• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky nad 30 let

24. října 2016 
Ahoj holky, zakládám pro nás novou diskuzi, našla jsem tady jen 40cátnice. Mohly bychom se tady podělit nejen o snažení, ale i o jiných radostech,starostech a zpříjemnily si chvíle na čekání //. Nedávno mi bylo 32 a snažíme se o první rok. Je tady některá z vás na tom podobně?
25. bře 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojda, mě je také 32 od ledna, ale mám doma syna, kterému bylo v prosinci dva roky a teď se od prosince snažíme o druhé :slight_smile:
25. bře 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, taky se přidávám, letos mi bude 35 a s přítelem se snažíme o první mimi. Zatím bez pomoci doktorů, asi 4 měsíce s tím, že si dělám ovulační testy a měřím BT. V dubnu jdu k Mudr. tak se s ní pobavím co a jak dále.
25. bře 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Vítám vás holky. Kdyby bylo na mě, už dítko dávno mám, ale znáte to asi, špatný výběr partnerů a toho pravého jsem poznala až pozdě, ale lépe pozdě než vůbec :wink: A je to ten nejlepší chlap co znám a fakt zlatíčko a také se moc těší na prvního prcka. Já vysadila HA na začátku min. roku a pak se mi rozhodila MS, takže jsem do léta neměla žádnou skoro.V říjnu jsem byla na hysteroskopii a tak nějak od listopadu jsme začali znovu a teď jsme to chtěli posunout dále a jsem objednaná př. týden do CAR. Ovu testy jsou náhododou fajn, také používám od toho listopadu a měřím BT :slight_smile:
25. bře 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to mám stejně, mimi jsem neodkládala kvůli kariéry, ale protože prostě nebyl ten pravý. Teď je, tak snad to klapne brzo. Držím Ti palce.
25. bře 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkasaf A partnerovi je kolik? No já byla u dr. jen jednou a chtěl právě tu hysterku a spermijky od mého a teď jdu po půl roce k němut také v dubnu, ale s tím, že už jsem sama šla do CAR :slight_smile: Stále věřím, že to půjde přirozeně, ale je fajn, abych byla hlídaná, kdy ovulace a SPG a různé vyšetření a mezi tím se zadaří třeba :slight_smile: děkuji, také ti držím pěsti
25. bře 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Partnerovi je 36. Taky se s ní asi domluvím, ať nás pošle na spermio a mi udělá alespoň nějaký základní hormonální profil a uvidíme co dále.
25. bře 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me je 32, snazime se o prvni ditko uz dva roky. Od ledna s pomoci CAR. Doufam, ze uz se brzy zadari :slight_smile:
25. bře 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@lenkasaf mému bude také letos 36. Nejlepší je na začátku právě ten hormonální profil a spermio a uvidíte co dál. Já právě chci také vzít znova krev na štítku, prolaktin, někdy jen v tom je zakopaný pes.
25. bře 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vlajka1 moc ti přeji aby se zadařilo brzy. Já jdu poprvé do CAR př. týden. A jaké vyšetření už máš zasebou? A zkoušeli jste už IUI?
25. bře 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyfer mame spermio, ja HP, folikulometrii. Mam hormonalni lecbu a v tomto cyklu pujdeme na prvni IUI. Zatim jsme se snazili doma bez uspechu.
25. bře 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, me bylo 30 v prosinci. Snazime se teprve druhy cyklus, ale mam PCO, takze to muze byt beh na dlouhou trať :-/ :confused:
25. bře 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vlajka1 bereš clostilbegyt? Já ho brala 3 měsíce. Ale bez kontrol, bez Pregnylu, utroše. Tak si myslím, že kdyby došlo na IUI, že by mi to dali také, ale asi i s tím utrogestanem.
25. bře 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@serenna30 no ale třeba ne, třeba to výjde dříve. A jak víš, že máš PCO? Jen z gynek. hlediska? V jiných siskuzích si na tohle holky chválí Nosifol.
25. bře 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mně bylo taky 30 v prosinci, s partnerem se snažíme už od listopadu zatím bez úspěchu.
25. bře 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@enalga ahoj také tě vítáme, koukám, že máš tři dětičky už. To je krásné, já vždy chtěla mít alespoň tři děti, te´d budu ráda, když se povede brzy a budeme mít dvě. Nebo nejlépe dvojčátka teď :slight_smile:
25. bře 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyfer jj, tři dětičky máme, ale znáš to, s počtem dětí se láska násobí :slight_smile: A já beru mateřství jako svou životní roli :slight_smile:
25. bře 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@enalga no právě neznám, my se snažíme o první, ale už se na to moc těším a chceme děti co to půjde :slight_smile:
25. bře 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyfer o PCO mi rekl muj gyn. Bez utrogestanu bych MS nedostala,tedbudu brat 2. Cyklus clostilbegit :-/
25. bře 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyfer ano beru. Chodim na kontroly, mela jsem i Pregnyl a Utros. Ted cekam na MS a dalsi cyklus uz bude s tim IUI.
25. bře 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlajka asi blba otazka, ale co je IUI??
25. bře 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@serenna30 IUI je tzv. Inseminace. Specialne upravene sperma partnera je vpraveno do delohy zeny v dobe ovulace. Tim se obejde delozni hrdlo, kde hlen muze spermie zahubit. Spermie maji kratsi cestu k vajicku a tim vyssi moznost vajicko oplodnit.
25. bře 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlajka1 aha, diky. Spousta holek o tom v diskuzich mluvi, ale k tomu jsem se jeste nedostala. Zatim litam po doktorech jenom já...:slight_smile:
25. bře 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné sluníčko ráno holky :slight_smile:
@serenna30 IUI je inseminace, je hrazeno 6x ročně a jelikoš je IVF (umělé oplodnění) drahé, tak bych šla také do IUI už pomalu. Př. týden se jdeme domluvit. Dává se také před většinou clostilbegyt, tak ti možná pomůže teď i bez IUI :slight_smile:

@vlajka1 já brala právě clostík bez ničeho, a teď jak jsem objednaná už do CAR, tak jsem ho tento cyklus nebrala, a uvidím co mi řeknou, a kdy IUI, tak asi mi ho nasadí si myslím. Někdy pomůže i ten utroš právě s tím.

Teď je plodné období, jaro, tak se nám to musí povést přeci!
26. bře 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyfer Právě, začíná jaro, takže to půjde !!!!!! Musíme tomu věřit ! :slight_smile: Já se taky musím už na něčem konkrétním domluvit s tou svojí doktorkou, je taková vláčná, pomalu, všechno má čas, ale já už moc času nemám, takže se nemůžu nechat odbýt, musím nasbírat informace a pak na ní vyrukuju. :slight_smile:
26. bře 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, držím vám všem palce, ať se to povede co nejdříve.
A jestli se to nepovede hned teď, tak nezoufejte, nejlepší období na otěhotnění je léto. Tělo už je krásně nastartované, má nejvíc síly v celém roce a také miminka bývají silná. Teď po zimě je tělíčko unavený a musí načerpat nějakou energii. A pokud chcete udělat ještě něco navíc, doporučila bych alespoň měsíční detoxikaci.
Ještě jednou držím opravdu každé z vás palce.
26. bře 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenkasaf ano přesně tak, s jarem pěkně zasejeme :grinning: No většinou ikdyž se snaží někdo půl roku, je dobré říct rok, neboť do té doby nic nikdo nechceš řešit, ikdyž můj dr. je fajn a říká, že po třicítce to chce řešit hned po půlroce, není na co čekat. TAk určitě se jí na vše zeptej. MS máš pravidelnou?
26. bře 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helcenka moc děkujeme. A ty jsi těhulka teď?
26. bře 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mne je 34, mimi jsme zkusili na podzim jen jednou bez jakýchkoli příprav, vyšetření, bráni vitaminu, stresu a ted me v bříšku uz pekne kope maly ulicnik:slight_smile: Drzim palce, at se zadari! Hlavne buďte v klidu a pohode a ono se povede :slight_smile:
26. bře 2014 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, je mi 35 let, jsem v 9tt a miminko si "nadělím" ke svým 36 narozeninám :slight_smile:
Všem vám tady držím palce, třicítka není pro mateřství v téhle době žádný věk :grinning:
Tak se držte, a čerstvým snažilkám doporučuji nic nepočítat, nehlídat, jen pěkně ob-den "zasévat" :slight_smile:
26. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lucyfer Jj, to jem připravená, že jí řeknu, že se snažíme déle, vím, že to řeší až po tom cca roce. MS mám pravidelnou, ale nevím, jak to mám s ovulací. Minulý měsíc jsem měla docela slbou podle testů, tak nevím, jestli vůbec proběhla a teď jsem 7 DC a včera jsem si dělala ovu test a druhá čárka už byla docela silná, tak tomu svému tělu moc nerozumím. :slight_smile:
26. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Tvůj příspěvek