Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
22. črc 2009

ty voe, sjem doma,cv autě asi 85 stupňů, no hnus fialový.já klimu nesnesu a bojím se i kvůli dorče, takže lahůdka.vůbec mě to nabavilo.
taky dávám 120ml vody a 4 lžičky - prostě podle k 😕 😕 😕 rabice

zajdla
22. črc 2009

JJ pařák hnusný.My klímu ani nemáme.Manža ji nesnese.Hned je z ní nemocný.Vždycky,když jedou do práce autem s klímou,tak ho pak bolí v krku. ☹

Malá chce jít na zmrzku,ale mě se do toho pařáku vůbec nechce. ☹ Teď jsem jí udělala caro,tak třeba ještě hodinku vydržíme doma a pak vyrazíme na tu zmrzku.

lucianas
autor
22. črc 2009

Tak s hlídáním taky budu mít do budoucna problém - mamka i sestra od nás bydlí cca 30 km (i když to se dá, ale chodí do práce), a tchyně nějakých 80 km, tak to nehrozí. Ale nevadí, snad si vystačím sama.

zajdla
22. črc 2009

JJ kdyý mamča bydlela v Hodoníně,tak taky nehlídala,protože mě to ani nenapadlo.Je to asi 10 km.Ale teď bydlí 10-15 min cesty pěšky.Uvidíme,ještě jí večer zavolám,jestli půjdou i v tom pařáku.co má zítra být. ☹

jitousek
22. črc 2009

Endy co se tejká našeho kašování tak já dávám 220ml vody a 8lžic kaše někdy ještě maliko dosejpám dělám mu to hustý a stejnak nechrápe a ještě v devět nebo v deset večer kojím a od půl noci do rána taky 😔

jitousek
22. črc 2009

nevím jestli mě to dítě sežere nebo co .......jako by věděl že pozvolna přecházíme na jinou stravu tak se chce ještě poňuchat s mejma prsejčkama když pak bude půst až do dospělosti 😀 😀 😀 😎

jitousek
22. črc 2009

jinak dneska jsme dopoledne zbaštili přesnídávku teda půl první lžičky jablíčka a k obědu jsem vařila brambor a mrkvičku ten se olizuje ale stejnak ještě po 15 lžičkách chtěl prso 😎

jitousek
22. črc 2009

jo s těma kapkama jsem na ně taky tuhle tady koukala že je maj na netu levný ..my jsme bolení břicha přežili bez kapek jen jsem nahřejvali ten polštářek s peckama a ten vždy zabral rourku jsme použili jen jedenkrát a to byl mazec 😵 😵 manža byl až za ušima pos od Míšánka 😀 😎

endlessblue
22. črc 2009

Čágo bélo 😀

Tak dnešek jsem já strávila na zahradě.... malá odpoledne spinkala v ložnici, kde byl chládeček.... tak chrupala skoro 3 hodiny 😅 Teď se tu trošku zatahuje a možná sprchne... a to chceme venku grilovat pstruhy k večeři 😕

Holky, kámoš dělá v Ontexu u Liberce. Ontex vyrábí plínky pro Lidl, Albert, Penny, atd atd... do Polska a budu od něj mít plínky za skvělou cenu. Super kvalitu: kus 3kč, nebo dobrou kvalitu: kus 2kč. Tak vyzkouším. Zároveň i vlhčené ubrousky....72ks za 30 a nejlepší jsou ty podložky na přebalování. 20kusů za 85kč 😀 Tak uvidím. Třeba to bude dobrý.. tak ušetříme 😀

Zítra jedeme s manžou ráno do Litovle a já si udělám nákup všeho možného pro Julču. Chci koupit kaše a šťávičky. Můžete sem hodit vaše nejoblíbenější???? Ať tam neblomcám hodiny a nečtu každou krabici 😀 Jo a jaký šťávičky??? Julča pije zatím jen bylinkový čaj, ale moc jí to nešmakuje. Vypije mi max. 50ml za den a to si myslím, že je málo. Kolik vám drahouškové pijou??? Já vím já vím... zase z vás tahám rozumy 😅

pismenko
22. črc 2009

Tak jsem malou úspěšně nandala do betle, už se úplně vztekala po jídle, ani říhat nechtěla 😅 😅 😅

veru, nešťávičkujeme, mě bylo řečeno, že když alespoň 3x denně kojím, nepotřebuje malá žádné jiné tekutiny.Když jsem jí dala ochutnat heřmánkový čaj, tak mi z toho blila celé odpoledne a na sladké pití ji zatím zvykat nechci, času dost.Ráda bych nějáký ten čajík bez cukru, ale v tom je potíž něco sehnat 😝 😝 😝

U nás jede sunarka rýžová s ovocem http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/sunarka-dobre-r...

a pak http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/sunarka-dobre-r... ta chutná i mě 😅 😅 😅

na noc máme od Hippu Jablečná s fenyklem http://www.apidi.cz/hipp/bio-kase-na-dobrou-noc...

a nebo http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/sunarka-dobrou-...

koupila jsem i tu lepkovou http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/sunarka-dobrou-... a už ji dora měla.....vyčetla jsem, že je fakt dobrý ten lepk začít ještě když kojíš kolem toho 6měsíce

lucianas
autor
22. črc 2009

Zajdli, však uvidíš.

Endy, tak to máš super. To bude dobrý kup, zvlášť i ty podložky na přebalování. 😉

pismenko
22. črc 2009

TIP:v lékárně prodávají inkontinenční podložky pro dospělé, jsou 2x větší než pro děti a hlavně jsou podstatně levnější 😉 😉 funkci samozřejmě plní stejnou 😀

pismenko
22. črc 2009

Luci, chtěla jsem se zeptat:ty to pohlaví víš??nebo to neví vůbec nikdo 🤐 😨

pismenko
22. črc 2009

u nás je buřina 😖 😖 😖 😖 vždycky,když není tom doma 😠

pismenko
22. črc 2009

a jako vy děláte všechny co jako 😝 😝 😝 chjo sama samička
jo dneska jsem měla na oběd fazolovou polívku,tak jsem zvědavá 😕 😕 😕

zuzanka26
22. črc 2009

halo halo jsem tady takyyyy 😉

zuzanka26
22. črc 2009

tak jsem tady teď asi sama, asi všechny už koukáte na tv.

u nás se už spí, protože jsem jí nechala od čtvrt na 4 vzhůru.
JO a dneska už můžu říct že Sárinka leze po všech 4. Je to sice ještě váhavý, ale pár "kroků" dopředu už udělá. 😉 tak jsem sice moc ráda, je to roztomilý, ale zároveň teda fakt jí už musím hlídat.
😕

pismenko
22. črc 2009

Zuzi, je to šikula 🙂 Za chvilku se rozběhne 🙂

endlessblue
22. črc 2009

Markét děkuju za tipy... zítra pustím žilou. Ještě musím koupit takovej ten plastovej bryndák s kapsou. Už jsem hotová, jak peru plínky od mrkve... NEJDE to vůbec dolůůů!!! ani na 90stupnů 😠 😠 😠

endlessblue
22. črc 2009

Jééé Zuzi.. to je hezkýýý!!!! Já si ani nedovedu představit, že možná Juli bude za 2 měsíce lézt 😅 ..
Mě stačí, jak kutálí sudy 🙂 ale převážně na jednu stranu.... uvidím, kdy z ní bude i pravičák 🙂

endlessblue
22. črc 2009

Aááá já jsem tady taky sama 🙂
Tak se aspoň pochlubím, jak jsem dneska aukcičkovala oblečení Julče na podzim 😀

BUNDIČKA NA PODZIM: http://www.aukro.cz/item685518790_super_bundick...

ČEPIČKA: http://www.aukro.cz/item686581714_krasna_vertba...

MANŽESTRÁČKY: http://www.aukro.cz/item689133252_krasne_george...

Mno, letím... mám tady nalitou skleničku vínka, tak si dááám... brou noc 😉

valentynka
22. črc 2009

ahoj holky,
tak jsme dorazili skoro v 8 domů.
Filíepk měl nakonec jen vodu v lavoru,ale aspon si tam hezky hačá.
Já otrhala rybíz, mamča bude dělat marmošku,bo letos je dost rybízu.
Pak jsme ještě přeryla záhon, mamča tam měla jahody a y už vytrhala a dá tam ještě Filípkovi mrkvičku.

Taky se dneska Filípek poprév houpal na houpajdě,ale koukal co to jako jéé ? 🙂

Chris a jak dlouho už malá nekakala ?
Na zítřek držím pěsti,at to zabere !!
Vím jak se musíš cítit, já byla hotová ze dvou dnů když nekakal, čekala jsem na to jak na smilování.
Ale ono se to u miminek pak upraív tím jak už umí zatlačit.

Zajid, tak to je kámoška hodná 🙂

valentynka
22. črc 2009

Endyku, kup co se bude tobě zamlouvat, že by mohlo Juli chutnat 🙂

my máme různé druhy kašiček, banánový, merunkový, na nos s ovocem, s jablky a papá vše
a štávičky mrkvové s banány a dýní, nebo jabko s hruškou a tak,ale ředím

valentynka
22. črc 2009

endyku, jojo mrkve je sviňa, nejlepší nějaké staré cejchy nebo prostěradlo,nastříhat a je to 🙂

jiank v DM mají kupony na 15% slevu, mají to v letáku a pokud is tam zaregistruješ mimčo,tka mají ty slevové kupony, takže pokud jedeš na mega nákup pro Juli-tudiž dětského, tak by se to šiklo.
Musíš mít sebou rodný list, vystaív ti prozatimní kartičku, to samé mají i v drogerce u schleckera

zuzi, na jednu stranu super, že už dlěá pokroky, na druhou bude více starostí.

Filípek si už začíná stoupat,když hača na klíně a hcytím ho za ruce,tka se přitahuje a stoupne si, dneska to furt vyžadoval a blbnul o 106

valentynka
22. črc 2009

endy, hezké věcičky 🙂

zajdla
22. črc 2009

Tak nakonec jdou naši do vinohradu jen dopoledne,tak prý Lucku pohlídají.Tak jsem ráda.I když s Irenou by se měla taky dobře.

my jsme přišly v 8 domů ze zmrzky.Doufám,že malá brzo usne.Jsem unavená.Tak snad budu dnes spát celou noc.

Zítra držte pěsti,jdu do poradny.Tak snad bude vše OK.Měla bych už dostat papíry do té porodky.Uvidíme,jestli si to Linduš rozmyslela a konečně se uráčila otočit dolů.Ale myslím si,že je pořád na stejno. ☹
Kamošce se malý otočil a už ho má hlavou dolů.Já chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.

JInak v DM nakupuji ráda.Mám kuponky a teď k tomu ještě tu 15% slevu,tak to vyjde za pusu. 😵 😵 Zaregistrovala jsem se už jako těhule a pak ještě zaregistruju Lindu a bude to. 😀 😀

valentynka
22. črc 2009

zajdi, držím mooc pěsti,aby jsi zítra viděla malou už přetočenou 😉

jj, 15% sleva se šikne, půjdu tam pak udělat mega nákup kaší a nějaké plenky.

joo včera jsme tam koupila filípkovi sušenky s prebiotikama, jsou od 6. měsíce, tka jsme mu dala jednu, ale spala půlku, druhá spadla do vody 🙂

jdu na telku, mějte se hezky papa

zirafik
22. črc 2009

kuk, byli jsme na koupáku 😵 a pak v tescu - měli ta supr slevy pro mrnousky, hlavne holcicky 😵 tak pětikilo vylétlo oknem 😖 ,,, malá je vykoupaná, najedená a ted snad usíná 😝 ... už je na čase neb za celý den spala tak hodinu 🙄 🙄 ... se zbláznim ... ta za chvíli nebude spát vůbec 🙄

zajdi, tak držím palce a dej vědět !

christla
23. črc 2009

Dobré ráno!
Tak jsem ady první, jo? 😕
Kája se mi v posteli kroutí jak blázen. ☹

Val, nekakala už 3 dny!

Pavlí, vy jste byli na koupáku s malou? jak to snášela?

pismenko
23. črc 2009

Ahojky,
CXhris vyzkoušej tu švestkovou šťávu od toho Hippu, je to sice až od 4+, ale když jí dáš lžičku, tak jí neublížíš.Chápu, že jsi zoufalá, tak musíš experimentovat 😒