Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
13. zář 2009

Ahojky.

Včera se došlo domů až po 10 hodině večer.Lucinka spala u našich.Dneska jsme byli na obědě.

Odpoledne jsem uklízela auto,když jedem pčříští týden na tu svatbu.Ale moc se mi tam nechce.Obřad je o půl 1.A oni počítají,že se to v 8 rozpustí.Takže taková dovná svatba.Ještě se manža pohádal s ženichem,tak se nám tam nechce už tuplem.A to mám jít za svědka.Ach jo.To tchýně neví ještě,že tam nebudeme spát.To bude tóčo.Bude pěkně namíchnutá.Ani já ani manža nebudeme pít.Už se těším,až bude po tom. ☹

pismenko
13. zář 2009

Zajdi, tak to blbé ☹ ☹ ☹

jitu, houbelc...halucinace 😀 😀 😀 😀

zajdla
13. zář 2009

Oni ti zubáci orotce narostou.Neboj. 😉

Tak jsem vyžehlila půlku prádla a další mě čeká večer.Uvidíme co Linda.Jestli nebude mít boleníčko.

kacena00
13. zář 2009

hoooj!!!s těma klofákama - už se klubošej dva u nás 😵 😵 dole - prej ty jedničky spíš rostou nejdřív dolní 😉

jé tak zajdi, to máte fakt radostnou událost....

kacena00
13. zář 2009

holky prosím vás, jak se určuje velikost capáčků??? vůbec tomu nerozumím, tak asi budu muset na nějakou kamennou prodejnu, ale třeba jako dyž se mě něco líbí na netu??? netrozumíte tomu některá? poraďte prosim prosim

kremrolka01
13. zář 2009

u nás zuby taky pořád nic
Baru já capáčky kupovala v obchodě a bylo to normálně podle měsíců věku, já brala 12-18 a s tlustýma ponožkama jsou nám akorát, akorát teda Kuba je na noze nesnese, šoupe s nohama tak dlouho dokud je nesundá nebo si prostě pomůže rukama, takže u nás celkem vyhozený peníze, budu kupovat asi až botičky
my taky byli v sobotu na svatbě, dneska řešili věci okolo pozemku, Jakub je uspanej tak jdu k telce a žehlit
zatím pa
jo a moc díky za pochvalu fotek 😉

valentynka
13. zář 2009

ahoj holky,

baruš, no já bych to taky prubla podle velikosti na měsíce a nebo podle velikosti vnitřní stélky.
změř cyrdíkovi nožičku a podle toho.

filípek má už botičky,zdravotní,kožené, modré se slonem na boku a máme č.20, bo nožičku má lehce přes 18 a musjeí mít 1cm volného místa. pěkně si v nich vyšlapuje 🙂

já zítra ráno jedu s holkama do těch jizerek na tři dny,tak tu nebudu.
budem s fildou zase výletovat a manža tu bude sám,ale stejnak jde zítra na cleý den do práce a ve středu už tu budem 🙂

zajdi, noo tak to s tou svatbou není nic veselého☹ ale snad to bude v pohodě i s tchýní.

my jdem v sobotu taky na svatbu mému bratránkovi,manžovi musíme koupit nové kalhoty ještě.

mějte se holky hezky a ve středu papa 🙂

a co naše beruška ????? myslím,že včera nebo dnes byla na IUI, držíííííííííííím pěstíííííííííííííí 😲 😲

jitousek
14. zář 2009

dobré ráno 😉
koukám žeto tu opět zkomírá posouvám nás 😠 😎

jitousek
14. zář 2009

jinak koukám že my máme dneska 8měsíců jeeeee jsem si teď všimla že je 14ctého 😎

zirafik
14. zář 2009

ajoja holky 🙂 , na berušku, taky myslím 😵 😵 at jí to dopadne... chtělo by to další // 😵

zirafik
14. zář 2009

Jitu a Val gratulace k měsíčninám 😕 😕 😕

jitousek
14. zář 2009

juuu Fildovi taky vše nej k 9měsíčninám 😵 😵 😵

jitousek
14. zář 2009

žiraf jak se vede? 🙂 konečně někdo přišel

zuzanka26
14. zář 2009

ahoj holky,

přidávám se ke gratulacím k měsíčninám 😉

zirafik
14. zář 2009

holky, já musim do města.... ale nějak tam mrholí 😝

kacena00
14. zář 2009

dík za rady s botkama, já totiž myslím, že nám brzy nebudou stačit do šátečku ty pletený bačky, tak proto se ptám, peťo třeba bys mi je mohla střelit kdybysme je cyrdovi vyzkoušely (za tu samou cenu pochopitelně, páč je kubas stejnak nenosí) ale to jak bys chtěla

no každopádně paní byla včera lehce zmetená s těma vložkama, udělala by mi dvě na mutsy (jedna na mutsy měla bejt pro další kamošku), ale ona chtěla udělat dvě z toho jednu černou a na inglesinu prej jestli neva že má jen ten maskáč v tmavě modrým 😀 tak sem se vyjevená ptala, jestli by mi nemohla poslat odkaz na tu maskáčovinu co má a byla to ta tvoje 😀 nakonec sme se dohodly, já to chápu, taky občas mívám todle přetížení systému 😀 😀 😀

beruš na tebe myslím a držím palce

tyjo, val taky doufám někam vyjedeme - jednak s míšou a jednak sme si slíbily s těma kamarádkama jak u nás tuhle byly
hihi, já vzpomínám jak si nám z práce psala ať koukneme do alba a už bude mít filda rok brzy, tyjoooooooo

kacena00
14. zář 2009

tak si myslím, že jestli hela porodila tak bysme ji tu během dvou třech dnů mohli mít, doufám, že se zastaví aby nám dala zpárvičku, škoda, že nezaukolovala manžu aby nám, sem třeba napsal, když už to byla asi taková hurá akce 😀

kremrolka01
14. zář 2009

dobré ránko, tak my měli noc pěkně přerušovanou, Kuba celkem hezky usnul před osmou, my jsme s Petrem ještě něco řešili, dali si vínko, atd. 😀 a šli spát před půlnocí, mladej se vzbudil v půl jedný a hrozně si chtěl povídat a zabral až po druhý hodině 🙄 pak ráno vstávačka v 7, zas jsme si tak laškovali v posteli s krmením a přebalováním do půl devátý a pak jsme ještě usnuli do 10 🙂 aspoň že tak

já zrovna o tom včera taky přemýšlela jak to letí, že za chvíli má narozky Verunka, a pak už to půjde jak na drátkách Sárinka, Filípek, Lukášek a šup ledňáčci 😕 🙂

Baru hehe no to jsme v tom paní udělali pěknej guláš 😀 tak snad ve výsledku to dobře dopadne 🙂 capky ti klíďo půjčím, jen mi to prosím připomeň než se srazíme, já jsem hlava děravá 🙂

kremrolka01
14. zář 2009

jdu posnídat 🙂

zirafik
14. zář 2009

strana 4.... nový rekord ☹ ☹

Mně malá dneska celkem dost zlobila, tak jsem musela volat sos mamku, tak byli s kočárkem a já si aspoň trochu pouklízela 😝 . Máme rekord, už 2.den nekadíme 😒 ... vím, že kojo děti nemusí kadit i 14 dní, ale pro nás je to dost nezvyk, kadíme 1-3xdenně...

zirafik
14. zář 2009

Na vědomost se dává, že nás po dlouhé, těžké nemoci opustila..... 😔

naše milovaná diskuze.............

NA KONÍKA7 😖 😖


Jménem veškerého příbuzenstva:

Kremolka, Valentýnka, KacenaOO, Pismenko, Zuzanka, Jitousek, Zajda, Rintintyna, , Christla, Lucianas, BeruskaVeruska, Nemo, Zirafik, Tanu, Endessblue... a další pozůstalí 😔 😔 😔 😔

zirafik
14. zář 2009

jo ještě Tevinka a Helicek .... 😲 😲

zirafik
14. zář 2009

za mamkou se zaklaply dveře a už zas vejskáme 😝

zirafik
14. zář 2009

Luci, ty máš krásné bříško 😵 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

kremrolka01
14. zář 2009

my měli dnes lítačku - šli jsme podepsat smlouvu, pak lítání po úřadech,...
malej je z toho nevrlej jak měl spaní trhaný
půjdem dnes koupat dřív

kremrolka01
14. zář 2009

jj taky chválím bříško 😵 😵 😵

beruskaveruska
14. zář 2009

ahojda ahojdy tak hlásím, že mám od soboty "nainstalováno" a ted děj se vůle boží a za 14 dní budu vědět jak to dopadlo 😉

beruskaveruska
14. zář 2009

hej hej to se nám to tady bude zavírat bo co???? já stále nedočítám neb času mám maloučko a nestíhám ač trávím dovolenou. Týden už je za mnou a do práce pomastím při /28.9. a při // už néééé tak jsem zvědavá.

Helíček je asi celá, že nedala vědět 😲 Ani já na ní nemám kontakt a kdo z vás má?????

lucianas
autor
14. zář 2009

Ahoj,

Beru, moc a moc držíme palečky, aby vám to vyšlo a testík byl za dva týdny krásně pozitivní, s dvěma dálnicema. Moc vám to přejeme.

lucianas
autor
14. zář 2009

Kontakt na Helička asi nemá nikdo ☹ Možná se dozvíme tak za tři čtyři dny, až bude doma z porodnice. A hned se tu rozšíříme o dalšího drobečka.