Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
2. čer 2009

Tak ohlasováno.Budu hlasovat v průběhu celého dne.Doufám,že tu 100 dneska dáme holky. 😀

Endi ,proč ses nefotila s malou?Ale Jůlinka je tam nejhezčí mimi. 😉 Jé 2 výročí svatby,to je krásné.My máme letos 7 let. 😀

Jitu myslím,že tam vypadáš moc dobře.

Markét ty chůvičky vypadají taky moc dobře,ale nikde jsem je neviděla.Jaké mají pokrytí servisu?Já už po těch špatných zkušenostech,se dívám,kde je nejblíž servis.

pismenko
2. čer 2009

Hmmm Rajsovi z Olomoucka vypadají kvalitně 😀 😀 😀 😀 😀

zajdla
2. čer 2009

JInak mě začíná bolet zub.Ach jo.Vypadla mi ta vložka,co mi ji tam dala zubařka ve čtvrtek,Musím vydržet do pátku. ☹

pismenko
2. čer 2009

Hmmm a ta vanesa šrálová taky nevypadá standartně 😅 😅 😕 😕 Já jsem hrozná 😔 😔

Julča je samo nejhezčíííííííííí 😵 😵 😵

zajdla
2. čer 2009

Holky vzpomínáte na Majdulu?Chodí do srpnovek,má termín jako já.Je chudinka v nemocnici.Má změklý čípek a je otevřená na 1-2 prsty.Tak snad ještě chvilku vydrží 2v1.Už jí dávají kortikoidy na vývoj plic malému.Ach jo.Začnu balit věci do porodky. ☹

pismenko
2. čer 2009

jejda, ona si to taky vyžírá, má za sebou x nevydařených pokusů a teď tohle.Ale mimčo i kdyby se narodilo už teď, tak to určo zvládne 😉 😉 zajdi, budeš nás informovat,ju?

pismenko
2. čer 2009

jdu snídat 😝 😝 😝 😝

endlessblue
2. čer 2009

Hehe.. holky díky za pochvalu... už bych Juli skoro nepoznala.. jak se nám ty miminka mění 😉

Joo, nad Rajsovýma jsme se taky chlámali... ještě se měli fotit s babičkama, ne?? 😀 😀 😀 😀
A Vanesska..hmm.. rodit jí musel bejt fakt záhul 😅 au au au

zajdla
2. čer 2009

jasné,já tam nakukuji,co se děje,tak kdyby něco hned písnu. ☹

pismenko
2. čer 2009

odhlasováno

endlessblue
2. čer 2009

odhlasováno 😀

Hele, tomu Janu Kubíčkovi taky přibude minimálně co hodina hlas.. takže musíme zabojovat, jo?????
Jen kdyby za to Žiraf šla nějaká věcná cena 😉

pismenko
2. čer 2009

Já nevím, jestli se tam něco vyhráva...?? 😕 😕

tevina
2. čer 2009

Ahoj holky,

Tak jdu taky hlasovat 😵 Žirafáčci jsou krásná rodinka.

Jéé Majdulce moc držím pěsti at ještě chvilku vydrží 😔

tevina
2. čer 2009

Holky nekoukali jste včera na primu na ten pořad o hubnutí?Byla tam Kozinka tady z koníka,já si jí pamatuju ještě když jsem občas chodila do srpnovek tak nás tam informovala,když rodila Maruška.

helicek
2. čer 2009

a dostane za to něco krom toho pocitu z prvního místa 😀 ?

helicek
2. čer 2009

další bodík

helicek
2. čer 2009

já na to koukala, přišla mi jako super holka a manžel jako pohodář 😀

tevina
2. čer 2009

Jo jo,mně se taky zdáli jako velký sympaťáci 🙂

tevina
2. čer 2009

A ona teda fakt hodně zhubla.

zirafik
2. čer 2009

ahojík holky, vy moje zlatíčka 😵 ... vy mně tu tim hlasováním dojímáte 😅 ... ježiš, to je tak hezký 😵 😵 ... ono prý jde hlasovat každou hodinu, tak možná fakt vyhrajeme 😵 😵

zirafik
2. čer 2009

malá mi chrupká v náručí 🙂 , dnešní noc - 23.oo, pak 6,oo... mám výčitky, že jsem jí nevzbudila.. no, snad by si řekla 😅

zuzanka26
2. čer 2009

ahoj, taky jsem poslala hlasík. 😉

valentynka
2. čer 2009

ahoj holky,
také zahlasováno 🙂

zirafik
2. čer 2009

Na majdulu taky pamatuju... to je šílený potom všem čím si prošla ☹ ☹ ... ten osud je někdy pěkná sviňa 🙄 🙄

zuzanka26
2. čer 2009

ziraf ne, buď ráda, že spinká, prý se má budit jen kdyby ti špatně přibírala 😉

zirafik
2. čer 2009

ona má ještě trochu tu žloutenku, tak je možný víc spavá.. i když večer většinou řádí, tak pak je aspoň ubitá 😅 😅 a spí jako špalek 😅

pismenko
2. čer 2009

Odhlasováno a jsme druzííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
2. čer 2009

Žiraf, máme to pevně ve svých myších 😀 😀 😀 😀 😀

zirafik
2. čer 2009

holky, už se dereme na druhé místo 😅 😅 ... s tou holčinou, co je na druhém, jsem byla 11.5. na monitoru, měla termín týden po mně a měla tam pěkný kopečky, já pořád nic...tak jsem myslela, že mně předhoní a nakonec rodila až 26.5., takže podle monitoru se moc soudit nedá... Co jí ale trošku závidím, je její porod...doslova mi napsala - porod byl rychlý, téměř bezbolestný... to má někdo štěstí 😕 😕 ...

zirafik
2. čer 2009

Markét 😀 😀