Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
10. bře 2009

kvietková....aj tak si za zdravú 😀

ali idem ich sfotit...ti na azetko pošlem...hej?? tak drž...

alika54
10. bře 2009

tasha dobre si si vybrala 😀 -dobru noc

qetinka
10. bře 2009

tasha...prijemne palenie kaloriii 😉 a dlheee 🙂 🙂 🙂 😀

qetinka
10. bře 2009

no alika ty budes pekna 🙂 v takom korzete.. ja som to na sebe ani nikdy nemala...ale raz 😎
jeden nikdy nevie....

alika54
10. bře 2009

qeti ja som dva-krat korzet mala,,,svadobne saty a potom kamoske na svadbe,,,no ked som sa vydavala som 63kg mala 🙄 😅

qetinka
10. bře 2009

anicka ako bolo na bAzene???

qetinka
10. bře 2009

sassi dik za emali....pekny vecer ti prajeme.. 😅

qetinka
10. bře 2009

ja tym debilnym susedom pojdem asi vynadat....kokso toto mi vytaca.... aj inych...ako pocujem,...asi papuce druhy susedia hadzu o stenu 😀 😝

asitka
10. bře 2009

alika....poslala som ti to... kvietok.. aj ty si dostala nepecene kolaciky..??? 😀

dievčatá dobrú noc...idem haji...teda...pozriet este ordinaciu a panelák

qetinka
10. bře 2009

bru noc 🙂 idem aj ja off

alika54
10. bře 2009

papa,,,sladke snicky 🙂

asitka
11. bře 2009

ahojte slečandy...ako máme???

kvietok...??? kinderkuješ ešte??? ja tiež mala termín skor určený na cisársky...ale posledné 4 dni mi začali prvé kontrakcie...tak som 4 dni...v 20 minútových intervaloch mala bolesti....noc pred cisárskym...každých 10 minút....tá moja malá fazulka...sa už aj sama pýtala von 😀 mi museli dat tabletku na zastavenie kontrakcií...lebo som už aj krvácat začala...a ráno ma rezali...len nech ste v poriadku....nie ako my...sme boli 😕

aliiiiii....že práci čest... 😀

tasha8
11. bře 2009

caute caute..
asit a preco si isla na cisarsky? teda, to by som nechcela, kontrakcie ked vies ze budes mat CS...ja som ho mala tiez, potom co sa nepodarilo normalne a bala som sa aby ma to vnoci nahodou nepochytilo a aby som nesla rodit normalne... 😲 a oba si mala CS, ci ee?

qetinka
11. bře 2009

asit napis mi do ip co vlastne malej bolo...ak ti to nerobi problem.. 😉
no mam interne predoperacne za sebou...rano som skoro vstala nech sa stihnem v klude vychystat...potom malej kakao do postele..a šup šup ju obliekat zaniesla som ju do skolky a rychlo k dr... tam ludiiiii,ja by som tam presedela aj 5 hodin pokym by som sa dostala na radu..ale kedze mi to primar z gyn."vybavil" po telefone..klopkala som na bocne dvere...do hodiny som potom bola doma...akoze vsetko ok...ze mozu vas operovat../no co by bolo keby povie ze nie?? 😲 😀 /a potom ze date mi 5 euro.. 😲 😲 😲 😕 reku samozrejme...a vybrala eurace z penazenky....chapete to..?bez dokladu bez nicoho sucho stroho...date mi 5 euro..akoze waw! a ešte od zdravotnika....pyta peniaze..fakt som zostala vykolajena..nejde mi to tie peniaze ale o princip.... 😝 😒 😖
obed mam uz navareny oliver akurat zaspal pracka perie...idem si asi nohy vylozit pokym je tu klud 😅
tu zase prši a prši....

asitka
11. bře 2009

tash...oba...prvý som mala silnú gestozu...a malý šiel dva týždne aj čosi pred termínom von...lebo už aj prietoky boli na prd...a podla výsledkov čo som mala...tak lekár mi na rovinu povedal..že sa čuduje, že fungujem, tak ako fungujem...zvyšok nedopíšem....z ohladu na kvietok...nechcem ju plašit...dopíšem po jej porode....no a druhý....ma gestoza len slabo lízla....ale musela som 3 mesiace ležet pred porodom...s nohami vyloženými...lebo sa malá tlačila nejak zavčasu von 😀 mala som zvýšený tlak...tak ma dali zas na cisársky ...plánovaný....ja som už vo februári vedela...že idem 22hého apríla na cisársky 😀 😀 noooo a tak...len po mala malinká problémy....

tasha8
11. bře 2009

aha...no pekne 😒 ale uz je to nastastie za Tebou a mas krasne deticke... 🙂 a jasne, nebudeme to tu rozoberat ked to ma kvetik za par... 😲
hlavne nech je klud a chladna hlava

asitka
11. bře 2009

hej veru.... 😀

qetinka
11. bře 2009

ja sa nebojim... teda jasne mam obavy dakujem za toleranciu ci ako to mam povedat...ale viem do coho idem..a okrem toho nie je to 1x..a zase co sa ma stat sa stane..jasne riziko je vzdy..ako pri kazdej operacii..ja pevne dufam ze to skvele zvladnem...e,a ze sa rychlo zotavim...a budeme v piatok o tyzden doma....
ja co som tam teraz lezala dva dni..s preeklamsiou....videla som x veci..od predcasen narodeneho mimi ktore potom prevazali do MT,potom v 27tt..odumrete mimi..a nasledny porod/chuda dievka.. 😢 / dva dni predtym jednej mamine v 38tt zomrelo mimi..vela veci sa stava...ono jeden nikdy nevie ale ja si to nepripuštam a verim ze budeme ok..nech to uz mam za sebou... 🙂
oliverko spi uz de hodiny... 🙂
asit dik za ip.. 😉 mala si to tazke..a skvele si to zvladla... potom napisem moj nazor na to..
oliver sa ohlasuje.idem.... 😅 ozaj vcera som mojho krasneho chlapceka strihala...1x...a vyzera fajn... 😎 som sa bala ze ho dohovadim 😀 😀 😀

anickaajanko
11. bře 2009

no vy ste popisali idem vas precitat
´

teraz som prisla od zubara, plombovala mi kanalika, ale z tej sumy som sa do teraz nespamatala

podrzte sa 55,85 € no mam dost
to je neskutocne vela penazi

asitka
11. bře 2009

anicka...preto som rada, že moja zubárka je moja krsná mama 😀

kvietok...je dobre, že to tak berieš....len niektoré...sú slabšie povahy...tak preto sme to tak tolerantne.. 😀 😀 šak čakáme s tebou 😀

tasha8
11. bře 2009

to je teda fakt dost...no keby ja mam ist k zubarovi tak sa asi nedoplatim 🤐 a este k tomu ten moj komotny zubar 🙄

qetinka
11. bře 2009

hodte temu...o com budeme kecat 😉 😎

alika54
11. bře 2009

cao,,,,tak mam saty aj boticky 😅 uspesne som nakupila tak som spokojna,,,,ako ste sa mali????

qetinka
11. bře 2009

tak alika dnes behala po obchodoch 🙂
aka je farba siat??? budes kočka 😉 potom hodis foto???prosiiim

qetinka
11. bře 2009

dominiku ucim kreslit auto 😀

anickaajanko
11. bře 2009

som lahsia o 55 eur
keby som tak rychlo chudla ako prichadzam o prachy

tento tyzden mi ma este prist addias a next pre maleho tak neviem z coho to zatiahnem

tema: ako prezit z materskej a manzelovho nizkeho platu

qetinka
11. bře 2009

anik aj chudnes??? kolko...prezrad,kolko mas dole...
tema...dobra 😀 kokso...vydavky mame aj mi a vsade a stale...ja mam momentalne fazu ze to neriešim... ideme do obchodu a platime...za nic!nic!" v košiku....

alika54
11. bře 2009

no kupila som ich hnedej farby a take trblietka su v nich,,,na prvy pohlad mic-moc ale inak sedia pekne 😉 ,,,a odfotim len aby som do zaberu vosla 😀 ,,,Anik juj super tema a k tej zubarke 😝 ,,,aj ja tam necham vzdy koooopec penazi,,,a ako prezit? kdo vie? 😅

alika54
11. bře 2009

baby ved ja idem len par drobnosti dokupit a hned minimalne 15eur,,,no na nervy 🙄

tasha8
11. bře 2009

nuz baby ked tolko rozhadzujete, hadry, boty, nuz co vam ostane? nicovate nic 😲
ja uz som si hadérku nekupila ani nepamatam...