• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. prosince 2016 
Ahojte babule,,,oslavencom vsetko naaaaaj Anicka kraaaaasne narodky vela stasticka a radosti z babatka a manzelika a Dominike veeeeela lasky a stasticka ku krasnym piatim rockom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,,,Asit kdeze si bola,,,som ta hladala :grinning: ,,,bolo nam suuuuuuprisne aj zalyzovali chlapi no snehu uz malicko :sweat_smile: ,,,a bombovske obchody tam maju :grinning: ,,,som nakupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,,,Qeti juj budem na teba moooc mysliet ako a co zajtra,,,a o to taksie ak ta tam nechaju- ze ta drobcekovia aj doma cakaju a chybas im,,,no neboj,,uz len par dni zvladnes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,,drzim vsetky palusteky :wink:
7. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Asit a sak mi mame 22ne? :grinning: :grinning: :grinning: tak do 25 daleko :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dala som nejake foto do albumu s dominikinych narodenin.... :sweat_smile: :slight_smile: kuk... :sweat_smile:
7. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
JA MAM CHUT KECAT,,,,kde ste? :astonished:
7. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tu som,,,, :grinning: ,,ako sa citis?
7. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
zlatucky ste tam,,,,
7. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre..da sa..nadchu mam stale..
7. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
alika dakujem..no ale mam brusisko,co??? :confused: :zipper_mouth: prvy x odfotene,,,,a pozeram ze to som ja? :astonished: :grinning:
7. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja mam pocit ze sa cosi na mna lepi,,,ma hrdlo boli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,a mozu ta na cisarsky zobrat ked si chora?
7. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ani neviem
7. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
bolo mi uz lepsie a zase.. :angry:
7. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
moja mama sa uz druhy tyzden nevie dostat z choroby a je jej len horsie,,neviem co sa vyrozy to su :angry: ,,,,ako si deti uzili oslavu?
7. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
fajn alika..cim vacsi krik a jašenie tym lepsie...
asi to poznas...
chronty su teraz riadne....to mas pravdu...ale ja som zase aj taka ze vsetko chytim co ide okolo mna.. :confounded: :cry:
7. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nech je uz lepsie,,,a este raz- zajtra drzim palce :wink: ,,,idem spinkat,sme ponocovali a mam dost,,,dobru noc
7. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
anicka aj ja sa pridavam..VSETKO NAJ K NARODENINAM... :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: DALA SI SI PEKNY DARCEK :wink:
7. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
dobru alika.... :slight_smile: odychni si... a dakujem....cislo mam ulozene..napisem alebo zavolam... :slight_smile: :sweat_smile: ked uz....
7. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jáj kvietok...aké máš pekné bruško... :wink: ja mám také....a to ani nie som tehotná :grinning: :grinning: :grinning: len trpnem...či sa ma ktosi nespýta...či tretie nečakáme a rovno dvojičky :grinning: budem zajtra na teba mysliet...a držat palce...aby bolo všetko v poriadku...a malinkej pusu k narodeniná :grinning: :grinning:

ali...šak som mávala jak zmyslou zbavená....a teba nikde... :grinning: :grinning: ináč v rk...je dobré to nákupné centrum kikk sa to tuším volá...tam je jeden obchod...kde aj na také pekné ako my majú super veci :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko...prajem vam vsetkymk pekny den :slight_smile: mne sa nechceeeee :frowning2: domi chodi ako bez duše...a nemame kde deti dat tak idu ma zaviest vsetci.... :angry: a toto ja nemusim..ved mi bude do revu :astonished: :rolling_eyes: ach joooo,prezijem,,to ...potom sa ohlasim..inac tajne dufam ze ma pusti...ze povie ze to ešte vydrzi... :sunglasses: keby to tak bolo.....mam vas rada..cmuk :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko,,,,Qeti drz sa nam moooooooooooooc :wink: ,,,,Asit som v tom obchode tri hodky bola :grinning: :grinning: :grinning: ,,,ale je suprovy,,velke veci maju a normalne super moderne tvary ne jak pre sto-rocnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ah :wink: ojte babenky

qetinka aj my ta mame radi, drz sa, lahky porod zelam

chodba je krasna fialova, spálna modrá, detská zlta a zelena spalna

Asit som uz stara paka
8. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ali...žeee??? ja som tiež odtial odchádzala asi s piatimi kusmi....pri prvej návšteve...a majú tam pre celú rodinu...aj do domácnosti čo to pokúpiš...len čo sa mi nepáčilo...tašku som si musela kúpit...

kvietok...myslím na teba..aj tvojich drobcov...nech to zvlááádnete v pohodičke...

ináč saška mi tu chýba.... :fearful:

ani dorotka sa dlho neukázala :confused:
8. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kocky,,,,sme zo Ziliny teraz dosli domkov,,,Viki zaspala v aute tak uz je v posteli a Simon este cita a polezie pomaly do vane a spat. Asit veru davno sa tu tie baby neukazali,Sassi sice pisala ze uz nenapise a s dorotkou neviem co je :unamused: ,,, Anicka ze stara paka :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,ma chces rozosmiat???? :wink: ,,,ste si dali malovat ci drahy sa realizoval hm? a ostatne babule kdeze ste?
8. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
že stará páááka....ali jej to vysvetli...akože...čože??? :grinning: :grinning: :grinning: čo my potom...ked anik stará páka??? staré vraždy??? :grinning: :grinning: :grinning:

myslím na kvietkovú.... :wink:
8. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ved to,,, :grinning: :grinning: :grinning: ,,,ja na Qeti myslim stale-ako skoncila a tak,,,,uz nech je medzi nami aj s drobcom na prsniku :sweat_smile: ,,,co nove mas staruska moja? :grinning:
8. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
a este som zabudla Simon nema predny vrchny zubok-strbavcek moj :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte mojky

ved vy mate 22 :grinning: to ja uz som za vodou

aj ja na nu myslim dufam ze vsetko dobre dopadne

chodbu som zacala ja ale nejak mi to neslo a nakoniec vsetko dokoncil sam

ta chodba sa mi velmi paci fialova
a aj stenove tatoo sme lepili ale to som uz asi pisala motyle v trave suepr to vyzera
8. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
juj Anik,,,sak 22-ale to tak daaaaaaaaaavno bolo :grinning: :grinning: :grinning: ,,,,pofot steny som zvedava ako vam to vyslo :wink: ,,,a co drobec? ako sa drzite?
8. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj baby, ste vela popisali...anickajanko robim v eks...to asi nevies...to je automobilovy priemysel...a prepaaacte, ale nechce sa mi vsetko citat...snad postupne...ako sa mi tu mavate? som tu davno nebola
8. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja mam 22 :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda budem mat
8. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
cukrik,,,krasny to vek :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek