Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
11. bře 2009

zubar..mojmu ocinovi vcera trhali dve stlolicky stalo ho to 35eur.

anickaajanko
11. bře 2009

fuj

ma mrzi ze som nestudovala zubarcinu

😝

qetinka
11. bře 2009

dominika ma zajtra narodeniny 🙂 do skolky sme kupili sladkosti... ta sa tak teši ze bude rozdavat 🙂 🙂 🙂

alika54
11. bře 2009

tak ju zajtra vybozkavaj aj za nas 🙂 🙂 🙂 ,,,,aj Viki je vzdy rada ked moze detom doniest sladkosti do skolky 😉

alika54
11. bře 2009

inac ja Simonovi stale vravim z pojde zubarinu studovat 😀 ,,,nekrestanske peniaze tam nechavam,,,,

qetinka
11. bře 2009

alika vybozkavam...to vies 😉 😎 🙂
pisala som tomu co mam objednany tovar z MMB..dnes mal prist balik na slovensko a ja potrebujem vediet ci mi dosli veci..mimochodom davno zaplatene... a ci mam ocakavat balik..mam v nom veci pre domi k narodeninam... uznajte..koncom januara objednavam tovar....ze vsak pomaly v polke marca to potrebujem..a ja to ešte nemam??, nor malne ma sere...napisal mi ze mam pockat 3 dni a ked sa mi neohlasi ze mu mam znova napisat..ze ma toho vela...debo jeden,uz stracam trpezlivost...tak som mu napisala svoj nazor... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 x krat som nakupovala novy tovar cez MMb ale z tymto som sa ešte nestretla...

tasha8
11. bře 2009

to je inac blbe na tom objednavani z netu, clovek nevie co sa moze stat a zasielka nedojde alebo co...
ale to je fakt nejaka dlha doba ☹ treba len dufat kvietiko, uz si to davno mala mat doma
mne zasielka z US isla tri tyzne a uz som mala nerv kde to je, ale nie mesiac a pol 😠

alika54
11. bře 2009

😕 to riadna doba dodania 🙄 ,,,by som mu asi tiez par teplych slov napisala,,,som vela krat objednavala no cakat tolku dobu 😝 😠

qetinka
11. bře 2009

momentalne snim komunikujem emailom..ze sa mi ospravedlnuje a ze mu moj tovar neprisiel....a ze mi vracia spat peniaze,,ja krava trpezliva... spolieham sa na to ze to mam zaplatene a dojde to nacas...inac objednavka a 80eur...podla mna dost.... objdenala som deckam veci na jar.,.,. a nic z toho nevadi... objednam inde ked mi pridu naspat eurace...a u starych znamych..spolahlivych...

qetinka
11. bře 2009

dneska si malinke v bruchu len spinka..malo sa hybe... boli ma spodok brucha ako pri mrche,...a tlaci ma vsetko dole...ja som strasne zvedava ci vydrzime do nedele...
akurat si vychutnavam pomarancovy caj od teekane..mnam...

alika54
11. bře 2009

napis na neho chvalu 🙄 ,,,ja som prave kafco dopila-som dnes akosi nemala nan cas 😉

tasha8
11. bře 2009

to som aj ja zvedava, do nedele este je daky cas..
alika a co dnes sluzba v noci ked kafe tedko neskoro?

anickaajanko
11. bře 2009

uz sme ulozeny, okupkany a spinkame
tak sa zase dosmejkal dnes

na narodky som dostala kameru tak sme natacali ako smeje
bol tu svagor tak sa s nim vysantil. zaspal ako dudok

qetinka
11. bře 2009

zajtra mam ukonceny 38tt...takze to bude fajn...zacne mi bezat 39tt...takze tak..

anickaajanko
11. bře 2009

ja som porodila v 42
neponahlaj sa

tasha8
11. bře 2009

jeejda anicka tak to bolo naozaj dost 😲

anickaajanko
11. bře 2009

bolo uz som myslela ze ma porazi

alika54
11. bře 2009

tasha nee,,,len cez den nebol cas 🙂 ,,,,ale ja aj po kave zaspim,,Asit kde sa flakas??? hadam len nezehlis 😕 bo ja som sa tej kopy ani len nedotkla 😅

asitka
11. bře 2009

no dievčatá....dobrú noc Vám len poprajem....

kvietok...všetko najlepšie dominike 😀

qetinka
11. bře 2009

anicka neponahlam..ja som malu porodila o 12 dni skor..v 38 tt to sa mi poorod rozbehol a oli o 19 dni skor..akosi som na to zvyknuta...terminu sme sa ani raz nedockali toho vytýceneho..ale ked to tak zoberies...dieta je v termine od 38tt...

tasha8
11. bře 2009

jáj, no ja tak neskoro by som mohla nocnu straz drzat 😀
a co asit ides do hajan?

asitka
11. bře 2009

tash....nejdem....len neviem...čo krpci ešte vymyslia....

qetinka
11. bře 2009

ja som sa predchvilkou dohrala barbi pexeso

tasha8
11. bře 2009

jáj a emmuska este nespi? na mne zaspal maly tak som ho ulozila ale som zvedava kedy bude hore dufam ze ho nezobudi MM ked pride 😲

asitka
11. bře 2009

tash..ona tak kol deviatej zaspáva.....a spíme až do rána...... 😀

alika54
11. bře 2009

dobru noc prajem 😉

tasha8
11. bře 2009

tak to je supeeer, my sme tak tri-styri x hore, bud plienka alebo hlad...
a dobru nocku alika

asitka
11. bře 2009

tash...to mne emmuška spáva od narodenia celú noc 😀 a ver, že som jej za to nekonečne vdačná 😉

ali dobrúúúú...a zajtra pekný den v práci 😀

tasha8
11. bře 2009

to verim 🙂 ja som zase vdacna za kazdu noc ked sa krpcovi podari tiez prespat celu, naposledy ked sme boli v ZV, kade-tade, s babkou, prastarkymi, na vylete v Kovacovej a Sliaci tak to bolo nanho vela veci a podnetov tak bol unaveny riadne 🙂

asitka
11. bře 2009

no...to zas naša emmuška má problém vtedy zaspat...nerobí jej nejak dobre zmena prostredia, tiež prespí celú noc...len kým zaspí...to je des.... 😒