Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

erika107
8. bře 2009

ahojcek babulky

aky ste mali vikend?

cukrik580
8. bře 2009

noooo...zatial...

erika107
8. bře 2009

juuuuj keby som mala este len 22 🙂 bola by som velmi rada

asitka
8. bře 2009

novuo ani nič drahá...a že víkend...unavená som jak divá svinka 😀 ževraj sa má oddychovat...a ja ešte fčul upratujem...ty aspon zchalupovaná... 😀 si zúbok vybil?...či už vypadávajú...??? si ho odfot...bude mat pamiatku...aký bol rozkošný 😀

anik...hlavne tú fialovú sfot...tú by aj ja chcela vidiet...mne sa také farby páčia....

že 22...vtedy som mala traumu...jaká som stará...a teraz, ked som mala v januári 31...tak som si tak brucho mastila...že ešte nie som taká stará 😀 že zrejem 😀 len na myslení to nejak nepoznat 😀 😀 😀

cukrik580
8. bře 2009

ahoj eri...celkom fajn...som vsera upratala ceeeely byt a dnes len tak...sme mali pyrohy, ci pirohy, ci ako to...a potom som robila ze kysnute cesto, len tak z hlavy a som to rozdelila na polovicky a dala som tam syr na platky a sunku na platky a som to zrolovala a jedno som krajala na slimacikov a jedno do trojuholnikov...bolo toho dost, a uz nic nie je,...tu bola kamoska aj s manzelom...mnam mnam...

alika54
8. bře 2009

🙂 mu len teraz zacali vypadavat a uz je vyfoteny 🙂 -potom ho pridam do alba,,,ktoreho januara si narodena? a jo som zchalupovana no tie kopy prania a potom zehlenia 😠 😝 ,,,Erika co nove?

asitka
8. bře 2009

mi hovor...a to som ani nechalupovala.... 😀 dievčatá...prídem neskor...idem deti usmernovat.... 😀 😀 lebo tuším nevedia trafit do postele :O)))

asitka
8. bře 2009

18.1.

erika107
8. bře 2009

cukrik: tak to si mala pracovny vikend 🙂

asitka: to ti drobcekovia este nespinkaju? moj spinka od pol osmej ale normalne chodi skor to dnes ma neaky den naopak...

alika: nic takeho vcera som bola u svokrusi takze pa pecko :(

tasha8
8. bře 2009

hello girls 🙂
k veku tolko: kazdy ma tolko na kolko sa citi, takze ja mam obcas 15 😀 a niekedy sa citim hroooozne staro 😨
kaslat na nejaky ten vek, uzivajme den, Carpe Diem! 😉
asitka uz trafili? 🙂

alika54
8. bře 2009

sme ich Asit prepasli,,,,Simon je 23,,,,,oneskorene vsetko naj 😀 ,,,a pekne ich zazen do postielky 😉 ,,,ze u svokry 😀 😝 🙄

alika54
8. bře 2009

Tasha-moja rec 😀

cukrik580
8. bře 2009

a este som prala asi dvanast davok...takze asi tak idem dat novu otku...fotku...ma drahy prinutil...neviem naco, ale no nech ma radost...

erika107
8. bře 2009

cukricek: tak hod nove foto... akam do albumu?

cukrik580
8. bře 2009

noooo...do albumu...
😀 😀 😀

tasha8
8. bře 2009

baby kukate Euroviziu?

erika107
8. bře 2009

cukrik: vsak ty velmi chces byt tehu??? u man to bolo tak isto hrozne som potom tuzila a vteedy sa nedarilo ako nahle som to prestala riesit sa zadarilo

tasha: nekukam stoji to zato ist zapnut bednu?

cukrik580
8. bře 2009

ee....pozerame primu...

cukrik580
8. bře 2009

no chcela by som byt tehu...obaja by sme chceli, aby som bola tehu...ale ked sexosujeme, tak to neriesim... 😝

tasha8
8. bře 2009

no ved to erika ze ani nie 😒 to com je to je skoro ako za trest, teda podla mna...vela spevakov, malo kvality...

erika107
8. bře 2009

no ja som ju asi len raz poozerala a nepacilo sa mi to niektore tie pesnicky nemaju hlavu ani patu

erika107
8. bře 2009

pozerali ste fotecky hodila som neake nove aj do toho prveho albumceku kde je v zupane a novy album kde je ako velky fesak 🙂

cukrik580
8. bře 2009

idem kuk...

tasha8
8. bře 2009

a uroven za 5 korun 😀 podmaz ku konikovi 😎
cukrik a to uz taka mlada chces byt teho? to je mile, ja som "planovala" okolo 27-28, karieru velku som chcela budovat 😀 no ale stalo sa a napokon som rada 🙂

erika107
8. bře 2009

no ja som mala 24 ked som otehotnela 🙂 ... a myslim si ze to je v poho vek uz 🙂 ked sa nato clovek citi tak aj v 18.... a nakoniec si kedy otehotnela tasha?

alika54
8. bře 2009

erika zlate zubinky drobec ma 🙂 ,,,vek by som pri otehotneni vobec neriesila,,,kazda nakolko sa citi,,, 🙂 ,,,

cukrik580
8. bře 2009

no...chcela by som...sak co...n a vysku som ani nikdy neplanovala, tak co...ci teraz, alebo o dva roky, to mam za jedno, tak teraz...xixi

eri...jaky fesacik...som sa asi zalubila 😝 😝 😝

erika107
8. bře 2009

cukrik: tak to nerob nechcem taku "staru" nevestu 🙂 xixiixxixi

alika: jj mame dva zubalky .) ale sme si aj vytrpeli pri nich kym vysli 😝

tasha8
8. bře 2009

erika zlaty je maly, chutny 😉 😉 este ale asi nesedi sam, ci uz hej? bo nas tak asi od stredy al.stvrtka a je to take ine, posun oproti lezaniu a lozeniu 🙂 no tak ako Ty erika, tiez 🙂 som mala este chvilu 24
jasne ali ale myslela som to ze som to necakala tak skoro ani nie kvoli veku ale kvoli tomu ze som bola pomerne kratko s drahym na taky zavazny krok 😲

cukrik580
8. bře 2009

no prepaaaaaaaaaaac...vcul mi tu vravite, ze ja este mlada a zrazu aha 😅 😅 😅 ach baby baby, nevietge co by ste chceli... 😀 😀