Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

helicek
12. čer 2009

my včera byli koupit mrazák, pulťák, protože manžel je úchylnej do sbírání hub a ten, co máme v kombinaci s ledničkou, mi vždycky zaplnil houbama a nic víc se tam nevešlo, tak konečně může vesele sbírat a já budu mít mrazák jak na maso tak na ty jeho houby 😀
sem mu řekla, že dokud nebude mrazák, tak nesmí do lesa 😀 😀 😀

helicek
12. čer 2009

s pračkou bych to udělala taky tak, není velká pračka, neperu..........tohle je na zbláznění, u nás teda problém s pračkou nebyl, tyhle spotřebiče na mě nechává manžel, já vybírám a pak on stěhuje z auta a připojuje. Ještě že v těchto věcech na mě dá 😉

zajdla
12. čer 2009

Heli u nás měli děcka ze základky taky sportovní den ve středu a měli ho i v dešti.

helicek
12. čer 2009

no u Péti ve škole to pořád odkládali, až prý bude lepší počasí a dnes to teda moc nevypadá, ale snad to u nich bude lepší, teď tu u nás svítí sluníčko, nevim, jak v Brandýse, ale snad je tam taky už hezky

zajdla
12. čer 2009

U nás prší.Ach jo.Dala jsem sušit ven vysavač a zmokl mi.Jsem zvědavá,kdy mi proschne,ať můžu povysávat.Asi koupím sáčky do starého vysavača a bude to.Ty bezsáčkové jsou na prd. ☹ 😠

Já bych to tak udělala,ale byl by oheň na střeše.Asi bysme se dlouho nebavili.Vydržím do porodu a když nebude po porodu,tak si ji koupím za porodné a hotovo.Dýl opravdu čekat nebudu.Já si přečetla v návodu,že ta pračka sežere 60l vody na 1 praní a to je na 3 kg. 😠

lucianas
autor
12. čer 2009

Jitu, díky za tip a za pochvaly. Jsem taky zvědavá, kdo se jak trefí, ale jak psala Nemo, hlavně, ať je to zdravý. Jinak se to dozvíme všichni až v tom říjnu. Takže si budeme muset ještě opravdu počkat. I když ve středu mě málem manžel zase přesvědčil, že si to necháme říct. 😉 Ale na pohlaví jsme se nějak nedostali, spíš se sledovalo, zda je vše v pořádku.

Zajdli, to není řešení, to stále spravovat. Naši to taky tak dělali, párkrát jim vytekla, a huráá, pořídili novou. Naštěstí. Protože to byla hrozná otrava. Tak snad se to brzy změní i u vás a pojedete koupit opravdu už nvoou.

pismenko
12. čer 2009

Já co jsem se ostříhala, tak mám klid.Asi vlasy padají pořád, ale aspoň je nevidím, protože jsou krátky 😝 Já myslím, že na to nic moc nepomůže, odezní to samo 😉

Tak ten dí ordinacel jsem viděla...to je hustýý, že je to Zuzi Tvoje sestřenka 😅 😀

Vítám zpět tygříky 😉 🙂

pismenko
12. čer 2009

Pračkám Zdar 😀 😝 zajdi, musíš ho něják přesvědčit 😉 😉

lucianas
autor
12. čer 2009

Po dnešní kontrole u gyndr. vše v pořádku, mám přijít na kontrolu zase po tom kontrolním utz. Jak sestřička, tak doktorka mi říkali, že se nemám strachovat, že je to ještě v normě. A navíc doktorka , že to mohlo být i polohou miminka. Tak jsem zvědavá, jak dopadneme.

zuzanka26
12. čer 2009

tak holky, dneska dělám pokus:

http://www.apetitonline.cz/recepty/583-rajcatov...

to jsem zvědavá, jak dopadnu, už je to v troubě a krásně to voní 😵

Jo jo MArkét, akorát si teda nejsme moc podobné 😀 jen povahově jo.

valentynka
12. čer 2009

ahooj hoky,

Zajdi ☹ ☹ a já ti tak fandila,že budeš mít konečně novou pračku ☹ a zase ho*no

lucianas
autor
12. čer 2009

Zuzi, nevypadá to vůbec špatně. To bude něco na způsob pizzy? Pak napiš, jak se povedlo a jak chutnalo.

zuzanka26
12. čer 2009

Luci já si myslím, že to bude ok. Máte to třeba na hranici, ale to nemusí nic znamenat.

Mně řekla jedna doktorka v porodnici, že má Sárinka vpáčený hrudníček. Skoro jsem se tam rozbrečela a pak jsem to říkala jedné dětské sestřičce a ona nad tím mávla rukou. Od té doby jsem to od žádný doktorky neslyšela a je to v normě.

No a navíc já mám prý dráždivé dítě, jak jsem se dozvěděla na cvičení, no je fakt, že když je na bříšku, neumí se uvilnit a je ve velkým svalovým napětí a že v noci blbě spí. Ale jinak je zlatá.

endlessblue
12. čer 2009

Zuzi.. tak to Juli je na tom podobně. Na bříšku se jí moc nelíbí. Vydrží tak 5 minutek a začne bejt protivná.

Já des dělám kulajdu 😝

valentynka
12. čer 2009

joo holky, kaše opět zabrala 🙂
filípek papal ve 20,30 a pak až v 5,30 🙂
to se mi už hoooodně dlouho nestalo 🙂

lucianas
autor
12. čer 2009

Zuzi, díky moc, jsi hodná. ... dráždivé dítě? to slyším prvně. třeba jí to ale brzy přejde a uvolní i ty svaly a bude líp jak v noci spinkat, tak i ležet uvolněně na bíšku.

Val, tak to je zlatý. Tě nechal krásně vyspinkat.

valentynka
12. čer 2009

endy, Filíepk taky dřív newvydržel na bříšku dlouho,ale ted když ho na něj položím,tak vydrží dost dlouho

já dělám obalený květák a ještě rajčatový salát si manža poručil

zuzanka26
12. čer 2009

endy my to máme ale obráceně, ona od narození výborně pase a právě že se úplně propíná, působí to, jak je šikovná, ale je to moc, nedokáže si položit hlavičku na zem a uvolnit se.

zajdla
12. čer 2009

JJ uvidíme.Já ho budu postupně zpracovávat.Peru už 4 pračku. ☹

Autí máme opravené.Naštěstí to stálo o polovinu míň,než jsme si mysleli,že to bude stát.Teď pro něho jede a pak půjdeme nakoupit.Tak ho nenápadně stáhnu do elektra a vobčíhnem pračky a chůvičky. 😀 😉 Hlavně nenápadně.Příští týden nám přijdou penízky za ty naše pokažené chůvičky.
Musím ještě objednat podhlavníček do autosedajdy a stínítka do auta.Protože na malou hrozně praží sluníčko když jedeme. ☹

Luci tak uvidíš,že to bude dobré.I doktorka ti to říkala.Oni vždycky něco řeknou,nás tím vystraší a pak je všechno Ok.

Včera a dneska jsem byla kamarádce pichat injekce.Jde na umělé oplodění.Doufám,že jí to vyjde.Moc jim to přeji.Mají poslední pokus.Naštěstí už doma mají Karolínku.Tu mají taky z umělého oplodnění na 2 pokus.

Já dneska jen opražila domácí klobásku a udělala nové brambory na cibulce a k tomu hlávkový salát.Moc jsem si pošmákla. 😀

endlessblue
12. čer 2009

Aháá.. no naše mladá pase.. ale za chvíli jí hlava padne... a vzteká se, páč se jí nechce ležet se zabořeným nosem 🙂 .. takže pasení nic moc...
Na bok se částečně překulí.. ale jen když jí ukazuju hračku, která jí zajímá.. jinak ne... jakoby koukne za sebe a aby viděla, tak se prohne do luku, zakloní hlavičku a to jí otočí na bok... občas jí prstem pomůžu a za stehno jí pomůžu se otočit.... mno.. ale odvázaná z toho teda neni 😀

endlessblue
12. čer 2009

Holky, to počasí tady stojí za prdlačku... chvíli svítí sluníčko a je teplo.. zase se to zatáhne, začne foukat a spustí se šílenej slejvák.... vůbec se mi nechce na procházku a ani dávat malou do kočárku ven, páč tam tak fučí, že by v tom rachotu stejně neusnula 😒

helicek
12. čer 2009

holky, já mám dotaz, dnes jsem byla kakat, a pozor, bez problémů jsem vytlačila, jenže při utření jsem měla na toaleťáku krev a i ve stolici byl, ze předu nic, tam je to ok. Myslíte, že to jsou začínající hemeroidy? Ale nic mě nebolí, ani nepálí ☹

zajdla
12. čer 2009

Heli můžou to být vnitřní hemoroidy.Jestli byla ta stolice tužší.Uvidíš,jestli se to bude ještě opakovat.Když tak si zajdi k doktorovi pro Detralex.Je teda dražší,ale pomáhá.
Já mám problémy s venkovníma.je to otrava. ☹

helicek
12. čer 2009

no mě to napadlo, ach jo, to jsou patálie. Díky za radu

zajdla
12. čer 2009

Heli tady je k tomu nějaké čtení:

Zevní hemoroidy Zevní hemoroidy tvoří polokulovitá vyklenutí kolem řitního otvoru. Při zevních hemoroidech, zejména při řitních výčnělcích (kožní uzlíky, které zůstávají po přestálých trombózách zevních hemoroidů) se objevuje dráždění kůže, svědění, vlhkost a nepříjemné pocity, protože očištění po stolici je obtížné.

Vnitřní hemoroidy Vnitřní hemoroidy jsou uloženy uvnitř v konečníku, zpočátku se projevují mírněji, nepříjemným pocitem tlaku podobným zácpě. V dalších stádiích onemocnění je nejčastějším příznakem odchod jasně červené krve po stolici, na toaletním papíru, na povrchu stolice nebo odkapávání krve do toalety. Při vyšších stupních hemoroidů může dojít k jejich vyhřeznutí konečníkem, což bývá spojeno s větším odchodem hlenu, který může být zbarven krví nebo stolicí.

helicek
12. čer 2009

jo, já jdu k toktorce na kontrolu v pondělí, tak jí to řeknu a s cenou si fakt lámat hlavu nebudu, Petr dělá ve farmaceutickém skladu, kde zaváží lékárny, takže to budu mít za lepší cenu, stačí recept, oni to mají se slevou. Ale i kdyby to mělo stát tisícovku, tak hlavnně, aby to pomohlo, dost mě to vylekalo, ale uklidnila jsem se, když jsem se prohlídla zepředu a pročetla pár informací na netu

valentynka
12. čer 2009

endy, u nás tzo počasí taky stojí za prd, chvíli sluníčko a dotoho déšt,pak nic a zase leje.

asi dnes na prochajdu nepůjdem.

ted jsem namlela strouhanku a jdu obalovat květák, to nemám moc ráda tu přípravu☹

heli, tak možná praskla nějaká žilka,
v tom těhu je ten tlak na spodek větší.
uvidíš při dalším..

já paku konce a poporodu trpěla na zevní, pak se ztratily asi měsíc po porodu

helicek
12. čer 2009

no uvidíme, ale už neplaším tolik, pár informací z netu a od vás holky a jsem klidnější. Ale ten první pohled ............ no plašan, no 😅

endlessblue
12. čer 2009

Holky... makám na zahradě... malá tam spí v kočárku.. jsem zvědavá, kdy zase začne lejt 😠

Ale tohle musím napsat. HOMEO SLÁVA HOMEO 😀

christla
12. čer 2009

Ahojky!
Tak já jsem dneska K.O. Asi na mě něco leze. ☹
Počasí mě teda pěkně dožírá. Naštěstí jsme stihly dopoledne procházku a odpoledne jsme seděly na zahrádce, takže se KájaaspoŃ trochu vyvenčila. Před chvílí tady byl zase pěkný slejvák!
Heli, ty máš hemeroidy? Já měla taky ty vnitřní. Doktorka mi na ně doporučila čípky Faktua ani jsem jeden nepoužila. Teď trpím zácpou stejně tak jako v těhotenství. 😠
Dneskatady ani nebyla Pavlínka, co? 😕 Není ona u těch rodičů?