Snažilky o 1. miminko kolem 35 let. Je tu nějaká?

kuba2
5. říj 2008

Ahojky je tu nějaká snažilka +-35 let která se snaží o 1.miminko? Mi je 36 a snažím se 2 roky, z toho 1 rok chodíme na IVF. Z posledního IVF jsem byla těhotná-bohužel těhotenství v 11.tt skončilo a já jsem podstoupila v pondělí revizi. Takže teď mám trošku smutné období, ale hned po šestinedělí se chci snažit dál.

kurka
22. říj 2008

Ahoj, hlasi se ester. Nejak se mi neslo prihlasit, porad pry spatne heslo i kdyz bylo dobre, tak to ted snad bude OK. Kubo a Rikusko asi to muselo byt tezke, myslim, ze jeste tezsi pro rikusku. Drzim palce at mate brzo proc byzňt stastne. Kubo myslim, ze s tema nasema chlapama to je nekdy dost divne🙂. Nekdy opravdu se hodne boji, kdyz nemaji...nebo si spis myslim, ze nevi, co maji delat. Asi bych se taky snazila si popovidat, kdyz mate oba dobrou naladu...ale sama vim, jak je jsounektere rozhovory tezke. Oni jsou opravdu z trochu jine planety....
Jsem ted 15DC a poctive merim BT a delam ovu testy. 12DC jsem mela tens spravny hlen(poprve po vysazeni HA-2 mesici) a n atestu byla slaboucka carka, coz pry je negativni. Od te doby dva dny zadna carka a hlen tak krem...porad me poboliva v podbrisku a minule jsem mela ovulaci na fertilityfriend podle teploty 16 den, tak jsem zvedava. Cetla jsem mnoho prispevku, ze testy nekdy "nefunguji". Delam jeden v 10 adruhy mezi 16-18h.
No i minuly mesic jsem okolo 12 dne mela slaboucce pozitivni test a pak uz jsem hňje nedelal, cekala jsem podle hlenu a ono nic a pak uz jsem to podle BT propasla. Nekde pisou, ze se Ovu muze jen pripravovat a pak se posune...

orsulka
22. říj 2008

ahojte...🙂
prosim....poslali ma na genetiku a hematologiu.....v com spocivaju tieto vysetrenia????? odobru krv a potom z nej robia vysledky??? alebo je tam este aj nejake ine vysetrenie?????

kurka
24. říj 2008

Ahoj. Dnes 17DC se objevil pozitivni ovu test, bohuzel manzelovi se nejak nechce snazit(. Byla jsem tak statsna , ze uz jo, ale kdyz jsem mu rekla, ze kdyz chceme musime se snazit tento tyden, tak narozdil od drivejska jsem se milovali za cely tyden jen jednou(. Tak nevim, co si zase myslet. 1 den jsem byla sluzebne pryc a nechci to prehanet s neduverou, ale nemam z toho ten nejlepsi pocit. Tak vsem hezky vikend

kuba2
autor
24. říj 2008

Ahoj holky. Orsulka já jsem byla na hematologii dnes-vzali mi spoustu krve a za 14 dnů budu mít výsledky. Genetiku mi dělali v lednu-taky jen z krve, ale na výsledky jsem čekala asi 2 měsíce. Jinak na genetice jsem ještě vyplňovala info o rodině a sestavovali jsme rodokmen. Jinak nic.
Kurko no s těma chlapama to není tak jednoduché , ale celkem je chápu-je stresující, že prostě musí....
Jinak u nás pořád nic ☹ , holky já jsem hodně komunikativní a jsem zvyklá vždy mluvit o všem otevřeně, jenže můj chlap je pravý opak-on je introvert a řešit problémy nechce, raději uteče do práce. S tím bohužel nic neudělám, jeho máma je taky taková-oni raději spolu nemluví než aby něco řešili. Takže to chce asi dát mu čas a netlačit na něj. Navíc ještě nemám ani 1.MS po revizi, takže bych stejně ještě sex mít neměla. No uvidíme snad se vzpamatuje.
Jinak s tím sledováním OVU a měřením BT vás obdivuji-já tohle nedělám, jednak každý den vstávám jinak-takže BT by byla stejně zkreslená a hlavně nemám na to trpělivost.

