Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
7. únor 2009

☹ smutne...taky pristup k svojmu vnucatku ☹ asit tak drzim palce..potom daj vediet ako si to vyriesila...ja si idem lahnut..dnes mam toho dost...s domi sme boli na karnevale....na lade...a ja som oliverka nahanala po celom namesti... 🙂 on krpček malinky ani ruku dat..vzdy opacnym smerom ide ako treba...atd...pa ..

asitka
7. únor 2009

ok kvietková... 😀 dobrú nôcku...a čo mimčo v brušku...pláva ešte??? 😀 len nech je zdravučké....napíšem...ako som to dolátala.... 😉 dobrúúúúú

alika54
8. únor 2009

cao kocky 😉 ,,,tak vikendik pomaly za nami,,,Simon je ok,,,len bolave brusko-asi nieco mu nesadlo. Qeti ten kocik je naaaaaadhernyyy,,,vcera sme si boli von sadnut bo prisiel bracho,,,Asit no asi by ma drblo,,,stara co nerozmysla??? ako si poriesila? kurna,,,, Anik tak sup chystat sa na druhe ak chces tak pekny kocik 😉 -ako sa ti drzi maly? a dufam ze babatka a maminy su zdrave,,,Qeti debilny ludia su vsade,,,ignorovat je to najlepsie,,,mne moj svokor par tyzdnov po porode povedal ze hadam uz s detmi koncime a keby cosi tak potrat to isti-ze to je normalne 😠 😝 😔 ,,,mno tot vse,,,,vecer este kuknem ako ste sa mali 😉

asitka
8. únor 2009

alikovie dievča ahoooj...no ...zatiaľ sa mi slúbila suseda...ale tá ma dve detičky...dvojročného...a 3 a pol ročnú...takže dať jej dalšie mimčo...si to aj hodiť môže...aj keď ona je dosť rázna...ale v krajnom prípade...zoberiem aj to....potom sa mi ozvala jedna mamina, čo má doma 3 a pol ročnú dcérku...a tá vám dokonca chcela len 33,- Sk ešte napíšem na hodinu...no skoro som odpadla...ale dávala by som je tak ako týmto predtým...a potom 3 dievčatá...slobodné...21 ročné...jedna sa mi už z foto nepáči....tie dve vyzerájú fajn....len na foto som ich zatiaľ videla...ale chcú 65,- na hodinu...a banku sa mi vykrádať nechce.... 😝

qetinka
8. únor 2009

ahojte 🙂 banku vykradat 😀 😕 drahe su kočky.... snad dobe vyberiete...aby to stalo za to....
mi dnes ze co ideme robit..tak pome minat eurače 😀 😀 😀 tak sme boli v bystrici v europe...aspon som domi kupila tenisky na jar.,...olimu nejaku tu mikinu a tricko..tenisky nemam šancu 😲 😝 😝 😝 on ma taku nozku zlatušik malinky... ze priehlavok nenormalne vysoky...ja mu nemozem zohnat obuv ☹ 😖 ... bol dobry vydrzal v kociku dost dlho no a potom behat...po obchodaku ..sam a rychlo a hlavne opacnym semrom ako mi 😀 😖 🙂 tak muz za nim lietal... 😢 😅 ono len ho chceme otocit..nech ide tade ako treba..a nieeeeeeee 😕 a reve ako slon..obdobie vzdoru od roka 😲 ako domi....muz prisiel za mnou ze on mi taku scenu urobil v obchode 😲 😀 no zvykajme si...co ine
?
ali dik za pochvalu kocika..sa tak tešim ked pride tento tyz.domov.....
oli spal len 45 min. tak snad bude v noci dobre bušat... a inac neviem ako vy ? ci mate,alebo nie..ale nam sa paradne osvedcilo prenosne dvd do auta..skvela vec... 😵 domi co vzdy robi scenu v aute... tak sedela ako prikovana a cumakovala...aky skvely klud 🙂 🙂 🙂

lupka853
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
asitka
9. únor 2009

ináč nebola tá lupka zas tá...čo nám tu nadáva do obéééznych :O))) anketová??? 😀

qetinka
9. únor 2009

😀 🙂 pekny vecer babulky,ja som chora 😖 kaslem ako stary hrniec a oli uz tiez... 😢

anickaajanko
9. únor 2009

to kto sa to sem pletie?

alika54
10. únor 2009

ahojte,,,,ako sa dari???? co nove??? chorobam skore uzdravenie prajem 😉

joel7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
asitka
10. únor 2009

ahojte zlatíčka....zas tu bol dotazník :O))))

ako sa mi máte???

qetinka
10. únor 2009

ahoj hej bol...dotaznik 😕
bolo aj lepsie...bude aj horšie 😒 som chora a oli to schytava odo mna....akurat sa zobudil s revoooom,noštek plny...hlieny mu stekaju...tak sme odsali,dali nasivin a podarilo sa mi ho uspat....toto bude asi zaujimava noc 😖
asit mas teda definitivne vybranu opatrovatelku?

