Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

nemo1985
20. bře 2009

Tak já mám už uvařeno, vypráno a uklizeno.
Malej mi od 11h spinká.

Holky kdo rád z Vás si stahuje z pc MP3, tak Vám se m dám dobrou stránku na ztahování 🙂

http://mp3s.nadruhou.net/index.php

kremrolka01
20. bře 2009

my taky v lovele
já teda vyvářím i světlý dupky a bodýčka spolu s plínkama, máme velkou pračku tak abych nemusela prát na dvakrát
extra funkci nemám, takže pak jště pračku vracím na jedno machání a aviváž nepoužívám žádnou
barevný peru na 40 v tekutý lovele na barevný

nemo1985
20. bře 2009

Na stahování 😀 😀 😀

christla
20. bře 2009

Tak jsem tu, byli jsme ještě nakoupit v Globusu.
Tak výsledky jsou v pořádku. Jaterní testy mám ba naopak snížené a v moči nic nenašli, jupí! 😉 Děkuji za držení palečků.
Zpětně jsem vás moc nedočítala, ale Pavlí, ptaa ses, na kolik prát výbavičku a v čem. Já ji prala normálně na 40 stupňů a prala jsem v Lovele. Oblečky bez aviváže a třeba povlečení do postýlky i s aviváží.

christla
20. bře 2009

Kremrol, ty vyváříš i dupky a bodýčka, jo? 😕 Já bych měla obavy, aby se mi to nesrazilo, ale asi ne.....

pismenko
20. bře 2009

No myslím, že máme všechny 100% bavlnu,ale já to taky nevyvářím, možná začnu 😀

christla
20. bře 2009

Jsem dneska zase unavená. Před chvílí jsem dala do trouby péct kuřecí stehna, tak ještě oloupu a uvařím brambory, naobědvám se a půjdu se natáhnout. V Globu jsem koupila zase jedno balení těch nejmenších plínek. Hoky, kolik si jich mám kupovat do zásoby? 😕 yhle jsou 2-5 kg a pak tam už měli 3-6, tak kolik kterých?

evitkamalicka
20. bře 2009

chris ja som tie najmensie 2-5kg vyuzila iba v porodnici a doma som ich dominala, cize jedno balenie, potom sme uz mali tie 3-6kg

christla
20. bře 2009

Evi, já si právě myslím, že těch nejmenších moc kupovat nebudu, že radši pak už sáhnu po těch 3-6 kg. Do porodnice nám právě říkali, že si vzít ty nejmenší.

christla
20. bře 2009

Tak já jdu dodělat ten oběd a pak se na vás zase mrknu. 😉

pismenko
20. bře 2009

já nakoupila do porodky ty 2-5kg jeden balík, myslím, že jich tam je 43 ?? A pak už jsem kupovala jenom ty 3-6 kg těch 98ks a ty jsem měla 3 balíky doma. každopádně se to neztratí a když budeš mít prcka menšího, tak koupíš ještě nějáký Newborn, abych v těch větších neplavala. Mě každopádně ty papmersky nepřipadají moc kvalitní, já jsem te´d otestovala Fixies a ty jsou bezvadný a včera jsem koupila na zkoušku hagies ale ty jsou trochu větší, tak ještě počkám, až dojedu rozdělané balíčky 🙂

zajdla
20. bře 2009

Markét nedopadla jsem nijak.Dr má dovču,tak mě jen zkontrolovala sestřička moč a tlak a vypsala žádanku na velký ultrazvuk do brna.Tam jedem 30.Tak se uvídí,co je schovaného v břůšku.

Holky zkuste ty plínky tesco.Jsou fakt dobré.Já vím,že na to byly docela špatné zprávy,že tam byby dráty atd.Ale já je používala a nic takového jsem v nich neměla.Připadají mi jako nejlepší plínky jednorázovky.Určitě budu mimi kupovat jen tyto.

evitkamalicka
20. bře 2009

zajdi aj my mame tesco plienky fialove a sme spokojny

pismenko
20. bře 2009

No my máme tesco právě nejblíž v té Opavě a to je cca 20km, tak se tam příště mrknu až pojedu. taky jsem na ně sylšela chválu...no a každopádně závada může bát na jakýkoliv plenkách, takže kvůli jedné aféře neodsuzuju.

Jé zajdi, tak to už vydržíte a já tipuju holčičku 🙂

evitkamalicka
20. bře 2009

my mame tesco cez cestu no

pismenko
20. bře 2009

Evi, ten váš Adámek má ale kukadla 😵 😵 😵 a už má zub 😕 😕 😕 ty vado, to letí 😕 😕

pismenko
20. bře 2009

Tak i Katie Cruisová je v tom 😀

pismenko
20. bře 2009

http://www.novinky.cz/koktejl/164378-katie-holm...

jsem zvědavá jestli bude zase rodit podle těch jejich scientologicých pravidel 🙄 🙄 🙄 to jsou stejně psychouši 😖

zirafik
20. bře 2009

holky, musím se vám s něčím svěřit... v životě jsem nic neupekla... žádnou buchtu, bábovku, dort nic 😅 . To koukáte, co ? J 😅 Jediný co jsem dělala byla dorta za studena, co se dělá z piškotů, tvarohu a zakys.smetany 😅 . A víte co, dneska jsem si řekla, že zkusím jeden rychlý koláč... tak jsem zvědavá, co z toho vyleze 😀 . Ale budu muset dojít pro mouku.
U nás totiž peče babička a všechny nás dost zásobuje, tak jen pro svou obhajobu
😅

Chris, tak to je dobře, že je vše ok. Jináč já mám jedno maxi balení huggies 3-6kg a víc to asi řešit nebudu...

Holky, díky za tipy na praní 🙂

evitkamalicka
20. bře 2009

pismen no kukadla ma po manzelovi a veru uz je jednozubka 😀

pismenko
20. bře 2009

Pavli 😀 😀 😀 ...ale to neva, kyždej k tomu nemá vztah 🙂 🙂 🙂 třeba tě to chytne a bude z tebe peařka jedna radost 🙂

Mrně stále drní, to zase bude hladu až otevře oči 😝 😝 😝

zajdla
20. bře 2009

Zirafíku ono tě to třeba po tom prvním pečení chytne.Když se ti to podaří.A tobě se to určitě podaří. 😉 Držím pěsti a pošli nám vzorek.Ju. 😀

zirafik
20. bře 2009

no, já totiž na sladký ani nikdy nebyla... a teď v těhu mi to celkem chutná ... tak ještě jedna obhajoba 😅 . No je to síla, co vám budu povídat.... ale všechno je jednou poprvé... to nesmím té naší žabičce nikdy říct... že máma prvně pekla v devětadvaceti 😅

pismenko
20. bře 2009

A co pečeš??Hoď nám receptík na rychlý koláč 😝 😝

endlessblue
20. bře 2009

Kočky... projela jsem vám albíčka... no paráda :o)))

pismenko
20. bře 2009

Já bych se po sladkým utloukla to tak, že sežeru půl nutely na posezení, to je co?? já se pořád vymlouvám na to kojení, ale nepříbýrám, tak to asi všechno v tom mlíku 😅 😅 😅

endlessblue
20. bře 2009

Jinak moje tipy jsou následující: ZAJDLICKA: chlapeček, LUCI: holčička... 😉

pismenko
20. bře 2009

ježiš, to je hrubec 😔 😔 😔 😔

pismenko
20. bře 2009

tak to máme stejné tipy...to si musíme pamatovat 🙂 🙂 🙂

pismenko
20. bře 2009

Jejda, vlastně já naopak 😀 😀 😀 mě už fakt jebe