Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
20. bře 2009

ahoj Qeti,,,,,maly je naaaaaaaaadherny,,,gratulujem 😉 ,,,,mne ale ziadna sms nedosla ☹ ,,,,a som veru aj cakala 😖 ,,,ale hlavne ze ste obaja v poho,,,popis ako si to zvladla a tak,,,,

asitka
20. bře 2009

😉 😀 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej...kvietková....ahoj moja a blahoželám...malý je prenádherný....a som rada, že si už tu 😀 😀 😀 😀 no ako??? v poriadku ste....??? kojíte??? spinkáte???

ali...seeervus detská víííla 😀 😀 ale prd...matejovi menili antibiotiká...lebo mu vobec nezabrali tie čo mal...emmuška je už na tom lepšie...tak dúfam, že nám to aj vydrží....kiež by sme do budúceho týždna boli zdraví...a nejak nám tu už aj vydržalo...lebo ma už vykotí...od novembra sa furt taháme s nejakými chorobami..... 😝

taaaak...dnes mám nejakú upratovaciu mániu...už som aj podlahy vyumývala....som jak besná koza 😀

qetinka
20. bře 2009

alika dakujem 😅

asitka
20. bře 2009

ja som tuším dnes priesvitná....idem...pekný večer a dobrú noc dievčatá..... 😀

qetinka
20. bře 2009

asit dik 🙂 no kojime a spime... zatial 🙂 😉 potom ak budem mat cas a chut napisem ako bolo v špitali.... ideme si zvykat na realitu..vsetci doma 🙂 😀 😀 😀 😅 😕 bude to zabava.... oliver je za nim cely poblazneny...no skratka bude veselo 🙂
no a mna vsetko boli a som veeeelmi rada ze to mam za sebou..uz viac neprosim... 🙂 😉 potrebujem nejaky cas na zotavenie... ale ved ono je to len 5 dni...o taky tyzden bude na tom zas lepsie..dufam...
idem si zachvilku lahnut pokym nicolas spi... domi zaspala pri telke a oliverko uz tiez spinka..... 🙂

anickaajanko
20. bře 2009

Boze Qetinka srdecne ti vsetci gratulujeme aj manzel sa prisiel kuk na fotku k pocitacu 😀 😀 😀

je nadherny tie krasne vlasky kolko vazite meriate?

normalne som sa zbadala ako mi idu slzy po lici
taky je chutnucky

juj este raz G R A T U L U J E M E 😀

camelotka
20. bře 2009

zdravim vospolok, tak ako sa mame? aj sa zajtra chystate volit??? 🙂

anickaajanko
21. bře 2009

kedze je pekne tak si z volieb spravime vychadzku s kocikom tak uz aj odvolime hadam
len musim poupratovat zajtra pride manzelov bratranec s priatelkou tak treba

pekny den vsetkym 😅

alika54
21. bře 2009

ahojte,,,vsetkym krasny slnieckovy den prajem 😉 ,,Asit aj mne prid upratat ne? 😀 -ked tolko energie mas 😀 ,,,Anik len si uzite pekny den na prechadzku,,,Qetik zotav sa nam chytrucko 😉 ,,,a dufam ze babatko prvu noc doma zvladlo v poho 😉 ,,,som rychlo zo sprchy vybehla vas pozdravit musim pradlo vyvesit a utekame odvolit a ku nasim kedze tam mam deti,,,,uzite si vikendik,,paaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

asitka
21. bře 2009

pekný víkend dievčatá...ja už odvolila 😀 bože taká som ja uvedomelá občianka 😀 😀 verím že aj vy... 😀 občianky 😀

camelotka
21. bře 2009

ahojte babenky. tak co myslite, kto je podla vas najvacsi kandidat na prezidenta??? 😅 😅 😅

alika54
21. bře 2009

cauky,,,,aj ja som uvedomely obcan 😀 😀 😀 ,,,no deti sa vyblaznili oslava bola super 😉 ,,,,ako ste sa mali????

asitka
21. bře 2009

čau uvedomelá 😀 😀 😀 ja celkom fajn...som si novú podprdu kúpila....sa vytešujem....

camelotka..gašparovič to vyhrá 😉

asitka
21. bře 2009

zas tu sama straším.... 😀 a ponocujem 😀 😀 ešte, že sa nepomočujem 😀 😀 ma to napadlo, že stačí zamenit písmenko v ponocovaní 😀

anickaajanko
22. bře 2009

asitka si trafila

my sme nakoniec volit neboli

pojdeme na II kolo

pekny den vsetkym

maly je taky mrzuty ze az ach jaj

asitka
22. bře 2009

nooo..hojte dievčatá...mne už deti o kus lepšie...tak hádam nám to aj vydrží...uvidíme...ináč pohoda...idem spratat....požehlit...dovarit...a víkend za nami 😀 peknú nedelu vám prajeme... 😀

alika54
22. bře 2009

ahojte,,,ako ste si uzili vikend? ja som nasrata bo sme dnes cely den cakali na architektku a ona sa neracila ani len ospravedlnit ze nepride a manzelovi nedviha mobil,zrusi ho 😠 ,,,pol roka nas taha za nos uz sme tak nasraty ze sme sa zhodli ak do vecera nezavola a seriozne nam nevysvetli co sa deje projekt od nej neprijmeme-nech si ho strci 🙄 ,,,sa divim kurna v dnesnej dobe ked je tolko konkurencie na trhu a mala by sa snazit, si dovoli taketo jednanie s ludmi,,,no som sa vystazovala mi je hned lepsie 😅 ,,,Qetik ako zvladas s drobcami? Asit som rada ze je detom lepsie,,Anik uz je Branko spokojnejsi? a vobec kdeze ste vsetky?

anickaajanko
22. bře 2009

alik u svokrovcov 😀 sa nam nechcelo varit

nepokojnejsi ako bol taky je mrzuty uz aj placlivy
aj my sa usmiaval ale musi ho to boliet
normalne krci moje male
zlate
Qeti ako sa mate? co malinky? zlato male

martao
22. bře 2009

Voliť sme odvolili. Za 2 týždne si to zopakujeme. Možno sa dočkáme vyšších almužien.

qetinka
22. bře 2009

AHOJTE zajtra idem na vybratie stehou....teda dali mi tam take klipy..
mam nenormalne bolave krize....v nemocnici mi hovorili ze to je z postele... 😕
a je mi stale na h....o..a dnes som si nahmatala taku hrcku boli ako s.....a a je to presne tam kde mi pichali spinal...
ak mi to nepovoli pojdem v utorok k dr...mna to tak boli ze nemozem ani obsediet ani lezat...na porazenie... 😝 🙄 🙄 🙄
aj ked kojim....davam si ked uz neviem vydrzat tbl od bolesti...strasne nieco..ale tak... snad sa to zlepsi...
malinky je uzasny...je to nasa laska...tretia v poradi... 😵 😵 😵
ma obrateny rezim... noc u nas do rana bola biedna...spala som asi tak dve tri hodiny...no malo... ale tak ešte ma na to narok..ved ma len 6 dni..a dufam ze sa to coskro obrati...
oliver je za nim poblazeny... bude to vesele ked snimi ostanem sama...ked je teraz manzel doma je to fajn.,.ale potom... 😕
uvidime ako to bude... nerobim predcasne uzavery...idem nicolasko sa dozaduje...pekny vecer..pa
alika ja sa tiez cudujem ze ma ta pani taky skvely pristup...koza jedna..
anicka malemu idu zuby???
inac oliver ma stale sople..a dnes dokonca aj teplotuje,..uvidime co stoho bude... 🙄 🙄

anickaajanko
22. bře 2009

ano Qeti zubky jeden trci ale len z casti druhy nie

baby kolko dni kym to prelezie von?
dnes ma uplne vystavil

tasha8
23. bře 2009

taute baby 🙂
ako mate?
som tu chvilu nebola tak najprv Quetinkovej zablahozelam k tomu krasnemu malemu uzlicku 🙂 😉 🙂 😉 chutnucke babo, drzim palce aby bolo zdrave a aj Ty a cela rodinka 🙂 🙂
ako mate a co nove?

cukrik580
23. bře 2009

ahojte babenky...zase som tu dllllho nebola...nic nove u mna v poslednej dobe...zase sme boli v madarsku...ach jo...kopu penazi...ale zase len dolezite veci sme v podstate nakupili.....

cukrik580
23. bře 2009

gratulujem kveti...tak a uz ste vsetci...prajem vela zdravicka...

qetinka
23. bře 2009

cukrik,tasha dik 🙂
stehy mam vonku a ze nedvyhat tazke -.--pol roka 😕 🤐 😀 😖
a ja reku a mojho 15 MESACNEHO kdo bude dvihat ked snim budem sama doma,??? do kocika..atd...ved to sa neda uplne vylucit....obmedzit hej ale uplne vylucit nie...ved je este maly..ale tazky 😀 😀
no uvidime ako bude...
kokso tieto nase debilne urady ze do á dni vybavit tieto vsetky nalezitosti... k oliverkovi sme volali deda..ale oliver nervozny a zrovna dneska zavislý na rodicoch... musel ist s nami..aj on aj dedo...
matriku sme rychlo vybavili...ale socialku a UP....kokso...aj s oliverkom...des...aj tak to nemame ešte vsetko...teda ja tam uz nemusim ale muz hej..to je jedno z principu matka po porode do 8 dni musi behat po uradoch ...jak u blbych..slusne povedane...

anickaajanko
23. bře 2009

baby neviete mi poradit prosim

potrebujem uhradit na takyto ucet
520700-4200586139/8360

cez IB a neviem ako to mam dat do tej kolonky
to predcislie sa vynechava ci ako
lebo s pomlckou mi to tam neda

qetinka
23. bře 2009

anicka neviem...netusim..

tasha8
23. bře 2009

anicka len to cislo tam daj 420..., to predcislie nemusis a ani pomlcka sa tam nedava...to je vlastne cislo uctu a malo by byt vzdy desatmiestne a za lomitkom je kod banky...napis ako Ti to islo 🙂
a queti to Ti teda nezavidim, ja a urady no ani za svet 😠 😠 esteze skoro vsetko vybavil MM ked sa maly narodil
ach tento byrokraticky stat 🙄

alika54
23. bře 2009

ahojte,,,aky ste mali den? hnusne prsi 🙄 ,,,,juj pocasie je uzastne 😠 ,,,Qeti nezavidim ti tie behacky nenavidim urady a fakt kurna, ze zena po porode a v sestonedeli a musi behat po debilnych uradoch 🙄 ,,,inak aj tak pekny den prajem,,,,

qetinka
23. bře 2009

aj tu prsi a prsi...bola u nas dr.nicolasova... skontrolovat ...maly ma zltacku...v sobotu sme vystihli slniecko tak sme sa slnili asi tak 4 hodinky co svietilo do izby..a pomohlo.. 😉 je menej zlty...tak som rada...

oliverka sa mi podarilo az teraz uspat..doobeda spal len 45 min.,zobudil ho zas ten sprosty dedinsky rozhlas.... 😖
ked tu bola dr.dala somho rovno skontrolovat..ked ma tie sople a teplotu..zase to teda vypada ze je to zo zubov...lebo hrdielko nema chytene ani kasel nic... z nadchy ma zase upchaty ocny kanalik...tak mu to tečie...chuda moje a nervozny je...ale ked sa vybuvka snad bude lepsie...
idem chudnut...KDO SA PRIDA???