Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
23. led 2009

jáááj moja....prblémy s tlakom ja poznám...som chodila do nemocnice jak na husle kôli nemu 😀 si poležať....ja vyberám ľudí do práce...a dalej ich dávam vzdelávať...a taaaaaaaaaaaaak..... 😀 no držím prštoky..nech malinké ešte pláva v brušku...dobre mu tam je...ešte je zima....tam má teplúčko....mu to vysvetli 😀 😀

qetinka
23. led 2009

🙂 🙂 🙂 😉 dik,ty si rodila normalne a v termine?
a brala si na TK lieky?

asitka
23. led 2009

jasné pri matejovi....len tak hučalo....a išiel na svet skôr skoro o 3 týždne....emku mi podchytili od začiatku..ale tá vydržala do plánovaného cisárskeho...aj keď som také slabé kontrakcie mala už týždeň skoro a v noci pred cisárskym som už začala aj krvácať.... 😒

alika54
24. led 2009

dobre ranko,,,tak vcerajsia Simonkova party dopadla super,vecer mi odisiel spat ku kamaratovi 🙂 ,,,nas ocinko doletel v pohode teraz sa uz nachadze v tatrach tak aspon ze je uz na slovensku 😅 . Vikina mi mala v noci teploty aj kasle a soplikuje tak pojdeme na pohotovost 😝 🙄 ,,,v noci bola chudatko nestastna 😔

asitka
25. led 2009

ali...tak si užite ocina....a detičkám skoré uzdravenie...my tiež furt všetci pokašliavame...už aj emuška začína...čo ma ľudovopovedané...serie....vrrrrrrrrrrr.... 😠

qetinka
26. led 2009

Baby ahojte to kde som Vas nasla az na tretej strane... 😲 piste... 😉
domi mam doma choru... ☹ ale kiahne to zatial nie su...oliversa vytesuje ze je doma....a vkuse su v sebe... 😠 😠
idem si pre zavesy.,uz mam usite...len okno nemam est umyte 🙂

sassi
26. led 2009

queti, to už hadam ani ty neumývaj ... vraj sa to na konci tehu už nemá robiť, neviem, či povera, ale mne to aj Dr. zakázal !
u nas všetko zatial zdrave, chrípka ešte nie je ... teda ak odrátam, že moj ocko je v od štvrtku nemocnici s ladvinovými kamenmi 😢 😢 😢

ichthyska
26. led 2009

🙂

alika54
26. led 2009

cauko baby,,,tak Viki je chora,,,no povedala by som ze jej uz nic nieje no je pre istotu doma 😒 ,,,este ju kaslik trapi,,,zo Simonkom som dnes rysovala 😀 ,,,celkom nam to slo 🙂 ,,,pekny vecer,,,a Qeti-ziadne zavesy,,,moze sa babo zle potocit 😕

sassi
26. led 2009

al, vy rysujete?
My mame už 2. diel matiky a nasobilku 😕 🙄

qetinka
26. led 2009

hojte 🙂
tak tych chorych je viacej ☹
mna dnes male tak tlaci..a vkuse mi pcha nohu pod rebro...aj oliver toto robil
idem deckam pozriet nieco naMMB ,oliverkovi su zravu vsetky mikiny male..alebo LLT

asitka
26. led 2009

ahojte dievčatá...jakož?? 😝 ??

sassi
26. led 2009

ja zasa mikiny predávam 😀 😀 😀 teda dnes som sa zbavila 2, aj nejaké gaťuše, aj po Henke rifle ... neodkladam už nič 😀 viac detí na 99% nebude ☹

anickaajanko
28. led 2009

NO ahojte babenky
ako?
nejako dlho ste tu neboli, kde ste???????????????
aj ja som kukala malemu veci na MMB bola som kategoricky proti obliect mu nieco po inych detoch
ale to je neskutocne
svagor mu kupil krasnu supravicku pod stromcek Domaja dupacky a kabatik 860,- Sk
mal ju raz a medzi nozkami ju uz nezapne co ma dlhe nohy
uz ma 73 cm a to este nema 5 mesiacov
a fakt super veci som nasla na MMB a aj nove
dokonca som skusila aj aukcie a mame uz aj notebook a kameru odtial a v poho

uz neviem co s tym sintrom malym robit vobec uz nechce lezat
do choditka je skoro a ci vobec
vcera nam volala z toho plavania pre malicke
tak sa im chvalabohu uvolnilo tak nas beru
normalne sme boli zapisaní v cakacke taky je o to zaujem no sila

drzte sa

sassi
28. led 2009

anicka, ja pri prvom nápodobne ... ale vtedy MMB nebolo, tak sme kupovali nove, že však bude pre druhe
a vidíš... druhé mame chlapca, takže 80% oblečka neoužitelne, a čo sa da použiť, väčšinou len nadoma

ja na MMB predavam vecičky, čo mame take lepšie, značkove, kupovane nove, ved to často je fakt ako nove, oblečene párkrát, drobci tak rýchlo rastu, hlavne do roka
Alex už teraz aj dlhšie ponosí, ked mu kupim väčšie, je baculo, tak znesie aj o číslo väčšie, bundu som kupila na 4 roky v KENVELLO, nech ma aj narok, ale už ju nosí v pohode, len trošku dlhe rukavy ma

a už ani nekupujem na kopu, len zato, že sa mi to v obchode páči - aj z finančneho hladiska nevychádza, aj sa mi to zda zbytočné
čo už kupim použité za lacno, vynosíme a vyhodím (ak je to už zle) alebo podarujem
ale už som aj take nadoma predala v balíku za symbolicku cenu, ked som nemala komu dať ...
aj mi aspon nie je luto, ked mi to poničí, zamastí alebo roztrhne 😀

no na plávanie je aj tu nátresk, tiež poradovníky, to je velmi populárne, asi aj dobre pre väčšinu detičiek
naš Alex ma vodu velmi rád, ale na to plávanie nebudeme chodiť
dam ho až od 4-5 rokov, dovtedy sa radšej občas cela rodinka niekam vyvezieme zaplávať, kurz v ZA ani neviem kolko stojí, ale naposledy bolo okolo 3000 korun, no dosť ...

qetinka
28. led 2009

AHOJTE...nakupy cez net... 🙂 no mne to zivot ulahcuje..nemam casu a vela x ani chuti ist do obchodov..jednak tu nic poriadne nemaju..a zase cestovanie..teraz isto uz nie..ja som akurat dneska objednavala..muzovi na narodky aj malej..uz na leto veci a samozrejme aj malemu na jar supravu a na leto uz tiez... len sebe nic 😀 ale ja nepotrebujem..ja sa budem realizovat az ked budem mat o xy kil menej 😉
no segra mi nakoniec prisla okno umyt idem si pre zaves az dnes...tak vecer nahodim 😉 a ide decka ulozit spat zachvilku....aicka ja som davala do choditka domi az od 8 mes.a oliverka od pol roka..ale on bol velky a pevny...najprv len na chvilku a potom po mesiaci aj na dlhsie...

sassi
28. led 2009

no ved ale Branko ešte nemá ani 5 mes 😉
ňja som heni od 8 mes. a Alexa ešte neskor
proste až ked sami začínali vstávať a chodiť
anicka a v lehátku ti nechce byť, naš Alex v tom sedel do polroka uplne v pohode, a bol by aj dlhšie,a le mala som len do 9 kg a už bol do toho potom ťažký ☹
no a od polroka sme mali v izbe zavesenu aj hojdačku
a veeela som s nim chodila von, lenže bolo leto, dalo sa chodiť ...
maly mal presne pol roka, ked som potom šla do tej nemocnice, išli mu zuby, bol nervozny... no to si odskákal hlavne tatino 😀 😀 😀
teraz je hnusne počasie, aj u vas take strašne vetrisko???

qetinka
28. led 2009

hej sassi...fuka a otrasne...decka mi akurat rozsypali tycinky po deckej..pred hodinou som vysavala 😠 😠 😠
boli ma hlava a hrdlo...rano mi nic nebolo 😒
a peciem deckam babovku..makovu... 🙂
ja si prosim uz jar...slnko a teplo.. 😅 uz aby to bolo...

sassi
28. led 2009

mne došla Heni zo školy, spadla v družine tak zoširoka rozprávala .... piekla som rožky a zhoreli mi 😠 😠 😠

anickaajanko
28. led 2009

u nas je plavanie od 5 mesiacov vraj maju este vyvinuty ten reflex zadrzat dych ci co
videla som fotky normalne maju deticky otvorene ocka aj usta pod vodou ze je to naj teraz
aj na klby a chodzu

najviac sa tesim na seba v plavkach musela som si kupit nove teraz mam vacsie prsia a nevyzeralo to ktovie ako
ale kvoli Brankovi to prekonam 😉
v priebehu 3 tyzdnov mame ist na kukuckovsku hodinu je to zadarmo aby zistila ci nebude mat strach a aby sme sa rozhodli ci sa nam paci, ci budeme chodit
nuz uvidime
sassi v lehatku dviha velmi chrbatik a zuri on by uz len stal alebo sa na rukach nosil teraz som mu kupila toto
http://www.e-broucek.cz/nove-zbozi/trikolky-odr...
zajtra to pride tak uvidime, co na to vravite

a k tomu som objednala aj toto dali mi dokonca zlavu a bez postovneho
http://www.e-broucek.cz/zidlicky/zidlicka-pepe-...

qetinka aj ja uvazujem od pol tak na 15 min denne
aj na oirto nam povedala ze je pevny ze klbiky a silu ma ako polrocny
tu stoji plavanie 40 e
8 lekcii
jedna trva 30 min
utorok a štvrtok
teda 1 mesiac
chceme 3 kurzy lebo sa potyapa az v tretom

sassi
28. led 2009

my sme nemali hopsadlo, ale tak isto tvarovanu hojdačku, takže využitie take iste 😉
neviem presne, kedy sme ho tam začali davať, asi až ked sedel
no ved vyskušaj, akosa mu v tom bude páčiť 😉 na par minut sa zabaví 😉

už prikrmuješ? Alebo sa len chystáš? Ta stolička vyzerá dobre, polohovatelna, však?
ja som do polroka krmila v lehatku a potom som kupila stoličku v IKEA, nechcela som do toho vela investovať a po Henke som mala taku nie dobru, drevenu, teda fajn ale až pre strašie dieťa, a ja som už od polroka potrebovala v tom krmiť, aby si zvykal jesť iba tam ( a nie po celom byte ako heni 😠 )

anickaajanko
29. led 2009

mala by byt
toto pisu ze je od 4 mesiacov ze neskodi
uvidim ved ja ho tam nenecham cely den

ta kamoska co je tehotna a bude mat deticky do roka
davala syna do pavuka od 5 ak nie skor a teraz sme tam boli
a maly nevie padat ked pada vobec nezohne nohy v kolienkach
spadne vzpriameny aj ked sedi na gauci tak ok ale ako nahle nema oporu spadne dozadu
detto ked ho postavila padal do stran lebo si bol isty ze pavuk ho zachyti a to uz o mesiac ma 1 rok

tak ma normalne pavuky vydesili tak neviem
dnes idem k zubarovi 10,30 ach jaj ta bolest
a dalsia ked budem platit tolko euracov

majte sa pekne

sassi
29. led 2009

no držkaj sa u zubara, hadam nebude bolieť
ja som sa minule strašne bála a nakoniec to nebolo take hrozne, až doma ma to bolelo,a le dala som si ibalgin a prečlo mi to
tie pavuky ani doktori moc neodporučaju ... nam to kupili naši pre Henku, mama ju bavila, tak aby si to trošku ulahčila ... ale viac ako 20 min sme ju tam nenechávali
a ked sa sama začala pušťať, už sme ho odložili
Alex tam moc ani nechcel byť, skor to používal ako stoličku, chodiť v tom nevedel 😀

anickaajanko
29. led 2009

no uz som doma
nebolelo kedze injekcia
blomboval mi 2
a platila som 38 eur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no sila
a este mi povie ze ak ma bude boliet hned zajtra mam prist
ze budeme musiet vytiahnut nerv ze sa mu to nezda

no môj Boze

sassi
29. led 2009

anicka, to ja mne slubovala ... ťahanie nervu auuu 😖 ale k tomu našťastie nedošlo
ja mam zlatu zubarku, nikdy som neplatila viac ako 120 - 150 korun
tiež to nechápem, manžel chodí do Žiliny a púod 500 ešte nikdy neplatil, a bežne aj cez 1000 😲

qetinka
29. led 2009

ahojte 🙂 dnes som mala sono..drobec je ok 🙂 a mame odhadom 1590g... 😉 a ja na vrch uz 13 kg... 😔
decka uz spia...a mna zase boli hrdlo...
zavesy sme vcera zavesili...su peknucke sa vytesujem....
zubar..mna to caka..11teho idem ...a tiez si musim zobrat dostatok korun..

sassi
30. led 2009

queti a budu ti niečo robiť počas tehu? Lebo ja som mala nejaký malý kaz pri Henke a nechala to až ked porodím, nerobila mi to, kym som bola tehu 😉
ja chcem meniť zaclonu v detskej izbe, ked už tam pojde Alex - princeznove sa už nehodia 😀 A tiež tam ma ružový koberec, musím kupiť asi modrý (ale ešte ako sa rozhodneme vymalovať steny v jeho časti izby)
my to mame tak zvláštne, predelene do 2 tretín izby takou polpriečkou, okno maju spoločné ale inak maju každy svoje sukromie, nevidia si do izieb navzájom, aj z chodby su 2 dvere. Pamiatkári nam nedovolili urobiť do každej časti vlastne okno (lebo sme v pamiatkovej zone mesta), takže take šalamunske riešenie ...

qetinka
30. led 2009

🙂 no aj ja by som chcela detom izbu predelit ale neda sa... ale tak ja zas tajne dufam ze o rok sa budeme stahovat...do lepsieho a vacsieho a noveho 😉 😵
no zubar..neplanovane isiel moj muz k zubnikovi...a trhali mu 😖 takze zachvilku pride domov a bude mat"skvely!"vikend 😢 musim pozriet ci mam doma aspon brufen alebo aj nieco silnejsie...
co dnes varite?ja som urobila rajcinovu pol.a dalej???nechce sa mi moc pri hrncoch stat...
alika ma uz asi muzika doma...definitivne,ved je uz 30teho 😅 tak alika pekne si to vychutnavajte 😉 😉 🙂 🙂 🙂

sassi
30. led 2009

ja asi halušky - piatkova klasika
a žehlím, fuj blééé 😝
na zuby užívame Valetol, to je na zuby lepšie ako Ibáčik

titkovamiriam
30. led 2009

ahojte 100 rokov som tu nebola 😅 ,ja budem po praci robit palacinky a deti maju doma sosovicovu a granatir

zubarov nemem rada 😀