Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

erika107
8. bře 2009

jj sedi ale je to take kolisave nevydrzi dlho este sam sediet 🙂 ale skusame 🙂 ... no ja som boal tiez s drahym len necely rok a hupsli sme nato 🙂

erika107
8. bře 2009

tasha. a vy uz lozite??? mi este vobec :( ...

cukrik: ja som to myslela zo srandy 🙂

alika54
8. bře 2009

erika vam rastu a nam vypadavaju 😀 strbavcek moj uz spinka 😉

erika107
8. bře 2009

alika: no tak ale uz ste velkaci tak mozu vypadavat

tasha8
8. bře 2009

tak pozeram mame viac podobneho 🙂)) my tiez tak 🙂)
zachvilu sa posadi sam a uvidis ako sa mu to bude pacit 😉 je to take mile...a lozit, no lozenie to asi nie je, skor take priskoky a ked nieco zbada tak sa za tym posunie...ale stavia sa na nohy tak mozno ani lozit nebude 😝 som aj fotila, musim ale z fotaka dat najprv foto do PC, pak dam sem..
alika to musi byt tiez mile, zubok kde-tu 😀 my mame dva dole, hore hned styri sa deru a asi to ho kvari joj, lebo ma take nepokojne noci teraz ☹

cukrik580
8. bře 2009

no my sme spolu uz pomaly dva a pol roka...a zatim nisth

alika54
8. bře 2009

ved to,,,,velkaci,,,a tie vase babatka su tak rozkosne 🙂 ,,,ok babule dobru nocku prajem,,,zajtra praca caka 😝 😅 -juj tie pondelky uzastne-vsak Asit 😠 ,,,paaaaaaaaaa

erika107
8. bře 2009

tasha: no ono chlapci su lenivy a nas je este k tomu aj predcasniacik tak to potrva 🙂

erika107
8. bře 2009

cukrik: nestresuj dojde to aj same 🙂

alika: tak bru nocku prajem

cukrik580
8. bře 2009

no no sak uvidime...booooooze...ja nieco chcem...slane, sladke, kysle ...hocico, lebo zomriem...ach jo...ale co...a ja viem, ze zo srandy 😝

tasha8
8. bře 2009

tak tak cukrik, urcite bude 🙂
alika dobru tiez 🙂
no veru erika, len ten moj je moc zivy 😉 asi po tatovi, ja som bola strasny spachtos 😀 ci tak alebo onak, dolezite je ze su zdravi. a este nespite?

erika107
8. bře 2009

cukrik: tak po niecom siahni :

tasha: drobec aj manzel uz davno spia a ja sa idem asi ku nim pridat uz 🙂 ... bru nocku a sladke snicky

cukrik580
8. bře 2009

papa baby...idem, lebo o 4 vstavam...papa

cukrik580
8. bře 2009

eri...len neviem po com...nurim nurim, aole nic asi nemam...no volaco musim najst...lebo inak asi nezaspim..

tasha8
8. bře 2009

ja si tiez cochvila zachrnim..a cukrik co tak skoro? jeeejda..
tak dobru vsetkym 🙂

asitka
8. bře 2009

ali...veru...vrrrrrrrrrrrrrrrrr....zrušíme ich??? 😀 dobrú noc dievčatá

tasha8
9. bře 2009

pekny den vinsujem 🙂
co vas caka tento tyzden? nas nic extra, vynimocne nic dako neplanujeme..
pridala som zopar foto do albumu tak ked budete chciet tak kukuk 🙂
tak zatim papaa

anickaajanko
9. bře 2009

ahojte

my sme akurat prisli od koznej, maly ma od narodenia na stehienku hemangiom tak nas poslali na vysetrenie lebo sa to zvacsilo
zaver: vraj preto lebo rastie a pomaly to snad mizne, mame nosit len bavlnu a nie horucu vodu

asit pofotim len co nabijem baterie

no my sme s manzelom chodili 6 rokov, 2 sme manzelia
prvykrat sme otehotneli necakané hned sme zorganizovali svatbu aj ked sme chceli po mojej vyske a potratila som kratko pred svadbou
a potom nie a nie otehotniet

alika54
9. bře 2009

cauko baby,,,,tak pocasie pod psa a ja som taka nachladnuta ze az,,,,rano som sa zobudila s nadchou,boli ma hlava a som proste na nic 😝 ,,,,

asitka
9. bře 2009

ali ...seva drahá...aj mne nejaký bacil obchádza...už ma toto počasie nebaví,...ved to je na mrtvicu 😝 čaju idem asi navarit...mne to dnes už ku koncu ani v práci nemyslelo...teta sa ma pýta na mail adresu moju...a ja, že čo??? 😀 ako neandrtalec 😀

alika54
9. bře 2009

juj Asit som nervozna,z nosa mi tecie ako z vodovodneho potrubia a to mi na zajtra veduca dala zastupovanie 😠 ,,,Simi mi teraz dosiel z vytvarky a drahy siel so psom na stepenie,potom ich vyslem s Vikinou na nakup bo ja som neschopna 😝 ,,,

alika54
9. bře 2009

Qetik si asi nechali v nemocke,,,,som zvedava ako dopadla a ako sa jej dari 😕

asitka
9. bře 2009

keby si bola bližšie...aj ja ti zbehnem 😉 ja už cem letoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo a v lete budem zas nadávat na teplooooooooooooooooooooooooooooooo 😀

alika54
9. bře 2009

juj zlata si 🙂diiik ,,,,mne staci prijemna jar 🙂 ,,,,ani velke horucavy v lete nemusim,,,no uz mam dovarene,aspon nieco som spravila,,,dokola periem a skladam pradlo ale do zehlenia sa veru nepustim,,,idem este hajzlik upratat,,,moj synator ma niekedy problem trafit vrabca do misy a tak umyvam hajzlicek denne 😀 😝

asitka
9. bře 2009

čo moja... 😀 😀 😀 náš Mato dnes v noci čúral do zavretého záchodu...teda mysa bola zakrytá... 😀 😀 no čo ti budem.... 😀 😀

alika54
9. bře 2009

😀 😀 😀 juj chlapi nasi radostny 😀

asitka
9. bře 2009

hej veru...ma skoro v noci vyvalilo...a ja reku čo to tak člapoce... 😀 😀

asitka
9. bře 2009

a myslím na kvietkovú.... 😉

alika54
9. bře 2009

Simon nahodou prepol na joj-plus a tam bezi esmeralda,,,ludia on pri tom ani nedycha 😀 😀 😀 ani jetix nechce prepnut 😀

asitka
9. bře 2009

moja...ani ja som pri tom nedýchala 😀 😀 😀