Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
12. únor 2010

ahoj holky,

tak jsem se pobavila 😀 😀

Julča zlakovaný háro kaší 🙂

filípek když vidí kapku,tak taky hned ukazuje a začne jí patlat, včera byly trošku malý scénky při kaši,takže taky měl kaši ve vlasech 😀

jinak brambory taky miluje když je může tahat,nebo cibule, naštěstí se ani do jednoho nezakousnul, do koše taky pořád šahá.
furt tu lítá se smetáčkem a lopatkou, jakmile vidí,že něco utírám, tak hned taky.

joo a vadí mu,když si šíhne třeba do jídla a má to na prstech,tak mi to hned dává olíznout,aby to měl čistý 😀

valentynka
12. únor 2010

Jandi, taky má filípek jednu skřínku,kde mu nechávám prostor hrát si, jsou tam víčka od přesnídávek, plastový misky, pet lahve ty malé, tak to vždy během pár sekund vyhází a jde pryč.
nejradši mi tahá hrnce a skleněný pokličky čeká kdy mi nějakou rozfláká

kacena00
12. únor 2010

zdravím děvčátka, přidala sem aspoň dvě fotky co mi poslala kámoška, abyste viděly jak teď vypadá moje dítko, když už mám rozbitej foťák a nefotím 😉

valentynka
12. únor 2010

Baruš, jééjda, já bych Cyrdíka snad ani nepoznala, ten teda vyrostl a je úplně jinej 🙂
další fešák do fronty 🙂

jinak dvojčátka by ti taky slušela 🙂

zuzanka26
12. únor 2010

ty jo Baruš, fakt ti vyrostl hrozně moc! je z něj už prostě velkej kluk, za chviličku narozeniny viď, ty jo, to to letí!

endlessblue
12. únor 2010

Nazdárek kočky...
Baruš jééé......... ten Cyrdík je ale velkéééj!!!!!!!!! Nojo, roček se blíží 😉

zuzanka26
12. únor 2010

holky, já bych vás chtěla zase vidět !!!

zuzanka26
12. únor 2010

nevěděla jsem, že z jedný sušenky se dá udělat tolik drobků 😖

zajdla
12. únor 2010

Baru z Cyrdíka už je kluk jako buk.Holky se budou o něj prát. 😀 😉

valentynka
12. únor 2010

zuzko, ta sem hoď datum a můžem rozjet pražský sraz 🙂
dáme spicha zase na václaváku a je to 🙂

pismenko
12. únor 2010

Ahoj holky ☹

zuzanka26
12. únor 2010

copak se děje?

pismenko
12. únor 2010

Tak plíce na poslech sice čisté, ale v krku paseka...no máme jet dále v tom Hedelixu, 3x denně sirup nurofen a máme recept na antibiotika, se kterýma máme ještě počkat, kdyby se to ještě zhoršovalo 😒 Chudina nic nepapá, ale pije, tak aspoň něco...s každým zakašláním začne plakat jak ji to bolí.Teď zase spinká nahoře v ložnici, sousedka mi přinese cestovní postýlku, ať jí můžu udělat poležení i tady dole, protože v ohrádce mi neusne. Doktor mě postrašil nemocnicí, tak jsem teď doma bulela jaká jsem hrozná matka, která nakazí vlastní miminko 😢 😢

pismenko
12. únor 2010

Jinak má stále přes 39 ve 3:00 ráno měla dokonce 39.5 a byla jak kamna ☹

zuzanka26
12. únor 2010

Markét vždyť za to přece nemůžeš, to je prostě nemoc. V nejhorším to bude na antibiotika a ty zaberou hned. Udělej si pohodu, hodně si s ní hraj, hlaď jí a bude to dobrý. Tohle se musí vydržet. 😔

beruskaveruska
12. únor 2010

já chci taky sraz, ale můžu až v dubnu březen máme moc narvanej a bude nábytek do pokojíčku tak to musíme přehrkat a mám moc doktorů já vás chci taky vidět ještě něž se KÁJINKA narodí

zuzanka26
12. únor 2010

ale chápu, když je dítě nemocný, je to strašný vždycky ☹

endlessblue
12. únor 2010

Jéé, Markét..... to je mi líto... ale bude to dobrý. Každý den se to bude lepšit a lepšit. Hodně sleduj tu teplotku... a asi bych na ty antibiotika příliš nečekala a dala jí je, ať se jí uleví. 😲 😲 😲

Jinak jsem rovněž pro dubnový srazíček. Když dáte datum, tak určitě přijedem.... nic zásadního v plánu na mateřský nemám 😀
A teď už budou děti samostatnější, tak bychom si snad stihly i popovídat 😀

zuzanka26
12. únor 2010

ok tak a má to být víkend? nemusí to být v Praze

endlessblue
12. únor 2010

Holky, vy co máte sedačku Maxi cosi... na jakou výšku máte nastavené ty ramenní pásy???? Mě přijde, že ten nejnižší má Juli moc za ramenama a ten prostřední, že je zase vysoko. Malá měří cca 75 cm. Tady je pro ilustraci obrázek...tady je to nastavené na ten prostřední http://verkuc.rajce.idnes.cz/25._Leden_a_prvni_... nevím jestli to nemá moc u uší a nemám to dát níž 😖

valentynka
12. únor 2010

Markét ,nesmutni, bude to dobrý, hlavně že pije !
zksuit jí udělat hodně řídkou kaši,aby to měla jako mlíko ?

a udělala bych čaj s medem, Filípkovi jsme ho taky dělala v tý době jak měl taky 40 horečky, aby mut o dodalo energii a hlavně med je antibakteriální.
ted mu ho dávám pořád ráno do čaje,ale naředím

holyk já teda nemůžu poslední týden v dubnu, to jedeme tady s holkama z koníka na tři dny do jizerek zase tady na tu chalupu :

http://www.hotelpeklo.cz/

se mrkněte, je to tam super 🙂

endlessblue
12. únor 2010

Já bych dala nějakou tu sobotu 😉 A klidně Praha...tam jsou alespoń možnosti kam zajít a zároveň pak pochodit a kochat se nějakýma panorámatama, ne? 😉

endlessblue
12. únor 2010

Jojo Val...je to tam pěkný... málem jsem tam měla svatební hostinu 😀
Je bezva, že s holkama takhle jezdíte...... že bychom se taky "pochlapily"???? co děvenky???? 😀 😀 😀

valentynka
12. únor 2010

já bych byla taky pro sobotu a panorááááámata 🙂

zuzanka26
12. únor 2010

Endy já jí mám, ale ani nevím, že ta možnost tam je, prostě to utahuju, aby to měla pevně a nemohla vyletět, ale nevím, to asi není na co se ptáš

tak 17 dubna? mám zrovna narozky 😀

valentynka
12. únor 2010

endy, já to mám na tom prostředním, filípek má 79cm

myslím si,že Juli to má dobrý, jedině že by jsi to zkusila dát níž a hodila sem fotku,abych viděla ještě i tu první výšku pásu

zuzi, musíš tam mít nastavení výšky ramenních pásů když máš autosedajdu do 18kg, tak pak by se ti tam nevešla

u vajíček tohle není

kremrolka01
12. únor 2010

Markét soucítíme s tebou ☹ za to nemůžeš, my když jedem tak taky všichni, určitě se z toho brzo zberchá 😉
endy tak my máme na nejnižší úrovni a nepřijde mi že by to měl nějak hodně za krkem, asi má dlouhý nohy a krátkej trup, protože má taky 79 cm 😀 ne, já myslim, že důležitý je to dobře utáhnout a aby z toho nevyklouzla z ramínek (takže asi radši níž než výš?)
pro srázek jsem všema deseti, den je mi jedno, v dubnu už by mohl ten sníh roztát ne???!!!??? 😀 😀 😀

kremrolka01
12. únor 2010

jo akorát nevím jak jsou letos Velikonoce, to už tradičně jezdíme na chalupu 😉

kremrolka01
12. únor 2010

Baruš Cyrilek je božskej, fakt hrozně dospěl, už to není žádný miminko 🙂 ty jo, bych vás fakt moc ráda viděla jak vás vidim 😀 tak doufám, že po horách budem všichni fit a i nějakej volnej den se najde 😉