Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
7. bře 2009

Ahojte babule,,,oslavencom vsetko naaaaaj Anicka kraaaaasne narodky vela stasticka a radosti z babatka a manzelika a Dominike veeeeela lasky a stasticka ku krasnym piatim rockom 🙂 🙂 🙂 ,,,Asit kdeze si bola,,,som ta hladala 😀 ,,,bolo nam suuuuuuprisne aj zalyzovali chlapi no snehu uz malicko 😅 ,,,a bombovske obchody tam maju 😀 ,,,som nakupila 😝 😅 ,,,Qeti juj budem na teba moooc mysliet ako a co zajtra,,,a o to taksie ak ta tam nechaju- ze ta drobcekovia aj doma cakaju a chybas im,,,no neboj,,uz len par dni zvladnes 🙂 🙂 🙂 ,,drzim vsetky palusteky 😉

alika54
7. bře 2009

Asit a sak mi mame 22ne? 😀 😀 😀 tak do 25 daleko 😀 😀 😀

qetinka
7. bře 2009

dala som nejake foto do albumu s dominikinych narodenin.... 😅 🙂 kuk... 😅

qetinka
7. bře 2009

JA MAM CHUT KECAT,,,,kde ste? 😲

alika54
7. bře 2009

tu som,,,, 😀 ,,ako sa citis?

alika54
7. bře 2009

zlatucky ste tam,,,,

qetinka
7. bře 2009

dobre..da sa..nadchu mam stale..

qetinka
7. bře 2009

alika dakujem..no ale mam brusisko,co??? 😕 🤐 prvy x odfotene,,,,a pozeram ze to som ja? 😲 😀

alika54
7. bře 2009

aj ja mam pocit ze sa cosi na mna lepi,,,ma hrdlo boli 😝 ,,,a mozu ta na cisarsky zobrat ked si chora?

qetinka
7. bře 2009

ani neviem

qetinka
7. bře 2009

bolo mi uz lepsie a zase.. 😠

alika54
7. bře 2009

moja mama sa uz druhy tyzden nevie dostat z choroby a je jej len horsie,,neviem co sa vyrozy to su 😠 ,,,,ako si deti uzili oslavu?

qetinka
7. bře 2009

fajn alika..cim vacsi krik a jašenie tym lepsie...
asi to poznas...
chronty su teraz riadne....to mas pravdu...ale ja som zase aj taka ze vsetko chytim co ide okolo mna.. 😖 😢

alika54
7. bře 2009

tak nech je uz lepsie,,,a este raz- zajtra drzim palce 😉 ,,,idem spinkat,sme ponocovali a mam dost,,,dobru noc

qetinka
7. bře 2009

anicka aj ja sa pridavam..VSETKO NAJ K NARODENINAM... 😅 🙂 🙂 🙂 DALA SI SI PEKNY DARCEK 😉

qetinka
7. bře 2009

dobru alika.... 🙂 odychni si... a dakujem....cislo mam ulozene..napisem alebo zavolam... 🙂 😅 ked uz....

asitka
7. bře 2009

jáj kvietok...aké máš pekné bruško... 😉 ja mám také....a to ani nie som tehotná 😀 😀 😀 len trpnem...či sa ma ktosi nespýta...či tretie nečakáme a rovno dvojičky 😀 budem zajtra na teba mysliet...a držat palce...aby bolo všetko v poriadku...a malinkej pusu k narodeniná 😀 😀

ali...šak som mávala jak zmyslou zbavená....a teba nikde... 😀 😀 ináč v rk...je dobré to nákupné centrum kikk sa to tuším volá...tam je jeden obchod...kde aj na také pekné ako my majú super veci 😀 😀 😀

qetinka
8. bře 2009

bre ranko...prajem vam vsetkymk pekny den 🙂 mne sa nechceeeee ☹ domi chodi ako bez duše...a nemame kde deti dat tak idu ma zaviest vsetci.... 😠 a toto ja nemusim..ved mi bude do revu 😲 🙄 ach joooo,prezijem,,to ...potom sa ohlasim..inac tajne dufam ze ma pusti...ze povie ze to ešte vydrzi... 😎 keby to tak bolo.....mam vas rada..cmuk 😀 😅 😅 😅

alika54
8. bře 2009

bre ranko,,,,Qeti drz sa nam moooooooooooooc 😉 ,,,,Asit som v tom obchode tri hodky bola 😀 😀 😀 ,,,ale je suprovy,,velke veci maju a normalne super moderne tvary ne jak pre sto-rocnu 😝 😅

anickaajanko
8. bře 2009

ah 😉 ojte babenky

qetinka aj my ta mame radi, drz sa, lahky porod zelam

chodba je krasna fialova, spálna modrá, detská zlta a zelena spalna

Asit som uz stara paka

asitka
8. bře 2009

ali...žeee??? ja som tiež odtial odchádzala asi s piatimi kusmi....pri prvej návšteve...a majú tam pre celú rodinu...aj do domácnosti čo to pokúpiš...len čo sa mi nepáčilo...tašku som si musela kúpit...

kvietok...myslím na teba..aj tvojich drobcov...nech to zvlááádnete v pohodičke...

ináč saška mi tu chýba.... 😨

ani dorotka sa dlho neukázala 😕

alika54
8. bře 2009

ahojky kocky,,,,sme zo Ziliny teraz dosli domkov,,,Viki zaspala v aute tak uz je v posteli a Simon este cita a polezie pomaly do vane a spat. Asit veru davno sa tu tie baby neukazali,Sassi sice pisala ze uz nenapise a s dorotkou neviem co je 😒 ,,, Anicka ze stara paka 😀 😀 😀 😝 ,,,ma chces rozosmiat???? 😉 ,,,ste si dali malovat ci drahy sa realizoval hm? a ostatne babule kdeze ste?

asitka
8. bře 2009

že stará páááka....ali jej to vysvetli...akože...čože??? 😀 😀 😀 čo my potom...ked anik stará páka??? staré vraždy??? 😀 😀 😀

myslím na kvietkovú.... 😉

alika54
8. bře 2009

ved to,,, 😀 😀 😀 ,,,ja na Qeti myslim stale-ako skoncila a tak,,,,uz nech je medzi nami aj s drobcom na prsniku 😅 ,,,co nove mas staruska moja? 😀

alika54
8. bře 2009

a este som zabudla Simon nema predny vrchny zubok-strbavcek moj 🙂

anickaajanko
8. bře 2009

ahojte mojky

ved vy mate 22 😀 to ja uz som za vodou

aj ja na nu myslim dufam ze vsetko dobre dopadne

chodbu som zacala ja ale nejak mi to neslo a nakoniec vsetko dokoncil sam

ta chodba sa mi velmi paci fialova
a aj stenove tatoo sme lepili ale to som uz asi pisala motyle v trave suepr to vyzera

alika54
8. bře 2009

juj Anik,,,sak 22-ale to tak daaaaaaaaaavno bolo 😀 😀 😀 ,,,,pofot steny som zvedava ako vam to vyslo 😉 ,,,a co drobec? ako sa drzite?

cukrik580
8. bře 2009

jaj baby, ste vela popisali...anickajanko robim v eks...to asi nevies...to je automobilovy priemysel...a prepaaacte, ale nechce sa mi vsetko citat...snad postupne...ako sa mi tu mavate? som tu davno nebola

cukrik580
8. bře 2009

aj ja mam 22 😝 teda budem mat

alika54
8. bře 2009

cukrik,,,krasny to vek 🙂