Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
22. únor 2009

ali....že....xs....ja to nechápem...kde to zobrala...??? 😀 😀 😀

cukrik...len sa pýtam...a v podstate....máš ešte kopu časo na mimčo 😀 😀 😀 neponáhlaj...nič ti neujde... 😀 😀

ináč peknú nedelu babulky.... 😀

cukrik580
22. únor 2009

asit...ja viem, ze mam kopec casu.....ale som jedinacik...nie klasicky.....ale jedinacik..a cely zivot som bola sama...tak by som si to tak nejak chcela vynahradit...

asitka
22. únor 2009

cukrikova...šak ja nič nevravim...a len....že si ešte mladunkááááá... 😀 😀 😀 ale každý ako sa cíti...O)))

cukrik580
22. únor 2009

no ved sak pohodicka....jaaaj...som varila...si drahy pochutil...

asitka
22. únor 2009

aj ja varila...a anciaša...nikto mi to nechcel jest...teda aspon syn si dal...manzel furt nejake one vymysla... 😝

no...bola tu dnes nova opatrovatelka...pre emmusku....tak haadam bude dobre.....je celkom fajn....

alika54
22. únor 2009

Asit a kdo bol doteraz s Emmkou? mam neake nove foto v albe 😉

asitka
22. únor 2009

ja kuknem mica...a de mas v profile,??? hhaaaaa??? 😀 manzel mal dovolenku 😀 😀

asitka
22. únor 2009

jéééj...jaky bola peknucky šaško :O)))

erika107
22. únor 2009

prave som nasla tuto diskusiu 🙂 xixi mozem sa ku vam pridat? ja mam tiez dost velku postavu 🙂 xixixi isto je to nad XL 😀 😀 😀

asitka
22. únor 2009

erika vitaj...nad xl...sú úplne najsamsuper 😀 sa tu minule mihla nejaká xs...skoro ma vyvalilo 😀 😀 nemyslím to v zlom..hej?? keby sa chcel ktosi uraaažat 😀

erika107
22. únor 2009

no tak aspon sa necitm blbo 🙂 xixix ja po porode neviem ani za slaka schudnut ... 😠 😠 😠

asitka
22. únor 2009

ja prišla z porodnica o 11 kíl lahšia...za 3 mesiace po porode...som pribrala 12...som sa musela dopovat kadejakými vitaminmi...aa takto som dopadla...ale šak...pekná som...neee?? 😀 😀

erika107
22. únor 2009

asitka: jeee ty mas mateja? on bude mat 24 meninky aj moj Matthiasko ma vtedy meninky lebo v preklade to znamena Matej 🙂

asitka
22. únor 2009

ta vidíš...mozme spolu oslavovat 😀 😀 ale ty máš ešte malinké mimčo... 😀

erika107
22. únor 2009

no tak malunky neni natoze je predcasniacik ma uz 9 kg

asitka
22. únor 2009

ej ha...tak to riadny chlapisko...moja emmča má dnes 10 mesiacov... a máme 8,8 😀 😀

qetinka
22. únor 2009

caute 🙂erika vitaj 🙂 v kolkom tt sa ti narodil maly?v 36?
po porode schudnes...kojis?ja som pol roka po porode mala dole 8 kil...viac som nestihla 😀
ale zato teraz po tomto..to bude ina pracička 😉 🙂
ali mas tie deti uzasne..na tom snehu...a ten karneval...len teba som nejako nenasla 😒
dnesny den mi usiel ani neviem ako...oli uz spinka ekzem na lickach ma zhorseny 😠 😖
domi sa bola sankovat s dedom prisla po troch hod dom...nohy mokre po kolena..cizmy mokre.. ☹ ak neochorie budem neskutocne rada... a to bola dobre oblecena..oteplovaky pod nimi hrube teplaky a pancuchy...no len cizmy zlyhali... ☹ ale snad bude ok..
lezi tu pri mne zachvilku ju odvali 🙂 nespala cez den a je unavenaaaa 🙄

erika107
22. únor 2009

heee tak sme vas predbehli 🙂 a uz bezka?

qetinka
22. únor 2009

asit emke vsetko naj 🙂 😅 😅 😅 mi mame 13kil..obleceny je ako slon tazky..pre mna...teda...

qetinka
22. únor 2009

asit..pekna si pekna 🙂 🙂 🙂 na mna aj tak nemate 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vahou myslim 😉

asitka
22. únor 2009

za ručičky....ale snaží sa fazulka moja 😀

kvietková ahooooj...budem držat palce...aby vas choroba obišla....ako sa cítiš?

qetinka
22. únor 2009

asitka moja ako tehotna slonica 😀 😎 ale da sa..dners celkom ok...i ked zdaleka nie tak ako chcem...

erika107
22. únor 2009

qetinka: tak tak maly sa narodil v 36 tt a vobec som nekojila a ako vies ze na teba nemame s vahou? ja mam 95 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

asitka
22. únor 2009

kvietková...ešte, že aspon ty ma pochvališ... 😀 😀 ale ked ti poviem moju váhu...tak odvalí aj teba.... 😀

asitka
22. únor 2009

tebe sa má narodit mimco na den manzelovych narodenin...dobreeee....s erikou budem zapijat matejov...a s tebou muža s drobcom....ešte kto co máte...??? ja budem tuším naliata každý mesiac 😀 😀 džúsom 😀

qetinka
22. únor 2009

normalne si erika rodila ci SC? a mal nejake problemy po porode?myslim dychanie a tak..,.sondujem viem ze je to individualne ...ale teraz mi bezi 36tt...a realne mi hrozilo skor..koli tk..ale ten sa chvala Bohu upravil na liekoch...si fandim ze ešte dva tt vydrzime do 38tt
ja som mala po porode po olim vahu 93kil..to sa mi podarilo stiahnut dole o tych 8 kil...no a teraz sa neprezradim..lebo je to velmi velmi vela..ale tak neriesim to teraz,na co? potom ...teraz aj tak nic nevyriesim...

erika107
22. únor 2009

asitka: xixixi budes dzusikovat? xixixi alebo cajikovat

qetinka: ale ty mas dovolene byt taka baculkava ked cakate babenko a uz to mas za par

qetinka
22. únor 2009

asit neodvali.... 😀 povedz 😀 haaaa? no kolko?nezabudnem na to co si tu pisala raz...take fajn zabavne doteraz ked si na to spomeniem sa smejem..."pani toto su vase nohy?nie...pozicala som si od susedy... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak nejako to bolo.. 🙂 🙂

qetinka
22. únor 2009

pridem potom..ide polovicka na net... 🙂 pa.,,

qetinka
22. únor 2009

ozaj sassi pozdravujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 ohlas sa 😉