asitka
11. únor 2009

ahoooojte....

kvietková...ozvala sa mi tu jedna slečna...taká fajn...už som sa s ňou aj stretla...a dohodli sme sa...len moja svokra dostala záchvať...že sa chcem postarať o malú...tak ju dnes muž dovezie...skúšobne na dva dni...ale stavím sa aj o stoo eru...že to max.do dvoch týždňov vzdá...ľudia ...ona vám je taká lenivá....až strach....ona sa mi nevie o 5 ročného syna postarať...tak si neviem...a ani neskúšam predstaviť...čo bude robiť s malinkou....ked je tu...napríklad, ked je syn chorý...tak musíme vždy domov odbehnúť...dať mu najesť...lebo ináč ona povie, že nebol hladný....dať mu lieky...lebo to zas povie...že ona to nevie....žeby s ním niekedy šla von...ked boli prázdniny..a bola tu??? že prechádzka??? ani len pred vchod s ním nešla...nech sa prebehne....ale seriály má zmapované všetky...a môj muž..ked je tu viac ako dva týždne...tak je na prášky...tak verím...že to vzdá...lebo budeme všetci zrelí na bytčicu :O))) ....no takže tak...ale som rada...že som tú babenku zohnala...tak...

a čo vy...už je lepšie...či ešte soplíkujete???

alikaaaaaaaaaaaaaa...kde siiiiiiii...jakož...??? polovička poslúcha??? ako detičky???

alika54
11. únor 2009

caute,,,Asit-ze svokru doma 😝 😝 😝 ,,,ale snad sa ti ta kocka osveci 😉 ,,,teda ta mlada ktoru mas v zalohe 😉 ,,,u nas zatial v poho,,deti konecne nalozene v posteli tak klud 😅 ,,,a ako zvladas v robote? Qeti uz je lepsie? Anik a vy sa jakoz drzite???? 🙂 🙂 🙂

asitka
11. únor 2009

ale v práci toho veľa...ale nejak sa dá... no ja dúfam tiež...a hlavne, že svokra zbalí vercajg a pôjde het... 😀 lebo ak nie...tak pôjdem ja tuším 😕

asitka
12. únor 2009

ahooojte...kde steee??? 😕

qetinka
12. únor 2009

ahojte.... tu sme 🙂 🙂 🙂 je mi na h...o,stale mam kasel ale taky hnusny drazdivy zachvatovity 😖 😖 😖 chuda mimi...stale ho natriasam... 🙂
a neviem co si uz mam na to dat...x veci nemozem..domace..cibulovy sirup si robim ale nic moc,nezabera... homeo onicom..nezabera...
dnes som bola na ocnom pre potvrdenie dg. na cisarak.. vyskocil mi TK ...beriem uz lieky a tisko dufam ze vydrzime co najdlhšie...dufam aspon tri tyzdne ...teraz by to bolo moc skoro.... drzte mi ..nam palce 🙂

asitka
12. únor 2009

kvietková...nerob toto mimi...chod k obvodákovi...či gynekologovi, nech ti predpíšu antbiotiká....ja som bola presne takto na tom...nechcem ťa plašiť...ale drobcovi nerobíš dobre....malej ked našli to krvácanie do hlavičky...prvá reakcia dr bola...či som neprekonala nejakú chorobu počas tehu...a či som bola liečená....ja som mala vtedy priedušky chytené...a lekár mi len povedal..že si mám kúpiť homeo...no to mi prd pomohlo...ked ja som už kašlala tak, že som ledva moč udržala...gynekolog ked ma videl..mi hned antibiotiká predpísal..samozrejme, tie, ktoré som mohla...a po 3 dňoch bolo omnoho lepšie...tak hajde k dr...lebo takto sa trápite dvaja.

qetinka
12. únor 2009

emke nasli krvacanie ? 😨 upss,
ved rozmyslam ze zajtra skocim ku svojej dr... nech mam popocuva..pre istotu..atb..mozem len penicilinove a na tie som alergicka 😖
a musim ist aj na gyndu s mocom..ci je ok...bielkoviny a tak..a premerat tk... no mam o zabavku postarane...
hodila som dve fotos do albumu.... 😉 😵

asitka
12. únor 2009

kuknem 😉

ja som mala nejaké na a...neviem, či boli penicilinoveho radu...ved sa popýtaj...a netrápte sa....

