Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
23. srp 2009

Luci 31tt 😕 😕 ... já valim bulvy ... tak hlavně, že u dr. vše ok 😵 a šetři se a občas se ozvy, ju ?

zirafik
23. srp 2009

jo a zapomněla jsem napsat, že už se několik dní chechtáme nahlas 😵 . Předevčírem se chechtala u babči na sousedku a to fakt jako blázen, asi 2 minuty 😀 ... až z toho měla škytavku 😅

zuzanka26
24. srp 2009

Ahoj holky,
jdu vás taky pozdravit, moc to tady nejede.
My se máme fajn, stále blbě spíme, ale jinak je to už super a hlavně velká sranda, všemu se teď Sárinka diví a na všechno dělá juuuu a jeeee a nebo gueee. Má strašně ráda zvířátka, halvně pejsky, to je asi nejoblíbenější.
Už si sama stoupá v postýlce a má z toho vždycky velkou radost.
Zuby stále jen dva a další se rýsují.

Přestala jsem kojit, protože už to nechce, přece jen to z lahvičky teče rychleji 😉

tak to jsou naše novinky. Přidám pár foteček.pa

valentynka
24. srp 2009

ahoj holky🙂

nám přijeli děti v sobotu, šli jsme na oběd do nebe. pak jeli za mámou a večer zase přišli,tak se slavilo.
manžova dcera co žije v anglii ,tka dovezla Filípkovi tašku oblečení-blázen tak bude zase frája
noo a spali tu do druhého dne, já udělal oběd a pak zase razili k mámě.
Dnes jdem s tou dcerou z anglie zase na oběd a pak zajdou na kafe auvidíme,zda tu dneska budou spát.

zítra dorazí zase dcera z prahy s přítelem a budou tu spát dva dny.
ve středu bude zase rozlučovka a ještě tu budou další dva spáči-takže celkem 4, to neívm kde ten čtvrtý bude spát a pod čím a ve čtvrtek už odpo odjíždějí směr praha všichni.

tak mám o zábavu postaráno.

dotoho mě chytnul v pátek zub, vypadla mi plomba na krčku,tka naštěstí byl druhý zubař ještě v ordinaci,tka jsme jela, spravil mi to a dobrý,jenže cleý den i sobotu mě to furt lehounce pobolívalo a v sobotu jsme nemohla 2hodiny usnout, 2 brufeny v sobě a nic, zabrala voda v puse,takže jsme ležela a držela vodu v puse.
včera se to k večeru zase orzjelo a já zase trpěla 3hodiny, noc dobrá.
tak jsme ráno zajela k zubaři,manža hlídal. jenže zubař nic nezjistil, že to mám nejspíš podráždněý nerv, že by mi ho mohl vytáhnout,ale neví jestli ze 4 nebo 5 a at počkám ještě.
dal mi na to tu vodičku a citlivý jsme to měla,ale jen chvilku.
rpý kdyby tam byl kaz nebo něco tak by to bolelo delší dobu.

jsme is dala teplý caro a už to zase jelo a furt to cítím.
já s těma zubama teda zkouším po porodu 😖 😖

christla
24. srp 2009

Ahojky!
Tak tady to teda opravdu moc nežilo....
U nás nic nového, Kája má stále ten svůj podivný režim.... 😖 V noci spíme špatně, takže jsem už jak zombie, protože se pořádně nevyspím. anžel si o víkendu kalil a my byl doma..... Měla jsem tu ale ségru, takaspoň jsme tam samy nebyly....

christla
24. srp 2009

Jo a Kája je objednaná na 22. září na tu vojtovku. ☹ Jí budeme chudinku mučit. 😒

zirafik
24. srp 2009

ahoja! Tak se hlásíme po první hexe 😝 ... dojdu za chvíli... 😝

christla
24. srp 2009

Tak jsem tu... Byly jsme si se ségrou sednout v restauraci na takový pozdní obídek. bylo to fajn. Ségra před chvílí odjela. Jak tady byla už od soboty, tak mi je teď nějak smutno, jsme zase s Kájou samy.... Ale ono to přejde....

Pavlí, tak vy už máte za sebou první očkování, jo? Jak to Týnka snáší? Já jsem na to taky zvědavá, jak to bude snášet Kája. Jdeme na to už za 14 dní.... 😖

lucianas
autor
24. srp 2009

Ahoj,

tak na dnešní kontrole opět pochvala. Je to mnohem lepší. Takže to bylo asi námahou u našich - schody, plus sem tam zvednutí našeho pejska. Tomu se teď vyvaruju, a je to lepší. Tak se pomaličku můžu pustit do praní, ale i tak mi bude pomáhat hodně manžel. Přeci jen, ať si to zase nepokazím.
Ve středu mě čekají poslední odběry krve, a od příštího týdne nástup na mateřskou. To pěkně letí. Huráá, už budu moci jít ven kdykoliv, nejen v době vycházek.

Koukám, že tady je opravdu v poslední době nějak klid. Ale ono je i pěkné počasí, tak toho asi každý využívá, že?

christla
24. srp 2009

Ahoj Luci!!

Teda, já nevěřím vlastním očím..... Ty budeš za chvíli rodit!!!! 😕 Já od té doby, co mám Káju, nestíhám ten čas sledovat. Týden uběhne jako voda a než se naděju, Kája má zase další měsíc navrch..... 😅

lucianas
autor
24. srp 2009

Chris, jj, za chvíli mě to čeká. Teda doufám, že ještě minimálně pět šest týdnů vydržím vcelku, ale pak už by mi to tolik nevadilo. ... pravda, letí to hrozným způsobem. I mě překvapuje, jak ty dítka vám rostou.

lucianas
autor
24. srp 2009

jinak pěkné fotečky, malá je úžasná a jak ukazuje, že je velká 😅

christla
24. srp 2009

Lucí, když dnešní kontrola dopadla takhle dobře, tak nevidím důvod, proč bys ještě pár týdnů neměla být celá!!! 😉

No jo, copak naše Karolínka, ona se ráda fotí. 😀

christla
24. srp 2009

Taky my jdeme ještě na nějakou tu chvíli ven, jestli si malá ještě dáchne, protože je dneska zase protivná. 😖 No a pak nás čeká koupání.

Zatím pa, juknu večer.

lucianas
autor
24. srp 2009

Taky si myslím, že to zvládneme až do toho října. Ale i tak se budeme šetřit. 😉 .... užijte si venek. Přeci jen už je tam aspoň trošku lépe, ne to dusno, jako celý den.

valentynka
24. srp 2009

Luic, pěkné bříško 🙂
už pěkně povyrostlo a gratulka ke kkontrole,žeje to už zase lepší než minule 🙂

lucianas
autor
24. srp 2009

Val, díky moc za pochvalu jak bříška, tak za gratulku ke kontrole. Jsem vážně ráda, že to ležení pomohlo. Jen už mi to bylo dlouhé, tak jsem ráda, že to je zas lepší.

zajdla
24. srp 2009

Luci gratuluji ke kontrole.A máš oravdu krásné bříško.ne to moje mega břicho. 😀 😀

Chris,chtěla jsem se zeptat,jestli dáváš malé čajík.Když je jen na nutrošu.Já už nenakojím skoro nic,tak jestli mám začít dávat čajík nebo ne.Naše doktorka má dovolenou,tak nechci volat záskoku.

christla
24. srp 2009

Zajdli jo jo, klidně jí dávej čajík. Děti na Nutroši by měli mít i jiné tekutiny, takže rozhodně jo!!!

christla
24. srp 2009

Mě o čajíku říkali už když jsme odcházeli z porodnice, protože jsme byly taky částečně na Nutroši.

zajdla
24. srp 2009

Chcis díky.To mě neříkali nic.A já už si to moc nepamatuji,jak to bylo u Lucinky.Tak jí začnu od zítřka vařit.

Jdu do pelechu,než se dítka vzbudí.Dobrou noc. 😉

pismenko
24. srp 2009

Zdarééééééééééééééééééééééééééééééééc 😲

pismenko
24. srp 2009

Jen jsem zběžně prolítla, přijeli jsme dneska odpoledne.Cesta masakr, ale Dora to fakt zvládla myslím velmi dobře.měla po cestě tam i zpět takovou menší krizi, ale prso vše zachránilo 😀 😀
Jinak jsme se měli báječně, až bude chvilka přihodím nějáké fotečky, bylo to fakt prdelní, že Dora je jenom o půl roku mladší než ta moje malá ségra Agátka(je to vlastně její teta 😅 😅 ).Taťka se vznášel do oblak...Dora opět okouzlovala 😵 😵 😵 😵 Spinkala tam celou noc, měli jsme cestovní postýlku, ale vůbec žádnej problém. Jinak se pokouší pořád podsouvat ty kolínka,ale žádná sláva 😝 😝 , zuby žádný 😝 😝 je pořád vysmátá jak lečo 😀 😀

Luci, pěkněj pupík,mám pocit, že jsem se v tom tipu asi spletla a bde to fat ten chlapák 😵 Jinak je dobře, že KO dopadla dobře 😉 😉

Val, takže vy si debužírujete, jo??Oslavičky, restauračky....no to se někdo máááá 🙂 🙂 🙂 🙂 manžovi vše nej nej 😲 😲

Koukám, že se tady hexuje...dora měla do 5 měsíců vechny tři 😕 😕 😕

pismenko
24. srp 2009

Barčo, IP jsem si přečetla dneska 😅 😅 😅 😅 no nevadí, ale dneska když jsme jeli přes Obrataň, tak jsem zamáčkla slzu 😎 😎 Stále vřím, že je nám to setkání dříve či později souzené 😉 😉 😉

V sobotu jsem dostala mrchu debilní pitomou hnusnou 😠 😠 😠 😠 Byla jsem vybavená, ale je to obtěžující.Dneska jsem si Tomovi posteskla, že se těším, až budu zase těhotná a zabvím se jí 😅 😅 čuměl jak péro 😀 😀

pismenko
24. srp 2009

JDU chrnět, jsem hotovson 😝

zajdla
25. srp 2009

Prvnííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

valentynka
25. srp 2009

druháááááááááá

ahoooooj 🙂

christla
25. srp 2009

No a já třetí. 😀

Přeji dobré ráno!

Markét, tak vy jste se byli dovolenkovat, jo? Co se týče mrchy, já mám od porodu druhou a už jí mám 10 dní. 😠 🙄 Fakt zážitek.

valentynka
25. srp 2009

taka včera koupil manža Filípkovi nočník vždycky když uvidím že tlačí,tka ho šoupnu na nočník,at si zvyká
a pak mu ještě koupl mašinku.

noo a holky aby se to nepletlo, tak k tomu zubu mě večer začala bolet osmička, jsem chtěla jíst a najednou auvajs, takže jsem opět lehce trpěla , v noci jsme se budila a nemohla usnout, bo to bolelo a hodiny nějak neutíkaly.

ted jsme byla ráno na 7 u zubáka, tak mi tu osmičku trhal.
tak už mám za Filípka pryč dvě osmičky.
tak tu sedím s necitlivou hubou

kolem 10 razíme s Filípkem na další dávku synflorixu

christla
25. srp 2009

Holky, já dneska v noci zažila šok!!! Ve 3.30 mě vzbudilo zběsilé pípání monitoru dechu. Vylítla jsem jak střela z postele a hned jsem vytáhla Káju z postýlky a nevěděla jsem, co se děje. Ona se ani neobtěžovala otevřít oči, jak si oddychovala a vklidu hajala. Nejspíš se dostala mimo ten monitor a nemělo to co snímat, tak proto to houkalo. Ale řeknu vám, klepala jsem se pak ještě obrou hodinu, jak mi z toho bylo zle..... 😔