Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
15. únor 2009

Dobré ráno!
Tak mě se dneska teda vůbec nich nechce. ☹ Od včerejška jsem jak převálcovaná. Večer jsem usnula už v osm a spala jsem až do rána!!!! Teda s přestávkama na čůrání, ale takhle dobře jsem nespala už hoooodně dlouho.

lucianas
autor
15. únor 2009

Zajdli, ale oni když by něco, tak by volali hned, ne? Ale nedivím se, že jsi nervozni, taky bych byla. Ale věřím tomu, že to bude dobré. ... vyrážíte na hory? Ale doufám, že ty lyžovat nebudeš. 😉

Tanu, ahojky.

lucianas
autor
15. únor 2009

Kamčulko, ahoj. Tady je pod mrakem a poletuje sníh. Snad se nerozchumelí. Kolem poledne jedeme k mým rodičům a řídím, tak snad to ještě vydrží. I když už jsem jela v ledasjakém počasí, na ledě, na sněhu, prostě jak se dalo. ..... příjemné blbnutí!!!!

Chris, tak to ti závidím. Mě náš pejsek budil asi pětkrát, jsem si říkala, že je to zácvik na mimi. To bylo fakt po dvou hodinách, a mezitím i po půl hodině.

zajdla
15. únor 2009

Tanu na hory říkal,že to jde s neschopenkou,jen že se musí vypsat nějaký papír.Ale nevím,jestli to půjde na celý týden.Uvidíme.

Luci neboj lyžovat nebudu.Malou chceme dát do školičky.Má lyže,tak uvidíme,jestli ji to bude bavit.Budem chodit na procházky.manža taky nelyžuje.

petise
15. únor 2009

Ahoj holky,
mohu vás poprosit o poslání hlasu našemu pejskovi? Děkuji....
http://www.blesk.cz/nejpes?action=profil&id=1851

lucianas
autor
15. únor 2009

Taky ani jeden nelyžujeme. Bych jet ani nemohla. Nanejvýš tak na saně, někde na vyjěžděný trasy. 😀 Pak nám musíš dát vědět, jak to malou bavilo. ... a kam jedete na hory?

zajdla
15. únor 2009

Jj určitě,budou i fotečky.Jedem do Jeseníků do Malé Morávky.

zajdla
15. únor 2009

Včera jsme pouštěli svatbu.Budoucí švagrová se chtěla kuknout a od té doby to u nás jede pořád.Malá to chce pouštět dokola. 😀

pavis
15. únor 2009

Dobre rano,
Zajdli, tak to zavidim vylet na hory, to bude krasne! 🙂
Zdravim Kamculku, moc krasne fotecky, Adamek je rozkosnej !
My jsme vcera byli poprve vecer venku, prijela na navstevu teta, tak hlidala, sice Anicka je zvykla ze ji nekdo hlida pres den, nebo kdyz ja vyrazim vecer tak je doma s tatkou, ale vcera to byla premiera vecer s cizi osobou, a uplne v pohode 😀 😀
Tak je fajn, ze je takova nezavisla, ale na druhou stranu... 😒

christla
15. únor 2009

Ahojky Pavis!
Tak to je dobře, že je Anička nezávislá. Buď ráda!!!! 😉

lucianas
autor
15. únor 2009

Zajdli, tak na fotečky se moc těším!!! Tam to teda neznám, i když název mi něco říká, možná jsem tam kdysi dávno projížděla. 😅 .... taky jednu dobu to chtěla neteř pouštět, až nás to skoro rozčilovalo. Ale už to naštěstí přešlo.

Pavis, tak to je fajn, že jí nevadila jiná osoba, než někdo, koho vidívá dost často. Aspoň jste si udělali krásný večer.

Chris, ahojky.

beruskaveruska
15. únor 2009

ahoj teda vy jedete co?

Pavlí ahoj no vidíš jak je Anička šikovná. 🙂 🙂 Bud ráda lepší než aby se bála a pak jsi jí nemohla s nikým nechat a někam vyrazit 🙂

lucianas
autor
15. únor 2009

Beru, to myslíš tak, že tu hodně píšeme, nebo naopak?

... mě krásně tady voní buchtička, bude tak do desíti minutek hotová. Ale ta vůně, ta je skvělá. .... nechci vám ale nijak dělat chutě ...... hmm, mňam 😅

beruskaveruska
15. únor 2009

Luci hodně píšete 🙂 jdu na štafličky a utřít prach na knihovnách tak pa 😉

kamcule
15. únor 2009

Ahoj pavis, děkuju 🙂 , Anička je taky rozkošná a koukám že je jen o týden starší než my!!!

Jééé Malá Morávka , tam jsme s manžou prvně společně dovolenkovali 😉

kamcule
15. únor 2009

tak mi pomalu vyrazíme ven, jdeme navštívit naše. Zatím se loučím 🙂

beruskaveruska
15. únor 2009

ty jo na konci stránky šup s náma hore 😀

beruskaveruska
15. únor 2009

teda Val malej Filípek je nádhernej 🙂 jo a mimichodem ta kuchyn za tebou také

valentynka
15. únor 2009

ahoj Beruško 🙂
ty už zase gruntuješ o sto šest coo?

Toje Filda už velkej coo?
ta fotka jak jsme tam s filípkem,tak to je u ségry 🙂

nezapoměla jsi si včera vzít ten clostyl ? a co manža a záda? už je to dobrý ?

beruskaveruska
15. únor 2009

Val ahojky manža už dobrý asi půjde od úterka do práce. Na clostil nezapomínám neboj 🙂 malej už se krásnej a vyrostl nojo letí to jako blázen 😀 jo a opět můj grunt no vždyt mě znáš 😀 , ale doluxnu kuchyn a vytřu a mám hotovo. akorát chci upéct buchtu a udělat oběd. pozdě jsme snídali tak není hlad 😉

beruskaveruska
15. únor 2009

jo a v úterý budu mít další brejličky už 4 tak pa nafotím 😀

valentynka
15. únor 2009

beruško,ty jsi prostě drak v tom úklidu,vaření a pečení, tě chválím 🙂
to je dobře,že nezapomínáš, tak hezky zobej juu?
a na brejličky se těším. Já mám "jen" dvoje 🙂 jedny ty černobílé a druhé tmavě modré,ale ty moc nenosím. joo a pak nadoma ještě jedny staré 🙂

my jsme právě po obídku, manža dorazil z práce a z nákupu. šel do práce včera v poledne a končil dnes v poledne, pak mi skočil nakoupit do kaufu.

malej už hodinku spinká 🙂

beruskaveruska
15. únor 2009

jé tak to je hodnoučkej vid aspon máš chvilku čas na manžela 🙂

ver.kuc
15. únor 2009

Nazdárek holky,
jen v rychlosti píšu. Včera jsme měli návštěvu, tak nebyl nebyl čas koníkovat 😀

Dneska si dáváme relax... malá hajá na zahradě a já to tu lehce poklízím 🙂

Jukla jsem na fotečky.. krása.. Filípek je už pěknej chlapík a koukám, že se na nás přišla i podívat Kamčulka... hihi, vítej ztracená dcero 😀

Hodím jednu fotku ze včerejška naší cácory a fičím zase něco dělat, než se malá probudí.

Zatím pá, nakouknu večer, to bude manža na floorballe, tak budu mít pré 😉

beruskaveruska
15. únor 2009

Val mě stačí hezké a levné ty co budou v úterý jsou modré a celkem za 1780 to je co? 😀 máme tady super optika. do těch modrých jsem si nechala dát obyč skla budu je mít hlavně na doma ty staré letěly dneska do koše už byly šílený

valentynka
15. únor 2009

beruško,tak když letěly do koše,tak to uděláš nějakému bezdomovci určo radost 🙂 až je vytáhne 🙂

já ty černé mám za 1500,- a mám tam ty odlehčený skla, u nás je taky jedna super optika 🙂

veru, malá ti pěkně hajá, škoda že nemáme zahrádku,už bytam Filípek taky byl,ale dneska se mi ven nechce ☹ půjdem zítra 🙂

ver.kuc
15. únor 2009

Val...mě se taky pokaždý nechce na procházku :o).. . včera jsme byli přes 2 hodiny venku, já vymrzla jak ratlík.

A dát mimi v kočárku na zahradu, je to samé, jako ho dát na balkon 😉 V tom našem starém bytě jsme neměli balkon, tak bych musela pokaždý jít trajdat ven. Takhle si člověk aspoń doma něco udělá 😉

nemo1985
15. únor 2009

Ahojky holky 😲 😲 😲
Koukám, že už se rozjel koník č.7 😀
Tak my jsme byli na procházce s malým.

Fouká nám tu studený vítr, a je -2stupně.
Já jdu ted žehlit.
Manža s malým šli odpočívat.

Val.... krásné fotečky Filípka 🙂

zuzanka26
15. únor 2009

Ahoj, teda co je to? druhá strana dole? 😲
Přidala jsem zase nějaký fotečky 😉

zajdla
15. únor 2009

Ahojky holky.Krásné fotečky mimísků. 😵 😵 😵 😵

Holky kdy se má začít pít ten těhu čajík?