• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. března 2017 
jj sedi ale je to take kolisave nevydrzi dlho este sam sediet :slight_smile: ale skusame :slight_smile: ... no ja som boal tiez s drahym len necely rok a hupsli sme nato :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tasha. a vy uz lozite??? mi este vobec :( ...

cukrik: ja som to myslela zo srandy :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika vam rastu a nam vypadavaju :grinning: strbavcek moj uz spinka :wink:
8. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
alika: no tak ale uz ste velkaci tak mozu vypadavat
8. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pozeram mame viac podobneho :slight_smile:)) my tiez tak :slight_smile:)
zachvilu sa posadi sam a uvidis ako sa mu to bude pacit :wink: je to take mile...a lozit, no lozenie to asi nie je, skor take priskoky a ked nieco zbada tak sa za tym posunie...ale stavia sa na nohy tak mozno ani lozit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: som aj fotila, musim ale z fotaka dat najprv foto do PC, pak dam sem..
alika to musi byt tiez mile, zubok kde-tu :grinning: my mame dva dole, hore hned styri sa deru a asi to ho kvari joj, lebo ma take nepokojne noci teraz :frowning2:
8. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme spolu uz pomaly dva a pol roka...a zatim nisth
8. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved to,,,,velkaci,,,a tie vase babatka su tak rozkosne :slight_smile: ,,,ok babule dobru nocku prajem,,,zajtra praca caka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: -juj tie pondelky uzastne-vsak Asit :angry: ,,,paaaaaaaaaa
8. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tasha: no ono chlapci su lenivy a nas je este k tomu aj predcasniacik tak to potrva :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrik: nestresuj dojde to aj same :slight_smile:

alika: tak bru nocku prajem
8. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no no sak uvidime...booooooze...ja nieco chcem...slane, sladke, kysle ...hocico, lebo zomriem...ach jo...ale co...a ja viem, ze zo srandy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak cukrik, urcite bude :slight_smile:
alika dobru tiez :slight_smile:
no veru erika, len ten moj je moc zivy :wink: asi po tatovi, ja som bola strasny spachtos :grinning: ci tak alebo onak, dolezite je ze su zdravi. a este nespite?
8. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrik: tak po niecom siahni :

tasha: drobec aj manzel uz davno spia a ja sa idem asi ku nim pridat uz :slight_smile: ... bru nocku a sladke snicky
8. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa baby...idem, lebo o 4 vstavam...papa
8. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri...len neviem po com...nurim nurim, aole nic asi nemam...no volaco musim najst...lebo inak asi nezaspim..
8. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si tiez cochvila zachrnim..a cukrik co tak skoro? jeeejda..
tak dobru vsetkym :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali...veru...vrrrrrrrrrrrrrrrrr....zrušíme ich??? :grinning: dobrú noc dievčatá
8. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny den vinsujem :slight_smile:
co vas caka tento tyzden? nas nic extra, vynimocne nic dako neplanujeme..
pridala som zopar foto do albumu tak ked budete chciet tak kukuk :slight_smile:
tak zatim papaa
9. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

my sme akurat prisli od koznej, maly ma od narodenia na stehienku hemangiom tak nas poslali na vysetrenie lebo sa to zvacsilo
zaver: vraj preto lebo rastie a pomaly to snad mizne, mame nosit len bavlnu a nie horucu vodu

asit pofotim len co nabijem baterie

no my sme s manzelom chodili 6 rokov, 2 sme manzelia
prvykrat sme otehotneli necakané hned sme zorganizovali svatbu aj ked sme chceli po mojej vyske a potratila som kratko pred svadbou
a potom nie a nie otehotniet
9. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko baby,,,,tak pocasie pod psa a ja som taka nachladnuta ze az,,,,rano som sa zobudila s nadchou,boli ma hlava a som proste na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,,
9. bře 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ...seva drahá...aj mne nejaký bacil obchádza...už ma toto počasie nebaví,...ved to je na mrtvicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: čaju idem asi navarit...mne to dnes už ku koncu ani v práci nemyslelo...teta sa ma pýta na mail adresu moju...a ja, že čo??? :grinning: ako neandrtalec :grinning:
9. bře 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj Asit som nervozna,z nosa mi tecie ako z vodovodneho potrubia a to mi na zajtra veduca dala zastupovanie :angry: ,,,Simi mi teraz dosiel z vytvarky a drahy siel so psom na stepenie,potom ich vyslem s Vikinou na nakup bo ja som neschopna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,
9. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Qetik si asi nechali v nemocke,,,,som zvedava ako dopadla a ako sa jej dari :confused:
9. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
keby si bola bližšie...aj ja ti zbehnem :wink: ja už cem letoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo a v lete budem zas nadávat na teplooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
9. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj zlata si :slight_smile:diiik ,,,,mne staci prijemna jar :slight_smile: ,,,,ani velke horucavy v lete nemusim,,,no uz mam dovarene,aspon nieco som spravila,,,dokola periem a skladam pradlo ale do zehlenia sa veru nepustim,,,idem este hajzlik upratat,,,moj synator ma niekedy problem trafit vrabca do misy a tak umyvam hajzlicek denne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo moja... :grinning: :grinning: :grinning: náš Mato dnes v noci čúral do zavretého záchodu...teda mysa bola zakrytá... :grinning: :grinning: no čo ti budem.... :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: juj chlapi nasi radostny :grinning:
9. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej veru...ma skoro v noci vyvalilo...a ja reku čo to tak člapoce... :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslím na kvietkovú.... :wink:
9. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simon nahodou prepol na joj-plus a tam bezi esmeralda,,,ludia on pri tom ani nedycha :grinning: :grinning: :grinning: ani jetix nechce prepnut :grinning:
9. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja...ani ja som pri tom nedýchala :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek