• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

27. prosince 2016 
ahojcek babulky ako sa mate?
4. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cao,,,spravy ja kukam,,,kuriatko uz mam upecene tak sedim a vegetim si :wink: aky si mala den?
4. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dost nanic :( utahana som ako kon dnes som musela ist 2 krat na prechadzku s malym lebo bol stale nervny takze mam kilometre v nohach.. a celkovo bol taky umrncany dnes :( ... a ty?
4. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej je lepsie len pokasliava tak dufam ze uz dobre,,,a inak v poho,,,
4. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super teda :slight_smile: a uz ti isli spinkat?
4. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simonka doma nemam a vikina sa tu vala pri mne,ked spinka poobede tak ju vecer nemozme dostat tak skoro do postele :wink: ,,,a tebe drobec spinka?
4. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj prcek uz od siedmej haja :slight_smile: ... to je nas ritual do pol osmej musi hajat :slight_smile:
4. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mas vecer volny a mozes sa venovat drahemu co? :wink:
4. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute caute :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: jaj...poradna...no podavam hlasenie :grinning: :grinning: :sunglasses:
bolesti co mavam...vysledok ako viem-e...pracuje to pekne samo :grinning: :grinning: :grinning: skratka krcok sa skracuje a otvara...
ale na porod to ešte neni :confused: :zipper_mouth:
termin budem vediet v piatok...
takze zase behat.... do nemocnice...ale tak..
alika cislo si hodim do tel. :sunglasses: :wink: :slight_smile:
a ozaj ...sme obaja s muzom chory... :unamused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nadchu mame paradnu...deti zatial odolavaju...ale dokedy?
4. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika kukla som tvojho blond-fesacika :wink: ,,,,Qeti tak predsa sa drobcek pomaly chysta na svet :wink: ,,,tiez ste si mohli tu chorobu na inokedy vymysliet kurna,,,,rychlo sa poliecit treba :wink: ,,,
4. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
drahy je este v praci dojde az o pol deviatej .(

qetinka: tak ti prajem skore uzdravenie aby vam nadcha co najskor pominula
4. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
alika: no je to taky fesulko maly blondavucky teraz este dohadzujem neake fotecky co som ho dnes fotila :slight_smile: ... ale je to trdlo lebo nechce sa na fotkach usmievat :(
4. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved som kukala na ploche ze neake nove foto tam mas,,,treba pred neho neaku pol-rocnu fesandu postavit a budu usmevceky lietat :wink:
4. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik...snazime sa uzdravit...ale tak..poznate to :astonished: :grinning:
dnes som bola na tom CTG zazname ja som sa tak pobavila...maly stale utekal pred tymi "sondami" sestricka ho tam nahanala po bruchu stym :grinning: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: fakt mile to bolo... aj to trvalo pokym ho nasla...potom sa jej totiz tak schoval a zvrtol...ze nie a nie zachytit akciu...
4. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
qeti-veru riadny sibal z neho uz teraz je :grinning: co ho maju co otravovat s neakymi hadickami ne? :grinning:
4. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved vies v dnesnej dobe najst neaku babu aspon tu v okoli su samucky chlapci :slight_smile: xixxi...

qetinka: tak to musela byt zabava...ja ked som bola na 3D-cku tak maly mi cely cas spal a schovaval si tvaricku rucickami
4. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukate panelak? ja jo :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie doktora hausa...
4. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho som tiez kedysi sledovala :slight_smile:
4. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alika ja milujem panelak

no poradna super, vsetky deti dnu vrestali, a nas sa chichotal aj Dr mu vravi "Tebe sa tu nejak paci"

8,19 kg, 74 cm, 44 cm obvod hlavicky
+ potvrdenie na plavanie ZDRAVY MOZE CHODIT PLAVAT

bolo vela deti a nejako som sa pozabudla spytat ci zacat s prikrmami
sa len spytal ci sa kojime a ja ze ano a ona vyborne a nic
tak teraz neviem

boli sme aj v bambinku kupili sme si novu dudku, krasne topanocky a ciapocku

a vcera som sa vyburila a objednala z Nextu z Londyna novu letnu kolekciu
ked manzel zbada kolko ma z domu pozenie
zajtra zas plavame

pisala som vam ze je tam nove dietatko je den po Branikovi narodene
a s maminou sme spolu lezali na cakacke tak uz tam mame aj kamosov
4. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
som od 5tej hore a dnes som nestihla ani zalahnut cez den...idem asi spat...ak zaspim....v halve mi trešti... :angry: :angry: :angry: oliver zacal jest puding na veceru..a neviem ci je to len tym alebo zhodou vsetkych okolnosti ..spava lepsie...
4. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anik ja by som zacala najprv len stavicky,,,tiez som do pol roka len kojila a potom som zacala stavicky a postupne zeleninka ,,,,Qeti chod si pekne lahnut nech sa trosku das dokopy,,,,Anik mas z nextu tiez tu anglicku stranku? alebo nieco ine,,,
4. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem idem... ked sme pri tom ja som si od jedneho objednala veci z MMB,kokso toto som ešte nezazila....je neskutocny :astonished: :angry: pri x sme sa bavili o tovare posledny januar.tyz. a je prvy marcoví...no skratka..ten chlapik ma toho brutalne vela a absolutna to nezvlada....eurace som mu posielala pred mesiacom..dochadza mi trpezlivost... ze nech pockam ze 11.3 mu ma prist tovar z londyna... no skvele...skratka som napalena lebo som objednavala veci aj pre malu k narodkam a to jednoducho nestihnem...jej dat... ma ich v stvr. o tyzden....
4. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem krpec ma tlaci strasne..pekny vecer prajem ...vsetkym :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vybrala som si z nextovej www stranky tej anglickej a cez jednu pani na MMB
neplatila som zatial nic, bez zalohy tovar ma byt 14,3

alik ake stavicky definuj

qetinka drzkaj sa, sladke snicky
4. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zacala som s mrkvovou stavu asi inu nie,,,a potom myslim ze neaka dusena a rozmixovana mrkva,potom kalerabik,zemiak,,,no to vsetko postupne,,,,
4. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak ze tri dni mrkvu lebo tam mi vraveli aby si zvykol a na obed ano?
4. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,,,tak neako,,,staci zo tri- styri lyzicky,,,uvidis sama ako mu bude chutit,,,a o styri dni alebo tyzden skus tu mrkvicku udusit a rozmixovat a uvidis ako bude haminat :slight_smile: ,,,ja ti zajtra presne rozpisem ako a s cim mas zacat ano? uz si to moc nepamatam no kuknem na to a dam vediet :wink: ,,,pekny vecer prajem,,,,a sladke snicky :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tebe a dakujem, dobru :wink:
4. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulenky...zase nikto...
5. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek