Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
16. čer 2009

.... tak já už zapálila a po tvářích mi tečou slzy .... 😢 .... Matyášku, myslíme na tebe 😔

pismenko
16. čer 2009

😔

jitousek
16. čer 2009

😔 přidávám se

jitousek
16. čer 2009

hodina ticha a myšlenky za Matýska začla 😢 😔

kremrolka01
16. čer 2009

tak u nás se hodina ticha absolutně nerespektuje, řve se jak o život 😠
ale na Matýska myslím a svíčka je zapálená 😔

valentynka
16. čer 2009

😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

lucianas
autor
16. čer 2009

u nás stále svíčka taky, jen to ticho už teď není, přeci jen něco málo si s manželem řekneme, ale víc myslíme na Matyáška. 😔

valentynka
16. čer 2009

u nás taky stále hoří 😔 😔

holky mějte se papa

pismenko
16. čer 2009

Je mi taky smutno, ale život jde dál ☹ ☹

janda79
16. čer 2009

ahoj holky, tady je smutno, jsem šťaštná, že mám zdravé děti! pobulela jsem si.
!

pismenko
17. čer 2009

Dobré ránko,
tak mi už jsme zase od 5:00 vzhůru 😅 🙄

pismenko
17. čer 2009

Dobrý den,
délka užívání tohoto homeopatického léku není omezená, většinou si užívání přizpůsobí každá maminka svým potřebám. Pokud je tvorba mléka ustálená, nemusíte ho užívat dál. Mějte ho doma po ruce pro případ další krize.
Ještě bych měla prosbu-můžete mi prosím napsat zdroj, kde jste se dočetla, že toto homeopatikum může mít i opačný efekt? Moc děkuji
a přeji hodně radosti z miminka
MUDrEva Kettmannová

toto mi odepsala, takže jsem v klidu, ale vysadila jsem to 🙂

endlessblue
17. čer 2009

Dobrý ránečkoooo!!!!!!!!!!!!!

endlessblue
17. čer 2009

Dorotkooo.... všechno nejlepší přeje Julinkáááá!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

pismenko
17. čer 2009

Julinkooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, všechno nejlepšííííííííííííííííííííííííí Ti přeju 😵 😵 😵

tvoje kámoška Dorotkáááááááááááááááááááááááá (právě usnula opice jedna) 😀

endlessblue
17. čer 2009

Hihihi 🙂 čauky Markét... Juli se probudila jen ve 2 ráno.. dala jsem dudlíka a hned spala. Ale už v 6 jsem kojila a na spánek to nevypadá. Teď je ve velký posteli v ložnici a vykládá a vykládá... chůvička se nevypne ani na sekundu 😉

pismenko
17. čer 2009

Závidím, malá dneska byla vzhůru 2x, ale ona je potvora, vždycky si jenom cucne a je hned tuhá, takže hlad nemá, spíš jenom zvyk nebo žízeň 😝 😝

endlessblue
17. čer 2009

Jojo.... tohle mimča těžko odnaučit.... ale co, že???? Po včerejšku bych vstávala třeba 😉 10x 😔

pismenko
17. čer 2009

To je jasný 😔

endlessblue
17. čer 2009

Holky, tak tohle si objednám.. Julince na podzim. Paní to dělá přímo na míru.. 😉

http://www.fler.cz/zbozi?id=317694

pismenko
17. čer 2009
lucianas
autor
17. čer 2009

dobré ránko,
tak tady se píše od časného rána, jak tak koukám.

holky, pěkné čepičky!!!

pismenko
17. čer 2009

Dorče pořád spíí 🙄 Já teda nechápu, proč vstává v 5:00 když je ještě znavená 😝 doufám, že se probudí sama a nebudu muset zasahovat 😒

Hoj Luci 🙂

lucianas
autor
17. čer 2009

Markét, tak ještě taky odpočívej, ať nejsi pak unavená ty. 😉

pismenko
17. čer 2009

Jedem na 10:00 k mudr a postýlka už se vrtí 🙂

pismenko
17. čer 2009

Mimichodem, už jsem unavená cca 5 měsíců 😀 😀 😀 😀

Kde se nám toulá ta rinty a paviska?? 😕 😕

zuzanka26
17. čer 2009

ahoj holky,
taky jsem večer na maličkého myslela, ale bylo mi ještě hůř když jsem se podívala k maove do albíčka co už má vše za sebou 😔 😢 😢 😢

no nic, život jde dál ale někdy je to tak drsný!!!

u nás noc docela dobrý, jen mě vzbudila o půlnoci ubreknutím a pak ve tři měla asi fakt hlad jak hltala. Dnes mě výjimečně nechala spát do 7

Sárinka už vykládá i u kojení, to je teda číslo, kdybyste viděli jak péruje na všech čtyřech jako čertík 😀

zuzanka26
17. čer 2009

holky Julince a Dorotce vše nejlepší.

my byli předevčírem na třetí hexa vakcíně a bylo to bez reakce, tak jsem ráda. a váží 7,76 kg puclinka 😉

endlessblue
17. čer 2009

Markét..tak to budou mít holky stejný čepičky.. no, 17. ledna už jsme začaly společně, ne?? 😉

Jinak Juli se stále nepřetočí na bříško... na bok velmi vyjímečně... no a to pasení jí taky nebaví... jde jí to, ale po 5ti minutách zaboří čumáček do podložky a začne se rozčilovat 😕

endlessblue
17. čer 2009

Jééé Markét, to jsem zvědavá kolik Dorotka přibrala. To je hrozný jak se mi ty kontroly posouvaj.... my jdeme až skoro za 14 dní 😒