Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
2. bře 2010

Jitu... ale domácnost mi stojí, to je to. Já se takhle urvu 2x týdně na cvíčo.. ale tento týden můžu jen jednou, páč bude manža na školení 😒

zuzanka26
2. bře 2010

ach jo, u nás po odečtu 38, 2 😖 ☹

jitousek
2. bře 2010

zuzi ach jooo ☹

já jsem dožehlila hodila sprchu poslala penízky za golfky už se na ně těšííííííííííííím moc 😵 ......... a teď se půjdu asi přitulit k miláčkovi 😵 😵 😵 😎

zajdla
2. bře 2010

Zuzi tak ať je malá brzo bez teplotek.Vím,jaké to je.Člověk má pořád strach o dětičky. ☹

jitousek
2. bře 2010

jo jo chlavně když teplotkujou 😒 to je hrůzaaaaaa jááá už mizím mějte se papa 😵 😵 😵

beruskaveruska
2. bře 2010

Dobrý den, s touto diagnosou by jste měla rodit v tzv. perinatologickém centru,tj. porodnici, která má zkušenosti s rizikovými těhotnými. Nevím,odkud jste,takže nemohu blíže poradit. Např. ženy z Prahy rodí v takových situacích u Apolináře, v Motole a v Podolí, ženy ze severních Čech v Ústí nad Labem a Mostě atd....

odpověděl mi

zajdla
3. bře 2010

Pěkný den.

Beru tak to je super,že ti odpověděl.Tak aspoň víš,jak jsi na tom. 😉

Linduš se teď plácá na dece,v noci pořád stejné.Od 4 se budí asi má hlad,zkusím jí dát už to mlíčko pro sterší dětičky .Aspoň na noc.

endlessblue
3. bře 2010

Též dobré ránečko...

Beruš... tak koukám, že ti odpověděli. Třeba máš v okolí nějakou nemocnici, kde jsou připravený ne? Já myslím, že každá větší nemocnice si tě ohlídá 😉

Včera večer, jsem brutálně odsála Jůlinku. Mno... a světe div se.... můj milášek spinkal celou noc a spí ještě teď 😀

A to ráno fičíme do školy (ukázat se 😅 - Julče jsem vybrala nejlepší garderobu) 😀 a zařizovat daňový přiznání 😝 (děkuju Valentýnce a Kremrolce) 😲 😲 😲

beruskaveruska
3. bře 2010

Krásné ránko 🙂

jo tady je to Verun na prd. Na most děsně nadávaj nikdo z okolí tam nehce jezdit a v Ústí maj děsný chování. No uvidím. Nechci to zakřiknout, ale možná se mi něco rýsuje jinde 🙂

valentynka
3. bře 2010

ahoj holky,

endy, pak písni, jak jsi dopadla, doufám,že se dotoho maxima vejdeš a budete mít penízky pak

beruško, tak toje dobře,že ti odpověděl a ty se můžeš rozhodnout, snad ti dopadne to co se ti rýsuje, pak určo napiš jak jsi dopadla 🙂
fíííha už 27týden, to snad není možný, ty za 10týdnů rodíš

zuzanka26
3. bře 2010

ahoj,
u nás v noci hrůza, horečka po odečtu 39,5 to ještě nikdy neměla. ☹ Tak jsem spala tak napůl. Ráno měla 38,2 tak jsme šli k doktorce, mám prý dávat sirup po 4 hod a nebo při 39 a víc vykoupat a nechat jí tam i 15 min. že se jí tím uleví taky. V pátek aastnási nabere CRp, kdyby se to nelepšilo. Ale teď má po nurofenu jen 37, tak jsem šťastná. Jinak je v pohodě jako vždycky.

valentynka
3. bře 2010

zuzko, takt o měla Sárinka, teda velkou horečku, chudinečka ☹
tak at těch 37 vydrží, at už to nejde nahoru !!!

zuzanka26
3. bře 2010

no nevím Val, očekávám ještě dnes že to půjde vysoko. ale snad to bude rychle pryč. teď si tady tak hezky sama hraje a já vařím. 😉

tanuki
3. bře 2010

ahoj, já jsem zoufalá, V. narostal vlastní hlava, neposlouchá... ☹

zuzanka26
3. bře 2010

a co provádí Peťo?

kamcule
3. bře 2010

Ahojky,
i my se připojujeme k marodům ☹ , včerejší noc děs běs, rýma pláč ...
Dnešní u prospal úplně celou 😉, od 21h do 7h 🙂 , začala jsem pořádně zvlhčovat(máee teda zvlhčovač puštěnej pravidelně každý den od té leryng., ale teď frčí nonstop 😀 ), a taky od Nivei nosní sprej se solí, a musím zaťukat, rýma se zlepšíla a snad bude pryč brzy úplně.

jitousek
3. bře 2010

dobré popoledne právě jsme se vrátili ze želvičky Míša byl super pěkně jsme si zacvičili a pohráli 😎 pak jsme tam ještě hodinku zůstali a hráli si 🙂 jinak nám tu od včera osekávaj barák a podkopávaj tak že Míšánek nemůže spinkat venku na zahradě páč tu jezdí tatrovka a bagrujou 😖 tak že mám kliku páč dneska je doma manža tak nám šel naproti a šel vozit naše spící Breburďátko a já se šla nabaštit 😎

jitousek
3. bře 2010

koukám že tady se faaaakt dost narodí nás to naštěstí opouští a řekla bych že už je dobře proto jsme dneska byli mezi dětma páč doma už je to fakt na palici a když už nekašle a neprská tak snad už to bude OK 😎

jitousek
3. bře 2010

Zuzi ať je sárince brzo lépe ta teplota je teda děsivá ☹ 😎

no to je asi zase to jarní přechodné období se malinko oteplilo a teď se zase má ochladit prudké zvraty 😠 ať už je teplo a basta nemůžu se dočkat strojení mě nebaví až dám míšovi jen lehké triko a kraťásky bude to pohodovější takhle jsme porád jak balíci zabalený 😒

kamcule
3. bře 2010

jo a to jsem vám chtěla napsat, jak mě mladej dneska vyděsil!!!!!! 😖

málem to byla moje smrt, vzal si moje klíče a zkouší je do dveří, u vchodových nemáme zevnitř klasickej zámek ale pouze zamykací kolečko takže je stejně nikam nemůže vrazit tak budiž, koukám na něj jak si tam povídá a dělá jako že odemyká tak jsem se vrátila něco dodělat do kuchyne, je to opravdu kousek a slyšim takový divný kňournutí ale z dálky, tak tam letim a myslela jsem že mě vomejou!!!
Vchodový dveře otevřený, v tu ránu mě napadlo že vyšel ke schodů skrz ty prosklený co oddělujou schody od bytů v panelácích, a žuchnul z nich, no krve by se ve mně nedořezal, tak jsem tam vylítla,křičim Adámku a on potvora schovanej za rohem u výtahu(hned vedle našich dveří) a kouká na mě, ticho ani nedutal jak si mě vychutnal. Ještě nikdy neotevřel dveře, ale jak se říká, všechno je jednou poprvé ...
Takže jsem hned zamkla a co myslíte, frajer okamžitě šel začal zkoušet a jeden zámek dokáže otevřít 😒 , my tam snad budeme muset dát petlici bo co!

A těch dveří co se ode dneška stávaj mou noční můrou, u našich atd.....
No hold je vidět že nám to dítko pěkně rychle roste 😠

christla
3. bře 2010

ahoj holky!
Jdu vás zase po delší odmlce pozdravit. Stále nechodíme ven, ale snad už příští týden půjdeme.
Káje jsem kompletně obměnila šatník, protože mi připadá, že hrozně rychle roste a věci, které jí ještě nedávno byli, jsou jí malé. Hlavně kalhoty má krátké! 😕
Ahoj Kamcul!! Vy jste taky měli laringitidu? 😕

Jinak teda ti věřím, že tě Adámek vyděsil, cítila bych se stejně jako ty!

Zuzi, tak ať je Sárince brzo dobře! To je stejně hrozný, když ta dítka marodí, co? Si vždycky říkám, že bych to všechno vzala na sebe, hlavně aby jí bylo dobře! 😔

christla
3. bře 2010

Jo a zapomněla jsem se pochlubit, že Kája se už staví. sice teda s oporou, ale je to pokrok, ale to hlídání je teda děs! 😅

kamcule
3. bře 2010

ahoj chris,
měli, hned 1.1.2010 to jsme ton rokpěkně začali viď 😖
A vy???

christla
3. bře 2010

My jí dostali 15.2.2010 ..... Je to hnus fialovej!!
Byli jste v nemocnici?

kamcule
3. bře 2010

jj, byli.
nejdřív nás pustili dom ale dovečera měl takovej záchvat že sme tam zůstali dva dny

valentynka
3. bře 2010

Kamčul, tak to se nedivím,že jsi byla vystrašená, jak jsme to četla, tak jsme byla napnutá a už se lekla,že opravdu někam spadnul....
kamčul a to nejde jakože zamknout nějak klíčem ?? aby to nemohl odemknout..
nebo nějakou ještě ochranu k tomu

Tanu, copak ????

jiank viděla jsem fotky na Fb a mooc ti to sluší, jsi zase hubenďourka jako před těhu 🙂

kamcule
3. bře 2010

Val klíčem ne, to jsou takový ty ochraný fabky, když je vevnitř klíč tak se tam zvenku nedostaneš ale u nás jo, to zamykání je takhle dobrý, manža nemá problém dostat se dom 😀 , ale Áďa je prostě zkoumavka 😠

valentynka
3. bře 2010

kamčul, no stejnak to nějak nechápu ☹
když zevnitř zamkneš a vytáhneš klíč,tak se přeci manžel domů pak z venku dostane ne?

kamcule
3. bře 2010

val to jo. ale já jsem právě zapomínala vyndavat ten klíč 😝
( no a tyhle se právě taky používaj k tomu, když si ty dveře třeba zabouchneš nebo nevim, se ti vevnitř něco stane, nedejbože, tak jako bezpečnostní víš, nemusí se odvrtávat fabka nebo vyrážet dveře 😀 😠

kremrolka01
3. bře 2010

čau holky, tak mám konečně chvilku oddech, to naše zvíře mi dává čím dál tím víc zabrat
navíc mám pocit že se ani na chvíli nemůžu otočit nebo něco hned provede
dneska si sundal z lednice magnet s medvědem, kterej má takový ty nalepený očička s kuličkou, no a já koukám že ho má v puse a když ho vyndal tak už byl bez jednoho oka, tak budu čekat kdy na mě oko bude mrkat z hovňouse 😠 a aby toho nebylo málo, přišel domů manža chvilka nepozornosti a koukám že Kuba už zas něco přežvykuje a měl plnu hubu hlíny z kytky 😠 😠 😠 tak jsme mu jí brutálně vypláchly pod tekoucí vodou, protože by to nedal ani za nic,... bych se z toho po... člověk mu včecko meje aby to neměl špinavý a on pak sežere hlínu, do teď ho to nezajímalo,... furt někde visí po vejškách, no fakt síla, nejvíc si odpočinu venku s kočárkem, využívám poslední chvilky kdy ještě nesbírá klacky, kameny, psí lejna, nepije z louže, apod. 😀 😀 😀
Kamčulko koukám u vás taky pěkný šoky, jsou to lumpíci
Sárinka převzala štafetu po Julče ☹ tak hlavně ať je zase brzo v pohodě
Karolínka je šikulka, za chvíli ti začne pochodovat kolem nábytku 😉