Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

mamartinka
13. únor 2009

asitka a co ty tuna?

mamartinka
13. únor 2009

no asi sa budem musiet aj ja sem pridat do x lebo som dost uz pribrala.moja vaha bola za slobodna mximum 50 kil.teraz za vydata 64 a zasa za dva tyzdne som 2 kila pribrala hruza.teraz 67.

alika54
13. únor 2009

babule tak teraz sme dosli z venceka,,bolo super no som unavena 🙂 ,,,Qeti drrrrrz,,,ale neboj,,bude ako ma byt 😉 -teda dobre 😉 ,,,mamartinka ahoooj,,,,

cukrik580
14. únor 2009

dakujem....no ja sa na to nejako extra nezameriavam, len by som chcela mimčo...zatial sa z toho este nejdem zblaznit...dakujem vam za rady a drzim vam vo vsetkom palce...na vysetreniach som este nebola...ked ja sa tam taaaaaak straaaasne bojiiiiiiiim ist...ja som strasna padavka v tomto.... 😅

asitka
14. únor 2009

mamartinka..

asitka
14. únor 2009

mamartinka...nuž....tu som...ja tiež xxlková... 😀

kvietková...ja mávala tlak 160/110 bežne...preto som furt chodila do nemocnice si poležať....malého ale brali von,...lebo som mala zlé prietoky...nie kôli tlaku...ináč ja pri synovi mala gestoooozu jak z učebnice vyšitú...najhoršie na tom bolo...že ja som sa až tak zle necítila...len všetky výsledky som mala zléééé.... budem vám držať pršťoky....nech ste obaja v poriadku....

qetinka
16. únor 2009

baby kde ste 😲 ?
ZAPADA to tu prachom... 😒 idem s olim von aj ked snezi...pyta sa na prechadzku...ale kocikom.,.nejdem ho nahanat po sidlisku 🙂
večer tu bude niekto?pekny den Vam prajeme... 😅

alika54
16. únor 2009

cauko,,,Qeti ja som tu,,,Anik,Asit?????? kdeze ste???? ja som dnes mala fofry,,,,rano som bola na krvi tak Simi musel do druziny,,poobede som bezala s nim do umeleckej,potom po Vikinu-bola som ju dat ostrihat,teraz som uvarila spenat a kukam co tu nove 😀 ,,,a tu nic nove 😲 😝 ,,,strasne s vami 😀 -len dufam ze ste zdravucky,,,nemate niektora skusenost s antikoncepciou yasminelle alebo yadine??? musim kuknut tuto na forum ci to niektora pozna,,,, 😉 paaaaaaaa,,,Qeti vecer kuknem ci si tu,,,

qetinka
16. únor 2009

no sme sami doma... este asi hodinku...nasrala som sa... 😠 😠 😠 boli sme v tescu,malokedy tam chodime..vacsinou do jednoty ale teraz potrebujem nejaku súcu tasku do nemocnice na starej sa mi dotentočkoval zips... bla bla... k veci kupili sme sunku...20 dkg/249,. za kilo... pridem domou a pokazena...vyzera ok..ale smrdiiii 😝 otras cele tesco... uz sa nam to par x stalo..ešte hovorim muzovi neber taku drahu...
dala som foto kocika
do albumu...
idem oliver je dlho hore od 11:30 a dozaduje sa pozornosti...idem ho okupat a do pyzamka dat dnes pojde skor do hajan 🙂 🙂 🙂

alika54
16. únor 2009

Qeti ani ja nemam rada salamy z tesca 😝 😝 😝 ,,,vyzeraju tak hnusne 😝 ....inac ten kocik je bombovskyyyyyyy,,,,ale kde bude sediet Oli a kde babatko???? a na orandzovy uz mas zaujemcu? aj ten je krasny 😉

qetinka
16. únor 2009

ani ja ich nemam rada... malokedy tam berieme salamu..maso vobec nie...tam sa oplatia veci len v akcii...plienky a tak inac nic v podstate...
na fotke je kociar v sportovej casti.,...ked obaja sedia..inac klasika..na lezato zlozit opierku a do predu ide nakliknut druhe sedadlo... cize sedi oli a pod nim lezi mimi.. to sa vybera potom zo zadu... niekedy potom hodim foto..je to fajn..teda uvidim ked otestujem aj s mimi...ale myslim ze budeme spokojny...
na chicco namam nikoho zatial... ešte ho aj tak nejdem predat... nemam ho ani ako oprat..teda ako hej ale kde susit v tomto pocasi...
dnes mam debilnu naladu...cely den ok..ale teraz vecer uz mam toho akurat tak dost...peto isiel obe decka ulozit spat...potrebujem si za cely den nohy vylozit a mat chvilku pre seba....

anickaajanko
16. únor 2009

ahojte babenky

to Sassi myslela vazne?

no ja som si zase uzila, ten zub co mi ten zubar robil za tie prachy ma neskutocne bolel, bola som u neho ze ma to boli tak mi povedal ze je to fantomova bolest, ze si to namyslam. Robil mi druhy a vravi sestre ze aby mu umyla zrkadielko ze nevidi, ona na to ze to nebude stale umyvat, ze si ma uz kupit nove. No a tento vikend ma neskutocne bolel, na jasne mi nabehol kopcek plny hnisu. Oco ma novu zubarku je to pani z ruska ordinaciu ma spolu s dcerou. Tak jej volal ci by sa mi na to pozrela. Tak my musela vytahat nervy, mala som tam zapal, hnis mi musela vyrezat, povedal ze taku robotu este nevidela, riadne mi tam zaniesol infekciu. Branko reval cely vikend so mnou.

No som zhrozena....

qetinka
16. únor 2009

anicka..moja drz sa bolest zubu ☹ 😖
mas toho dost... k tomu dr.chod akurat tak sa "podakovat" za prijemne chvile co ti doprial debo nesikovny... 😒

alika54
16. únor 2009

Anik,,,no kurna tomu debilovi by som sa sla fakt velmi pekne podakovat,,,,do ruk mu nasrat a tyzden ho nepustit k vode 😠 😠 😠 ,,,,Qeti len si pekne oddychni a nohy vyloz,,,mas na to narok 😉 ,,,ani sa ti necudujem ze mas dost 😝 ,,,aj ja by som mala,,,

asitka
16. únor 2009

ahojte dievčatá....ináč zuby a uši...to najhoršia bolesť...skoré uzdravenie anička...

aliii...seervus cicuš...jakož,???? 😉

kvietková...ten kočík vyzerá super 😀 a čo tlak??? hm??

anickaajanko
17. únor 2009

alika to bolo fakt super ta rada aj som sa zasmiala

teraz uz neboli kedze vsetky nervy mi musela vytahat von, dala mi tam vlozku aby sa to zahojilo a o tyzden mi da normal plombu

dneska mame prve plavanie drzte nam palce

pekny den vsetkym

😉

alika54
17. únor 2009

cavik babule,,,,sme boli v jasenskej lyzovat brrrrrr zima mi je,,,Simonovi to slo paradne-som rada ze nezabudol,,,Anik ako bolo vo vodicke? pekny vecer,,,ja sa musim ohriat 😉 Asit,,,ako s Emmuskou? kdo ti ju strazi?

qetinka
17. únor 2009

ahojte 🙂 alika lyzovacka 🙂 ja som dostala minuly tyzden darcek od manzelika..lyze... 🙂
teraz sice neaktualne..ale potom sa vyuziju...
anicka napis ako bolo....
oliverko ma stale nadchu.... chuda moje teraz nevedel ani zaspat...steka mu to dozadu ☹
mne kasel uz lepsie..aj tlak...lieky zacali zaberat...

asitka
17. únor 2009

ahojte babule...som rada, že zuby, kašle, tlaku sa ustálili.... 😀

ináč dnes bola taká zima...až och...ma skoro odfúklo...brrrrrrrrrrr.... 😝

anickaajanko
17. únor 2009

ahojte

no bolo super tak sa tesil
stale plieskal rucickami po hladine a vyskal velmi sa tesil
neplakal ani pod sprchou ked sme boli spolu a to prvy krat siel naneho takto sprska
hral sa s loptickami
s detickami
vzala ho instruktorka tak sa tak smejkal
hotova som s neho
a doma detto az do vecera sa len smial
sam lezal na gauci a dusil sa s plienkou moja babika

qetinka
17. únor 2009

🙂 🙂 😵 😵 to muselo byt super... keby mam na to cas potom ist s malymi...ale sama s dvoma takymi to sa nebude dat... ale chcela by som aj ja toto vyskusat...
🙂

anickaajanko
17. únor 2009

bola tam jedna mamicka mladsi mal 7 mesiacov a ten starsi cca 4 roky, ale co tam ten dokazoval to bola sila, tak mi tresol po hlave takou blbostou penovou, keby trafil maleho tak neviem ako si s nim podebatujem 😀

ale je to super ideme vo stvrtok zase.
ale ja v tych plavkach tak to je fakt nezabudnutelne do leta s tym musim co to porobit lebo neviem

alika54
18. únor 2009

dobre ranko vsetkym a pekny a uspesny den prajem 😉 🙂

anickaajanko
18. únor 2009

aj od nas s Brankom 😉

alika54
18. únor 2009

cauko,,,tak dnes sli lyzovat len chlapi,,,ja s Vikinou sme doma,,,caka ma bordel a kopa zehlenia 😝 😝 😝 ,,,a Simonkovi som slubila upiect muffinky,,,sa mi nic nechce,,,vonku zacalo snezit je skaredo,,,,

asitka
18. únor 2009

ali seva...daj recept na muffinky...aj ked neviem, či sa mi s tým bude chcieť piplať 😀

alika54
18. únor 2009

Asit...z Lidla-cokoladove aj s kosickami za 46sk 🙂 😀 ,ale fakt boli vyborne 😉 ,,,no chlapi prisli po pol osmej tak som patricne drahemu nadala lebo Simon ma zajtra diktat v skole a ocino zabudol ze sa mal maly aj ucit 😠 ,,,tak teraz este pisu 🙄 -juj ma nasral ale co uz s nim,,,a k tomu vsetkemu prisiel Simon s placom lebo mu Viktoria vystrihla jednu stranku v ziackej knizke 😝 😅 -no dostala po zadku-akoze, no plakala uz vopred a argumentovala ze si to mal Simon odlozit lebo ona nevedela 😠 ,,,,

qetinka
18. únor 2009

Boze alika tie deti su super,ze?
inac ahojte 🙂 s oliverom som bola dnes na koznom ma ekzem na lickach a sa mu to velmi rozsiruje...bol aj muz so mnou..ja ho uz nevladzem tak obhanat ako treba...teda setrim sa nech vydrzime co najviac....
no a peto sam uznal ze je to dost..nosit ho a natahovat sa snim..... 😉 ved viem..cele dni sme sami.... ale dobre padne ked uzna... 🙂

qetinka
18. únor 2009

inac susedia nad nami sexuju 😀 😀 😀 strasne ich pocut..pravidelne
😕

anickaajanko
18. únor 2009

😀 😀 😀 😀