Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
26. črc 2009

jo ještě s těma zubama .......na prohlídce Mudr pravila že máme na teklé celé horní patro a to dost nejvíce se dere na svět špičák nikoliv přední zuby ten špičák už tam straší od 3 měsíce je lehoulince prořízlej ale nic moc a ne a ne se prodrat ........tak jestli bude Míša mít nejdřív špičáky bude jak malej upírek 😀

jen kéžby už se něco prorvalo ven zlobí nás to pekelně dlouho a kde nic tu nic a to mudr říkala že se to může úplně zastavit a třeba zase za dva měsíce rozjet 😠 to jsou vyhlídky na tesáky 🙄

teď už teda vážně pááááááá 😵

jitousek
26. črc 2009

jsme ráda že v tom nelítám sama Zuzi ale je to děs padám na držku dneska jsem tu na to sama 🙄 kdaž je doma manža je tu alespoň nějaká opora a střídačka i když většinou tečku za uspáváním dělám já manžovi se to nedaří ale alespoň morální opora 😎

jitousek
26. črc 2009

říkám si jestli se to dítě naučí spát nechápu proč kolem toho musí bejt pokaždé takovej cirkus 😔 dokud byl ještě chovatelnej chovala jsem ho a zpívali jsme ale on už nechce pere se se mnou a to já teda se s ním prát nehodlám prostě pokládám paviána a nechávám ho nedá se nic dělat jsem taky jenom člověk ale uvnitř mě to tak hlodáááá a bolí že řve řeve řve no nic už fakt končím nebo tu vykecám díru do stránky 😎

kacena00
26. črc 2009

já mám takovej uspávací bugr každej den a to několikrát 😔 to sem zvědavá až ho taky nebudu moct utáhnout, užte´d to někdy je dost vostrý, když se mi v tom náručí našponuje a já ho sotva udržím..

chjo, to mi teda náděj nedávate, že to přejde..

sem tu znova na pc, páč sem chtěla vědět, jak májí otevřenou lékárnu než naběhnu k tomu Mudrovi 😀 😀

kremrolka01
26. črc 2009

ahoj holky, už jsme doma z chaloupky
děkujeme všem za přání k svátku, trochu jsem zpátky dočetla 🙂
Baru nazdárek? téda že by další mimi? 😕 no teda byl by to mazéééc 😅 😅 😅

kremrolka01
26. črc 2009

a co jinak nového? Zajdla ještě vcelku? Co na kontrole, ještě pořád se Lindička neotočila?

kremrolka01
26. črc 2009

my se měli krásně, fakt dovča, malýho hlídala ráno babička, že jsme se mohli vklidu nasnídat, obědy naservírovaný, odpo zase jezdila s kočárkem máma, takže já si mohla schrupnout,... no fakt balzám 🙂
akorát teda mi to zkazilo p....ý klíště, co jsem měla před měsícem, přesně po třech nedělích mi tam vyskočil červenej flek, tak jsem s tím jela k doktorce a beru antibiotika ☹ no flek to byl nechutnej, skoro 10 cm v průměru, ale už se krásně ztrácí, na krev jdu až za 14 dní aby se potvrdilo jestli je to borelióza, já mám fakt štěstí, klíště jednou za pět let a musí bejt nakažený 😠 měla jsem strach aby malýmu chutnalo mlíko, ale baští o sto šest, tak snad dobrý, akorát ho tím chudáka láduju no ☹
Kuba je strašnej rošťák, zas udělal obrovskej pokrok, pomalu už se udrží na čtyřech a hrozně u toho péruje, je to hrozně legrační 😀

jitousek
27. črc 2009

bré ráno že by první 😉

pismenko
27. črc 2009

Druháá 🙂

jitousek
27. črc 2009

teda u nás moc bré ráno nebylo a ani noc kojila jsem snad šestkrát za noc a nářes byl o půl druhé v noci řev a ve čtyři řev i po kojení asi zase zuby hauuuuuuuu já už nemůůůůžu .........no a ráno jsem byla jak praštěná pytlem v pět kojení v půl šesté vztávání Míši dala jsem mu hračky ať si hraje a já vedle něj zavřené oči a dřímala jsem v 6.15 dorazil manža po noční a začal brutál opět řev musela jsme vztát manža se odkýbloval z ložnice do obejváku než jsme se přesunuli no hotovo jsem KO a to je teprva ráno ☹ připadám si fakt nemožně neschopně vyřízeně doma bordel jak v tanku hora žehlení mě bolí šiška a břicho a aby toho nebylo málo opět zase celé svědivé tělo nebaví mě to stále se ptám proč já co jsem komu kdy udělala že si musím porád něco vyjídat až do dna 😢

jitousek
27. črc 2009

mám pocit že tu vůbec nečiším žádným optimismem asi bych se na to měla vyprdnout a dát si pauzu abych vás tu zbytečně nesmutnila a nezatěžovala ...........je to jenom můj problém měla bych si přenastavit hlavu jenže jak když spánek od porodu znám jen z rychlíku ten mě tak šíleně chybí vím že kdybych mohla spát v kuse 7 hodin aspoň bylo by mě dobře všechno by se zlepšilo i ten exem i moje bolení hlavy i moje nálady pod psa ☹ no jenže jak to udělat fakt netuším 😔

jitousek
27. črc 2009

jedná optimistická zpráva dnešního dne přijede židlička hurá 🙂 te´d volali no tak aspoň něco

pismenko
27. črc 2009

Jitu, já chápu, že je to hrůza, ale musíš věřit, že se to zlepší.Já nevím, co bych ti na to poradila 😢 😢

A jakou tu židličku teda budeme mít??Já uvažuju nad tou babypoint, ale furt tápu.

pismenko
27. črc 2009

mě by měla přijít do středy ohrádka a dneska hračky lamaze, co jsem obědnávala u té lednovky, která rozjíždí ten e.shop.Koupila jsem dorče to štěkající štěně a pak tu vílu.Ale jednu tu hračku nechám na Vánoce.jen nevím kterou.

jitousek
27. črc 2009

http://www.detatko.eu/Zidlicky/

no Markét přesně tu budeme mít právě že bratránek ji má a jsou maximálně spokojení tak jsme do ní šly nakonec taky 😎
budeme mít oranžovou kolekci Fábula 2008 a právě koukám že oranžovou už nemaj asi jsme vybrali poslední 😵 tak doufám že to bude v pohodě 😎

jitousek
27. črc 2009

todle je asi jedinej internet obchod kde je maj ty Fábuli nejlevnější jinač se všude pochybuje cena přes dva litry a více 😨

jitousek
27. črc 2009

zatím mě stále nedorazil rodičák 😠 nevíte do kdy má socka termíny ??? Mateřskou mě vyplácel zaměstnavatel vždy do 13 v měsíci stejně jako vejplatu a teď čekám kdy mě přijdou prachy ze socky na účet a porád nic 😒

jitousek
27. črc 2009

dneska jdu na poslední rehabilitaci po Obědě tak doufám že se s PPLkou neminem říkal že do 1h snad tady bude

jitousek
27. črc 2009

jo musím se pochlubit náš Breburda se konečně začal překulovat sám na břicho teď tam na dece heká a tahá za něco ale jsem ráda že už konečně na to přišel jsme trošku opožděný no 😔 🙂 ale prej kluci jsou línější než holky říkala doktorka on se vždy jen překulil na bok a na břicho nic teď už na to přišel
ale stejnak na zádech a na boku vše si nahmatá a přitáhne co by se namáhal si asi říká
tak nám bylo ukázáno cvičení a fígl jak ho k tomu přimět dát mu hračky hodně za hlavu aby se prohnul a donutil se překulit ale tenhle fígl ho moc netankuje tak že já ho protahuju 😎 snad to vypilujume
kremrolka píše že Kuba už che lézt teeeda to je drak jestli my polezeme tak možná na podzim 😒

jitousek
27. črc 2009

tak koukám že tu nikdo zase není chjo chjo 😒

zuzanka26
27. črc 2009

Ahoj holky,

my máme zase nemocnýho psa, má záněkt močových cest a bere antibiotika, po kterých zvrací, takže já jen uklízím blitky a celý obývák smrdí po blitkách, i když to drhnu Vanishem, pořád to tady cítím....
Noc nic moc, kojila jsem jednou ve 4,ale nemohla jsem jí uspat, pořád kňourala. Pak jsme spali do půl 7 a pak ještě do čtvrt na 8.

Jitu, v takových chvílícj, kdy už fakt nemůžeš, si musíš aspoň něčím přes den udělat radost sama sobě, něco si kup nebo si něco poslechni, jak to půjde, tak dej malýho manželovi a zalez si třeba s knížkou nebo na chvilku do vany nebo něco takovýho.

Já už jsem si teď tak nějak zvykla, říkám si, halvně že jsme zdravé.

Kremrolko, to jsi měl teda vyděsila, že až po 3 týdnech flíček po klíštěti, já pořád lseduju to místo, kde to měla Sárinka, není vůbec poznat, že někde něco měla, tak se modlím, ať to nenaskočí později.

Jo holky, my koupili taky babypoint fábula žlutou židličku, teprve včera jsme jí dávali dohromady s kamarádkou, Je docela pěkná a zatím je v ní Sárinka hrozně maličká 🙂

zuzanka26
27. črc 2009

omlouvám se za ty překlepy 😖

jitousek
27. črc 2009

fakt Zuzi je v ní maličká vždyť už jí je osm měsíců 😎 to jsem zvědavá na našeho Breburdu 😵
jo já mám dnešní radost židli a rehabilitaci 😵

jitousek
27. črc 2009

musím změřit kočár už se ozvala paní co šije ty vložky do kočárků 😉 další radost 😎

zajdla
27. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Jdu vás dočíst. 😉

jitousek
27. črc 2009

markét hračky jsou moc krásné taky bych si nechala jednu líbit pro toho našeho Breburdíka ale te´d už nemůžu utrácet nějak jsem se rozjela a pení ze se kutálej 😅 😵 😵 😵

jitousek
27. črc 2009

zajdi stále celá ???? 😵 😵 😵

pismenko
27. črc 2009

zapla jsem dole Tv a je tam nějáký svět Elmo(taková ciparna 😀 😀 ) a dora je z toho u vytržemí 😀 😀 😀

pismenko
27. črc 2009

Já jsem taky na tu fabulu koukala a tomovi se nepozdává, on chce pořád dřevo dřevo, ale podle mě je ten plast takovej lepší na údržbu a i mi příjde ta židlička bezpečnější než ty dřevěný.už to, že to má taky ty popruhy a dá se polohavat i záda...no stejně to nakonec rozhodnu já, ať s menší či větší nevolí se tom bude muset podřídit 😅 😅