Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zuzanka26
17. čer 2009

endy vždyť má ještě Julča čas. ale je to fakt ňuňu holčička nádherná 😉

pismenko
17. čer 2009

No jasně, že má čas...veru, nedramatizuj to, Dorotka se úplně taky nepřetočí, neumí prostě podseknout tu ruku, kterou si přilehne.ale pase ráda, ale taky to moc dlouho nevydží(ale začla zvedat prdel - takže takové mini rypadlo) 😀 😀

Jdu obléct sebe a pak ji musím probudit ☹ 🙄

pismenko
17. čer 2009

Zuzi, tak Sáruš hezky spinkala 😉 😉

endlessblue
17. čer 2009

hehe... já se těším taky na rypadlo 😀

Julča začala dělat spíš most... leží na zádech, zapře se v nožičkách a vyšpulí pupíčka a prdítko 😀

endlessblue
17. čer 2009

Holky, jdu žehlit.... žehlička na mě výhružně frkáááá 😀

pismenko
17. čer 2009

No mostujem taky a pak se na boku šponuje do luku 😅

zuzanka26
17. čer 2009

Markét u nás je to spaní někdy pěkně na prdlačku, takže tohle je výkon!! 😉

Mě se Sárinka přetočila sama na bříško týden před půlročníma narozeninama 🙂 ale každý mimi to má jinak a každý je šikovný na něco jinýho 😉

endlessblue
17. čer 2009

Zuzi, díky za pochvalu Juli 😉

Jéé, tak to na to přetočení máme ještě čas..... tak to je fááájn. Já pořád stresuju.... a srovnávám Juli s šikovným Kremrolčiným Kubíčkem 🙂

jitousek
17. čer 2009

Nazdárek tak my už strašíme dneska taky od 5h ale ještě jsem si poležela a dítko ukecala na třičtvrtě hodinky tak že jsme vylezli z hajan v 6.15h a já tu řádím jak motorová myš od rána už mám upečíno skoro vypráno povlíklo a prostě makám ..........já když ráno zasednu PC tak nic neudělám 😎 tak že musím opačně 😝 😀

jitousek
17. čer 2009

Jo jinak holkám Juli a Dory přejeme s Mišutkou Vše nej k 5měsíčním narozkám hodně mlíčka žádný brek a mamky koukejte nechat vyspat a taky trošku odpočnout 😵 😵 😵

jitousek
17. čer 2009

já jsem zvědavá za tejden na naší hexu teda spíše na naší váhu ....nechám si ho zvážit jdem na očkování už budeme mít poslední dávku hurááá ....no zase přijde jiné že 😠 😉 ale ta váha mě teda dost zajímá ....jelikoš jsme Míšu vážili orientačně doma a on má skoro 8kg 😕 bez 100g 😎 strašnýýýýýýý když se to tak vezme tak setřenice od manžela má 1,5ročního kluka a ten má 10kg a nám ještě nejni ani půl roku 😝 nechápu už by jsme nemuseli tak nabírat nebo ten náš habán nás přepere a sní jak otesan 😵 😵 😵 😵

tevina
17. čer 2009

Ahoj holky,

Jitu ted jsem si vzpomněla že jsem ti úplně zapomněla odepsat,my totiž nekupujeme dudlíky od MAM,ale adík má od Canpolu.Ten stojí kolem 50,-Hele a za kolik maji u vás ty MAM,u nás myslim tak kolem 70-80,-, a maji je v lékarně,pak v Schleckru drogerce.nevim jak se to píše a pak ještě v jednom obchodě s dětským oblečením,tak koukni ještě někde jinde.

tevina
17. čer 2009

Holčičkám našim vše nej k 5-měsíčninám 😵

jitousek
17. čer 2009

teda ta paní co dělá ty čapky je neskutečně šikovná 😵 😵 😵 😵
možná objednám i tomu našemu raubířovi dělá i klučičí a pěkné 😎

tevina
17. čer 2009

Jo holky to vám musím napsat....včera jsem koupila tomíkovi Maxíky na CD a pustila jsem to adámkovi,ten jak to slyšel ,tak upaloval po čtyřech k televizy(pustila jsem to přes dvd) a to jste neviděli jak začal trsat 😀 😀 šel úplně do dřepu a pak zas nahoru a ty pohyby u toho,no fakt mě při tom včerejší smutným dni i rozesmál.