kuba2
autor
26. říj 2008

Ahoj holky jak se máte?

orsulka
27. říj 2008

kuba...dakujem pekne za info...a pekny den 🙂

lucim
27. říj 2008

aaaahojte, jeeejda, tema pre mna, ani som nevedela .. tak sa k vam pridavam aj ja, mam 35 rokov, jedno MA za sebou :( a snazime sa snazime, zatial bez vysledku. 😉

kuba2
autor
28. říj 2008

Ahojky všichni a vítám Lucim. Lucim jak dlouho jsi po MA? Já 4 týdny a MS zatím nikde ☹ a to už bych se chtěla snažit. A co ostatní jak pokračujete ve snažení?

nella1
30. říj 2008

mozem sa pridat? v marci budem mat po 30 tke a asi v aprili budeme sa uz snazit. ak nie skor 😀 . chceli sme vo februari ale meni sa to. pride ten spravny cas. dufam ze bude vsetko oky trosku mam obavy 😅 ale snazim sa mysliet pozitivne

kuba2
autor
30. říj 2008

Ahoj holky, kde všechny jste? Jak se Vám daří? Nelli zdravím Tě a snažení moc neodkládej-ono to zase nejde tak většinou tak rychle 🙂

nela00
31. říj 2008

ahojte kocky,
nellla kubka ma pravdu neodkladaj to 😉 mne to nevyslo ani na 31 😒 snazime sa uz 15 mesiacov

kurka
31. říj 2008

Ahoj všem, nejak neni cas psat a take se toho moc nedeje Ovu byla asi 17-18 DC, prisla pozdeji nez jsem myslela a docela jsme se snazili..🙂Ted je 24DC, tak jsem zvedava!!! je to druhy mesic bez HA, ale prvni, kdy jsme si nedavali pozor a nepouzivali jinou antikoncepci. Bylo by to fajn, kdyby to vyslo, ale nesmim byt moc optimisticka🙂.
Vsem hezky vikend.

kulenka
31. říj 2008

Ahoj 🙂
Je mi čerstvě 31, dohodli jsme se s manželem, že HA vysadíme na začátku příštího roku :o) Na jednu stranu vím, že to není dobře takhle dlouhé odkládání, ale nějak se pořád necítím připravená ... 😔
Ale už nějakou dobu nakukuju na Koníka, teď jsem objevila tuhle diskusi, tak se přidávám ... a držím všem pěsti 😵

lenka_bohousek
9. lis 2008

Ahoj snažilky, můžu se k vám přidat? V lednu mi bude 34, o mimi se s přítelem snažíme 2 roky, zatím neúspěšně. 9 měsíců si měřím BT, Dr. mě pochválila, jak krásně probíhá ovulka. 25. listopadu jedeme do CB na spermiogram a pak uvidíme, co bude dál. Ráda se do vaší diskuze přidám a všem vám přeju hodně štěstí 🙂

ivomal
9. lis 2008

Ahojky, mě taky bude už v lednu 34, můžu se taky přidat? S manžou se o mimi snažíme cca rok a ted nás čeká 1. IUI, protože mi bylo zjištěno PCO....takže žádná ovu...Ted dobírám Proveru, aby MS vůbec přišla a jakmile příjde začneme s Clostíkem a pokud vyprodukuji nějaký folikul, tak jdem na to! Vypadá to na poslední týden v listopadu. 🙂

kuba2
autor
9. lis 2008

Ahoj holky všechny Vás moc zdravím. 😉 U mě nic nového, pořád čekám na MS -zítra mi končí šestinedělí po ZT tak doufám že už se taky objeví ať můžu taky začít se snažením. Jsem zvědavá které z nás se to povede nejdříve 🙂

lenka_bohousek
10. lis 2008

Přeji všem dobré ráno 🙂 . Teplotka začala docela pěkně stoupat a tak jsem tak nějak doufala. Dnes ale opět pokles. Tady je můj grafík: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us... . Nemáte někdo z vás nebo z vašich známých zkušenosti se Sanusem v Jihlavě? Krásný den všem snažilkám 🙂

kuba2
autor
10. lis 2008

Ahoj Lenko se Sanusem v Jihlavě zkušenosti nemám, já chodím do Reprofitu do Brna a ten můžu jedině doporučit. Když tak se podívej na www.neplodnost.cz tam jsou i holky které chodí i do Sanusu.
S těma teplotama tě obdivuji, já na to nemám trpělivost si to měřit a navíc se to asi musí měřit ve stejnou hodinu a to u mě nejde, neboť každý den vstávám jinak.

lenka_bohousek
10. lis 2008

To kuba2: no jo, zatím s měřením trpělivost mám a snažím se a taky podle toho vidím, že funguju. My bydlíme v Dačicích a Jihlavu máme nejblíž. Podívám se na odkaz od tebe - díky 🙂

kurka
10. lis 2008

Ahoj vsem, tak hlasim, ze se nam to podarilo a objevila jsem //na prvnim testu minuly ctvrtek 13DPO. Bylo mi uz tyden spatne od zaludku a jen bych spala, tak jsem to zkusila jeste nez jsem mela dostatMS(ta by mela byt 16DPO). Ale ted mam trochu strach, protoze teploty trochu klesly az na 37,22 v sobotu z 37,38 ve ctvrtek?? A je mi nejak mene spatne nez minuly tyden. Asi moc ctu vsechny ty prispevky o zamlklych tehotenstvich ..., kde maji // a za par dni uz nic . Dnes jsem 17DPO=34DC. Zitra jdu na krev tak do te doby prstanu premyslet...snad bude vse dobre. Vsem drzim palce.

lenka_bohousek
10. lis 2008

To kurka: moc gratuluji a věřím, že brzy nás bude víc, kdo objeví // .

kuba2
autor
10. lis 2008

Kurko super 🙂 Budeš taková naše první vlaštovka 🙂

czloko
10. lis 2008

Ahoj Kurkčičko,Ty se tak máš. 🙂 A jak dlouho jste se snažili?

kurka
11. lis 2008

Dekuji vsem...czloko "snazili" jsme se jen mesic. Jestli se to da nazvat snazeni. HA jsem vysadila v zari, to jsme si davali pozor a od rijna, ze to nechame na prirode. Pocitala jsem s 6-8 mesici, ale rochu jsem doufala, ze tak za 3. No ono hned🙂))). Jeste tomu nemuzu veri 😀. Tak ted zase doufam, ze se neobjevi zadny problem, uz bych chtela byt tak v 9-10tt, abych byla klidnejsi....Drzim vam vsem palce at to netrva moc dlouho do vasich //.

kurka
11. lis 2008

Jeste jsem chtela pridat, ze u vas mam nekolik prispevku pod ester🙂. Ono se mi neslo prihlasit, tak jsem to musela zmenit...

rosienka
12. lis 2008

tak sa aj ja pridavam, mam 34 a snazime sa dva roky, akurat idem o mesiac na IUI, tak dufam, ze to teraz zabere a budem sa vytesovat ako kurka 😀

lenka_bohousek
13. lis 2008

Ahoj rosienka, vítám tě mezi námi a přeju ti moc štěstíčka, abyste se mohli brzy radovat s očekávaného mimi 🙂

hypo
13. lis 2008

ahojk, me je 31 let a chtela bych sve prvni mimi, muze se pridat diskutovat? 🙂 😀
nedari se cca 8 mesicu, ma gyndarka je na ranu tak jsem si vyskemrala vysetreni v CAR a hned se neco deje, zjistili PCO nasadili Clostylbegyt a cekali jsme na OVU, folik narost jeden, s malym spozdenim, 24 DC mel 24 mm tak mi pichly pregnyl a mela jsem se vrhnout na manzela, to a dopadlo to tak ze manzel lehl s anginou a horeckama takze moje prvni krasna ukazkova OVU probehla naprazdno ☹
ted cekam na MS a zacinam znovu s Clostilbegytem

hypo
13. lis 2008

jinak jsme byli i na spermiogramu a ten dopadl dobre,me delali hormonalni profil ktery dopadl taky lepe nez prvne kdy byl vysoky testosteron, jen hormony FSH a LH jsou obracene coz je normalni u PCO
tak doufam ze se to nejak srovna
taky jsem brala Proveru na MS ale ted uz neberu

lenka_bohousek
13. lis 2008

ahojky hypo, vítáme i tebe 🙂