Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
13. led 2010

jeeeeeeee teď jsem koukala Beruruška vložila fotečky s věcičkama co už má pro Karličku 😵 😵 😵 😵 😎 pěknééééé

beruskaveruska
13. led 2010

ahojda ty jovka já jsem ráda, že jsem těhu va v noci klííííd. teda on klid je , ale já čumákuju 😠 nějak na prd spím. nakupuju na netu to mi moc vyhovuje je to levnější a nikam nemusím 😀 stále je hnusně ten sníh chjo chjo

od pondělka máme velký úklid a manža má opět odpolední, ale peču na to abych chodila odklízet sníh. MM ho uklidí dopo a pak holt až večer se nedá nic dělat.

narozeninovým maminkám a miminkům vše nej nestíhám sledovat kdo a kdy 😀 , ale Pavlínko tebe sleduju bedlivě neb mi dr. řekla, že bych měla kolem 20.5.rodit 😀

holky chystáte na jaře nějaký srazík v Praze???? chtěla bych vás vidět ještě než se rozsypu 🙂

endlessblue
13. led 2010

Já můžu na srazík kdykoliv!!!!!!!!!! 😀

kremrolka01
13. led 2010

čauky, jiťu díky za tip 😉 teď zrovna i přemýšlím co kamarádce "matce" k narozeninám, tak to může být dobrý dárek 🙂
beruško, tak to se k vám pošťák naběhá 🙂 teď v tom sněhu 😀
Kuba už byl dneska hodnej, tak snad mu včera jen něco přelítlo přes nos, ale řeknu vám, že mi večer i slzička ukápla co to s ním bylo, na něj opravdu nezvyk, on už taky asi byl otrávenej z toho věčnýho odsávání, dneska už je snad bez rýmy. Už se opravdu těším na období vzdoru, to bude něco pro mě, já si takový věci nějak moc beru 😔

kremrolka01
13. led 2010

já bych byla taky pro srazík jarní březnovej 😉

valentynka
14. led 2010

ahoj holky,

Kremrolko, období vzdoru tu bude cobydup.
Filda už vzdoruje, když ho chci od něčeho vzít, co nesmí, tak si lehá na zem, tak ho položím a jdu od něj.

já teda žádný věcičky u berušky nevidím ☹
že by už byly smazaný ??

já taky hodně nakupovala přes net,ale nepřeháněj to, bo se toho moc neunosí .

taky jsem pro srazík 😉

valentynka
14. led 2010

tak jsme dnes byla opět u zubaře, manžel si zrušil ráno jízdu,aby pohlídal Filípka a jela jsem.
jak mám ten zub otevřený, vytahaný nervy, tak se mi tam nahoře udělala boule,ale je to měsíc a boule pořád byla.
včera mě to začalo pobolívat a v noci se to rozjelo, ráno jsme vstala s hubou 2x takovou a ještě tedpořád jí tak mám, sotva ji otevřu, mám to až k oku a celou tvář.
zubař mi musel čistit kanálky, myslela jsem,že tam umřu u toho jednoho kanálku, mě to jehlou jel až snad pod oko. měla jsem to ucpané, tak snad to už bude dobré.
na zadělání jsme měla jít v úterý,tak snad do té doby se to uzdraví a bude mi to moci zadělat.
pak mi ještě dělal krček a to jsem myslela,že vylítnu z kůže,ale vydržela jsem to, i když jsem teda byla stažená a skrčená v křesle,div jsem tam neudělala díru 😀 😀

valentynka
14. led 2010

Míšánkov přejeme všechno nej a nej a at pořád tak krásně roste a dělá radost 🙂

zuzanka26
14. led 2010

Míšánkovi přeju krásné narozeniny, hodně radosti a dárečků a zdravíčko samozřejmě!!!!

kremrolka01
14. led 2010

val teda ty si ty zuby užíváš ☹
Míšovi všechno nejlepší, ať je zdravej, spokojenej, hezky baští a nezlobí maminku 😵
Kuba mi teď usnul na zádech při mytí nádobí, tak jsem ho shodila do postýlkya ju dělat seznam co nakoupit na oslavu

valentynka
14. led 2010

Péto, jojo užívám, už jsme fakt dneska byla zralá se tam snad bolestí rozbrečet.

už vystřihuješ ??
já si udělala nějdřív teda šablony, jsme si s tím vyhrála 😀
a na té zácloně to mám propíchané nití,krásně to drží a můžeš si to libovolně na té niti posunout

kremrolka01
14. led 2010

val chjo ☹ to je mrzutý ☹
manža mi dnes v práci vytiskne na barevný papíry jenom obrysy písmenek a pak to jen vystřihnu 😉
já myslela špendlíkama, ale je fakt že tou nití se to tak nezdeformuje 🙂

kremrolka01
14. led 2010

tak jdu než se ten fiškula zase vzbudí 😎

valentynka
14. led 2010

jj, přesně, špendílky jsou naprd, to jsem si myslela nejdřív, jenže se nějak špendlíky vytratili a apk mě to napadlo prošít nití a bylo to a krásně si to fakt můžeš uspořádat 🙂

manža šikulka 🙂

tevina
14. led 2010

Ahoj holky,

Míšovi vše nej nej nej,hodně zdravíčak,štěstíčka a lásky 😵

christla
14. led 2010

Ahoj holky!

Také se Kájou přidáváme s přáním všeho nejlepšího Míšovi!!! 😲

Holky, mě je dneska už zase nějak blbě, včera mi bylo líp, tak jsem se radovala, že se z toho snad už vyhrabu a ono prdlačku. ☹
Kája začíná taky nějak chrochtat, tak mám obavy, že bude mít opět rýmu taky. Jinak teda u nás noci stále šílené, ale teď to nějak nabírá na obrátkách, ale myslím, že za to můžou zuby. Má naběhlé dásně. Vypadá to, že polezou dva dole a dva nahoře..... Jsem zvědavá, které dřív.

endlessblue
14. led 2010

Nazdárek kočandy!!!!!!!!!!!!!

Dítě mi chrupe.. KONEČNĚ. Tak jí obnovuju šatník po internetu. Na 10měsících měla 69cm... prcek a teď jsem si jí měřila a má 76. takže mi ze všeho vyrostla..chuděrka... 😀

Kremrol... já dělala seznámek na oslavu dneska dopoledne a manža teď vyjel sám do Kauflandu a nakupuje a nakupuje. Nebudu to ale přehánět. Bude to od 2 hodin, takže všichni budou po obědě. Tak bude dort, jednohubky, "devils on horseback" - sušené švestky obalené ve slanině, propíchnuté párátkem a opečené 😝 , nějaký brambůrky a nazdar bazar... víc nestíhám 🙂

maruska33
14. led 2010

Ahoj. Jsem tu nova. V tom Millenniu uz je ta Matka z cukru a oceli vyprodana. Ale maji ji jeste tady: http://www.neoluxor.cz/knihy/beletrie/literatur...
Taky je hodne o knize i autorce na www.boehmova.cz

Marus

christla
14. led 2010

Endy, ty švestky ve slanině opékáš jako zabalené, jo? A na čem je opěkáš? 😅
Já jsem na tohle tatar....
díky moc!

endlessblue
14. led 2010

Chris - jojo, ta švestka se obtočí plátkem slaniny, aby to drželo, tak se to propíchne párátkem. Ještě jde dovnitř tý švestky dát kousek sýra (modrého). Budu to dneska večer zkoušet, tak podám hlášení 😉

http://www.marthastewart.com/recipe/devils-on-h...

endlessblue
14. led 2010

V tom receptu, na který jsem dala odkaz to dělají z datlí.. ale mě to v Anglii chutnalo víc se švestkama.... datle nerada 😝

christla
14. led 2010

Endy já to jedla myslím neopečené a ještě se k tomu připích kousek chleba a bylo moc dobré!!

endlessblue
14. led 2010

Holky, já se z tý naší dcéééry dneska fakt zblázním. Jestli tohle nejsou zuby, tak už fakt nevím. Celý den, ale opravdu totálně celý den fňuká. Upadne jí hračka...řev, nedovolím jí vykrámovat šuplík...řev, odcházím věšet prádlo, drží mě za nohu... a řev, nedosáhne na mobilní telefon.... řev.. a tak pořád dokola. Občas mám pocit, že se mi rozkočí hlava 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kremrolka01
14. led 2010

Veru a to se smaží? Tam píšou předehřát troubu na 400 stupňů 😕 😕 😕

pismenko
14. led 2010

Ahoj holky, nestíhám, nedočítám, ale Mišánkovi jsem musela přijít popřát vše nej nej k prvním narozeninkám 😲 Ať pěkně roste, dělá jen samou radost a je pořád zdravý 😲 😲 😲

kremrolka01
14. led 2010

Veru no upřímě lituju, ale snad jí to přejde, já to měla s Kubou předevčírem, jak jsem psala, že jsem z toho večer brečela, jenže on byl navíc vztekle uřvanej 😠 vztele plácal rukou, no děs, ale včera i dnes už je to zase moje sluníčko 😵

endlessblue
14. led 2010

Já bych to flákla na pečící papír a do trouby. Těch 400stupnů je nějaká blbost.. ale z prudka se to dělá určitě 😉

endlessblue
14. led 2010

Uspala jsem toho našeho ječáka před 15ti minutama.. kéž by jí vylezl alespoň jeden zub... nebo mě fakt trefí 😕

endlessblue
14. led 2010

asi si dám víno... 😅

jitousek
14. led 2010

zdravíme jen chci poděkovat za všechna vaše přáníčka Míšánkovi jsem je přečetla a moc děkujeme 😎
už jsem přidala pár foteček našeho oslavence tak se jukněte na FB 😉 😵 😵 😵
jinak jdu spát páč jsem KO zítra napíšu více mějte se krásně a dobrou 🙂