• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. března 2017 
som trochu nevyspata
šli sme až o 4:00
a maly o 6:30 hore
ale ešte s nami vydržal ležkať do pol osmej

boli sme u kamošov a bolo super
maleho sme vzali, Heni zostala u našich
1. led 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčence a všetko doobré vám v novom roku prajem...a hlavne veeeeľa zdravíčka...pre všetkých....dospelých aj detičky....

my silvestrovali doma....a kedže mi všetci zaspali....tak som nový rok vítala sama :frowning2: aj mi smutno bolo....ale ked som ich nevedela zobudiť..t.ak čo som mala robiť... :wink:
1. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata
aj ja zelam vsetko len to najlepsie hlavne zdravie detickam a aj rodicom, vela euracov, lasky, spokojnosti, porozumenia vsetkeho pocom srdce tuzi

asitka detto
vecerali sme o siestej s nasimi potom sme boli s manzelom a malym uz len sami zaspala som a zobudila som sa napolnoc
manzel prec pustal svetlice a isiel si pripit a ja sama lebo som sa bala maleho nechat v postielke ked prvykrat pocul take buchanie tak som si aj pofnukala

dufam ze nebude platit ako na novy rok tak po cely rok
dnesok sme cely stravili u svokrovcov lebo svokor mal dnes narodeniny bolo tam gratulantov a gratulantov
mali je tak vyvarovany a vynoseny ze az normalne ho vecer odtalo co bol unaveny
spi ako dudok
1. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
naš sa na buchanie petard vobec nezobudil, ani min. rok ... ani Heni sa nikdy nezobudila, ked bola menšia
posledne 3 roky už bola hore do polnoci, tento rok vraj do 2:00 :confused: ale neva, dospala rano :slight_smile:

maly spal sam v izbe, ale mali sme baby-vysielačku, aby sme ho počuli
aj tak sme ohnostroj len odsledovali z okna
1. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetko naj.v Novom roku,,hlavne moooc zdravicka stastia a veeeeela lasky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
2. led 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikina sa mi tak priserne bala strielania ze som nic z ohnostroja nevidela :unamused: ,,,plakala a pritom minuli rok uplne v poho,,simon s bratrancovym synom strielali do pol druhej a spat sli o stvrtej rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,no a o deviatej uz boli vyspinkany do ruzova :rolling_eyes: ,,,ale hlavne ze sa im pacilo,,,,
2. led 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: decka nam konecne spia,len to miminčo v bruchu ma roašambo :slight_smile: ,planujeme ci nepojdeme zajtra do tatier na par dni...veci mam zbalene zachvliku tak rano uvidime...ale šla by som,...uz len koli detom a snehu..nech si uziju... :wink: idem hladat nejake priatelne ubytko...
2. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
alika dakujem za prianie
do tatier - to musí byť super, nech vam to vyjde

aj ja by som šla, ale maly sa dnes obaril polievkou na nožičku, takže marodujeme :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčence...kde ste sa všetky vytratili???? :wink:
4. led 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja vam prajem vsetko dobre do Noveho roka!! :slight_smile:
4. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babenky
tak maly sa nam vytesuje z noveho roku 2009 a zaumienil si zmenit sa
je ako certik
len by sa nosil
reve zacal kvakat, stipat,
je to sila ako sa denne meni

sme z neho hotovi

no co hovorite na euro?
ja som bola v piatok na poste 30 min som stala v rade a to bola len jedna predo mnou
ale najprv tam dala kopu listov ktore jej zuctovala v sk
ona si to preratavala na tej euro kalkulacke zle ju pocula tak jej to nevyslo
potom chcela vidiet vsetky kolky a vyratovala si kolko a akych si vezme ked potrebuje za 4 000
potom sa s nou skriepila lebo to chcela odtrhnute z druhej strany s tym bielym pasikom
nakoniec ta chudera za prepazkou bola z nej taka vystresovana ze jej nevydala 50 centov ale len 5
tato zacala po nej plestat ze ci nevie pochopit rozdiel medzi 0,5 a 0,05
no hroza
bola som este v dvoch obchodoch ale stacilo mi
kazdy si to ratal pretoze mu vydali v eurach a platil v Sk no na nervy
4. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To budu este riadne zmatky,kym sa do toho dostaneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavne obchodnici :grinning: .
4. led 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sm e dnes boli v ZA a platili sme všade korunami - a v pohode
ale v Carefoure aj Baumaxe maš na lístku, kolko ti ma vydať v € - takže žiadne velke počítanie nebolo
my mame obchod zatvorený do 12.1., ideme urobiť poriadok, vymalovať a treba všetko oceniť
a tiež nazbierať drobaky na vydávanie

Inak u nas začal novy rok urazom ... Alexko si na seba stiahol horucu polievku a obaril si nožičku :cry:
zajtra ideme na preväz na chirurgiu :unamused:
Anicka, nejdu mu zubky?
4. led 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem kukala som ale nic nevidim
myslim ze by uz mohol mat aj v 4 mesiacoch?
dnes sme mali
kupila som tu kefku ci ako to nazvat na prst tak sa mu to pacilo ze mi nechcel pustit prst
je aj nervozny a budieva sa uz 4 noc o piatej a nechce spat uz potom
teplotu nema merala som mu viackrat
4. led 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
anička jankovie malinkému všetko naj k 4mesiačikom :O)))
4. led 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nam sa vyklubali okolo 6 mes
ale bolí to už skor
ja som davala Babydent
4. led 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám sa prerezáva 3tí....no veselo.... :confounded:
4. led 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už mame všetky okrem posledných stoličiek
a tiež sme si užili
naš mal vždy tak... dlho nič, a potom 2-4 naraz :unamused:
4. led 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj tak aby som sa bala
asitka :wink: dakujeme pekne
4. led 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám sa tie horné prerezávajú...a má to tam chúda pekne zdurené........ :confused:
4. led 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,konecne tu mame sneh :wink: beriem okolo obeda deti von nech sa vyjašia... :slight_smile: ocino nam uz do roboty chodi...juuuj ako si lahko clovek zvykne ked je doma...zas budeme cele dni sami :unamused: ale tak ked to inak nejde...ze??zuby..anicka oliverko a aj domi mali prve dva spodne zubky v 4 mes.a 3 tt...a oliverkovi to ide rad radom..ved to tu podchvilkou spominam...a teraz uz vyse tyzdna hnackuje...tak som dala dietu a uplne vylucila mlieko...a ide nam uz prvy ocny....stolicky tie prve mame uz vsetky vonku..mam kamosku co jej chlapec v roku nemal ni jeden zub.. :slight_smile: no a mi mame o chvilku komplet .. :slight_smile:
5. led 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,pozdravujem vsetky :slight_smile: ,,,deti som nechala u nasich a ja sa uz pripravujem na zajtra do prace :unamused: ,,,a tak mi dobre doma bolo :sweat_smile: ,,,vianoce za nami no mi stromcek nechceme lebo o tri tyzdne nam pride ocinko a on chce strasne stravit stedry vecer s nami tak som mu slubila ze si este jedny vianoce spravime ked sa vrati,,,a inac kde ste vsetky???? nik tu akosi nepise,,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá....

kvietková...môjmu synovi vyšiel prvý zub keď mal rok a pol.... :grinning: a také ich má krásne... :grinning:

a mňa tiež zub bolí....zubárku mám krsnú...ale bojím sa ísť sadnúť do kresla :confounded: :confused:

ináč zavináč.....

ali ty sa máš...ešte jeden štedrý večer....aj ja chcem...ešte zo dva :grinning:
6. led 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, som tu prvykrat, som snazilka XXL. chcem sa vas spytat, ci ste niektora z Vas /najma z tych uspesnych UZ mamiciek/ mali problemy s VELMI nepravidelnym menzesom. Mne sa stava, ze jeden mesiac meskam tri tyzdne, potom tyzden, potom aj dva mesiace...Mala niektora z Vas podobne problemy a napriek tomu ste otehotneli?
7. led 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko baby,,tak prvy den po dlhej dobe v praci som prezila,no som neaka nachladnuta,nadcha a kychanie ma navstivili,,,hlavne ze od poslednej choroby sa pcham imunoglukanom,,,deti som vykupkala a su zalahnute pred telkou bo zajtra skola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,Simon nariekal ze on chce byt este u babky a Vikina co tam mohla este ostat nariekala ze chce ist s maminkou domov a do skolky :grinning: ,,,no jeden lepsi ako druhy :grinning: ,,, Gerdusha-ahoj,,,ja osobne ti neviem poradit,,,,,ked som cakala prve babo bola som stihla :sweat_smile: ,,,pri druhom uz ne ale menstruaciu som mala pravidelnu,,,si sa radila s lekarom?
7. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj alika, rozpravala som sa s lekarkou, povedala mi, ze treba upravit hmotnost, aby sa mi menzes upravil, ale vieme, ze to ide dost tazko, i ked som na jar zhodila 27 kg, teraz som cca 13 nabrala, no znova dietujem, jednoducho SNAZIM SA...este sa snazime asi 4 mesiace, viem, ze este nie je cas stresovat, no predsalen, chcem sa spytat, ci mate niektora podobne skusenosti.
7. led 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeej,,,aj ja chcem 27 dole dat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,pri malej som mala nadvahu no ostala som tehu hned na prvy krat,,,
7. led 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som mala pri 1. aj pri 2. rovnako kíl pri otehotnení a mala som problemy pri 2. otehotnieť... ale meška mi chodila pravidelne
a ako chudneš?
7. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudnem vdaka 90-dnovej diete
7. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to som si tiež stiahla
aj sa mi pozdáva, tie jedlá vyzeraju jedlé
a kolko si to držala? ked si schudla tak vela :wink:
7. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek