Snažilky o 1. miminko kolem 35 let. Je tu nějaká?

kuba2
5. říj 2008

Ahojky je tu nějaká snažilka +-35 let která se snaží o 1.miminko? Mi je 36 a snažím se 2 roky, z toho 1 rok chodíme na IVF. Z posledního IVF jsem byla těhotná-bohužel těhotenství v 11.tt skončilo a já jsem podstoupila v pondělí revizi. Takže teď mám trošku smutné období, ale hned po šestinedělí se chci snažit dál.

kurka
13. lis 2008

Vcera potvrzen test z krve 1225 a je topode PM 4tt+6 😅

lenka_bohousek
13. lis 2008

kurka, velká gratulace 🙂

lenka_bohousek
18. lis 2008

Ahoj snažilky, tak co je u vás nového? Nějaké nové těhu? Já jsem aspoň trošinku doufala, ale mrcha dorazila: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... . Docela mě štve to několikadenní špinění před mrchou, nemám potom vůbec chuť na snažilkování a tak se musím objednat k dr. Mějte se všechny moc hezky a dejte vědět o případném novém těhu. Dobrou noc 😀

hypo
19. lis 2008

tak jsem tro vcera nevydrzela a test udelala le je negativni, z ceho bych taky mohla otehotnet kdyz jsme pres ovu nesexovali... 😒
ach jo at uz MS dorazi, to je des takhle cekat a cekat......
uz jsem 40 Dc a uz me to nebaaaaaaa

lopezka
19. lis 2008

ahojte, dlho som tu nebola 😠
ja mam tiez 35 rokov, minuly tyzden ubehol 1 rok od vysadenia HAK a stale nic ☹ ...... po dokladnejsej prehliadke mi gynekolog diagnostikoval ureaplazmu ☹ ....keby mi to zistil skor, uz som mohla byt preliecena a snazenie by nebolo "zbytocne" 😠
takze sa musim preliecit ATB a potom sa uz snad zadari 😉

lenka_bohousek
26. lis 2008

Dobré ráno ženy 🙂 . Včera jsme absolvovali spermiogram v ČB a dopadl velmi dobře, tak jsem ráda. Přece jen chlapi jsou citlivější a špatné zprávy hůř nesou. V pátek jdu ke své Dr. a domluvíme se, co bude dál. Teď se blíží ovu http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... , tak budeme doma poctivě snažilkovat. Přeji všem krásný den a hlavně brzy mimíska v bříšku 🙂 .

lenka_bohousek
3. pro 2008

Ahoj dívky. Tak jsme na příští dva cykly dostali Clostilbegyt a budeme chodit na měření folikulů. A jedna pozitivní zprávička - známá, která má již dospělé dcery a nedávno se podruhé vdala a je jí 42 let, čeká nyní miminko. Doktoři je strašili, že v jejich věku už to normálně nepůjde a ať si připraví 80 tisíc na IVF a najednou během dvou 2 měsíců se jim to podařilo normální cestou. Takže nezoufejme, i my všechny budeme určitě už brzo těhulky. Hezký den 🙂 .

ivomal
3. pro 2008

Ahojky holky,takže hlásím, že jsem čekatelka na //, mám 5 dní po IUI a do testu zbývá 9 dní. Mě z toho čekání a nejistoty klepne. 😵

lenka_bohousek
24. pro 2008

Milé holky, přeji vám a vašim nejmilejším pohodové vánoční svátky a v novém roce 2009 splnění našeho největšího přání. Mějte se všechny moc krásně a užijte si dny volna v klidu a radosti. PS: Tento měsíc jsem 5. - 9. den cyklu užívala clostilbegyt, tak teď bude na řadě snažilkování a v lednu uvidíme. Byl by to hezký, trošku opožděný, vánoční dárek 🙂 Všem přeji brzy //.

rosienka
2. led 2009

ahoj lenka, tak drzim palce, dufam, ze sa vam to teraz cez sviatky podarilo 😉
Ja mam zial zlu spravu, nam nase 1.IUI nevyslo, ale nie som zufala, ideme do noveho cyklu, ak sa bude hned dat.

ahoj ivomal, ako vidis, nie si jedina taka "stara", co chodi na IUI 😀

lenka_bohousek
2. led 2009

ahojky rosienka, je mi líto, že se vám IUI nepodařilo, ale nesmíte ztrácet naději, jako my všechny. my jsme přes svátky snažilkovali a uvidím tak v polovině ledna, jak to dopadlo. držím ti palečky do nového cyklu 😵

monali
3. led 2009

ahoj, zdravím všechny. Kdyby to nevadilo ráda bych se k vám přidala. V únoru mi bude 33. Snažíme se už asi
5let, a pořád nic. (mám za sebou 2xIUI a 1xIVF=bohužel ve 4tt potrat. ☹ ) Teď zatím chodíme po různých
vyšetřeních takže uvidím co bude dál.
Jinak všem přeji v Novém roce hodně štěstí, zdraví a to naše vytoužené mimi. 😉

dolfaj
26. zář 2019

@miroslava33 ahojky holky nezoufej té, všechno dobře dopadne, mne je 41 a mám za sebou dva spontánní potraty a na potřetí se podařilo přirozeně teď jsem ve 20 tt, hodně štěstí