Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

sassi
30. led 2009

ahoj MIMI
šošovicova + palacinky ... to je u nas vždy posledna zachrana, ked už fakt neviem čo 😀

titkovamiriam
30. led 2009

jasne aj u nas a deti to zboznuju,mala som strach ze neostane na dnes-milan chytil takyyy hlad vecer 😀 ze zjedol sosovice tri taniere ,esteze som robila velky hrniec a dva baliky sosovice 😅

sassi
30. led 2009

Milan je asi v takom tom veku, ked chlapcoi vela jedia, že?
Ja som mojho muža spoznala, ked mal 17 a bol strááášne pažravý, teraz nezje ani tretinu z toho, čo vtedy ... 😀

titkovamiriam
30. led 2009

milan konecne zacina jest,cele jeho detstvo to bolo zjedeniím kriz jedol asi pat druhov jedal,ovocie a mlieko 😅 a cerealie-maso len kuracie prsia a ryby.ryza len sucha a biela,zemiaky len kasa.esteze miloval polievky-teda ked si ich precedil a k tomu rozky 😀 .

alika54
30. led 2009

Ahoooojte 🙂 ,,,tak mi sa uz vytesujeme doma s ocinkom,,,a je nam suuuuper,,,,vsetky zdraviiim,,,,Qeti tak Adamko je uz velky chlapec 😉 -no este nech pekne rastie,,,Asit ako zvladas????? pekny den vsetkym,,,paaaaaaa 🙂

asitka
30. led 2009

allllliiiiiii...ahoj moja..tatino poslúcha??? aké bolo vysvedčko???? ja...zvládam...len som ti taká z toho všetkého unavená.....ale nejak o rozchodíme :O))))

alika54
30. led 2009

caooo,,,no som ti nestihla napisat a si mi usla 🙂 🙂 🙂 ,,,vysvecko sme rozdychali,,ale v poho 😉 ,,a ako Emmusa bez teba?

alika54
30. led 2009

pocuj,,vyborne malibu mam-dojdi ne???? 😀

asitka
31. led 2009

očuj...šetri...dondem....ked ocina zas vyprevadíte....aj málo nám bude 😀 😀 😀 emmuša, napodiv...musím si poklopať, asi som mala šťastie na tety...ale prvé dva dni nevedela o čo ide a bola trochu mimo...ale teraz??? ani si nevšimne, že dojdem domov :O)) ale ked ma už zbadá....tak ma stíska a nechce pustiť...no zlatô je...ale tety sú fajn...jedna je taká, že sa jej viac pohybovo venuje...lozí, chodí...vystrája...a druhá je taká, že jej číta...rozpráva...no proste...aj ja som spokojná a nestresujem...dosť mám toho v práci, ak by som mala ešte myslieť na to, že malá neni v pohode...asi by ma vykotilo... 😕

alanis855
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alika54
31. led 2009

Asit,,,ja ocina uz nechcem vyprevadzat nikde 😝 ,,,vsak niekdo musi aj deti strazit ne? 😀 ,,,

asitka
31. led 2009

už ostáva doma??? tak to je super nie?

že čo si to tu tá teta dovolila...že obeeeezne sme akože??? ale no nech ma nejeduje takto proti noci..... 😀 😀

sassi
31. led 2009

už som 2x dala zmazať jej príspevok ... a zasa 😖 😕
čo sem píše, ked nie je XL-káčka 😀

alika54
31. led 2009

juj,,,ste to dobre poriesili s nou,,, 😉

asitka
31. led 2009

joj...dobre že je fuč...mi až vyrážka naskočila... 😀

sassi
31. led 2009

mali by ju zrušiť, píše to do viacerých tem, neviem, či to nie je zakazane ... ako napr. linky na hlasovanie v suťažiach

alika54
31. led 2009

a coze nespime hm???????? ako usiel den?

asitka
31. led 2009

rýchlo hlavne...ja furt dospávam celý týždeň...som občas jak kôň pred krčmou...oprem sa o stenu a driemem 😀 ale ináč na nákupoch som bola...varila...upratovala...no klasika...čo ty??? a stále si nenapísala...už drahý ostáva doma?

alika54
31. led 2009

no mi sme u nasich tak som toho dnes moc neporobila,,,a mangel ostava,,,teda zatial,,,odide len ak rozkazom dostane a to dufam ze tak coskoro nebude 🙄

asitka
31. led 2009

tak super 😀 sa teším s tebou 😀 😀 😀 asi aj pre deti to takto je lepšie...že??? predsa len...tato chybal 😕

alika54
31. led 2009

jj,,,ked sme na tych certov dvaja lepsie stihame,,,aj ulohy,kruzky,,,no nechcela by som byt slobodna mamina veru 😝 ,,,

asitka
31. led 2009

verím....mala si toho aj tak dosť...kým bol preč...ja občas ostávam sama, ak ide niekde na dva dni...a ma čerti berú 😕

alika54
31. led 2009

mno veru tak,,,tazko by nam bez chlapov bolo,,,vidno ze je kratko doma ten moj ked o nom tak pekne 😅

asitka
31. led 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj to ti veríííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alika54
31. led 2009

😀 😀 😀 noooooooooo,,,,,,,,vsak ja pravdu len 😎

asitka
31. led 2009

hej...čo si budeme klamať 😀 na dovolenku sa kdesi chystáte?

alika54
31. led 2009

juj mi asi len na tu maltu 😝 ,,,,ak chceme do vianoc byvat 😉 ,,,ale mozno na par dni sa niekam odtrhneme,,,a co vy??? ok idem bo sa mi mangel vratil do izby 😀 ,,,bru noc,,,,

asitka
31. led 2009

dobrúúúú....zajtra ti do rp napíšem....papa

alanis851
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sassi
1. únor 2009

alanis851, chod s tvoijím dostaníkom do kelu!
píšem adminkom už, čo sa nam sem rýpeš?