Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
19. lis 2009

My budeme hrát hru až s Lucinkou o vánocích.Koupila jsem jí člověče nezlob se. 😀

valentynka
19. lis 2009

dobré ráno 🙂

tak díky oparu mám hubu jak havajskej domovník, ret mám 3x takovej, no jsme úchvatná 😠 😀 😀

beruskaveruska
19. lis 2009

http://www.prozeny.cz/recepty/recepty-a-vareni/...

ahoj krásné ráno 🙂

tak škřín fakt měla přes 300kg 😝 , ale MM a známy to zvládly dobře. trvalo to hodinu a 15m než tu skřín vynosili do 6 patra 😝 . v sovotu jí budeme dávat dohromady tak jsem na to zvědavá 🙂

beruskaveruska
19. lis 2009

jo a jukněte na ten odkaz super nepečené cukroví 😀 já už pomalu vyndavám formičky 😀 😀

beruskaveruska
19. lis 2009

kuk kuk kuk už mám fotečky našeho beruščátka 🙂 🙂 🙂

zajdla
19. lis 2009

Beru kráááááááááááááááááááása,super. 😉 😵 😵 😵 😵

zajdla
19. lis 2009

Já umyla okna v pokojíčku a na chodbě,zbytek zítra.Malá mě víc nepovolila. ☹ 😠

valentynka
19. lis 2009

beruško, to je náááááádhera a už jak je beruščátko veliký 🙂
úplně mnou projela husina 🙂

já umyla taky okno,ale jen v pokojíčku,ted se pere záclona a nějaké hadříky k tomu.
mamča přijela a dnes si vzala fildu ven na spinkání
jdu vařit obídek pro nás a filípka

mějte se papa

pismenko
19. lis 2009

Ahoj holky,
Beruš, moc gratuluju, je to fakt nádhernééé 😵 😵 😵

Jinak mi máme dneska za sebou tu 10 měsíční a jsme na tom takto: 8150g a 74 cm 😵

kremrolka01
19. lis 2009

čau holky, tak my byli dnes na 10. měsíční prohlídce
Kuba byl příšerně uřvanej, normálně mi celou dobu visel na svetru a nemohli jsme ho odtrhnout
doktor se mě na všechno musel ptát, jestli vůbec sám sedí, protože to se nedalo ho udržet
horko těžko ho změřili, takže váha 9,59 kg, výška 77,5 cm a hlava 45 cm, no bude mít malou hlavičku kuličku po mamince 😀
venku krásně, za chvilku jdu znova kočárkovat s kamarádkou, tak přeju hezký den všem 🙂

kremrolka01
19. lis 2009

nikde nikdo 😕
u nás už se chrápe, půjdu brzo taky, dneska jsem se moc nevyspala

zajdla
19. lis 2009

Já kuknu na ordinaci a půjdu taky.Manža už je doma,tak si zahrajeme asi nějakou hru. 😀 😀 😀 😅 😅

valentynka
19. lis 2009

markét, to jste teda hubenďouři, no joo Markét chce být ta modelka 🙂 focení už jí jde bezvadně 🙂

kremrolko, asi se mu něco v ordinaci nelíbilo a bál se, možná i doktora, ted je to období,kdy se bojí cizích lidí a pokud třeba doktor má ještě vousy, tak to taky hodně hraje, pokud na ně není zvyklý.
jinak váhově a výškou jste na tom stejně jako my,akorát filípek měl přes hlavičku 47cm

tak to já plůjdu chrnět zase někdy o půlnoci, hlavěn mi dneska dávají zoufalé manželky a ty mi nesmí uniknout

rintintyna
19. lis 2009

čau kočky, moooc všechny zdravím. Věruško, krásný fotečky, tak jsme se konečně dočkaly 😵 supéééér

kremrolka01
19. lis 2009

val to asi taky, ale hlavně byl rozespalej a jak jsem ho začla svlíkat těma studenýma rukama už bylo zle
zajdi 😀 no u nás je fakt království her, brácha je fanda a tak nás zásobuje k narozkám, k Vánocům,... on má všechny ty novinky a recenze vysledovaný, akorát teď fakt s Kubou není moc času ☹ už aby byl Kuba velkej a mohli jsme hrát spolu 😵
a už jdu do hajan, zase jsem převorala celý podkroví, chjo to je nekonečný, vždycky člověk vymyslí něco "lepšího" a zamotá se do toho

beruskaveruska
20. lis 2009

ahoj krásné ránko 🙂

christla
20. lis 2009

Ahoj prdelky!

POslední dobou vás zanedbávám, já vím. 😔 Mrzí mě to, ale nějak nestíhám...

Holky, já se teď vrátila v téhle diskuzi o několik desítek stráne dál..... Do období, kdy jsme s Pavlínkou rodily.... Holky, po mě normálně běhala husina, jako bych to prožívala všechno znova..... 😅

A vůbec, kde máme Pvlínku????????

Včera jsme byly s Kájou na rehabce, byla opět pochválená a začínáme cvičit na takovém tom malém míči, aby se pomalu naučila lézt.... Jsem na ní zvědavá..... Je fakt, že teď už je to mazec, co se přetáčí, teď už jí t ne jedna báseň, ale to hlídání.... Když něco dělám, pořád za ní odbíhám, jí kontrolovat, i když leží na zemi, pořád jí přetáčím zpátky na záda, aby se taky naučila se otáčet zpět z bříška.... Teď tepve začne ta pravá "sranda".... 😀

valentynka
20. lis 2009

ahoj holky,

vy jste teda akčně hráčský rodiny 🙂

chris, to ještě nezačala ta " pravá sranda " to ti teprve nastane až bude lézt,ale hlavně až se bude stavět a všude vleze.

holky normálně Filípek si včera vlezl v pokoji na postel a v kuchyni se chytnul stolu a přitáhnul se, mě vomejou.
to už ho nebudu moc nechat samotného ani v pokojíčku 😠 😠

už se zase dobývá na postel

beruskaveruska
20. lis 2009

tak jsem zpět z nákupu 🙂 jdu poklidit nádobí a pak budu vegetit 😀

zajdla
20. lis 2009

Ahojky.

JJ holky to pravé období už nastává.Dětičky jsou čímdál větší raubíři. 😀

kremrolka01
20. lis 2009

val už vyleze na postele jo? to je šikula
to jakoubek by taky rád, naštěstí ještě neví jak na to 😀 a doufám že to tak ještě chvilku zůstane 😀

valentynka
20. lis 2009

kremrolko, jojo včera, seděli jsme na zemi a hráli jsme si s ním a on najedou jednu nohu jakože nahoru a rukama se přitáhnul a už byl tam.
ted se zrovna probudil, už tam haleká raubíř jeden.
jsem vyčistilA židle v kuchyni-máme dřevěné,tak jsme to vzala pískem, vytřela jsem a pak je ještě naleštím, tentokrát jen prontem, bo Filípek furt oblejzá židle, vždy jsme to dělala leštěnkou diavou,ta to nejvíc naleštila a udržela ten nábytek.

christla
20. lis 2009

Tak jsme tu. Kája už dávno hajá, jsem myslela, že půjdu s ní, ale zase bych asi nespala v noci, i když teda dítě mě stejně nenechá......

Val, to je Filda teda šikulka!!! 😕

zajdla
20. lis 2009

My byli všichni i s manžou na velké procházce.bylo totiž nádherně.

Linduš opět zlobí s jídlem.Zase se kroutí.To je na chocholouška. ☹

jitousek
20. lis 2009

dobrý večer tak nějak nestíhám tento týden 😵 už je u konce a já porád někde lítám

ve středu cvíčo odpolko procházka s kámoškou včera jsme trajdali s mamkou po městě po nákupech vánočních

a dneska dopoledne vaření hlídání Míši aby někde nepadal a nelezl kam nemá a odpolko čištění oken už jenom 3okna huráááááá 😀 zítra asi taky aspoň jedno zmáknu no uvidíme jestli bude hezky možná si orazím a půjdeme někam na prochajdu 😎

jinak jsem zkoukla naše malé Beruščátko je nádhernýýýýýýýýýýýýý jůůůůůůůů to je krása první fotečky 😵 😵 😵 😵

tak nějak vzpomínám nostalgicky na loňský rok a naše bříškatění a tady na všechny ty prožívající diskuze o kontrolách a pocitech všech nás fakt to bylo moooooooc krásný a občas se mě zasteskne po pupíku 😎 jsem asi sentimentální 😔 😎 tak si s toho nic nedělejte asi na mě dolehl podzim dlouhé večery a taaak 😵 😵 😵

valentynka
20. lis 2009

my byli taky na prochajdě 🙂

a mimochodem,kde máme naší Kacenu ?? že by Cyrda nenechal Baruš ani na minutku odpočinout,aby se za kámoškama koníkama taky po měsíci podívala ??

Tevi na nás už taky zapoměla ☹

žiraf se nám někde toulá
nemo ač má celý den zaplý pc tak taky nenapíše ☹

lucianas tutaky nebyla dlouho

zuzka taky ☹ a přitom je na FB

holkýýý to tu za chvilku zkrachuje a tak hezky jsme si tu psaly 😒

zajdla
20. lis 2009

JJ Val je to smutné.Ale snad aspoň občas sem někdo nakukne.

zajdla
20. lis 2009

Holky je to možné,že malá vypije míň než je napsané na nutrilonu a blindí.Připadá mi,že ji přecpávám,protože teď víc blindí.Přitom nevypije tu svou denní dávku.

zirafik
20. lis 2009

ahojík holky,

dnes mi psala Chris sms, tak nakukuju 😉 ...

Hlásím, že se klube druhý zub 😕 . Malá je díky tomu pěkně protivná 😒 . Dřív jsem jí šoupla do houpačky a byl klid 😝 , ale už tam moc nechce být 😒 ... a navíc ty zuby 😒

Zítra máme 6 měsíců a máme tento režim_ cca 4,30kojo, 8k, 10,30k, 13příkrm, 15k, 17k, 19 koupání, 19,30kaše, 20k a spinkání cca 20,30. Přes den spíme cca 11-12 a odpo v kočárku taky tak hoďku.

Holky, nevím co koupit malé k Vánocům, aby jí to zabavilo? Už jsem se na to jednou ptala, tak jen jestli nemáte nějaké tipy ...

zuzanka26
21. lis 2009

ahoj holky,
já tady jsem a občas si to dočítám, ale mám teď těžký období, umřel mi můj nejlepší přítel, mladý kluk a já se z toho nemůžu zatím dostat. Tak se nezlobte, že sem nechodím, jsem jen na FB.