• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. března 2017 
anicka uz som tu..prechadzam sa...
2. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli ma cely spodok.. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: pomaly sa to pripravuje mam taky dojem...
2. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si tiez neviem predsrtavit ist do prace od takeho maleho mimi...ja na to niesom..to by muselo byt o inom..financen dovody....a zase ja ako sestricka nezarobim ani prd...
2. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som doma 5 rokov...medzi tym len va mesiace som robila u jednej dr...ale ta si navazila nic..nieto ešte robotu sestricky...
a zase ked mam ist do roboty do nemocnice na lozkove a robit non.stop... piatky sviatky... a zarobit ani nie 9 tis....a decka si prehadzovat.... koli sluzbam...to radsej ak sa bude dat..budem doma aj s tymto nasim benjaminom... tri roky
2. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
manzel je doma
dufam ze nie si sama
2. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to urcite
ja som robila v showroome za par korun ale super partia

ale s mojim milacikom sa to porovnat neda
2. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
anicka ja som asi tupa :frowning2: co je schowroom?
2. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie som sama doma..... ale tak to sa zse ukludni
2. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aku mas vlastne vysku?
2. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok anik idem si lahnut... bru noc :pensive: pa...
2. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
174

srandujem
TU v ZV odbor marketing a obchod, podnikovy manazment
Ing.

showroom je kupelnove studio normalny predajca obkladaciek laicky

oki moja dobru a davaj si pozor

a hlas sa""""""""""" :wink:
2. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte baby...ved ja viem...ale sak ked to sa niekedy neda...no ja som stojky este nerobila a predpokladam, ze ani nebudem :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko babulky....no asi som zlá matka...ale ja šla teraz od malej do práce...ked mala 8 mesiacov aj čosi... :confused: a verte, že to nebolo jednoduché... :rolling_eyes: mohli by ste byt trochu zhovievavejšie :rolling_eyes:

aĺi...seva...no konečne foto... :grinning: nejakú viac z dialky fotenú si nenašla ??? :grinning: :grinning:

tak pekný den vám...idem pod sprchu...a do práce.... :wink:
3. bře 2009 v 05:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ň..asitka moja zlata :slight_smile: :wink: ty si neni zla mama...ja som povedala nazor ,ze ja by som to nevedela..to by som ine prachy musela zarabat... :sweat_smile:
uznaj ze za nejakych 8 a pol tis.sa mi to neopalti.... :confused:
inac dobre ranko a pekny den :wink:
3. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj od nas pekny
den

Asit nie si zla mama, to nik nepovedal, ale preco este 5,5 nespikas, ha?
3. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
anicka co dnes varis?
3. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
qetinka to co najradsej

NIC

ideme na plavanie za chvilku a manzel ma od vcera francuzske zemiaky
ale porad ty co si varila aspo nebudem zajtra zufala
3. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute caute,
inac ja by som tiez isla robit, ja som taky typ na robotu, som bola mesiac bez prace a cela chora, ale zase maly je taky akcny typ ze by som ho nenechala doma s babkami, mozno na polovicny este hej, ale kedze babky daleko od nas tak neprichadza v uvahu, tak musim pockat kym bude chodit do skolky a tak...
3. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tasha a druhe nechcete
3. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
chceme, ja by som este donedavna prijala druhe aj skoro, ale po CS radsej pockat a ked uz pockame tak uz mozem troska robit a hlavne zarobit :dizzy_face: mame hrozne vydavky a este nemam ani rodicovsky vybaveny, tak to dobre citime :astonished:
3. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čaute....ja viem, že ste to v zlom nemysleli...len ma to občas ešte zamrzí....nooo :grinning:
dnes som bola v práci jak odtrhnutý vagon...maluju mi kanceláriu a menia nábytok....tak mám papiere všade...len nie na mieste...a nevie sa z toho vymotat....vadila som sa so železnicami...tlak mi zdvihli asi na 300/400...ale šak čo...O))) :grinning:

tasha...no je možné...že druhé porodíš klasicky :grinning:

ináč...detúrence sú zdravé??? anička tuším spomínala chorobky...aj ali..teda...ak som dobre očami preletela písmenká....

kvietková moja...a ty ako??? čakáme??? stále??? či?? čo hovoria dr??? :grinning: mám dojem, že mi ti aj tlačit virtuálne budeme pomáhat...či rez viest.. :grinning: ale je to milé...aspon ja sa tak v duchu teším... :wink: z vás tu xxlkách
3. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asit aj taku mozem najst chces? :grinning: Qeti este dva v jednom???? Anik ako bolo na plavani? nas ocino sa pokusa vytrhnut Simimu zub bo sa mu nenormalne kyve,,uz je krpec zbaleny a o hodku nam odchadza-ale bude mu dobre :wink: ,,
3. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali.....hej...daj :grinning: :grinning: :grinning:

kam ide malý?? nejak som mimo....
3. bře 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
berie mi ho kamoska na chalupu-na Liptoy a mi tam ideme vo stvrtok,,,ako si zvykla Emmuska na novu au-pair???
3. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hej...je to taká zlatá baba...a banujem, že som ju nenašla na začiatku.... a kde na liptov ide?
3. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super,aj tebe sa isto lahsie robi,,,no je to Liptovska osada,,,neviem presne kde,kedysi davno som tam bola a teraz tam pojdeme po dlheeeej dobe,,,
3. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam je fajn...myslím, že tam kdesi aj vleky majú...kúsok od ružomberka...ja budem v rk v sobotu... :grinning:

ale hej..ja som spokojná....každý den mi s nou ide von...ona sa z nej teší....aj emmuška je celá vyškerená ked je s nou....tak len dúfam, že sa zas niečo neposerie....a že to nejak zvládneme....
3. bře 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
asitka skor asi nie, maly sa narodil velky takze mam predpoklad aj na dalsie ze bude velke, takze skor sa bude rezat :confounded:
3. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno a mi v sobotu domov ideme tak tiez cez rk pojdeme,,,ides sluzobne?
3. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie...k našim :grinning: šak ja liptáčka :grinning:
3. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek