Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
9. říj 2009

pokud to malá chytí, tak mne šlehne a to hlavně z toho důvodu, že nebudeme moct ven a koupat, což jsou rituály bez kterých se zblázní 😖

I když ohledně toho koupání, tak každý říká něco jiného 😒 . Našla jsem, že je dobrý koupat v hypermanganu, plus spíš než pudr tak třeba fenistil....

Paralen jsem si nakonec vzala 😒

Holky, já vůbec nevím, jak to s malou zvládnu ☹ ... jsem spráskaná jako pes 😝 😝 ... ještě, že je víkend a manža pohlídá 😖

christla
9. říj 2009

Jitu, já právě pořád přemýšlím nad tím, že se říká, že mléko zahleňuje, ale právě jsem si říkala, že třeba tohle ne, že to není kravské mléko.....
Teď večer něco snědla, tak jsem ráda!!!

Pavlí, to je mi líto, že to má takový průběh. 😒 Myslím, že Paralen by vadit neměl, ten se přece může i v těhotenství! To, že bys s malou nemohla ven je fakt něco, vím o čem mluvím. My jsme už skoro týden zavřené doma a je to docela krušné. Chybí nám procházky. 😒

jitousek
9. říj 2009

to by chtělo žiraf aby Ti někdo v tejdnu pomohl mamka babička tetička tchýně kdokoliv aby jsis mohla odpočnout tohle není prdel ale neštovice v dospělosti ☹ volej sos na všechny možné hlídací strany 😉

christla
9. říj 2009

Pavlí koupat celou v hypermanganu? Nebylo by spíš lepší jí (kdyby k tomu došlo) jen otřít tím roztokem?

jitousek
9. říj 2009

kravské mléko to přímo nejni ale ta mléčná bílkovina asi tam je pokud nepijete HA ...protože to jedinné ji neobsahuje nebo obsahuje ale je jinak přetvořená do jiné formy roštěpená nebo jak já přesně nevím ale v normálním sunaru nutroši a jinejch mlíkách a mléčných kaších je 😉

my jsme například od té doby co jme měli tu sranděru přešli úplně na nemléčné kaše je pravda že výběr je užšší ale kaše mě přijde najednou lepšejší a stravitelnější pro Mišku 😵

jitousek
9. říj 2009

no koupel v hypermanganu chudák to by vypadala já to znám máchala jsem si v tom v dětství exém na rukách a bylo to ošklivý vždy jsme to dělali s mamkou když jsem byla doma abych nemusela ve školce nebo ve škole vyslíchat posměšky že mám špinavé hnusné ruce 😢 ☹

christla
9. říj 2009

Jitu, my právě pijeme Bebu HA, tam je ta bílkovina opravdu štěpená. 😉
Co se kaše týčče, tak já dělám jen nemléčnou. A jak píšeš, výběr teda nic moc....

zajdla
9. říj 2009

Zuzi taky přejeme Sárince vše nej k svátečku.

Chris mě malá taky nechce moc baštit.

Linda dnes vypila za dnešek 60 ml čajíku a 500 ml mlíčka.Asi jí to stačí,protože plínky má pěkně počurané.Uvidíme zítra.Zatím má jen 37,1°C.Tak snad už horečky nebudou.Zvládla to sama bez čípečku,tak jsem ráda.

Lucinku si vzala tchýně na víkend.Bylo jí smutno.Marodí se zádama,tak se doma nudí.V neděli až manža přijde z fušky,tak pro ni pojedeme.

Zítra mají naši vinobraní a má být škaredě.Je mi jich líto.Snad to počasí vydrží aspoň dopoledne,ať jim neprší za krk.

Pavli o hypermanganu jsem teda neslyšela,ale při svědění se dává ten Fenistil.Snad tě to brzo přejde.A inkubační doba je opravdu dlouhá ty 3 týdny. ☹

jitousek
9. říj 2009

já jsem se teda s těma neštovicema nesměla koupat 7 dní ☹

christla
9. říj 2009

Zajdli, tak koukám, že ta rýma trápí snad všechny. Taky vám přeji, ať se jí brzy zbavíte!!! U těch dětí je to horzný. dospělý člověk se vysmrká a je mu líp, ale ty chudáci jsou odkázaní na nás, až jim kápneme do nosu a odsajeme. Je mi jich líto. ☹

christla
9. říj 2009

Já si už moc nepamatuju, když jsem měla neštovice, jen si vybvuji, jak mě naši patlali pudrem a pak jsem schnula v kuchyni u kamen. Mamka říkala, že jsem měla neštovice opravdu nechutné a je fakt, že dodnešma mám po těle i v obličeji po nich jizvy. 😒

christla
9. říj 2009

Tk holky, já to pro dnešek balím. Dítě usnulo, tak jdu do postele k mažovi. 😉

Tak pa pa a dobou.

jitousek
9. říj 2009

dobrou pěknou tulivou noc chris 😉 😵

jitousek
9. říj 2009

mě za chvíly přijde manža teprva dom já se tu přemlouvám do žehlení ale nevím jestli to dopadne jsem utahaná byla jsem dnes poprvé po týdnu venku ........no co musela jsem kvůli Míšovi a na nákup tak jsem utahaná po nemoci asi na to peču a udělám to až zítra 😒 😎

jitousek
9. říj 2009

po nemoci s nemocí spíš ještě mě není úplně akorád chrchlám porád jak tuberák ☹

zirafik
9. říj 2009

holky, já jsem blbá ☹ , čumim tu na tyto hrozný fotky s neštovicema a jsem hotová 😢 😢 .... při představě, že toto malou čeká

http://www.nestovice.cz/?page=2&pid=7

jitousek
9. říj 2009

ježíííši žiraf co na to vůbec koukáš ☹ 😠 fuj zavři to a nekoukej na to brrrrr 😉

endlessblue
10. říj 2009

Dobré ránečkoooo!!!!!! Jen nakukuju... Debordelizuju domácnost a dítě se mi až příliš rychle přesouvá z obýváku na druhou stranu bytu do koupelny 🙂

Doufám, že si dnes najdu chvilku tu s Váma trošku pobejt 😀

zajdla
10. říj 2009

Pěkné ráno.I když u nás zataženo a začne asi každou chvilku pršet. ☹

Linda spala celou noc.Vzbudila se až v 6 na mlíčko.vypila jen 100.Tak snad to bude dneska už lepší. ☹

zajdla
10. říj 2009

Tak jsem malou odsála.Mám to zprominutím úplně zelené.Musela jsem jí to prvně rozkapat Libenarem a pak odsát.Pak vypila 130 mlíčka,tak snad to už bude ok.Teplotku už nemá.a teď tady tlačí.

Jinak se mi právě pokazil telefon.Neslyším vůbec,co mi kdo říká.Ještě ráno OK a teď už ani ťuk. ☹ Tak ho musím poslat na reklamaci.Snad je ještě v záruce.Musím najít doklad. ☹

zuzanka26
10. říj 2009

ahoj holky, tak nám právě umřel pejsek. nevím jak to zvládneme

zajdla
10. říj 2009

Zuzi to je mi moc líto. ☹ 😢 😢 😢

valentynka
10. říj 2009

ahoj holky,

Zuzi, to mě mrzí, myslela jsme,že už to pejsek zvládnul ☹

u nás taky smutno, před rokem měl táta pohřeb 10.10.08 😔 😔

zirafik
10. říj 2009

Zuzko, tak to máte těžký dny před sebou ☹ . Hlavní je, že pejsek měl u vás hezký život. Když vidím, jak lidi dokážou zvířata týrat, tak je mi do breku. Váš pejsek měl štěstí a prožil u vás hezký život. Vím, není to útěcha, ale jak jinak se člověk může uklidnit 😒

Jinak já mám teplotu 37,3, neštovic mám asi 7 a cítím se relativně dobře, určitě lépe než včera. Tak jsem zvědavá jestli se to nebude zhoršovat. Malá zatím ťuk, ťuk ok. Jen nevím už nějaký čas u ní pozoruju změnu konzistence stolice... má jí takovou vodnatou, hnědozelenou, trošku i zapachající... frekvence byla 1x za 2,3 dny, teď poslední 3 dny denně... 😒

endlessblue
10. říj 2009

Ahojky holky, koukám že je tady trošku smutno....

Zuzi nesmutni, pesánek se měl určitě bezvadně.... všichni ty čumáčci v útulcích by mu záviděli. Až se vzpamatujete, tak si určitě pořiďte novýho chlupáčka.. ať má Sárinka na čem jezdit 😉

Jinak Juli spinká... huráááááá 🙂

Pak se budu muset rozepsat, jak u nás... stále cca 4x denně kojím, k tomu 4x příkrm. Ale mlíka ubývá, tak lámu Juli na Sunar. Je to docela boj, páč odmítá strčit do pusy flašu 😖 Teď před spaním mi vypila jen 100ml... a to je nejvíc od narození, co vyzunkla z lahve 😒 Ani nevím, kolik toho musí denně vypít kromě těch příkrmů. 🙂
Zelenina a ovoce jí teda jedou, to jo.... večer zadělávám kaši už z 210ml vody 😀

valentynka
10. říj 2009

endy, ahojkýýý 🙂
jsi mi tu chyběla 🙂

dítě by mělo vypít 500ml mlíka denně a jiank celkem tekutiny na 1 kg 100ml.

tak at se ve flašce daří!

filípek se ted rozpil, pořád chce bumbat,tak dlěám hoodně ředěný štávy a čajíky

endlessblue
10. říj 2009

Tak Julča ještě prakticky nečajuje. Ono to jde těžko, páč ještě nesedí a nevylévací hrneček nechce. Občas se napije z takového toho obyč hrnku se zobáčkem.. ale je pak pobryndaná ouplně všude 😀

Zároveň mi dochází inspirace co pořád vařit... chudák má pořád to stejné... krůtí, kuřecí, králík a k tomu, brambor, rýže, mrkev, cuketa, květák, brokolice, špenát, kukuřice, hrášek... různě to kombinuju, ale když to mixnu, tak to chutná pořád stejně 🙂

endlessblue
10. říj 2009

Joo, dá se počítat voda, co z ní dělám večer kaši do tekutin??? Asi né, že??? 😀

tanuki
10. říj 2009

Zuzi, to je teda rána teď.

Já mám pocit, že si asi takové zvíře nikdy pořizovat nebudu, je to pak fakt jak úmrtí člena rodiny 😢

zajdla
10. říj 2009

Kdo sháněl pláštěnku na X landera?Tady by se dala vydražit. http://im.aukro.cz/item762377859_x_lander_origi...