Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
14. črc 2009

tak já taky skoukla fotečky malé Jůlinky a je moooc krásnáááá 🙂

endy, noo po kedlubně by mohla mít hodně prdíky.
já ji rozmixovala s mrkví.

nejprve měl tři dny mrkev , pak jsme přidala kedlubnu jeden den a pak další den měl květák,mrkev,kedlubnu.

valentynka
14. črc 2009

no a další dny už js me přidali masyko kuřecí a za nějaký den už i bramboru.

valentynka
14. črc 2009

endy, kámoška Markétka má pěkný hááááro 🙂

tanuki
14. črc 2009

ono, co nenadýmá, že? krom mrkve a brambor úplně vše...
My teda kedlubnu dávali, s mrambory

endlessblue
14. črc 2009

No, tak já začnu 3dny mrkev (pro velký úspěch 😕 ), pak 3dny brokolice... pak to smíchám a pak k tomu budu dávat ten květák, kedlubnu a brambor.... tý jo.. hrášek vlastně taky nadýmá, že?? Se picnu.. chudák dítě.. ta to bude mít jednotvárný 🙄

No a pak nevím za jak dlouho mám začít s tou kaší.

zirafik
14. črc 2009

čusík 😵 , u nás taky dusno na padnutí 😝

endy, to je dóóóst 🙄 . Jůlinka je zas uplne jiná, naprosto uzásna.... to uz neni zadny mimi, ale uplna slecna 😵

my byli zas nas obidku a pak na 5km prochajdě lesem... nádhera 😵

kojio 22 23 6,30 10 😕 😕

zirafik
14. črc 2009

holky, co říkáte tomuhle nosítku... přemýšlím, zda koupit, jestli bude malé vyhovovat..... taky nevím, zda jsou takovéto nosítka vhodný kvůli páteři 😒

http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id...

zirafik
14. črc 2009

tyhle krosničky vypadají taky supr, ale jsou až od 6-ti měsíců ...

http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id...

zajdla
14. črc 2009

Žirafíku my nic takového neměli,tak neporadím. 😉

zirafik
14. črc 2009

to neva, třeba ještě někdo dorazí....

zirafik
14. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

zas tu bulim.... chjo chudák holčina 😔

zajdla
14. črc 2009

U nás je pořád 32°C.Ale ve stínu bylo fajn.Zítra přijede další kamoška s dítkem,tak se Lucka opět zabaví. 😀 😀

endlessblue
14. črc 2009

achjooo.... tak jsem si tu taky pobulela ☹ 😖 😢 😢 😢 😢 😢

zajdla
14. črc 2009

tak tady zase řvu.Je to hrozné. ☹ 😢 😢 😢

zuzanka26
14. črc 2009

holky to je hrozné 😢 😢 😢

ale udělali dobře, to by nedopadlo dobře.. 😔

zirafik
14. črc 2009

to je pak člověk stastny za toho zdravýho, zlobíka co má doma 😔

zirafik
14. črc 2009

to jo, to by nebyl žádný život pro ní ani pro ně 😔 😔

pismenko
14. črc 2009

No hrůza, úplně mě mrazí 😔 😔 😔 😔

pismenko
14. črc 2009

Jinak dorotka dostala dneska na večeři kaši na dobrou noc + cecek a jsem zvědavá, jak o dopadne.Tak kaše je mléčná, ale já to prdím, nestíhala jsem to do ní házet.je to od Hippu nějáká obilnojablečná a i mě dost chutnala 🙂 🙂 🙂

endlessblue
14. črc 2009

Markét, já začnu asi tak za 14 dní taky s kašema.. mám doma jednu, co je od 4. měsíce a je taky mléčná... tak na to peču!!!! Kojím už nonstop půl roku, tak se snad nic nestane, když bude mít mléčnou kaši rozdělanou ve vodě..

Dneska byl hic.. mladá ani moc nejedla. jen si vždycky cucla na žízeň a hotovson.. to jsem zvědavá zítra na tu váhu... přijde mi, že nepřibrala nic.. naopak 😒

zuzanka26
14. črc 2009

endy neboj, vždyť ona si řekne, když potřebuje.

Jdu dát zase nějaké fotky ze dneška do alba 😉

zuzanka26
14. črc 2009

Endy koukala jsem na fotečky, maličká je fakt moc pěkná, i manžel říkal, co to je za pěkný miminko. A Sárinka se na ní smála 🙂

zajdla
14. črc 2009

Zuzi malá je šikulka.Pěkně cvičí,chce držet asi štíhlou linii. 😀

christla
14. črc 2009

Ahoj holky!
Tak jsem opět KO. Nějak se furt nemůžu vylízat z těch chorob. Jinak to vypadá, že mě navštívila první mrcha po porodu.
Dneska jsme byli na těch kyčlích a vš v pohodě. Ptala jsem se doktora, jaká je pravděpodobnost, že by malá po mě zdědila skoliozu páteře. Tak se mě ptal, jak moc jí mám výraznou, tak jsem řekla že opravdu dost, že jsem nosila i korzet, tak mi řekl, že nějké riziko tady je. ☹
Prý se to projevuje tak po 1. roce, kdy děti začínají sedět, tak ať jí prý sleduju a kdyby se mi něco nezdálo, tak ať příjdu. ☹ Tak je mi z toh smutno, ale věřím, že se to Káje vyhne.

endlessblue
14. črc 2009

Zuzi děkujééém. Však ona Sárinka je taky rozkošná princezna!!!! 😉 ale Jůlinka jí neviděla... už spíí!!! KONEČNĚ!! 😉

christla
14. črc 2009

Pavlí, to je smutný. 😢 To si pak člověk fakt uvědomí, co má doma za poklad. 😔

endlessblue
14. črc 2009

Jéé a jak Sáruš krásně cvičí...hihihihi... to už je opravdu rypadlo pro pokročilé 😀

christla
14. črc 2009

Holky, tak vám dítka už spí, jo? Já jdu teprve po osmé koupat a malá bude jíst až ve 21.30..... 😅

zuzanka26
14. črc 2009

Chris každý to má jinak. Já bych si přála,aby už malá spala, ale zuřivě tady kope nohama, tak to nevypadá
😒

zirafik
14. črc 2009

u nás se chodí spát 22 - 23, kolem 22 se koupe... ted uz sme vykoupany a uspavame u prsa ... kojo 15,30 16.30 17,30 18,30 19,30 21,30 večery jsou narocny 🙄 🙄 asi zizen .... navíc jsem sama doma 😝 😝