• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. prosince 2016 
hej... :grinning: :grinning: ale to sa mi fakt stalo :grinning: :grinning: no chápeš...??? jáj dievčatá....ja mám no nepoviem... :grinning: :grinning: mi budete závidiet a doma sa prejedat...len aby ste ma dobehli :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ináč erika...máš krásneho blondáčika :wink:
22. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
juj ako ste sa tu rozbehli,,,Erika ahoj :wink: ,,,mno Qeti mna tam nenajdes-nevojdem do fotaka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,strasneeee,,,som zas pribrala vsetko co som schudla :angry: ,,, Vika uz spi Simon este vymysla a ja som vyliezla z vane a pohoda,este cakam kym dalsia pracka doperie a vyvesim to,,,
22. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
asitka: neverim ze mas viac ako ja :slight_smile: ... dakujem za pochvali maleho :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
alika...aj ja čakám...na vyvesenie :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: tak povesame spolu :wink: ,,,Erika zlaty je chrustik maly :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Anik kdeze si????
22. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja idem sa hodit pod sprchu a do hajan dnes som neaka unavena tak zajtra dobehnem kuknut co noveho ste popisali :slight_smile: papa a dakujem zato ze mozem svami popisat :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ozaj...to stretko v lete....platí...hej???
22. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Asit a co za nova operka sa to u vas objavila? zatial len na skusku?
22. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jasan ze platiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: ,,len kde?
22. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no dúfam, že už bude do emmuškinho ročka...lebo ma vykotí...ak nie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

erika...dobrú...a smelo...tu sú ti tak fajn baby.... :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ja neviem...aj kvietková čosi písala.... :grinning: aj sašenu zavoláme...aj ked tu už nie je...ale šak mail na¨nu máme.... :grinning:
22. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jasan,,,ona nas tu isto kuka :wink: ,,,len nam nepise :frowning2: ,,,,vsak sa dohodneme :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ináč to je škoda....že už nepíše... :confounded:
22. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jasan ze skoda,,,kazdej jednej z vas by bola skoda keby ste sa tiez stratili,,,,,
22. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
moja...mna sa ty tak lahko nezbaviš... :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ved preto
22. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
nooo...som rada, že si s tym zmierenáááá :grinning:
22. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
uz som tuuu :sunglasses: sprcha mi bodla ... nohy vylozene..
stretko hej...a n a polceste pre vsetkych...alebo zeby nie?vam ponukam /isto poznate.../skvele bojnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
sassi...pa,pa...citas ze? aj ta nutka pisat?ci nie? :frowning2:
anicka kde si? napis ako plavanie...
ja idem volat zajtra do xoany...mala chce ist na tanecny..tak to skusime... sa tesi...a ja tiez...
22. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ,,,to soooom,,,
22. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
bojnice sú fajn....zoberieme aj deti....aj hrad padne....či zámok to vy máte... :grinning:

saška číta...a verím, že napíše...šak ked číta tie moje nezmyslí...verím, že jej nedá :grinning: :grinning: :grinning: aspon do ip by mohla....potom ktosi informujte....tajne... :grinning: :grinning: hej...???
22. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
fajn..bojnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som dalsia za... pridajte sa..alik anicka...nooo,je tu fajn...teda ja bojnice zboznujem... :sweat_smile:
22. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
kvietková...aj ja...my tam chodíme každý boží rok...aj dva krát za leto.... :grinning:

aj alika je za...ešte sa musí zmierit...že ju vyzdvihnem...a poveziem...nech sa psychicku pripravuje už fčul :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to prezije..ze alik?
dva x do roka..no mozno sme sa aj uz videli :slight_smile: :wink: ja som slubila deckam ze pojdeme do zoo...oli uz stoho bude mat zazitok... male prespi a domi ta je ostrielana..kazdy rok tam je....

pozerame jenym ockom laru...na mare...zase mame plnu obyvacku nabojnic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som laru zatrhla...lebo by sme mali aj my... :grinning: možno veru aj hej....teda, že sme sa videli...tiež zoo už poznám...som tam jak doma...niekedy mám strach...že ma už odtial nepustia...že tam patrím :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
idem of,polovicka mi ide siju premasirovat...boli a boli...sa tešim na novu postel :slight_smile: s novym madracom...
pekny vecer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pa.
22. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrú dievčatá..idem aj ja....ešte nie spař...ale prchám
22. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no,,,tak zoo moze byt,,,tiez sme tam kazdy rok :slight_smile: ,,,ale Asit ked s detmi ako nas naladujes do auta hm???? sedacky musia byt ne???
22. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
aj mne uz pracka doprala :slight_smile: ,,paaaaaaa a uspesny pondelok :wink:
22. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek