• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

27. prosince 2016 
Baby, ale sa to zvrtlo. Aj MM bolí hlava.
16. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo...takže....si musíte čo??? vrznúúúút...a prestane oboch :grinning:
16. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám jedine šťastie, že antikoncepciu mám vyriešenú natrvalo. ja som nejako vždy rýchlo otehotnela. IBALGIN SOM NAŠLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako máš vyriešenú antikoncepciu natrvalo???? :confused:
16. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
alik kocka si bola
16. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :wink: ,,,, aj ja chcem vediet ako natrvalo sa da antikoncepcia poriesit? akoze nesulozit? ked ten ibalgin pises :astonished: :grinning:
16. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: chrbtom k sebe... :grinning: ja by som už tiež nechcela otehotniet...by som tiež rada vediet...som aj o podviazaní vaječníkov rozmýšlala...ale neviem, či to takto na požiadanie pacientky vobec robia....ja milujem svoje deti...aby ste si o mne zlé nemysleli...ale tieto moje dve fazulky mi bohate stačia.... :wink:
16. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by ti Asit urobili-je to forma antikoncepcie,,,,ja by som to nechcela-zda sa mi to take radikalne,,a jeden nikdy nevie :confused:
16. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm...ja viem...ale ja by do toho šla....a fakt ma nemajte za zlú....ale kdesi som čítala...že až po troch detoch...tuším
16. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda baby no ake vesele kopy ste :grinning: sa tu rehlim jedna radost :grinning:
alika som Nataša, jeden profak na VS ma stale volal Natália a tak to natahoval, že Natááália :grinning: pako jeden a ja ze ake mam origos meno a nevie si ho zapamatat mameluk :grinning:
ze co to? Ibalgin a anti? a branu otvarat? no toto :grinning: ja som brala anti chvilu po porode, ale dako mi z toho bolo nanic tak uz nie a musi si drahy ehm pozor davat :grinning: a tak zase na tych par vrzov za tyzden :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved ta nik nema za zlu,,,vec nazoru je to,,,,ja by som ani ziadnu vnutromaternicovu nechcela,,,mne sa skor ten podkozny implantat pacil-na tri roky,,,no moc pozityvnych ohlasov som nato nepocula :rolling_eyes:
16. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten, čo aj krámovat prestaneš????? ževraj aj dana je dobrá...ja neviem...
:confused:
16. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,,,ten,,,no som aj pocula ze to putovat po ruke zacalo a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hello...prisla som vas skontrolovat....
alika, kocica z teba.... :wink:
a vajecniky podviazu az po 3 mimcu... :sweat_smile: aj ja som chcela pri druhej sekciii...a ze nie...ze az pri tretej... :grinning: takze nic... :grinning:
a dana?mam kamosku, co ma danu vrastenu do malicka na ruke...hmm...nevyslo to... :sweat_smile:

pekny vecer :wink:

PS:Alika, kedy dame stretko?
16. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej cao zuzu,,,,to fakt az po tretom??? no stretko? moze byt,,,ukana ma uz po skole takze by snad sla aj ona :wink:
16. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne...po tretom...a to som mala znamosti...nepomohlo prosenie...po tretom a hotovo... :slight_smile: no tak co uz...antikoncepciu nemam...ani som nemala...tak len plati to co tu napisala asitka...chrbtom k sebe... :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: krute,,,
16. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru noc :slight_smile:
16. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a asit dik za strudel som sa nepodakoval ja buran :confounded:
16. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ideme dnes na sono nožičiek. Tak už snáď nebudeme baliť na široko.

K tej trvalej antikoncepcii. Po 3 cisarákoch už mi odporučili sterilizáciu. Už sa ma síce pýtali pri druhom, ale to sme odmietli. To nepoznáte ten nový zákon: TRI-KRÁT A DOSŤ?
17. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
martao drzim palce
my sme balili tiez na siroko trosku dlhsie ale teraz ma super klbiky a mocny je aj s plavania

netuzila si po dievcatu?
ja strasne ale v manzelovej rodine sami chlapi neviem ci to vyjde druhy raz

pekny den vsetkym
17. bře 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
anickaajanko,

My sme boli dokonca presvedčení, že to bude dievča. Mala som iné príznaky ako pri chalanoch. Do posledného sona v 30 t.t. nebolo nič vidieť. MM kúpil aj ružovú deku. Ale šanca na dievčatko bola malá. MM z 3 chalanov, švagor tiež 3 synov, tak prečo by sme mali byť výnimka. :grinning:
17. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute dievčatá...tak už mám aj syna chorého...teploty skoro 40...ma asi porazí.... :rolling_eyes:
17. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme mali pred týždňom. Nakoniec to bol zápal priedušiek.
17. bře 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani mi nehovor...oboch mám na antibiotikách...a mna dnes bolí hlavu až strach...najradšej by som ju odrezala a psom hodila...neviem, či je čosi s tlakom....alebo čo.....ale je to des... :frowning2:
17. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme to zvládli za 2 dni. Potom už mal len kašel. Mali sme Klacid. Super to zabralo. Potom len od teploty- nurofen.
17. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj malej dala dr klacid...tiež vyzerá, že jej zaberá....matkovi dala summamed.....lebo na klacid mal alergickú reakciu....ty si včera písala...že máš trvalo vyriešenú antikoncepciu...tuším...ako si to myslela??? :confused:
17. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
asitka,
už som to s tou antikoncepciou písala ráno. za riziko, ohrozenia mojho a nedajbože života bábetka, by mi ďalšie tehotenstvo nestálo. dievčatko si časom adoptujeme.

Matejko je alergik?
17. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asit tak skore uzdravenie prajem :wink: ,,,neboj zajtra bude lepsie,,,, inac ahojte vsetky,,,, Martao to by si si fakt adoptovala babo?
17. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hello girls :slight_smile:
ked kecate o detoch a chlapcoch :slight_smile: ja som tiez siroko-daleko jedina baba v rodine, sami chalani, takze ak druhe tam dufam sa zadari dievcatko, i ked...:slight_smile:
dnes sme boli v poradni a vsetko ok...ze maly este nebol chory to si velmi vazim...drzim palce aby sa vam dietky vyzdraveli
17. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek