• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

8. března 2017 
v avione....C&A sa to tuším volalo...taký čierny...s opaskom..pekný...
26. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
asitka aj ja chcem na seba nieco nove... :frowning2: ale na slona nic nemaju.... :confounded:
vsak hadam o par tyzdnou uz budem moct nieco na seba kupit...
dnes pobede bol nicolasko stale hore nie a nie spat..a stale by len na ciciku bol...uz som bola unavena ztoho...dalo sa ešteze si muz zobral potom oliverka k nasim...a dominika sa same pekne prehrala...
ked on tak papa ze potaha..zaspi....zase sa zobudi o nejakych 20 minut s revom zas hlada...zase trochu potaha...a dokolecka... keby sa tak rychlo neunavy a poriadne sa naraz napapa...ale hadam sa aj ktomu dostaneme... :sunglasses:
zajtra je uz piatok...nejako to ide rychlo...
26. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
avion je fajn...ja tam rada chodim...kedy najblizsie sa tak tam dostanem?
26. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mica...ked majú na mna...tak na teba isto :grinning: :grinning: :grinning: tak o mesiac dva...možte íst..ked s malý nabehnete na svoj režim...v kočíku...v klude pobeháš :grinning:
26. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: hmmm,asit dik ale viem na com som :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
no ale zasadne bez oliverka....lebo to by bolo zaujimaveeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
ale tak uvidime...
moje dieta je nenormalne zmenene...olivera myslim...az tak ze vcera som siahla po "čistci" poznate ze?? neviem ci tomu verite a ci ste to niekdy pouzili...u nas to funguje...
26. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerozumiem...ale ked funguje...tak je dobre :grinning:
26. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak babule som bola mame nakupit v lidli a aj s Viki sme boli nakup zaviest a kedze je dedo zajtra doma Vikinka s radostou ostala s nim-tak sme doma len so Simonkom,,,Qetik poznam cistec,,,aj osobnu skusenost mam :wink: ,,,Asit to je bylinka,,,tak si sa bola elegante zaobliect co? supris,,,,
26. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=0ltAGuuru7Q
neviem ci poznate tohto chlapika..je uzasny ta pesnicka je SKVELA!!!momentalne moja najoblubenejsia.... on je sice strasne velky ale hlas ma skvely..teda bol...ten klip je z jeho pohrebu :frowning2:
pozrite si to a napiste ci sa vam to tiez paci... :wink:
26. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééj...a čo s nou mám robit??? im odvar navarit...či ako??? :grinning: vy ste iné strigy :grinning: :grinning: :grinning: ali...ale nie..len som nemala poriadny jarný kabát... :grinning:
26. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja by som bola rada keby dominikachce byt u dedkovcov na noc...ale ani za svet..cecok jeden... :grinning: :sweat_smile: :confounded: uz od dnes rana ju sposobujem nech ideaspon na jednu noc na vikend tam...a nie a nie..ale zas ja ju nenutim ked nechce tak nechce...
26. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
asitka nie strigy.. :grinning: :grinning: u nas naozaj zabera..ked je maly urieknuty...ja mam taku skusenost ze keby mi to niekto rozprava..neverim...sama som zazila...a fakt zabera...
26. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dominika zaspala pri telke pri mne... :slight_smile: vsetky deti spa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: uzasne..
26. bře 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvietok...tak oddychuj...kolko vládzeš...ako vieš ale, že je urieknutý???
26. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne to je,,,a ten spevak riadny bol,,,ale hudbicka super,,,,mne Vika tiez malinko ostane u nasich ona je taka nasa ritka,,,zato Simon by sa k nim aj prestahoval :grinning: tak zakladame klub strig??? :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac Qeti s tym kojenim sme natom pri Vikine boli rovnako,,,vecne na cicku zavesena :grinning: ,,,a kdeze je Anicka??? ako bolo na plavani?
26. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jasne...alika jasne...
asitka ked dieta reve ako to nepoznas..az "hystericky"ci ako...a nic nezabera...cize nie je to hladom...bruskom atd... a nevies si dat rady..siahnes aj po tejto bylinke...a ked mu umyjes tvar...pripadne celeho......prestane revat..v tej sekunde...a ešte sa ti ten cistec potom aj zrazi....nie je o com..deti sa nevedia branit zlej energii..
26. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Qeti a kde cistec kupujes?
26. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde sa to dá zohnat????
26. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je jeden panko ktory ma predajnu liecivych bylin...a je aj taky liecitel velmi vela ludi za nim chodi..ale da sa kuopit aj v lekarni...a aj na trhu...
26. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam este doma par byliek no neviem inac kde ho zohnat,,,
26. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky dobru noc prajem,,,a tym babatkovskym obzvlast :wink:
26. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujeme alika a dobru nocku babenky :wink:
26. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby akurat pozeram a zistujmem...ze jedina snazilka xxl som tu ja...asi...ved vy uz seculinky mate deturence :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cukrik
neboj coskoro si medzi nami maminkami
:wink:
27. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz asi ani nedufam...kaslem uz na to...nezatazujem sa...bud, alebo...
27. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte cukrik si na dobrej ceste... :wink: prestat na to mysliet...ako hovoris vykaslat sa na to...a potom sa zadari...uvidis :wink: :slight_smile:
pekny den vam prajem..ja mam uz navarene obaja chlapci spia a dokoncila som objednavku zo vcera... obleciem decka na jar a leto... :slight_smile: :wink:
27. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste? :confused:
ja som zase sama s nicolasom..idem upiect na veceru deckam a muzovi babovku...
dnes som bola pre domi v skolke...po dvoch tt vonku aspon chvilku :dizzy_face:
ani som nevedela ze uz je podbel :slight_smile: prvy tohtoročny...co som videla...teda mame aj doma..dmonika si natrhala domov... :slight_smile:
aky ste mali den? ide vikend co planujete???
27. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...ja mám na pláne svokrovcov...len neviem, či na cibulke...či na prírodno :O)) :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrik580,
asi najlepšie je nemyslieť na to. Ja viem, mne sa to hovorí, ja mám 3 kúsky. Moja sestra čakala na bábo 6 rokov. Obdivujem ju za to, čo musela všetko vydržať aj s manželom. Všetky vyšetrenia, ktoré prešli. Keď už bol všetko vporiadku, tak sa na to už vykašlali. Malý Danko za chvíľu bude mať pol roka.
27. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....krasny piatocek prajem,,vsak Asit? :grinning: :grinning: :grinning: ,,,inac daj si na prirodno nebudu ti tak lezat na zaludku :grinning: :grinning: ,,,majte sa krasotinky,, :wink:
27. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek