• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. března 2017 
Ahoj Kal :wink:
30. zář 2006 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ivy, jak se vede?
30. zář 2006 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem doma sama a tak jsem se zrovna dívala na náš obřad, včera to bylo akorát 5 měsíců a vy to máte hodně podobné viď ?
30. zář 2006 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus ano my to měli 5 měsíců minulý pátek :slight_smile:
30. zář 2006 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Připadá mi to ale už mnohem déle :grinning: Jako kdyby jsme byli manželé už nejmíň rok
30. zář 2006 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to taky přijde dýl, nemůžu uvěřit tomu, že je to teprve 5 měsíců
30. zář 2006 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Za půl hodinky se jdeme kouknout na ten byteček, tak mi držte pěsti. :slight_smile:
1. říj 2006 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, držím moc a moc palečky, doufám, že to všechno dopadne, aby jste měli klid :wink:
1. říj 2006 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky,

môžem sa k vam pridat? Som sice len snažilka ale dufam, ze to nevadi? :frowning2: Dufam, ze možem byt pri vas, som tiež baculka a som so Slovenska, a dufam že uz sa nam zadari mať naše bábenko. Som baculka veľmi sa bojim či sa nam vobec zadari mať babenko, som aj z toho smutnučká

dakujem prajem vam pekny dnik
1. říj 2006 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marlenka56 nic sa neboj aj ja som taka ista a hned na prvy krat sa nam podarilo aj ked nebolo planovane ale hned po prvy krat a bolo to, takze len dalej snazilkujte a urcite sa babatko podari :slight_smile: verim tomu :slight_smile:
1. říj 2006 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalya- no bola som u dokt. gyn, a cakam terau na vysledky 2 tyzdne msuim cakat :angry: dost sa bojim, Vies po 4,5 roku som pred mesiacoma pol prestala brat HAK , tak dufam, bude vsetko oki, Dost sa bojim o tie vysledky asi sa zblaznim z toho cakania. :confounded:
1. říj 2006 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky a těhulky, krásné říjnové ráno :wink:
2. říj 2006 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, docitala som sa, ze intenzivne cvicenie moze sposobit vynechanie MS... Ja som po rokoch zacala cvicit aerobik, som XL.. a uz 8 dni mi meska MS - myslite, ze to moze mat suvis?
2. říj 2006 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to nevím jestli by intenzívní cvičení mohlo MS oddálit, ale pár holek mě už varovalo pokud chceš otěhotnět, neměl by se aerobik cvičit
2. říj 2006 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,taky se chci přidat mezi vás XL-XXL.Jsem ve 23tt. A přeji všem hezký den. :slight_smile: :sunglasses:
2. říj 2006 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ten byteček včera nevyšel. Docela mě pobavila představa, jak s obřím bříškem tahám v zimě a sněhu sto metrů do kotelny kotouč s mokrým uhlím. :frowning2: Jinak mě už je celkem dobře, nevonosti ustupují, břicho přestává bolet. Začínám z toho mít pořádnou radost. :wink:
2. říj 2006 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulíku, to jsem ráda, že ti je lépe :wink: a že si to těhulkovství užíváš. Ahoj Janec, vítáme tě tu a gratuluju k bříšku :dizzy_face:
2. říj 2006 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janovec, já Ti samozřejmě taky moc moc moc gratuluju. :slight_smile: Ty už určitě i cítíš, jak se hýbe, že? Strašně Ti to závidím. Na první pohyb se těším z celého těhotenství úplně nejvíc.
2. říj 2006 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulíku, jak dlouho jste se snažili než se mimčo povedlo ?
2. říj 2006 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muf moc blahopřeji taky čekáme jednovaječná :dizzy_face:
2. říj 2006 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leníku, četla jsem, že jsi dnes byla v poradně a že je vše v nejlepším pořádku :dizzy_face: . Já jsem teď v "důležitém období", akorát nás při tom měření bazál.teploty udivilo, že tentokrát mi před ovu teplota neklesla :astonished:
2. říj 2006 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyšlo to čtvrtý měsíc.
2. říj 2006 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš to ano dneska jsme si oddychla.. :wink: Nautz bylo vidět jak jim oběma buší srdíčko. :dizzy_face: A mám o týden posunutý termín :wink:
Ivuš tak to je dobře že teď máte to krásné období..Jen ať se zadaří :dizzy_face:
2. říj 2006 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iví, mě nikdy před ovu teplota neklesala. Vždycky jen stoupla a pak se vrátila na standart. Leníků, moc gratuluju. :wink: Doufám, že už taky brzy uslyším srdíčko.
2. říj 2006 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Leníku, vypadá do teď nadějně,aspoň mám z toho zatím takový dobrý pocit
2. říj 2006 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulíku, mě právě od začátku měření , měřím teprve nyní třetí cyklus, tak mě vždy teplota klesla a pak vyletěla, ale teď je to poprvé jinak a doufám, že naše snažení (od června) bude úspěšné
2. říj 2006 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc Ti přeju, aby jsi rozšířila naše řady. :slight_smile: Já se měřila tři měsíce a nejhorší na tom bylo, že většinou, když byla ovu, byl přítel douho v práci nebo nebyla chuť. :frowning2: A teď už není vůbec. Ale to prý po prvním trimestru přejde.
2. říj 2006 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc :dizzy_face: moc ráda bych rozšířila Vaše řady
2. říj 2006 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leníku, moc krásná poslední(čerstvá) fotečka ve Tvém albu. Kde jsi na ni přišla ?
2. říj 2006 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotka je fakt super. Ivi, dá-li Pán Bůh. :wink:
2. říj 2006 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek