Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
26. črc 2009

My jsme byli na prochajdě a zkončili jsme v Kaufu na nákupu ........zavítala jsem do DM a už zase mají naše dudáky mam změnil jen svoji tvář a proto je vyprodávali to mě ta prodavačka nemohla asi prozradit jen že už je onehdá vyprodávaj a že nebudou 🙂 a už zase jsou ale podražili no tak jsem žádnej nekoupila objednala jsem si je teď na netu tak jsem zvědavá 😵

jitousek
26. črc 2009

teda koníkovky to je dneska slabůtka 😎

jitousek
26. črc 2009

hhzhzuu juvvcucucucucjcjvvvjjjjjjjjjjj jhntuccccccyyyyvvvbzziuhbinoboggggg hhhhjhhjihuhhhh

jitousek
26. črc 2009

m si tu budeme povídat s Mišutkou jo 😀

jitousek
26. črc 2009

vgdhgdjzucdzu tcdgsčřtřrrtrtatčřčžuigýtgiýogiýig giigigii ifuifuifuffiufiufi fiuififufdfdfytrsřžeřřtdh dž hczz zttddhřioiohio giguugzd huct tcuzutfzztzu

jitousek
26. črc 2009

uspáváte ratolestíky ???? My už spíme jsem zvědavá jak dlouho chystám se do vany tady to teda dnes žije 😠 😒 🙄

jitousek
26. črc 2009

tak já zase pěkně utrácím na netu 😕 😅
nakoupila jsem dudáky do zásoby asi za 500 😎 mazec sekec kdyby to viděl manža poklepal by si na hlavu 😨 řekl by že jsem se zbláznila 😵
no a objednala jsem si židličku 😵 no nakonec jsem šla do plastu a ne do rostoucí dřevěný 😒 docela mě mrzí že tady široko daleko tu rostoučku nemaj na zkouknutí zajíce v pytli jsme nechtěli koupit a tuhle plastovou má bratranec se ženou a jsou s ní naprosto spokojení .....no tak že nám bude sloužit jen do tří let a basta vlasta no ....tak jsem zvědavá už jí poslali PPlkou a zatím stojí někde v Plzni tak že nejspíše docestuje až v pondělí do Hradce a v úterý možná k nám tak že budu o 2021 lehčí to jsem k tomu ještě vzala termo talířek a příbor v téže barvě židle 😎
k našim jsme objednala matraci do postýlky za 475kč no obyč na to naše spaní dobrá oboustranná a z jedné omyvatelná 😵
nu a ještě uháním tu paní s těma vložkama do kočárku ta se zatím neozvala chci nechat udělat Míšovi jelikoš je to zoufalé dávám mu tam frote ručník protože ho ještě nekšíruju a jsou tam kšíry a vnitřek je světle modrej a kočár by byl jak prase špinavej a hlavně ty kšíry by ho tlačili kdyby ležel přímo na nich no tak že chci tu vložku 😎 to bude další 500 no a to mě ještě nedorazil rodičák holky kdy Vám chodí rodičák ?????
ještě že mám zatím k tomu kousek mateřský a dovolenou proplacenou jinak bych byla švorc ☹

jitousek
26. črc 2009

jdu si udělat koupel a jestli tu za dvacet minut nikdo nebude vypínám pekelnej stroj a jdu spát 😝 😠 😵 😵 😵

valentynka
26. črc 2009

ahooj 🙂

Jitu, dudáky do zásoby a za 500 ??????? fíííííííííha

tak to já teda dudany do zásoby nee, máme ted jeden větší co je od půl roka a pro sichr u babči máme ten menší co měl.

co když už nebude chtít dudana ?

kacena00
26. črc 2009

čau holky! no já taky myslim, že c. nakonec nebude mít ani martu ani metůda, páčto ráno sem měla slušnej průjem, takže zejtra pofrčím k praktickýmu, ať mě raději zkontrolujou - mám docela strach, aby ode mě něco nechytl cyrilek...zvlášť když ho trochu kojim..doufám, že nejsem kráva a krom toho že se občas zapomenu a vrazim mu hudlana, za což si pak hned nadávám tak mu nemůžu ublížit i MM...

no zítřek to rozsekne, tak brou

valentynka
26. črc 2009

tak to jsi se hezyk jitu rozjela,ale židlička je potřeba a vložka do kočáru taky.

mě chodí mateřksá 17.

jitousek
26. črc 2009

neboj kači MM je ochrana právě že naopak jestli máš nějakou infekci nebo něco vůbec by to nemělo vadit do MM jde jen to nejlepší i když jsi marod 😉

valentynka
26. črc 2009

Baru,š na zítřek držím pěsti,ale vypadá to na nějakou nemoc, virozu a tak noo ☹

kacena00
26. črc 2009

taky sem si to řikala jitu, ale přeci jen z toho trochu blbej pocit mám, no ale už se takhle cejtim 4 dny a on je v pohodě, tak snad mu nějak neublížím..

jinak dík moc, doufám, že to nebude moc trvat ty výsledky..

pismenko
26. črc 2009

Ahojky 😵

pismenko
26. črc 2009

už jsem se tady ptala a nikdo krom zuzky na to nereagoval 😠 .takže znova:co dáváte za čajdy prckům??Já nevím, jestli té doře nedávám málo pití:
6:00-kojo
9:00 120ml mléčné kaše
12:00 příkrm cca 140g
15:00 kojo
18:30 140ml mléčné kaše + kojo

pokud se vzbudí v noci tak kojo(většinou 1x)

Já ji většinou třeba po tom obědě to prso nabídnu, ale 3x cucne a nechce.Po té dopoledné kaši taky moc nechce)

pismenko
26. črc 2009

jo a dneska jsem to dostala 😝 😝 😝 přesně po 30 dnech, takže už asi začínám opět fungovat jako žena 😀 😀

jitousek
26. črc 2009

markét já dávám od hippu granulovanej pro dobré spaní stejnak nespíme 😝 😎

jo apropo Míša spal do půl deváté přesně když jsem skoro vylejzala z vany začal řvát proběhl zbytek kaše dnes jí jednou poprvé nedojedl a na to následoval čaj 😎 a po sléze mohutný křik chtěl spát přetáčel se z jedné strany na druhou a řval a řval a řval až do teď nechtěl chovat nic tak se opět uřval 😔 ☹ nelíbí se mě ta praktika ale co mám dělat když se mě 8kg klacek zmítá v náručí a nechce chovat ani prso nic prostě ho nechám ležet snažím se ho hladit ale je to k prdu tak že si ho nevšímám a když už to tlačí až s paty a nemůže otočím ho na bok a usne hrůzaaaaaaaaaaa 😢 😢 😢 😢 😢

jitousek
26. črc 2009

kdyby člověk věděl co tím řevem chce říct přece neřve jen tak z bůch darma 😢 😢 😢 😢

pismenko
26. črc 2009

Jitu ☹

jitousek
26. črc 2009

břicho ho nebolí kadí jak o závod po kaši hned kadil přebalenej je teplo ani zima mu není připadám si jak macecha nechávat ho takhle ukřičet

pismenko
26. črc 2009

tak třeba ty zubíky, je z toho nervozní a třeba ho to svědí a neumí si s tím poradit 😒 😒
A ten čajík dáváš i přes den?

pismenko
26. črc 2009

Já tohle fakt neznám, dora je vc tomto zatím zlatá.prostě po večeři jde do postýlky a prakticjy hned vytuhne, nebo si třeba chvilku brebentí a usíná sama.Vyjímečně se stane, že dělá bugr, to tak jednou za měsíc.

jitousek
26. črc 2009

ten jeho řev mě zní v uších áááááááááááááááááááááá áááááááááá to je fakt paviání řev nevím kde jsme tohle pobrali já jsem prej usínala v pohodě a manža taky zato teď usínám na pendrek od těhotenství mám spánek jak na vodě už si říkám jestl ito to dítě nemůže mít s toho nějak spojené ☹

jitousek
26. črc 2009

no máš zlaté dítě já zase jednou za měsíc uložím beze řevu viz včera 😀 tak že máme zase vybráno 😔

jitousek
26. črc 2009

jo dneska jsme mu dávala zapít příkrmy dopoledne jsme zkusili jablíčko a v poledne brambor vše jsme zapíjeli čajem 😵

jitousek
26. črc 2009

😉 a ještě odpoledne než šel ven tak chtěl čaj 😎 po mém mlíku 😵

jitousek
26. črc 2009

🙂 no nic jdu na kutě dokud spí 😎 snad bude klid ale raději pššš tak brou klidnou noc ap ěkné sny 😵

pismenko
26. črc 2009

jdu taky brou

zuzanka26
26. črc 2009

AHoj holky,
my dnes měli šílenej fofr, tak jsem to ani nestihla sem nakouknout.

Jitu vítej do klubu s tím uspáváním..... my to máme děsný každý večer, zkusila jsem vše, nic nezabírá, snad jen fakt utahat přes den a nenechat spát kolem 5-6. já mám bohužel tu smůlu, že kolem mě jsou samý maminky co jim děti spí krásně a celou noc bez buzení, takže si připadám jako magor.
U nás uspávání spočívbá v tom, že jí hladím, zpívám a ona když je unavená, začne se točit na bok.
Jitu jak píšeš že nechce nic, ani chovat, tak to je přesný, Sárinka to má taky tak, je prostě unavená, ale nechce zabrat, takže teď mi usímá až po 9, ráno mě teda do těch 7 nechá spát.
Moje spaní je od těhu taky na prd, slyším všechno a všechno mě vzbudí....
Mám ale kontakt na jednu homeopatičku, v srpnu tam jdeme. Zkusím i to, třeba to pomůže na klidnější spaní. Ale nic si z toho nedělej, některý děti jsou prostě v noci neklidné, i když jsou přes den zlaté.

Markét, s tim pitím to máte fakt v pohodě, vždyť je toho hodně, i ty příkrmy obsahují vodu, takže pije určitě dost. 😉