• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

21. listopadu 2016 
ahojcek babulky

aky ste mali vikend?
8. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
noooo...zatial...
8. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
juuuuj keby som mala este len 22 :slight_smile: bola by som velmi rada
8. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
novuo ani nič drahá...a že víkend...unavená som jak divá svinka :grinning: ževraj sa má oddychovat...a ja ešte fčul upratujem...ty aspon zchalupovaná... :grinning: si zúbok vybil?...či už vypadávajú...??? si ho odfot...bude mat pamiatku...aký bol rozkošný :grinning:

anik...hlavne tú fialovú sfot...tú by aj ja chcela vidiet...mne sa také farby páčia....

že 22...vtedy som mala traumu...jaká som stará...a teraz, ked som mala v januári 31...tak som si tak brucho mastila...že ešte nie som taká stará :grinning: že zrejem :grinning: len na myslení to nejak nepoznat :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj eri...celkom fajn...som vsera upratala ceeeely byt a dnes len tak...sme mali pyrohy, ci pirohy, ci ako to...a potom som robila ze kysnute cesto, len tak z hlavy a som to rozdelila na polovicky a dala som tam syr na platky a sunku na platky a som to zrolovala a jedno som krajala na slimacikov a jedno do trojuholnikov...bolo toho dost, a uz nic nie je,...tu bola kamoska aj s manzelom...mnam mnam...
8. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: mu len teraz zacali vypadavat a uz je vyfoteny :slight_smile: -potom ho pridam do alba,,,ktoreho januara si narodena? a jo som zchalupovana no tie kopy prania a potom zehlenia :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,Erika co nove?
8. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
mi hovor...a to som ani nechalupovala.... :grinning: dievčatá...prídem neskor...idem deti usmernovat.... :grinning: :grinning: lebo tuším nevedia trafit do postele :O)))
8. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
18.1.
8. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
cukrik: tak to si mala pracovny vikend :slight_smile:

asitka: to ti drobcekovia este nespinkaju? moj spinka od pol osmej ale normalne chodi skor to dnes ma neaky den naopak...

alika: nic takeho vcera som bola u svokrusi takze pa pecko :(
8. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
hello girls :slight_smile:
k veku tolko: kazdy ma tolko na kolko sa citi, takze ja mam obcas 15 :grinning: a niekedy sa citim hroooozne staro :fearful:
kaslat na nejaky ten vek, uzivajme den, Carpe Diem! :wink:
asitka uz trafili? :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
sme ich Asit prepasli,,,,Simon je 23,,,,,oneskorene vsetko naj :grinning: ,,,a pekne ich zazen do postielky :wink: ,,,ze u svokry :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
8. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tasha-moja rec :grinning:
8. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
a este som prala asi dvanast davok...takze asi tak idem dat novu otku...fotku...ma drahy prinutil...neviem naco, ale no nech ma radost...
8. bře 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
cukricek: tak hod nove foto... akam do albumu?
8. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
noooo...do albumu...
:grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
baby kukate Euroviziu?
8. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
cukrik: vsak ty velmi chces byt tehu??? u man to bolo tak isto hrozne som potom tuzila a vteedy sa nedarilo ako nahle som to prestala riesit sa zadarilo

tasha: nekukam stoji to zato ist zapnut bednu?
8. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ee....pozerame primu...
8. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no chcela by som byt tehu...obaja by sme chceli, aby som bola tehu...ale ked sexosujeme, tak to neriesim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no ved to erika ze ani nie :unamused: to com je to je skoro ako za trest, teda podla mna...vela spevakov, malo kvality...
8. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja som ju asi len raz poozerala a nepacilo sa mi to niektore tie pesnicky nemaju hlavu ani patu
8. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
pozerali ste fotecky hodila som neake nove aj do toho prveho albumceku kde je v zupane a novy album kde je ako velky fesak :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
idem kuk...
8. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
a uroven za 5 korun :grinning: podmaz ku konikovi :sunglasses:
cukrik a to uz taka mlada chces byt teho? to je mile, ja som "planovala" okolo 27-28, karieru velku som chcela budovat :grinning: no ale stalo sa a napokon som rada :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja som mala 24 ked som otehotnela :slight_smile: ... a myslim si ze to je v poho vek uz :slight_smile: ked sa nato clovek citi tak aj v 18.... a nakoniec si kedy otehotnela tasha?
8. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
erika zlate zubinky drobec ma :slight_smile: ,,,vek by som pri otehotneni vobec neriesila,,,kazda nakolko sa citi,,, :slight_smile: ,,,
8. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no...chcela by som...sak co...n a vysku som ani nikdy neplanovala, tak co...ci teraz, alebo o dva roky, to mam za jedno, tak teraz...xixi

eri...jaky fesacik...som sa asi zalubila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
cukrik: tak to nerob nechcem taku "staru" nevestu :slight_smile: xixiixxixi

alika: jj mame dva zubalky .) ale sme si aj vytrpeli pri nich kym vysli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
erika zlaty je maly, chutny :wink: :wink: este ale asi nesedi sam, ci uz hej? bo nas tak asi od stredy al.stvrtka a je to take ine, posun oproti lezaniu a lozeniu :slight_smile: no tak ako Ty erika, tiez :slight_smile: som mala este chvilu 24
jasne ali ale myslela som to ze som to necakala tak skoro ani nie kvoli veku ale kvoli tomu ze som bola pomerne kratko s drahym na taky zavazny krok :astonished:
8. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no prepaaaaaaaaaaac...vcul mi tu vravite, ze ja este mlada a zrazu aha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ach baby baby, nevietge co by ste chceli... :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek