Snažilky o 1. miminko kolem 35 let. Je tu nějaká?

kuba2
5. říj 2008

Ahojky je tu nějaká snažilka +-35 let která se snaží o 1.miminko? Mi je 36 a snažím se 2 roky, z toho 1 rok chodíme na IVF. Z posledního IVF jsem byla těhotná-bohužel těhotenství v 11.tt skončilo a já jsem podstoupila v pondělí revizi. Takže teď mám trošku smutné období, ale hned po šestinedělí se chci snažit dál.

kuba2
autor
5. říj 2008

Shaarko jinak kousek od Košic mám velkou rodinu 🙂 Ale já ji mám vůbec roztahanou po Slovensku-v Bratislavě, V Hlohovci.....

shaarka
5. říj 2008

😉

katy2
5. říj 2008

ahojte 🙂
ja mam 38 a teraz som po 2.IVF.... cakame na vysledok 🤐

mirip
5. říj 2008

ahojte ja mám tiež 31 rokov a baby nikde, sa nám podarilo prvé po troch rokoch ale v den mojich 31prvých narodenín mi namiesto tehotenskej knižky dali výmenný lístok na gynekologiu, bol to missed v 10tt, momentálne som 6deň po a s toho čakania mi je mizerne..........ak nám doky odporučí až v januári tak to ma položí úplne, lebo som po liečbe endometriozy otehotnela a s každým novým menzesom sa može endometrioza vrátiť 😢 dúfam že doktor sa zmiluje a začneme zase s podpormou liečbou pri ktorej sa podarilo prvýkrát aspon po 2menzese v decembri a nie v januári, už aj tak sme s mužom ako dvaja cudzinci len sa obchádzame a nežnosti sú vprdeli....... 😔

michule
5. říj 2008

Kuba2 - zabrousila jse tady z diskuse z OV do OL. Pročítla jsem si vás a je mi z toho všeho moc smutno. Tak se omlouvám, jestli jsem pro vás jiný případ. Já 1 dítě mám. Dospělého syna a teď o 2 mimi se snažím hodně dlouho. 2 neúspěšné IVF a 2 neúspěšné KETy. Věk - 35 za dva měsíce. Prosím tě, kde chodíš do CAR a co jsou to ty nativy? Fakt jsem si myslela, že už toho o umělém oplodnění vím hodně, ale tohle mě překvapilo.

kuba2
autor
5. říj 2008

Michule ty jsi taky z OV? Já teď chodím do Reprofitu-tam právě dělají ty nativy -je to to samé jako IVF-jen nepícháš injekce a pokud máš OVU tak ti odebetrou to jedno vajíčko co se ti tvoří a pokuid OVU nemáš tak bereš jen clomhexal nebo clostylbegyt případně dopíchneš nějakou malou dávku injekce (puregon, gonal..to je jedno) a pak už je to stejné jako IVF. Ale cena je někde úplně jinde. Jelikož pojišťovna přispívá jen na 3IVF a to já mám už za sebou-takže už by mě další IVF stálo už přes 50tis.-proto jsem zvolila nativy s min. stimulací. Jinak před tím jsem chodila do Gyncentra a to no comment.
Mirip tak to jsme na tzom stejně! Já měla revizi v noci z pondělka na úterý! Ale Dr. mi řekl že mám dodržet šestinedělí a pak po 1.MS se můžeme začít snažit-nejdřív přirozeně a zítra se domluvím kdy můžu další pokus. Nativ se jinak může podstuvat každý měsíc-není to taková zátěž pro tělo.
Katy moc držím palce!

michule
5. říj 2008

Kuba2- - ano jsem z OV. Taky jsem 2 x na IVF byla v Gyncentru,teď mám poslední KET dělaný v OL ve fakultce, zítra jedu na krev, ale vím, že bytečně, jelikož test je negativní. No nevadí, život jde dál. Ale jak píšeš, Gyncentrum už nikdy v životě. Nemám slov. Jinak ty nativy - báječná a šetrna metoda. To je paráda. O Reprofitu jsem už slyšela. Má údajně velké výsledky. OVU mám, takže by to mohlo proběhnout v klidu, jen jsem od ledna v OL a nevím jak se lékaři dívají na neustále přestupy z CAR do CAR. Takže poslední IVF určitě zkusím tam. Moc děkuji za info a určitě vás budu sledovat. 😀 😉

kuba2
autor
5. říj 2008

Michule v R. jsou fakt úžasní a mají velkou úspěšnost. Myslím že jim je úplně fuk jestli přestupuješ. Mi se v R. zadařilo hned napoprvé. Jinak mi se v Ostravě scházíme s holkama které chodí na IVF, tak pokud budeš chtít můžeš se klidně přidat 🙂

michule
5. říj 2008

Kuba2 - to víš, že chci. My s holkama z diskuse taky udělaly 2 srazíky. Ale myslím, že pokud se bude nějaký konat, dej určitě vědět. Když tak ti do IP napíšu emailovou adresu, ať se tady nehoníme. 😀 😀

kuba2
autor
5. říj 2008

Michule určitě se ti ozvu 🙂 pošlu ti na sebe do IP icq.

pjanov
6. říj 2008

Ahoj, muzu se pridat. 34 mi bude v unoru a snazit se zacneme ted po MS nebo az pristi mesic...

kuba2
autor
6. říj 2008

Ahoj Pjanov vítám tě mezi námi 🙂 A začni co nejdříve-ono to někdy nejde zase tak rychle ☹
Jinak holky já se můžu začít snažit hned po šestinedělí, tak už aby to bylo. Jsem přesně týden od revize . ☹

pjanov
7. říj 2008

Kdyby to kubo bylo jen mne tak uz se snazim vic jak 3 mesice, ale neni🙂

kuba2
autor
7. říj 2008

Ahoj holky jak se dnes máte? Já jdu zítra na kontrolu po revizi, tak jsem zvědavá jestli je už vše ok. Hezký večer

lopezka
7. říj 2008

ahojte baby, aj ja sa k vam pridavam, ak mozem 😅 tiez mam 35 a zatial sa nedari ☹

kuba2
autor
7. říj 2008

Ahoj Lopezko a jak dlouho se už snažíš?

lopezka
8. říj 2008

ahoj Kuba,
no vysadila som v novembri minuleho roka. .....najskor som to nechavala cisto na nahodu, ale od aprila tohto roku sa uz snazim trosku viac.....ale zatial sa nedari ☹ uzivam Calibrum baby plan .....a od oktobra som si zacala merat BT ....tak uvidim, co dalej 🙂
a ty?

marta222
8. říj 2008

Ahojte dievčatá, môžem sa k Vám pridať aj ja? Mám tiež 35, snažíme sa cca od augusta, lebo v máji som bola na hysteroskopickej a laparoskopickej operácii, takže mi lekár odporučil dať si aspoň 3 cykly pauzu. Síce som už raz bola tehotná v januári 2008, ale bohužiaľ som potratila.

kuba2
autor
8. říj 2008

Ahoj holky, Marti já jsem o mimi přišla minulý týden v 11.tt ☹. Lopezko to se snažíš už celkem dlouho.já když se nám nedařilo jsem hned šla do Centra asistované reprodukce-i když jsme zdraví. Ale vzhledem k věku už nemám na co čekat. Já totiž nemám ráda plánovaný sex a mnějaké měření BT🙂-já každý den vstávám jinak tak ono to měření ani nejde. A s plánovaným sexem to jsem taky na štíru, neboť přítel i já se hlavně vidíme o víkendu-přes týden skoro vůbec ☹

ceertica
8. říj 2008

ahoj baby,možem sa aj ja pridat? mam 39 a mimi sa snažíme tri roky,obaja sme v poriadku a nič. 4 IVF neuspešné.

lopezka
8. říj 2008

Kuba, ja viem ze uz mam dost vysoky vek, ale bolo mi jasne, ze po 7 rokoch uzivania HAK si moje telo potrebuje vydychnut a nechcela som nic znasilnovat 😅 momentalne (ne) cakam na MS a idem ku gyn. a on ma bude 2 mesiace sledovat 😅 ....inak vysledky u mna aj u draheho v poriadku 😉

kuba2
autor
8. říj 2008

No tak já jsm brala HA 14 let ☹ . Ceertica vítám tě mezi námi. Já mám za sebou 3IVF,1KET a 1nativ po ketrém jsem otěhotněla, ale bohužel to nedopadlo ☹

lopezka
9. říj 2008

kuba, no v nasom veku to uz nie je sranda ☹ mrzi ma, co sa Ti stalo ☹
ale nech nas tesi, ze hollywoodske hviezdy rodia aj vo vyssom veku 😅 😉 zatial sa sice nedari, ale nehadzem flintu do zita 😉 mam totiz vyvestene, ze dieta budem mat 😀

kuba2
autor
9. říj 2008

Lopezko já měla vyvěštěné 2 děti a jedne potrat. takže potrat už mám za sebou a doufám, že teď příjdou ty děti 🙂. Jinak já svůj věk neberu jako vyšší-do 40 je to pohoda, ale já jsem asi opožděná ve vývoji 😀 když jsem o dítěti začla uvažovat až když mi bylo 34.

lopezka
9. říj 2008

kuba, presne viem o com pises 😒 mna to chytilo az po 30-ke 😅
inak aj ja som mala vyvesteny 1 potrat ☹ ☹ ☹ ale taky, ze vraj ani nebudem vediet, ze som tehu 🙄 ....a minuly cyklus som mala velmo divny ☹ ....po 1.krat v zivote mi MS meskala 8 dni a pak dosla ......chcem verit, ze to bolo ono a uz ma to nikdy v zivote nestretne ......... testy som sice mala negativne, ale priznakov bolo viac nez dost 😠

kuba2
autor
9. říj 2008

Lopezko na potrat raději nemysli, určitě se brzy zadaří a bude vše ok 🙂

kuba2
autor
11. říj 2008

Ahojky jak se máte?

shaarka
11. říj 2008

caute baby 🙂
ze "opozdena", kuba 😀 tak to som ja tiez... siceuz uvazujem, a to mam "len" 30, ale inak pozdena som, mame to v genoch, aj so seegrou 😉

kuba2
autor
11. říj 2008

Shaarka ve 30 ještě moc opožděná nejsi 🙂. Ale zase na druhou stranu jako ,,starší matky" si ty děti alespoň pořádně užijeme 😉

shaarka
12. říj 2008

no tak hadam hej...
manzik mi povedal minule, ze jak oneskorena, jak stara? tvoje telo je mlade, ked pozriem na teba, tak mas akuratny "vek" na deti 😀 😀
sme sa smiali, lebo aj nas pes je opozdeny. obaja s muzim vyzerame na 25 (max.) a nas pes ma 15 mesiacov a sprava sa ako totalne stena. este ani len nohu pri cikani nedviha 😀
mladne cela rodina 😀