Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
12. bře 2009

mna ti tá mama mia sklamala...som čakala viac od toho.... nič nerobím....mato sa hrá so sedom malým play station...emuška vyjedá piškoty.....a ja tu takto s tebou.... 😀

alika54
12. bře 2009

mno pekne od teba,,,ja prave zjapem po synovi bo ani raz nenapise ulohu bez chyby 😠 ,,,,tak mu pisem dalsie priklady,,,

cukrik580
12. bře 2009

hojte babenky...zajtra testujeeeeeeem...som zvedava, ale aj tak myslim, ze coskoro pride mrsina... ☹ ☹ ☹

anickaajanko
12. bře 2009

no sme doma z plavania taky bol vresk ze az
instruktorka si ho vzala na ruky ze co sa hneva
a na to MAMINA VED VAM IDE PRVY ZUBOK

no tak uz ho vidno aj jasienka ma opuchnute moje zlato

alika54
12. bře 2009

cukrik drzim palce,,,Anik tak instruktorka si zarobila na nove saty 😀 😀 😀 ,,,predsa som sa len do zehlenia pustila 😝

anickaajanko
12. bře 2009

aj ja cukrik neboj budu 2 ciarky

alika no ved sa smiala

alika54
12. bře 2009

som dozehlila 😀 😀 😀 praci cest 😅 ,,,,mojim prdkosom az okolo 10-mesiaca zubky liezli von,,,

tasha8
12. bře 2009

pekny vecer
cukrik drzim palcek 🙂
ja zo zasady nezehlim, to uz len v najvacsej nutnosti 😀
a nam isli zubky celkom skoro, okolo 5mes a teraz dva dole a styri hore sa teraz razom deru tak je to tiez niekedy narocne

anickaajanko
12. bře 2009

tashy a ked vyliezli prve zakolko isli druhe

tasha8
12. bře 2009

tusim za mesiac a pol, i ked naliate dasienka mal subezne s tymi dolnymi...ale napr.susedinej dcere vysli prve az v 11mes. ale potom isli jeden za druhym..

qetinka
12. bře 2009

cukrik drzim palce...bude ako ma byt 🙂 😉
alika tak toto bola hlaska... 😅 😀 😀 😀 😅
oliver uz spi..taky bol nervozny chudatko moje...aj sople sme museli odsavat...

tasha8
12. bře 2009

no a ake mate plany na weekend?

anickaajanko
12. bře 2009

pride brat gratulovat mi k narodkam lebo v nedelu boli chori

a ideme do Europy v BB pokukat obchody s kocarom, na zmrzku

a klasika k svokrovcom

alika54
12. bře 2009

mi mame plan isty,,,,v sobotu ples a v nedelu ide drahy do sluzby 😝 ,,,pekny vecer prajem a zajtra piatocek 😀 😀 😀 juj som tak stastnaaaaaaa 😀

alika54
12. bře 2009

bru nocku,,,, 😉

tasha8
12. bře 2009

no pekne, Europa v BB sa mi celkom paci, da sa..
a alika jee, no aky super program, ja by som sa tiez tesila 🙂

qetinka
12. bře 2009

uz idete do hajan? 🙂
no ja sa budem snazit byt cez vikend naplno s detmi...a s muzom...posledny x len "len"štyria..

tasha8
12. bře 2009

ja som este tu
my asi v nedelu pojdeme do BA, drahy hrat futbal, ja za bratom a dufam ze mi namontuje radio do auta a s malym za svokrom a prababku pojdeme kuk
jee fakt uz budete 5-ti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a vzdy ste chceli mat tri detvaky?

qetinka
12. bře 2009

tasha hej chceli....len s trochu vacsim odstupom 🙂 ale tak ja ako je..potom by to asi neslo..

qetinka
12. bře 2009

a tesime sa.. 😵 😵 😵

tasha8
12. bře 2009

tak to je super, tri deticky mat ale je to narocne na vychovu podla mna, klobuk dole 🙂 ja som tiez z troch deti a teraz ked som mama viem ocenit moju ake to mala s nami velakrat tazke...

qetinka
12. bře 2009

vies ked som mala len malu tak som to tiez vela x zhodnotila ze je to tazke...ona bola nenormalne narocne babetko..velmi...uz som to tu raz pisala...nejedavala..vela vracala nespavala neprospievala..doteraz vlastne ani neviemem preco bola taka a samozrejme veeeellllaaaa plakala.... u nas bolo normalne ked ja som bola 8-10 x za noc hore... to bol priemer..najviac bol rekord 16x to som skratka volbec nespala... upravilo sa to na nocne vstavanie na 5-6 x po roku a po tretom roku zacala spavat dobre..tak raz za noc hore a teraz prespi celu noc..no a ma uz 5 rokov...
dve deti su fajn..nikdy nie su rovnake.. som stastna ze oliverko bol dobre mimino..plakal ale nie zdaleka tak ako domi... a toto..uvidime..ja len dufam ze nebude ako bola mala..to by som tazko zvladala.. keby je ako okliverko tak som prestastna a to zvladnem lavou zadnou 😉
ono je to naorcne nehovorim... ale da sa to zvladnut..a ja dieta teda mi..berieme dieta ao dar...i ked tento x uz dakujem...neprosim..tri su akurat tak dost 🙂
no a nazory ludi su rozlicne..su ludia ktory ked nas vidia pokope..tak len !čumia" doslovne.. idu oci na nas nechat hlavne na oliverkovi..zeaky je maly a na mojom bruchu..
su ludia ktory nam fandia a uprimne sa stoho tesia..ale tych je malo..drviva vacsina je tych ktory su nazoru ze toto je moc...ale mi sme stastny...a ja by som na UPT nesla..takze asi tak..

qetinka
12. bře 2009

vies aj moj gynekolog mi navrhoval ist na UPT..ale uprimne...toto by som neurobila ved ked sa pozriem na domi a olivera aky su uzasny...a zbavit sa dalsieho takeho cloviecika..a nasho.. z lasky splodeneho..uznaj..neda sa... ale tak to su doktori... ja ked som cakala domi jeho prva otazka bola a "chcete si to nechat?!" a to bolo moje prve dieta...no asi sa stretava stym ze automaticky po potvrdeni tehotnosti vypisuje papier na upt... a
vobec aj nazory ludi...z nasho okolia..ci si to nedam prec.. ☹ 😠

qetinka
12. bře 2009

ja mam zasebolesti... 😒 snad vydrzime do rana.. 🙂 ide mi krize vyvalit....a spodok ☹ 😔 😕 rano mam mat poradnu...uff

qetinka
12. bře 2009

no idem offf.bru noc vsetkym 😉

tasha8
12. bře 2009

tak to je naozaj obdivuhodne, uzasne. mas moj obdiv 🙂
tak a ludia su kadejaki, zle treba len ignorovat a dobremu sa potesit 🙂 ked som bola v nemocnici tak tam tiez bola jedna mamicka co cakala tretie, resp. tretieho chlapca lebo este chceli s manzelom dievcatko, holt 🙂 a videla som na nej ze aj ked to nie je lahke tak je skutocne stastna a rada, islo to z nej, taka velka laska..
a gratulujem Dominike k 5-tim rockom 🙂 😉

asitka
12. bře 2009

kvietková držkaj sa...

cukrík..a tebe držím prštoke 😀

ali...a ja zajtra do práce...fix...neviem, či si volno ešte nevezmem...ved toto je hriech 😀

dobrú noc dievčatá...

camelotka
12. bře 2009

ahojte babenky, tak ako sa mate?

anickaajanko
12. bře 2009

camelotka vitaj

asitka uz hajas?

aj ja zelam dobru

tasha8
12. bře 2009

bruuu vsetkym 🙂