Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
16. pro 2008

áááá...si prvá na 100ej strááánke ...vyhrávaš....hlavná cena je...ak čosi potrebuješ...tak si kúp 😀 😀

ale de...šak som neučesaná....to som si minule skúšala šaty....tak som sa cvakla... 😀

alika54
16. pro 2008

ok,,,tak idem na nakup 😀 ,,,sa niekam chystas??? ci normalne saty nosis,,,,ja som saty na sebe mala naposledy asi ako tehotna 😀 ,,,a potom kamoske na svadbe,,,

sassi
16. pro 2008

ahojte, to už sa začaola strana 100 ... super 🙂

ja som kupila pangasa, a naši mnam vždy daju par reznov aj z kapra
vždy dostanu v METRE zadarmo pri nakupe do obchodu, a moj muž ma vždy nervy, lebo to musí zniesť zo sveta a čistiť 😕
Dnes som Henke kupila kartu do mobilu, lebo taka vec sa stala, že ju neposlali domov z družiny (za posledny týžden už 2.x) a ja som s nervami či sa jej niečo nestalo musela zobudiť maleho a bežať do školy 😒 Našťastie bola tam... keby mala mobil, len by som prezvonila ... no a tak od nervov som hned išla do T-mobilu a kupila Easy. Mobil ma starý od starkej 😉
Boli sme skoro doteraz vonku, prišla kedna kočka z Mama a ja čo sa poznáme, tak sme pokecali, deti pobehali, ale Alex už začal plakať, tak sme museli domov 🙄

Asitka, pekne foto, sekne ti to 😉

asitka
16. pro 2008

rozmýšala som o plese...tak som skúšala...či sa do toho ešte vtrepem...mala som ich bratovi na svadbe....či mám chudnúť...či čo....no korzet som našnurovala...kua...ale bola som jak jaternica vyviazaná 😀 😀 😀

alika54
16. pro 2008

sassi co je pangas? 😕

asitka
16. pro 2008

saška dakujeeem....ved si dajte aj vy fotky...nech môžem lichotiť aj ja váááám 😠

sassi
16. pro 2008

alika, taka ryba, ako treska
ešte sme to nemali, ale každy chváli ... pangas alebo pangasus, ja už neviem 😅

sassi
16. pro 2008

asitka, to by som musela veeela zaberov spraviť, aby bol aspon jeden na polichotenie 😵

alika54
16. pro 2008

tak budes kocka na plese co???? Sassi mne dnes pre istotu Simona vychoska poslala domov sameho,,,skoro ma drblo ked som ho zbadala,,,ma vyslovene napisane ze moze ist domov len so mnou 😠 ,,,ved co keby som doma nebola???

asitka
16. pro 2008

saška...si celá polichotenia hodná...tak netrep... 😀 😀

ali...tohoto sa aj ja bojím, ke´d malý pojde do školy...hej...pekná budem, len sa budem musieť vyhýbať plesom mäsiarov...aby si zabíjačku nespravili hne´d namiesto plesu
😀

alika54
16. pro 2008

ty si fest koza 😀 😀 😀

sassi
16. pro 2008

no ona praveže chodí domov sama od 1. triedy ... tročku k tomu prispela aj ta moja nemocnica, nemohol manžel sa rozdvojiť ... a zvláda to v pohode, ked mi maly nespí, idem jej samoš oproti, ale ked nemožem isť, tak príde sama
my to nemáme cez hlavnu cestu, stale po pešej a po chodníku

ale vychoška spustila že ... ked nie su kružky tak ja som nevedela ... kača ... šak sme sa nedohodli, že nepríde domov, a okrem toho, dnes ešte Heni mala ZUŠku 😕 ... si myslí, že ked si v škole urobili už leharo, že to bude všade ...
A heni že " ja som ZABUDLA aký je den"
ja kerd počujem slovo ZABUDLA mi stupne krvy tlak na 200

anickaajanko
16. pro 2008

asitka
IP

anickaajanko
16. pro 2008

fakt pekna fotka asit
ale chcem tie saty vidiet celkom
nie len kusok vrchu

alika54
16. pro 2008

dalsie nove foto 😉

asitka
16. pro 2008

ali...tak hajde aj ty..de je kapor??? čo si s ním chudákom vyviedla??? rozmýšlam, že táto moja jedna rybička nechce zdochnúť...a celé akvárko veliké kôli nej tu držím..či ju na vianoce...do oleja nešupnem v trojobale 😀

alika54
17. pro 2008

Asit,,,zi a nechaj zit! 😀 bud milosrdna k rybicke 😀 ,,,ten nas kapor plava u deda vo vani,,,nasi maju dve kupelne tak si to mozu dovolit,,,Vikina nechcela dat dedovi kaprika ze je nas a dedo vravi-neboj sa Vikinka on bude plavat u nas vo vani,zabijeme ho az v pondelok 😅 😝 ,,,ale dieta nenamietalo 😅 ,,,pekny den vsetkym

qetinka
17. pro 2008

caute!Boze baby svami je sranda 😀 asit...ze trojobal 😀 😀 ja mam dost.......nasi mavali kapra. este ako dieta si to pamatam,a aj to ze som vzdy revala ako slon ked ho šl zahlusit ☹ 😀 sassi pangas je najlepsia ryba,podla mna 😉 inu uz ani nekupujeme...ozaj vidis,ja nemam na vianoce este kupenu rybu... 😲 sranda,aby som nejakeho pangasa zohnala..oliver ma mat dnes ockovanie..ale asi nic ztoho..je zachripnuty a zacina sa mu puštat nadcha ☹ domi ma dnes vianocny večierok v skolke a ozaj vcera sme jej kupili korcule...aka bola zlata na tom lade! 🙂 😵 chodit v korčuliach vie.ale na lade...to bola ina sranda...na na prvy x to bolo fajn... uz varim...a musim ist k oranzovym zmenit si paušal..keby tak chce moj oco prist k malemu nech ho vozi vonku..ved tam budem večnost a sediet v kociku isto nebude....to bude fuška...pekny de vsetkym...ps...asit..ja som mala naposledy šaty na sebe na svojej svadbe 😀 len vtedy som mala o 20 kil menej...inac fakt dobra fofos,hod dalsie 😉 🙂

sassi
17. pro 2008

no naš krpec s arano zobil osypany, som že kiahne, našťastie to vraj nie su... ale mame ATB + Fenistil, vraj sa osypal z infekcie

qetinka
17. pro 2008

no tak to je radost..aj ho to svrbi?

sassi
17. pro 2008

ved práve že svrbí ☹ aj si to škriabal, ale po Fenistile je už OK...

qetinka
17. pro 2008

mne oliver spal n abalkone 29 minut! 😲 😠 to som si chcela lahnut na chvilku lebo ma bolia krize a spodok brucha 😝 no neda sa a kedy???sila aspon kavu si dam a hadam ju stihnem vypit pri nom...musim ist lebo ma tu taha za teplaky 🙂

qetinka
17. pro 2008

no tak baby,izby mame prehodene... 🙂 😅 som utahana...a obyvka sa mi paci..mala a pekna,a staci..mame tam len gauc kobercek pod stolikom a telku...jednoduche a mne to tak vyhovuje...a detska ta bude ok ešte to nieje definitivne..mame objednanu postel pre deti a ze pride koncom januara..a dnes pobede mi volali ze uz je tu 🙂 boli sme v skolke dominke na tom vianocnom večierku...taky pekny program mali deti urobeny,a oliverko tomu sa velmi pacilo...

alika54
17. pro 2008

Qeti tak super,,,obyvku nechavate ako detsku vsak? ja by som to tiez tak riesila keby sme cakali tretie babo,,lebo detsku mam robenu na mieru a tam by som veru postielku nevtrepala ani nahodou,,,nasa Vikina ma vianocnu besiedku zajtra no uz dnes cele poobedie vyspevovala tak sa moooc tesim 🙂

sassi
17. pro 2008

queti aj my mame malu obyvku a radšej sme urobili deťom velku detsku, dokonca tak do 2 tretín predelenu, takže budu mať každy svoje súkromie
aj treba, ked je chlapec a dievča 😉

qetinka
17. pro 2008

dominka mi zaspala v obyvke pri telke moje zlatko,no aspon ju nemusime uspavat...zajtra chcem okno umyt a zavesy oprat a dokoncit detsku,ešte tam mam nejake veci porozkladane...a pojdem zohnat nejake vankuse v oranz.farbe na gauc a zaves detom...treba mi nejaky v cervenej farbe...a mame pekne ale modre a take akoze zlate...to sa mi tam nehodi......
maly sa v bruchu riadne realizuje...a uz je dost velky,lebo ked sa zvrtne pekne citim chrbatik....ako je ulozeny.. 😵 sa cudujem,aj napriek slanine 😀

qetinka
18. pro 2008

baby ahoooojte 🙂 tu prsi a prsi...a kde je sneh??? 😠 🙂 zaclonu mam opratu a zavesenu obed sa vari dieta mi spi. a ja idem balit darceky... 🙂 mooooc pekny den vam prajem..pa

sassi
18. pro 2008

my hore od 4:00 , malemu bolo treba dať ATB
večer mal aj teplotu 😖

No Queti, ty si dnes usilovna ako včielka, ja som ešte neurobila nič
maly sa hra, obed mame od včera a ja ani nejdem nejako vela jesť, lebo ideme s Heni na ten vianočny večierok 🙂

anickaajanko
18. pro 2008

ja som ozehlila 50 plienok
obed nevarime
dnes mame vylet do Europy v BB
manzel pride z roboty o hodinku a ideme
musim zrusit O2 z materskej platit 3 pausaly je nemozne a dnes mi konci viazanost

tak vsetci traja ideme pokukat a este pokupit
malemu uz mam pod stromcek FP psika 1000,- hojdacka 1350,- a v podstate aj tu zebru 1500,- tak uz by som mohla aj prestat
vcera svokrovcov prisiel ten kupelnovy set uteraky 10 ks a 3 predlozky do kupelne
aj ta snehova gula s maleho fotkou a kalendare su uz doma
manzelovi mam tu supravu addidas a mikinu a euro penazenku kozenu za 800!!
rodicom tie kalendare nocnu koselu a mikinu a diar ocovi a notebook ocovi kupila som na MMB

bratovi a svagrovi s priatelkami sme pokupili tie kozmeticke balicky addidas v metre tak uz mame vsetkych
este kamaratkin syn ta co caka druhe babo aj ked Misko ma len 9 mesiacov v marci uz bude aj baba
tak tomu som z Quelle z vianocneho katalogu objednala mobilnu hru je to zaroven aj choditko

vcera mi prisiel tovar z tej stranky i-odevy co som vam pisala a tie rifle su uzasne
aj flisova mikina z Quelle ohromna
len som to zase presvihla s velkostou je mi to velke ale bola posledna

sassi
18. pro 2008

anicka, tak to si sa aj tak pekne rozšupla s darčekmi 🙂 nechceš si ma adoptovať? 😀 😀 😀
naši tak vela nedostanu, mam cca za 1000,- každemu dieťaťu (mojim a krstniatku)
manželovi len triko a mikinu z Quelle (vypredajove = lacne) + penaženku za 450,-
našim nastenne hodiny + kalendár (spolu 1000,-) a ešte každemu mam nejaku kozmetiku
no a svokrovcom ... sa nestaram, ved su to manželovi rodičia, nech sa stará on ... ale skladali sme sa im na digestor a mame aj pre nich kalendár
neteriam mam mikiny a synovcovi tričko z vypredaja z TAKKO po 300,- , a tym končím

varim si na obed cestovinky, maly už spinka, tak sa pýtal, že som mu dala ATB o 15 min. skor a uložila som ho 😵