• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

27. prosince 2016 
pocuj ved ozaj to neprehanaj... to v lete ked sa stretneme tak ja z vas budem najvacsia :cry: :frowning2: :angry: :rolling_eyes:
10. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
micuš...vidíš...vidíš...a že neprítazlivý :grinning: :grinning: :grinning: a ako si mu rýchlo podlahla :grinning:
10. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale dievcata no toto :confused: :grinning:
Ti verim asitka, u nas v robote koncentracia chlapov: veela..koncentracia peknych chlapov: maaaaalo :angry: přišerné chovaní
10. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno ja aspon s tym nemam problem,,,muzsky kolega-nula :slight_smile:
10. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvietok....neboj...nenrchám ta v tom samúúúú.....odo dnes sa prežieram.... :grinning: :grinning:

tash...presne tak....a tí, čo by aj za čosi stáli...tam nechodia....
10. bře 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vieš...ja v stavebnej firme...s 1600 zamestnancami :grinning: šak len v budove nás je kol dvestovky tipujem...ale chlapa poriadneho...niet...och..hrozné
10. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja ze sa mi oplati k vam do firmy nastupit :grinning:
10. bře 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ba, ideme na tazké redukcie, do leta aby sme boli ako samice :grinning: a :grinning: potom sa odhlasime z tejto temy a prihlasime do temy "AKo pribrat" :grinning: a nahodou, ja uz od polsest nezeru, no teda, ehm, snazim sa...
asit taki zase zhavia kaviarenske stoly :grinning:
10. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
šak už koli mne...oplatí... :grinning:
10. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno to jo :grinning: ,,,tasha ze ako pribrat? to mozme rovno scifi-temu zalozit :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tash...podme aj my :grinning:

jáááj dievčatá...veru šla by si sadnút niekam...taký babinec...dobre sa vykvákat....zišlo by sa...
10. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru aj ja chcem ist :slight_smile: ,,,,baby mi ideme v sobotu na ples a ja som si este nebola nic kupit na oblecko-dobre co? ved do soboty casu dost :sweat_smile:
10. bře 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak tak...
a baby nemali ste po porode zvysenu chut na sladke? sice uz mam nejaky cas po, ale sladkeho by som vedela zozrat kvanta a predtym som tolko nezvykla...normalne sa teraz musim brutal krotit, joj :astonished:
no to veru...bodlo by, som nebola na takej dobrej kave uz davnooo :unamused:
10. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tash...ja mám tiež...ale ja bola na sledké zatazená...aj ked tehotná bola....

ali pozičiam ti šaty??? tie červené...čo mám na sebe v pase???? to je taký korzet...a sukna k tomu....
10. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som zas musela aj sladke a aj slane,,napr.ranajky-rozok s dzemikom a rozok so salamkou :grinning: ,,,Asit bodli by mi veru :wink: chcem si tiez korzet kuknut,,,
10. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkaj...ak nájdem foto...kde som v nich celá...tak ti pošlem...len sa nelakaj...ten korzet sa dá zošnurovat... :grinning:
10. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuším som to vymazala....iba ak ich sfotím na vešiaku...ale dla mna..tebe budú velké...neviem, či to nie je 48čka..mala som ich bratovi na svadbe...len raz
10. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja odkedy som s MM take kombinacie zerem ze dovi :sweat_smile: sladko-slane ranajky, ako v style jogurt a za tym chleba vo vajci :grinning: teda ja sa snazim take nejest, ale on na mna kukne ze jogurt s rozkom je malo na ranajky :grinning:
10. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tash....mi hovor....ja mám práve chut...na chleba s malom a horčicou...a to som predchvílou dožierala ten turecký med zo včera :grinning:
10. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
odbocim od temy.... jedavaju vase decka rozok s maslom a kecupom?
dominika teraz na tom frčiiii.... to ma zo školky tuto kombinaciu
10. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze odbocim..a vy o jedle :grinning:
10. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tereckymed???? kokso!
10. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetinka.....ja takéééééééééééééé luuuuubim
10. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
asitka dobre nemala som to ani nepamatam ja som mala na veceru kuysle uhorky...ja budem asi tehotna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
ok Asit pekne mi ich sfot,,,48-mne velka? ee veru ne,,,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,som zo sprchy vysla a moj drahy si v obyvke papa romadur,,,no smrad tu mame fuuuuuuuuj,,,,budem musiet vyvetra :grinning:
moj este nie :slight_smile: ale chlebik mu chuti aj sam..
mnam, turecky med, strasne lubim, mnam mnam chutky mam
10. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dnes mala uzasny ananas :wink: taky bol skvely... no ale aby som nebola len za zdravu stravu tak aj puding s tym bielym na vrchu... :grinning: domaci nie kupovany....
10. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
susedia buchaju ty co robia to jadro...ja budem asi vrazdit ked mi zobudia oliverka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ja chcem doooommmm!
jak mne lezu na nervy
10. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj tolko chutok, idem ja radsej kade lahsie :sunglasses: spalovat kalorie s drahym :grinning: :grinning:
dobru noc zelam :wink:
10. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
je osem hodin,,,fakt tolerantny susedia-hlavne ze vedia ze mas male deti :rolling_eyes: ,,,
10. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek