Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
12. srp 2009

Holkýýýýýýýýýýý jsem vytočená na maximum, opět Tomova ex 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

teď musím obstarat doru, ale pak vám to napíšu a musíte mi poradit 😒 😒 😒

valentynka
12. srp 2009

jééjda Markét, prstě ex jsou totální kravky 😠 😠 😠

endlessblue
12. srp 2009

týjo... tak to jsem napnutá jak kšandy.....markét, budu nakukovat..... 😉

valentynka
12. srp 2009

taky nakukuju 🙂
filípka jsme dala ještě spinkat, už byl mrzutej

pismenko
12. srp 2009

Tom se dneska zmínil, že mu psala šárka, že by s ním potřebovala mluvit.oběma nám bylo celkem jasné asi o čem 😝 😝 😝

https://www.youtube.com/watch?v=P8ybnrIzwYg

když jsme byli v tom městě, tak nás napadlo, že se za ní stavíme do práce, vo co jako gou 😕 😕 Návštěva byla celkem trapná, nechala nás stát na chodbičce a dělala se busy(i když btw těch 5 minut by si jistě vyšetřila), tak jí tom řekl, že se tam staví ještě než půjde do práce. no pravda je taková, že jí vadilo, že sem tam byla taky a nechtěla to řešit přede mnou, což nechápu, neboť jí musí být jasné, že mi Tom stejně poreferuje.
No a odpoledne mi Tom volal, že se ho ptala, co by řekl na zvýšení alimentů.Soudně má stanovené výživné 2.000,- a ještě jí posíláme 200,- na spořící účet a 100,- jakési pojištění. Tomáš jí hned oponoval, že kdyby se chtěla domluvit na snížení, tak že to by se jistě domluvili, ale jinak ne.Máme svých splátek kolem 15.000,-měsíčně, já na mateřské a prostě jí řekl, že vycházíme tak tak.

No a pak to začalo:že začíná škola, že to jsou učebnice a pořád nějáké výdaje(jak kdyby ty plenky a ty kaše byly kuva zadarmo nebo mi je někdo kupoval 😠 ) no a vyvrcholilo to tím, že se ho zeptala, jestli četl tu smsku, co jsem poslala Nikole k narozeninám(já jsem tady psala o tom, jaaké měla problémy ve škole, že propadla, lhala o prospěchu, sfalšovala známky...takže snad si vzpomenete) a já ji tenkrát napsala něco v tom smyslu, že ji přeju hodně zdraví, štěstí, úspěchů ve škole, ale že na ty proirity si musí udělat řebříček sama - nic víc nic míň.

Tom tu smsku tenkrát četl, takže ví, že je to pravda...ovšem jí se to hrozně dotklo, byla z toho celá špatná, brečela a nevím co všechno.o tom my jsme nevěděli, bylo to v květnu a ona to vytáhne teď 😕 😕 😕

Nikola je vychovavaná jenom ve značkových hadrech a botách(v tomto je bohužel po matce) a ono to samo něco stojí.ovšem oni žádní chudáci nejsou.Šárka se teď asi po 8 vrátila ke klukovi, kterej je stejně starej jako já, je voják a žádnej chudák.Teď koupil byt a oni se tam stěhujou, Nikole dává dárky, takže nestrádá.Šárka to ovšem hraje na to, že ona to po něm nemůže chtít, aby jí dával dárečky a pod., což já nechápu, protože je s ní přece s vědomím, že má dceru a tudíž jsou prostě 3.Je to spíše od ní habaďůra na nás, ale to je fuk.jetšě bych chtěla podotknout, že si nechala udělat na splátky teď kozy(ne silokony, jenom zvednout za 26.000,- 🙄 🙄 😝 😝 😝 😝 ) Takže tak...

No a co myslíte, když má teď tom vyživovací povinost k doře, může si ona o to zvýšení zažádat??

promiňte, že to tak dlouhé, ale chtěla jsem to napsa tak, aby to bylo zřetelné 😉 😉

valentynka
12. srp 2009

Markté tohle taky znám od bejvalé, pořád se alíky jen zvyšovaly a přitom holkám nic nekupovala, musely si jít přivydělávat na brigošky.
tenkrát začala podnikat, tak hned najela na soud,že chce zvýšit alíky, ten jí vyhověl a odůvodnili to tím,že by jí měl manža v těch začátcích vypomoci, síla !!

nicméně ona na to nárok má žádat si o zvýšení alimentů,ale nemuslei by to Tomovi zvednut vzheldme k tomu,že máte Dorynku.
já bych na to svévolně nepřistoupila, až podle soudu a dokazování příjmů.
jenže problém je v tom,že oni budou koukat na to,že ona je samoživitelka a toho přítele nebudou vůbec brát v potaz, tak jako to bylo u nás☹
tom bude muste dokázat příjmy a výdaje a podle toho určej to výživný.
možná by třeba mohl udlěat on ten první tah a jít si zažádat o snížení alíků s tím,že jsi na mateřské a máte mimčo

valentynka
12. srp 2009

na sms není přeci nic špatného, jen se bejvalka dělá jak to chudák holka probrečela. určo to tak ani nebylo. hlavně je to pravda a když holka lže,falšuje,propadne tak asi na to je něco špatného a něco k zamyšlení a určení priorit v životě

valentynka
12. srp 2009

tak filípek si dneska už podruhé sám sednul,šikula jeden

pismenko
12. srp 2009

Tak to je malej fakt šikula 😵 😵 😵

kremrolka01
12. srp 2009

holky u nás se už spinká hurááá, zvládli jsme to úplně sami a bez řevu 😵 😵 😵
půjdu pověsit prádlo a dám se do čtení, dostala jsem od bráchy k svátku román se 700 stránkama tak ať to do Vánoc přečtu 😀
val Fífa je šikulka, on už seděl sám brzo viď?
teda Markét, ta má drzost 😠 no ale zkouší to no 😠
ví, že máte Dorynku a chce zvýšit alimenty, to bych bublala asi úplně stejně

valentynka
12. srp 2009

kremrolko, jojo už hačal brzy 🙂

ony to ty bejvalky špatně nesou,že bejvalej má mimčo a mladou ženskou a tak si říkaj,že ho oškubou 😠 😠 😠 😠

valentynka
12. srp 2009

no jdu připravit koupání,manaž vykoupe a jde baštit

mějte se papa

jitousek
12. srp 2009

teda Markééét to je síííla 😠 😠 😠 😠

zabít do hranaté koule zapálit a vystřelit na mars obě dámičky ...........bejvalky pruděj kde můžou jsou to svíčky nehorázný .......a zoušej co se dá znám to od bráchy taky měl pěknou pindruši a stále ho prudí kde může 😠 😠 😠 😠 😠

prostě prekérka ..........jen nevím když nejste sezdaný jestli k tomu vůbec soud bude přihlížet ale podle mě by měl záleží na tom co si tvůj Tom vidělá kolik kde co platí a podle toho mu soud může určit alimenty 😉

jitousek
12. srp 2009

já mám posit že můj brácha současně na dva kluky platí 3500 a to jsou dvaa jo podotýkám jeden 14 letej a druhej 10letej 😎 tak že na jedno dítko si myslím že dva klacky a ještě spoření je docela až až neeeee 😠

jitousek
12. srp 2009

náš malej Breburdínek taky teď usnul bez křiku teda včera taky v postýlce a zcela sám párkrát jsem tam šla natáhnout hrací měsíc úplně ho miluje a vždy se blahem rozzáří a směje se jak měsíc 😅 😵 a parkát jsem ho narovnala porád se točí a rotuje po postýlce no a už spííííííí sláva pšššššššššššššš 😵 😵 😵

jitousek
12. srp 2009

tak brouuuuuuu noc
jo jinak navštívila mě teta mrchatá 😎 opět nástup bez přínaků a ohlášení alespoň k něčemu byl ten šílenej bolestivej porod zbavil mě menzes bolestí 😵 😵 😵 😵 jsem šťasnééééé jelikoš dříve jsem trpěla jak zvíře a vždy polikala růžové brufáče aby mě bylo trošku lépa a mohla jsem fungovat ........tak že tak

jitousek
12. srp 2009

brou brou brouci 😎

pismenko
12. srp 2009

brou 😎

já zůstávám 🙂 🙂

jitousek
13. srp 2009

bré ráno 😉
u nás zataženo celo noc lilo a teď stále leje 🙄

pismenko
13. srp 2009

ahojky, u nás taky a dora je hnusná, protivná, uřvaná 😠 😠 😠 😠 mám úplně nervy

jitousek
13. srp 2009

u nás je taky veselo chceme si od pěti hrát ale mamka nechce 🙄 já bych spala až bych brečela 😢 tak si hrajem v obejváku na dece jenže tu si přilehneme klíče pod břicho tu nedošáhneme na žirafu a porád mručíme 😠

jitousek
13. srp 2009

a při tom je venku tma jak v pr..... a spalo by se jedna báseň 😔

pismenko
13. srp 2009

To jo, já jsem taky jak praštěná kladivem, čekala jsem večer na toma a ještě jsme si zanadávali a spát jsem šla kolem 23:00, ale jak jsem byla rozdivočená, tak jsem nemohla zalomit, tak na pytlík.K tomu se v noci vzbudila s řevem Dora, takže kojo, jenže ona si jenom cuc cuc a hotovka, no pak usnula, ale je od 5:30 v zhůru a ječí 😝 😝 teď jí mám tady vedle v sedačce a už jenom mručí 🙄

jitousek
13. srp 2009

jo ještě jsem zapoměla reagovat na téma pytlíci a pipinky 😎

tak nám v porodnici řekli že se s tím nemá vůbec nic dělat u kluků a že až bude potřeba včas nás upozorní dětský lékař tak že my s tím teda taky nic neděláme 😕 tak doufám že něco neprokaučujem 😔

jitousek
13. srp 2009

Jo markét a co ta židlička už jsi ji objednala 😎 😵

pismenko
13. srp 2009

ještě jsem se k tmu nedostala 😅 😅

jitousek
13. srp 2009

u nás se už spí utahal se polštářem 😵 tak dlouho se s ním pral až do něj zabořil hlavu a spí 😵

jitousek
13. srp 2009

chtěla jsem jít dneska do města tak že půjdu k šípku když leje možná opoledne 😉

zuzanka26
13. srp 2009

ahoj holky, až vám napíšu co bylo u nás v noci, tak si budete gratulovat jak máte spavý děti 😝 😝 😝