hej...našli...potom nám oznámili ešte cystu....no...zatiaľ čo chodíme každé dva mesiace na kontrolu...tak dr.sa naposledy vyjadril...že to čo je viditeľné....je v poriadku...a v apríli asi pôjdeme posledný krát...kiež by... 😕

asitka
12. únor 2009

oliverko má nádherné veľké okááále 😀 aj ja som minule dala nové foto... 😀 máš krásne detičky... 😉

qetinka
12. únor 2009

u nas uz vsetko spi....pojdem aj ja..ak sa mi bude dat zaspat..zajtra zase budem muza otravovat...aby strazil oliverka..takmer cely tyzden beha so mnou..na socialke som bola dva x... koli MD, dnes ta nemoc, zajtra zase... dnes sme mali oliverka zo sebou...on je nenormalne spolocensky...v cakarni kazdemu ruku podaval... 😖 mna to moc netesi lebo on potom prsteky zaparkuje v puse.. ☹ umyt nebolo kde....jednu tetu dokonca vystiskal... 😕 som nechapala...a chodil od jedneho k druhemu.,...a kazdemu nieco povedal...svojou hatlaninou...a jedna teta mu nieco hovorila a on..to je jeho oblubene..bol ticho..pocuval a potom ze"čoooo"? sme sa narehotali...

qetinka
12. únor 2009

asit pozerala som uz minule..spartakusa"žere" moja dominika...jej sa to straaaasne paci...
a tvoje lasky su tiez krasne.. 🙂 len teba nikde nevidim 😲 nech ta mozem pochvalit 😉

asitka
12. únor 2009

som sa schuti zasmiala...ked som si malého predstavovala 😀 tak ti dobrú noc...a skoré uzdravenie....a hajde k dr...zajtra zreferuješ...ako ste dopadli.... 😉

cukrik580
13. únor 2009

ahoj baby...chcela by som od vas radu, daco som od vas pocitala, vyzerate skusene...alebo teda mate daco prezite...snazime sa asi rok s priatelom o mimčo a stale nic...najprv sme to brali tak, ze bude, bude, nebude, nebude...ale teraz uz asi chcem...uz maju spoluziacky, uz maju kamaratky...moja tetuska je v 21. tyzdni, este aj bratranec, ktory je mladsi odomna, tak aj on ma polrocneho martinka...vsetko okolo mna je take preplnene deturencami...no proste nedari sa...ja som tiez daco este nad xxl, tak sa pytam tu, ci nemate daku radu, ako schudnut, pripadne ako otehotniet...alebo dake vitaminy, ci nieco podobne...uprava stravy, dakujem...janulka...prajem vela stastia

alika54
13. únor 2009

cauko kocky,,,,no Qeti tak ako si dopadla u dr??? dufam ze je lepsie,,,inac aj hedelix mozes no na moc silny kasel asi moc nezabera 😒 ,,Asit ako?? teda tak nech Emmuska ma uz vsetko ok,,,ja som vcera makala ako fretka,,,upratala,dlazky umyla,presnidavku detom uvarila a aj babovku upiekla 🙂 ,,,dnes idem segre na vencek tak som zvedava ako bude,,bola som si aj neake saty pripadne korzet pozret lebo aj na ples pojdeme no nula bodov 😒 ,,,keby som o par kg menej mala 😕 ,,,Cukrik ahoj,,,neviem ci to poradim ale ja som s malou otehotnela aj s kilami navyse,,,viem ze je to otrepane no psychika robi svoje ver mi,,,poznam to aj u stihlych bab,,,jednoducho ked sa prestali nad tym stresovat zistili ze su tehu,,,a u lekara si uz bola? aby ta kukol ci je vsetko tak ako ma byt,,,,drzim palce,,,a vsetkym pekny vecer a prijemny vikendik,,, 😉

qetinka
13. únor 2009

AHOJTE 🙂 janka vitaj...a kludne prispievaj 🙂 😉 no co ti poviem..ako alika psychika robi svoje..ja som to tu uz pisala...o oliverka sme sa snazili rok.....proste to neslo..zmenila som zivotny štyl...po MD som nastupila do novej prace...a zadarilo sa..ani neviem kedy 😀 😲 😀
no a toto nase tretie mimi..ani neviemkedy...fakt...nieze by som nebolo pri vedomi 😀 😀 😀 😀 jednoducho som si myslela ze nam sa to nemoze stat...hned otehotniet...ved oli tiez nebol hned...a to som mala aj kila navyse..ešte po druhom porode.....
davaj si calibrum babyplan... kyselinu listovu... a nerobte deti....milujte sa 🙂 🙂 🙂
no ja som dnes teda sla po tych dr... dychanie mam ciste...ale tak predsa len i dala atb...ze teraz je vela takych atypickych zapalov...bez teploty..a tak...
na gynde..TK NIEJE DOBRY.. zvysil mi davku liekov....a mam vydrzat co najdlhsie..to sa povie,ze?
fakt mam baby obavu..ako a kolko vydrzime...modlim sa nech aspon do 37tt...ešte by to bolo moc skoro... no snad to potiahneme co najdlhsie..ono bude ako ma byt.......................................................................................

qetinka
13. únor 2009

🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 kocik mame doma 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 je skvely... 🙂

asitka
13. únor 2009

kvietok..a aký máš tlak???? lebo ja chodila si kôli tlaku večne na oddelenie poležať na pár dní