomu naději díky služebce a málo snaženíčka během toho cyklu .... u mě to špinění je hlavně dopoledne, odpo už je to relativně v pohodě. ... dnes teda dobrý, bez něj

Zuzi, jj, už jsem se opravdu chtěla přiznat 😉

zirafik
18. bře 2009

Lucí, to je paráda 😵 ... výslech z mé strany ukončen 😀 😀 ... ale ty povídej, přeháněj 😉 😉 😵

zirafik
18. bře 2009

málo soustředění.... a těhu je tady 😵 ... ta příroda je mocná... a někdy si s námi pěkně zahrává 😅

zirafik
18. bře 2009

Beru ahoja, co u dr.?

beruskaveruska
18. bře 2009

Pavlí postýlka je moc hezká tak se tam snad bude malé libit 🙂 teda jestli jí nezvykneš na mámotátovskou postel 😀

rintintyna
18. bře 2009

chi, chi, tak hurá, a hlavně že špinění ustalo 🤐

zirafik
18. bře 2009

Luci a co vítězný grafík... kde je?

lucianas
autor
18. bře 2009

Beru, moc děkuji. 🙂

Žirafi, ale u gyndr v pondělí bych dle ms měla být 8tt, myslím tak sedm plus něco, takže by tam mělo být spíš osm. ale termín sedí, tak uvidím dle utz a pak bych to kdyžtak změnila.

lucianas
autor
18. bře 2009

Žirafi, už nevím, co bych víc povídala, víc ani toho zatím nevím. 😉 ... jj, psychika dělá hodně, já vím.

Týnko, tak už je to veřejné 😀

... grafík jdu najít, mmnt ....

lucianas
autor
18. bře 2009
beruskaveruska
18. bře 2009

Pavlí celekm vzato OK teda až na triglyceridy, ale to byly nedělní párky. Jinak tlak a cukr v pohodě zaplatpánbu. No bez léků na tlak teda už nikdy nebudu to se holt nedá nic dělat, ale holt ta váha no to je mé proklrtí. Nepomáhá mi ani ten Xenical a hlavně já ho nemůžu brát pravidelně kvůli práci tgo prostě nejde. Ze začátku jsem to zkoušela, ale byla to katastrofa. Tak že se snažím tu svou životosprávu měnit, ale musím se přiznat, že má vůle není 100% pevná a občas pěkně ujedu a to nemluvím o tom, že jsem ještě nesekla s tím pitomím kouřením co jsem po tolika letech loni v srpnu oprášila. 😠

Takže se mnou takto.

No a další věc je ta, že se na IVF nechystáme a letos rozhodně nebude. MM máj být do léta bez práce my ted skorem bez peněz takže na tu Prahu zatím peníze nejsou. Doktorka mi to i schválila, že když ještě počkáme tak jen líp neb s mou váhou by byl problém. Tak já teda sice ten clostil tento měsíc dojedu, ale tímto končíme..... Tak jen abyste byly holky moje zlatý v obraze. Páč u nás se to furt mění už mi to přijde jako počasí. ´Jednou, že jo a pak zase, že né takže ted už je to to NNEE. Ale nesmutním nebojte já už si za ten rok a půl zvykla na to, že jsme sami a ono se to dá . Máme se fajn při mejch šichtách se toho stejně moc nenadělá takže práce mi to tak kompenzuje, že ani nemám čas nad tím přemýšlet. Jen MM stále touží, ale já mám tužeb a taky nevyslyšených. Takže tak mé milé dámy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

beruskaveruska
18. bře 2009

No holt život je život a člověk nemůže míti všechno co by si přál 😔

lucianas
autor
18. bře 2009

Beru, no teda, tak koukám, že řešíte spoustů doktorů a IVF. .... no, pevně věřím, že se ale jednou dočkáte mimiska a budete moc a moc šťastni.

nemo1985
18. bře 2009

🙂
Lucí ahojky

Jsem tak ráda, že se Vám to povedlo.
Moc Vám to přeji.¨ 🙂

Až s Lukáškem pak přijedeme, tak budeme
kočárkovat 🙂

rintintyna
18. bře 2009

Beru 😠 já nechci moralizovat a vím, že když je člověk bez motivace, tak se to lehce radí, ale cigárka pomalu a jistě určo zahoď, fuj, fuj, fuj. Jinak jak si dopadla s vyhledáváním??? Kdyžtak mi písni, budu ráda 😉

lucianas
autor
18. bře 2009

Peti, ahoj. Taky jsem moc ráda, ani nevíš jak. Děkujeme, že nám to tu tak všechny přejete, moc a moc díky. ... na kočárkování se těším.

pismenko
18. bře 2009

Lucííí, takže ještě jednou velká gratulka, buď na sebe opatrná 😉 😉 😉 a co s prací?? budeš makat nebo zůstaneš po našem vzoru doma??

beruskaveruska
18. bře 2009

Týnko já ještě nehledala tak 100% sice jsem něco našla i v Žatci, ale nevím nikdy jsem o tom neslyšela hodím ti odkaz do IP tak prosím jukni jo děkuji 🙂

pismenko
18. bře 2009

Holky já mám někdy takovou chuť na cigáro ani nevíte 😀 😀 Dokonce se mi o tom zdá, že kouřím 😅 😅 Ale odolávám 😎 😎

Beruš, holka naše.....ty to taky nemůžeš mít jednoduchý, co? Ale v nás podporu máš, to víš a na každého jednou dojde...i na vás 😉 😉 😉

a já jdu dělat palačinky 😝 😝 😝 😝

jitousek
18. bře 2009

tedaaaaaaaa já se picnu Lucíííííííííííííííí gratulace velikááánaananskáááááááá 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
18. bře 2009

já nestíhám opět pyžamové dopoledne 😒 dítě bulákuje šije sebou a já jen porád drndám podávám dudák 😠 spal 5minut a voči jak sova hrát si nechce to bulí sám nechce bejt v koši grrrrrrrrr no mazec a to má odpoledne přijet navštěva a bordel jak v tanku manžel spí po noční no hotovo 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠

pismenko
18. bře 2009

Jitu, já to tak měla včera 😖 😖

jitousek
18. bře 2009

já snad na ten koš udělám perpetu mobile aby se sám drndal a přidělám foto v životní velikosti aby mě stále viděl pacholek jeden 😀 😀 😀 😀 se nedé nic vůbec udělat drndat drndat ......tady sedím alespoň u PC a datluju jednou rukou 😉

jitousek
18. bře 2009

teď zavadlů jdu rychle umejt sebe a nádobí jestli to stihnu v rekordním čase pofackovat tak zatím páááááááá 😎

pismenko
18. bře 2009

Zto dneska opět učiněný anděl, naprosto samostaná jednotka 😎 😎 😎

christla
18. bře 2009

Ahojky!
Tak teda já koukám jak blázen!!! Teda Luci, ty jsi to takhle před námi tajila, jo? Moc gratuluji a hlavně ať je vše v pořádku!!!

Já se teď vrátila domů. Byla jsem se zeptat na tom kožním, tam mě samozřejmě nevzali, že mají plno, že prý tak nejdřív v 11.30, jenže to jsem tam byla asi v 8.30 a to se mi tam nechtělo čekat, hlavně jsem měla ještě plno zařizování, tak jsem si zavolala svojí obvoďačce, tak mám přijít zítra ráno, že se na ě podívá, řeknu jí, co mě trápí a že mi vezmou krev na ty kontolní jaterní testy. Jsem zvědavá a na druhou stranu mám strach, co se dozvím. 😔 Už toho mám všeho fakt dost. Navíc od včera mám takvý žluto-zelený výtok, takže zítra budu muset ještě navštívit gyndu, aby mi udělali aspoň nějaké stěry. Moje doktorka tam není, má dovolenou, tak snad mě někdo vezme. Takže fakt paráda. 😒

valentynka
18. bře 2009

ahojholky,
tak jak to tu dnes frčí???

jdu se podívat jak je to s tou naší Lucií 🙂

christla
18. bře 2009

Holky, kdy se dělají ty stěry nebo odběry na streptokoka?

pismenko
18. bře 2009

Chris myslím, že kolem 37tt 😕 😕 ??

val frčí to tady 😀

valentynka
18. bře 2009

holkýý tý voééé tak to Luci teda zažila taky horký chvilky, co?

škoda,že jsme to neprožívali s teobu to testování a utz a srdíčko 😉