Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
24. bře 2009

Hihihi.. kači, to je jasný.. že by žádná neměnila 😀 😀 😀 😀 Když se na tebe ten tvůj drobek rozchechtá.. tak má člověk pocit, že je to to nejúžasnější mimi na světě!!!! 😉

kremrolka01
24. bře 2009

ahojky
tak já ho včera asi utahla, dnešní noc byla super, usnul v deset a pak až v půl pátý a půl osmý, to má vstávačku 🙂
a to celý dopolene prospal, v půl dvanáctý jsme nakojili, hodinku si pohráli a už zase chrupe 🙂
Baru šátky byly fajné, škoda, že jste nedorazili, s tou rýmou je to na prd, už aby se toho zbavil, viď
ohledně toho srazíku ti ještě dám vědět, nějak se zas chystám s malým na týden do Prahy, ale nejspíš pojedem už příští týden, tak bych toho 7. mohla 🙂 se na Cyrďu těšim a na tebe samo taky 😀

kremrolka01
24. bře 2009

počasí je fakt aprílový, chvíli úplně černo, vánice a sněží a za chvilku zas svítí sluníčko

kremrolka01
24. bře 2009

fotky z kyblíkování jsou krásný 😵 má krásný kukadla 🙂
a včera měl přesně měsíc viď? tak gratulačka 😵 😵 😵

christla
24. bře 2009

ahojky!! Zdravím Kačí! 🙂 Tak jak se máte? Rýmička vás pořád trápí, jo? 😒

Tak holky, měřila jsem se přes pupek a představte si, mám 112 cm. 🤐 Docela dost, co? 😕

kremrolka01
24. bře 2009

chris já měla ve 32 tt 117 cm přes pupek 😀 😅

zuzanka26
24. bře 2009

Ahoj, tak my máme dneska 4 měsíce! neuvěřitelný!

Holky máte všechny moc pěkný miminka!
Chris to je v pohodě, Karolínka tam musí mít nějaký místečko a hezky si tam plave ve vodě 😀

Jinak naše divoženka dnes byla vzhůru už v půl 6, a ještě jsem krmila asi V 1 nebo já už ani nevím, napůl jsem spala. 😀

valentynka
24. bře 2009

ahoj zuzi,
to je teda neuvěřitelný,ale sárinka je nádherná 🙂
a má moc pěkný klobouček 🙂

holky , já teda v noci nepřebaluju,bo by se mi Filípek rozbudil a nemusel by mi usnout.
takhle jsme to dělala na začátku,že jsme mu dávala normálka plíny a v noci ho přebalovala a on mi pak nechtěl spát, neudržel dudlíka,takže já furt ruku nataženou skrz postýlku,abych mu držela dudana a on oči dokořán.

mě ted spinká tak zhruba od 21 do 2,30 - 3 hod. a pak kolem té 5 - 6 hodiny.
noo dneska jsme musela v 5 přebalovta, bo si miláček prdnul do kaďat 🙂

jinaku nás to počasí je hrůza, v noci sněžilo a ráno taky, pak zase sluníčko, pak chumelenice,že nebylo vidět ven a zase sluníčko a takhle se to tu furt honí

endlessblue
24. bře 2009

šupláááá... na první stranu 😉

janda79
24. bře 2009

ahoj, je tu někdo?

janda79
24. bře 2009

vyndala jsem kost z mrazáku, tak vařím polévku. nevím, jestli jsem vám to už psala, ale objednávala jsem si koření na netu, je to na stránce koreni.cz a když došlo, bylo to něco super voňavého, mňamkového, zkuste, mohu jen doporučit, škoda jen, že mají obchod jen v Plzni, to bych tam byla pořád a utratila spoustu peněz

valentynka
24. bře 2009

jani,
tak tam koukám a je to dobrý i jako dárek ty kazety s kořením

zirafik
24. bře 2009

ahoja, tak jsem tu... dneska fakt náročný den 😝 ... ale kosmetika supéééééééér 😵 . Počasí fakt na prdlačku 😒

Jandi, tak do Plzně to nemám daleko, díky za tip 😉

christla
24. bře 2009

Tak se na vás jdu ještě podívat než zalez do postele a budu koukat na Ordinaci.
Pavlí, takže sis dnešek užila, jo? To počasí je fakt aprílové!!!

christla
24. bře 2009

Jo a dneska jsem objednala pláštěnku a síťku proti hmyzu na autosedačku. I když jsem to našla co nejlevnější, i tak to výjde i s poštovným na 690,- Kč. 😒

kacena00
24. bře 2009

holky tak naše Cyrďátko má 3490 g 😵 😵 😵 je to buřtoooooza, od pátku kdy měl 3330 g teda nabral 260 g!!!! to jsou přírůstky, že se toho až děsím a těším se až se to trochu zastaví, abych ho taky unesla žeeee?!

jinak sem se chtěla zeptat jestli ste v šestinedělí na poradně s mrňousem měli přinést plenu? já to asi nepochopila a do kartičky mi sestřička napsala počuranou plenu...to sem teda nepochopila, když mi to ta doktorka řikala, že prej něco ohledně fenylketonurie

myslela sem si, že fenylketonurie se zjištuje v rámci metabolického screeningu při propuštění z porodky (krev z patičky při propuštění )
trak z toho mám hlavu v pejru...asi jí zavolám, ale vy mi prosím poreferujte jak se věci mají, jestli si to pamatujete, což určo jo, protože ste to měly vesměs před nedávnem..

a dkujeme za pochvaly fotek 😵 😀

zirafik
24. bře 2009

jo a teď mně napadlo.... objednávali jste nebo máte stínítka do auta??

zirafik
24. bře 2009

Kačí, týjovka..... krásně Cyrdík přibírá 😵 😵

zirafik
24. bře 2009

Chris, pláštěnku a síťku na autosedačku? Tak to mně teda vůbec nenapadlo 😒

kacena00
24. bře 2009

pájo, aby ne, dyk mě uplně žere 🙂 🙂 🙂 🙂

kacena00
24. bře 2009

chris a ty se neboj toho objemu přes pupek, já měla na tvým tejdnu 98,5 a podivej jakýho pinďu sem měla chudáka nedovyživenýho.akorát sem kvůli tomu měla výčitky svědomí a ještě teď se tím občas trápím, co sem udělala špatně... nedělal si tam místo a nevytahoval mi pupik páč nemusel, tak je lepší mít miminko průměrný než tak pidi jako já

kacena00
24. bře 2009

bára neumí počítat!!!!!! 3490-3330 rovná se...aháá? no 160...trapas!... jdu se zahrabat

tanuki
24. bře 2009

hele, mě napsat počůranou plenu, tak se tam válím smíchy 😀 tak 160g je rozumnější než 260g, hlavně, že ten Cyrda ví jak na to 🙂
Síťka proti hmyzu do autosedačky? Na co to jeee? mimi by mělo být v autosedačce co nejméně, ta poloha není dobrá pro kyčle..
Heč, my jsme dnes čekali 3hodiny na poliklinice 😝

tevina
24. bře 2009

Ahoj holky 🙂
To je ale počásko,co? 😠

Teda sítku a pláštěnku na autosedačku 😨 to jsem taky ještě neslyšela ani neviděla 😅

Baru normálně si přines jednu látkovou plínku počůranou nebo když ti jí nepokadí tak ti ten test můžou udělat i s tý co mu tam vyndáš.Ale teda taky nevim co se z toho zjištuje,dělali to i Tomíkovi a oba kluci to měli v pořádku tak jsem se po tom ani nepídila.

Jinak jsem zkoukla fotky a všechny miminka jsou krásný a krásně rostou 😵

kremrolka01
24. bře 2009

tak po nás nikdo plínku počůranou nechtěl, nic neodebírali
a to jim tam Kubíček minule počůral celou ordinaci tak měli z čeho odebírat 😀 😀 😀

kremrolka01
24. bře 2009

baru i tak... 160 g je super přírůstek za půlku tejdne 😉
my dneska ráno 5,9 kg po odečtení na digi váze, za chvíli bude jak Otesánek a sežere i mámu s tátou 😀

kremrolka01
24. bře 2009

tak dobrou
dítko chrupe tak se jdu přidat 🙂

beruskaveruska
25. bře 2009

ahoj přeji krásné ráno 🙂

tak koukám, že prdelky rostou o 106 to je fajn 🙂 a někdo si to zase řádně užívá co? ☹ Ale to už k tomu holt patří.

Jinak já se právě chystám na tu G konečně tak jsem zvědavá. Jsem od včera po Pregnylu tak uvidím zatím dobrý ani břicho mě moc nebolí.

Tak pa berundy a mějte se krásně 🙂 🙂 🙂

christla
25. bře 2009

Dobré ráno!

Tak koukám, že jsem tady za exota..... No je to prostě moskytka a pláštěnka na sedačku. Já nepředpokládám, že v ní budu malou mít furt, ale tak přeci jen budeme mít děti skoro v létě, tak si myslím, že to užiju.Hodím vám do alba fotky, abyste věděli, jak to vypadá.... 😉
Docela jste mě vyděsily. 😀

christla
25. bře 2009

Baru, já si myslím, že porodní váha miminka nemá s objemem pupku nic společnýho. Vždyť můžu mít akorát víz plodovky, to je všechno..... Určitě si nic nevyčítej, že Cyrdíček vážil tak malonko, podívej se teď, jak to krásně dohání!!! 😉