jitousek
17. čer 2009

nelky kde je Kačena alias baru 😵 jsem ji tu dlouho neviděla 😒

jitousek
17. čer 2009

napsala jsem nelky místo holky ježkovi voka 😕 😵 😵 😵 😵

valentynka
17. čer 2009

dobré ráno holky,

julince a Dorotce vše nej k 5-ti měsíčninám 🙂
čepečky nádherný 🙂
taky byhc koupila, mít holku 🙂

endy, mě se filípek začala točit tento týden a jede v tom festově 🙂 do té doby jen na bok

valentynka
17. čer 2009

hehe, endy raději nesrovnávej s Kubíčkem.
ten je extrém šikula 🙂
vždyt už jak brzy pásl hříbátka, ten bude Kremrolce chodit už na 7 měsíci 🙂

valentynka
17. čer 2009

Tevi 😀 Adámek bude asi profesionální tanečník 😀

noo Baru tu nebyla dlouho, jen minule nakoukla a letěla,ale to už je taky nějaký ten den.
a Paviska, Rinty.. Věrka tayk slíbila,že zaskočí a nic ☹

valentynka
17. čer 2009

Filípek mi ještě spinká, já jsme se už zkůůlturnila, bo jdem v poledne k dětské na půlroční prohlídku.

zeptám se tam na ten prevenar.
snad ho konečně ty šme*di v politice schválej jako hrazený pojištovnou,bo to je palba ☹

jsme zvědavá kolik filípek bude vážit, odhaduji 7,60kg a měřit tak 72cm
je to čahoun 🙂

lucianas
autor
17. čer 2009

Markét, tak to chápu, že je člověk utahaný celou dobu. Mimísek opravdu vyžaduje pozornost a ta únava pak musí být znát.

Kde se toulají, to opravdu nevím. Ale oni se objeví, neboj!!!

Zuzi, Sárinka je šikulka, když tu třetí vakcínu zvládla v pohodě. A i ta váha si myslím, že dobrý. Roste jako z vody.

Endy, z toho si nic nedělej, že se nepřetočí. Aspoň nemusíš mít strach, že ti spadne. Julinka to ještě dožene a pak se budeš divit.

lucianas
autor
17. čer 2009

Jitu, to je fakt, jak člověk zasedne k pc, pak se nemůže odpoutat a nic neudělá.

kremrolka01
17. čer 2009

dobré ráno, tak my chrápali dneska s Kubou až do půl desátý 😅 s jednou přestávkou na kojení v půl sedmý za celou noc... no pak se mám divit že mi nechce večer v sedm spát 😀
gratulujeme Julče a Dorče k pětiměsíčninám 😵 😵 😵
to Dorotka dostane taky píchanec dneska jako dáreček? my zítra 😒 jsem taky zvědavá co nám naváží, snad nebude mít 10 kilo 🤐 váha doma se mi rozbila taky ani představu nemám, ale odhaduji tak těch 8 kilo
a endy jak píšou holky, nic nesrovnávej, každý mimino to má jinak, Kuba je od malička pohybově nadanej, zase moc nebrebentí, hlasitě se směje jen když ze sbe už dělám úplnýho trotla 😀
od kolegyně z práce vnuk má tři roky a jenom ukazuje a říká au 😀 😀 😀 tak myslím, že zas v tomhle my budeme "pozadu"

kremrolka01
17. čer 2009

tevi to musela být sranda 😀

endlessblue
17. čer 2009

Jéé Kremrol 8 kilo, jo??? Teda ti chlapíci jsou ale macíci 😉

Jsem zvědavá jak ta Dorotka.... můj odhad 67cm a 6500g 😉

endlessblue
17. čer 2009

Tevi... to bych chtěla malýho vidět 🙂

zirafik
17. čer 2009

čusík, 4 hodiný ani živáčka? 😕 😕

zirafik
17. čer 2009

já byla s kámoškou a mimčama na obídku 😝 ... cestou jsme se prošli lesem 😵 , venku krásně 😵

zajdla
17. čer 2009

Ahojky.Jsem totálně hotová.

😝