Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
23. bře 2009

😀 😀 😀 Qetik ti je lepsie? ked uz chudnut chces? ale ja sa pridavam,,,a pocuj ty nekojis? a ako zvladas? ty pri tych tvojich drobcoch budes stihlucka po mesiaci 😉

tasha8
23. bře 2009

haha aj ja práve sa cpem piškotámi s lekvárom že dátum spotreby dneska no nenechám to pokaziť 😀 😀

martao
23. bře 2009

tasha8
dobrú chuť!
Ja som sa natlačila. Rožkami s tatarkou a šunkou.

asitka
23. bře 2009

a ja chlebom so salámou a zeleninou 😀

qetinka
23. bře 2009

VECERNY JEDALNIK 😀 😀 😀 bru chut...ja som zjedla kusok makovnika 😎
kojim...kojim.....kojim....mam totiz pocit ze stale...papkac jeden...
oliver sa zobudil..kokso jeden zaspi druhy sa zobudi... 😒

asitka
23. bře 2009

a ešte by som si dačo sladké dala....bože ja som nenažraná...som dnes len o siedmej z práce došla...vrrr 🙄

qetinka
23. bře 2009

asitka to od rana do vecera do siedmej??? dlhoooo...

asitka
23. bře 2009

hej veru...som v piatok dovolenkovala...a dnes ma skoro porazilo...a to som ešte jedno pracovné stretnutie odvolala...a keby som tam bola do rána...tak mám čo robit... 😝

martao
24. bře 2009

qetinka,
asi meškám!!!! Gratulujem k Nicolaskovi. Nech ste zdraví. Namám vobec prehlad.

anickaajanko
24. bře 2009

ahojte babenky

zda sa mi ze mam menej mliecka zda sa mi ze Branko je hladny
nejdem asi cakat do ukoncenia mesiaca

poradte cim mam zacat teda dokrmovat
kedy je najlepsie na obed
dat mu aj zapit

co si myslite o nemliecnych nestle kasickach s vodou
ja si totiz neviem odsat mlieko
v noci bol hore kazdu 3/4 hodinu ledva zijem
asi nejdem na plavanie ja nevladzem a on je strasne mrzuty

tashi vy ste len o trosku starsi cim ste zacali vy
kojis ?

qeti ak kojis s dietovanim to velmi neprehanaj
ako nikolasko ako sa ma?
boze tak malinke
kolko ozaj kg ostalo v nemocke?

Dominika a Oliverko ako reaguju na noveho clena rodinky?
pekny den vsetkym

martao
24. bře 2009

anickaajanko.
Je jedno v ktorú hodinu začneš dávať. Potom si to upravíš. Dáš mu jednu lyžičku. Najlepšia je plastová. Bude to asi cucať. Potom ho nakojíš. Mliečko skús odsávať po každom kojení a kašu posuň ako večernú dávku. Možno toľko mliečka nazbieraš. Ak chceš dávať do kaše umelé, poraď sa s lekárkou. Pozná zdravotný stav vašej rodiny. Neviem, či máte alergiu v rodine. Najprv skús zbierať mliečko celý deň. Skúšaj aj teraz a dávaj si aj tú trošku do mrazáku. Na kaše stačí prejsť aj v 8 mesiaci.

anickaajanko
24. bře 2009

marttao tak cim by som mala zacat
on je mrzuty aj z tych zubkkov
trocha si cucne a zaspi

mrkovou?
nemame uz doma zo zahrady je lepsie kupit taku cerstvu napr v hypermarkete
alebo v tych poharikoch HIPP moja prva lyzicka mrkvy ci ako som to citala
kolko by mal tak spapat

qetinka
24. bře 2009

ahojte 🙂
anicka ja som zacala mrkvou...doma varenou tu kupovanu oliver nechcel..mysslim hipp a ine...
na obed ...potom dat zapit mliekom...to som ešte kojila...
ja som pokracovala po troch dnoch mrkvy...kombinaciou..mrkva zemiak... zas tri dni-..potom postupne pridavas zeleninu ako broko,karfiol a pod. mozes davat aj zltok ...
maso som zacala davat asi tak po troch tyzd.zelenin.prikrmov...kuracie varene... potom sme presli na ostatne druhy masa... vzdy podla potreby zapit obed mliekom...
kase vecer skus davat..,.zasytia ho ale davaj bez lepku... lepok som zavadzala az po 8 mesiaci ak n ie aj neskor tusim....
kombinuj cistu ryzovu kasu potom s bananom a tak... alebo s trochou vyzivy....oliverkovi to chutilo...
mlieko umele..porad sa s dr...ak nepteba hypoalergenne tak dobra je beba alebo nutrilon..ono su velmi podobne zlozenim... ken beba je lacnejsia trochu...

prikrmy zvladnete lavou zadnou...par dni si bude branko zvykat..na ine... ale ak je papkac nebudes mat problem...a ja pri prvom co sa tyka zubkou som bola veeeelmimopatrna..teraz...ked je oliverko ako drak a viem ze zo zubou...neserinkam sa a dam mu nurofen alebo panadol... hlaven na vecer..nech ho to neboli a kludne spi..a mi tiez ☹ nehovorim ze mu ho davam stale,.. ale ked treba dam...to je na tebe...
nicolas spi..dedko mi zobral oliverka von v kociku..inac tu snezi 😠 😠 😠 a ja som zatila povysavala umyla dlazku a dala prat a postavila varit a teraz som si konecne sadla..a nicolasko by sa mal uz zobudit lebo mi ide cici roztrhnut 😀 😀 😀 zachvilku mi bude mlieko tiect....
s chudnutim...no ja som pri oliverkovu pri kojeni chudla narocky opatrne pekne pomaluy..2 kg mesacne...optimalne...podla mna..
kolko som nechala v podornici???8 kg... teraz mam minus 1 kg.... dalsi a do akoze povodnej vahy pred tymto tehu mi ostava7,5 kg..zhruba...a ciel..minus 20 kg... 😲 🙂 🙂 🙂

qetinka
24. bře 2009

uz tu mam oliverka idem pekny den vsetkym pa...

anickaajanko
24. bře 2009

Qeti dakujem

a nurofen a panadol co
sirup ci cipky
trosku sa ale setri

anickaajanko
24. bře 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vRefe...

baby videli ste toto?

boze tak som sa vyrevala ☹

cukrik580
24. bře 2009

ty kokso...teraz som dost na nervy, ze nemozem ostat tehu a keby mi mimco takto zomrie, tak to uz by ma rovno mohli dakde zavriet na psychiatriu...

cukrik580
24. bře 2009

ty kokso...ale aky bol krasnucky...

alika54
24. bře 2009

ahojte,,,juj ale ste toho stihli popisat 😉 ,,,pekny den vsetkym,,,

anickaajanko
24. bře 2009

cukrik
neskutocne krasny
tak mi to prislo luto
hned som musela branika celeho vystiskat

strasne
ze sa nieco take moze stat

qetinka
24. bře 2009

ten link co ste sem dali..uz som videla ☹
anicka ja davam sirup...
ideme s malym na prevazenie som zvedava ako pribral...
dnes som bola prvy x sama s detmi niekolko hodin... 🙂 makacka.... 😕 normalne sa mi icha ale podarilo uspat..oboch ...mam tu chvilku ticho 😎 😀 😅

martao
24. bře 2009

To je sila. Ešte teraz revem.

Ak chceš začať mrkvou. Skús radšej mrazenou. Ja som kupovala takú maličkú. Bola s hráškom. Vyberala som len mrkvu a hrášok nám ostal na neskor. Teraz je kupovaná oničom.

qetinka
24. bře 2009

pribrali sme 120 g od piatku...takze faj....sice nemame ešte porodnu vahu spat...ale do konca tyzdna tak bude....

alika54
24. bře 2009

tak dnes sme boli s tou architektkou a este ona sa tvarila urazena-ako niekedy nechapem,,,ona je predsa niekdo,,,no nejdem viac sa rozculovat 😠 ,,,Qetik krasne priberate,nasa Vika pribrala porodnu vahu spat este v nemocnici ako jedina z izby 😀 a teraz spatne ked pozeram jej foto bola riadny gulko-bombulko 😀 ,,,Anik ako maly so zubkami? Asit kdeze si?

tasha8
24. bře 2009

caute krasky
anicka ako pisu martao s quetikom, najprv troska mrkvy a ak je vsetko ok tak po par dnoch skusas dalsie veci, zemiak, broko...my sme presli bez problemov, pre oboch to bol posun vpred lebo len to mliecko nebavilo ani maleho a ani nas, a on bol velky ked sa narodil takze ma aj velky apetit 😀 a v rodine nemame dake alergie takze zatial sa na nic nestazoval 🙂 uz mu davam kadeco, jogurt biely s takymi jemnymi vlockami, dnes mazl rozmix jablko,banan a pomaranc, na obed kuracie masko s mrkvou a zemiakom, chuti mu aj rozok, chlebik, ma sest zubkov uz tak si to vie to aj pozuzlat troska...no labuznik je to po nas 😀 😀
prave mu kukam dake dupaky na doma co moze vynosit, vylozit..
a inak sa mate?

cukrik580
25. bře 2009

ahojte babenky

martao
25. bře 2009

Ešte k príkrmom. Odporúča sa dávať najprv zeleninka- mrkva, zemiak, brokolica, karfion-oboje bez stonky, kaleráb. Je to preto, lebo deti občas odmietnu zeleninu ak ochtnajú prvé ovocie. Ale záleží na povahe dietí. Chce to hlavne trpezlivosť, každé dieťa sa naučí jesť ak ho niekto nenúti.

anickaajanko
25. bře 2009

ked som bola dlho u zubara mama mu dala jablkovu vyzivu a spapal skoro pol poharika
a chvalabohu v pohode papa aj mrkvicku
kasu od nestle mi vsak nechce
konecne zaspinkal
mama mi ho postrazi a ja si skocim na postu a do obchodaku
chcela som ho zobrat ale taky je vietor a sneh a ked mu idu tie zubky nechcem riskovat

objednala som mu golfky na leto
kuknite
ja nie som narocna to nam staci uz mame objednanu dovolenku na tyzden tak najma preto
lebo ten nas kym zlozi do auta tak vianoce a toto sa sklada na kocku

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5338267

pekny den vsetkym 🙂 😉

qetinka
25. bře 2009

ahojte anicka pekny je ten kocik 😉 🙂 uzasna modra farba 🙂
tak cele doobedie som bola sama s detmi...dalo sa...pobede bol muz na dve hodinky doma..a to bol kolotoc uspavania a krmenia...nicolasko stale na ciciku a oliverko nie anie zaspat...nervozny je chuda moje..dnes bol aj na odberoch...hned rano ho najedovali 😠 😖 s ihlou...a vytermi...a taky bol ako čert
ik..uz o osmej rano som ho ukladala spat....

anickaajanko
25. bře 2009

joj qeti obdivujem ta
ja pri Branikovi neviem kde mi hlava stoji
nie 3 deticky a vsetky tak male
a to si len niekolko dni po porode
sklanam sa pred tebou 🙂